Ubezpieczenia OC i AC Opel Omega! Porównywarka Ubezpieczeń OC Opel Online

Szukasz taniego ubezpieczenia OC i AutoCasco dla samochodu osobowego Opel Omega? Porównaj ubezpieczenia komunikacyjne i kup najtańszą polisę dla swojego samochodu osobowego Opel Omega w porównywarce ubezpieczeń OC i AC z propozycjami największych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce.
☛ Ubezpieczenia OC i AC Opel Omega ☚
UBEZPIECZENIA

Jak i gdzie kupić tanie ubezpieczenie OC i AC dla Opel Omega? Porównaj oferty ubezpieczeń komunikacyjnych przez internet dla Opel Omega!


Szukasz taniego i sprawdzonego ubezpieczenia OC lub AutoCasco dla swojego samochodu osobowego Opel Omega? Dowiedz się wszystkiego o porównywarce ubezpieczeń komunikacyjnych dla wszystkich samochodów, w tym dla Opel Omega, polecanej przez stronę motoryzacyjną PrzyczepyMarter.pl w pytaniach i odpowiedziach! Poniższy poradnik powinien ułatwić Ci dokonanie ostatecznego wyboru dla najlepszego ubezpieczenia OC dla samochodu marki Opel Omega.
Porównaj Ubezpieczenia OC i AC Opel Omega Online
1. Czy kupowanie ubezpieczenia OC/AC dla Opel Omega online jest bezpieczne?
Tak! Zakup obowiązkowego ubezpieczenia OC czy dodatkowego AutoCasco przez internet dla samochodu osobowego Opel Omega jest bezpieczne, ponieważ polecana porównywarka ubezpieczeń OC na stronie PrzyczepyMarter.pl to sprawdzony i wiarygodny partner finansowy, posiadający w swojej ofercie polisy dla Opel Omega jedynie największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Porównaj do 76 ofert m. in. od Aviva, Gothaer, Proama, Benefia, AXA Direct, Generali, Uniqa, Ergo Hestia, mtu24, Link4, Allianz czy PZU.
2. Czy muszę wykupić ubezpieczenie OC dla samochodu Opel Omega?
Każdy samochód osobowy Opel Omega lub inny zarejestrowany pojazd, musi posiadać wykupione obowiązkowe ubezpieczenie OC! Najszybciej będzie tego dokonać wybierając najtańszą i najlepszą ofertę z porównywarki ubezpieczeń OC dla Opel Omega polecanej przez PrzyczepyMarter! Uwaga! Od 2018 roku weszły w życie nowe przepisy, które wprowadzają dodatkowe kary finansowe za zwłokę w wykupieniu lub przedłużeniu ubezpieczenia dla dowolnego pojazdu, w tym samochodu osobowego, która naliczana jest praktycznie za każdy dzień zwłoki. Jeśli chcesz sprawdzić ile zapłacisz za ubezpieczenie komunikacyjne za swoje auto odwiedź Porównywarkę OC Opel Omega teraz!
3. Jakie są kary za brak ubezpieczenia OC dla Opel Omega? Ile kosztuje ubezpieczenie OC Opel Omega?
Nie musisz wcale płacić wysokiej kary za brak ubezpieczenia OC dla Opel Omega! W przypadku jeśli nie posiadasz aktualnego OC dla samochodu Opel Omega dodatkowo zapłacisz 840 zł, podczas kupowania kolejnej polisy. Jeśli spóźniłeś się z wykupieniem ubezpieczenia OC od 4 do 14 dni to kara wyniesie Cię już w wysokości 2 100 zł. Za brak OC dla Opel Omega powyżej 14 dni, będziesz musiał dodatkowo zapłacić już 4 200 zł! Co musisz zrobić jeśli masz ostatni dzień aktualnego ubezpieczenia?! Wejdź na polecaną porównywarkę i wykup ubezpieczenie przez internet, oszczędzając w ten sposób nawet kilkaset złotych przy samochodzie osobowym Opel Omega.

Cena ubezpieczenia OC Opel Omega może być różna i uzależniona jest od wielu czynników, które ostatecznie wpływają na to ile zapłacisz za ubezpiecznie komunikacyjne. Średnia cena ubezpieczenia OC na starcie 2018 roku wynosiła średnio 1027 zł, a rok wcześniej około 1000 zł. Aktualnie na najtańsze OC mogą liczyć kierowcy z Katowic, Kielc, Olsztyna. Tu średnia cena wynosi poniżej 1000 zł. Do miast, w których zapłacimy najwyższą składkę za ubezpieczenie OC należy zaliczyć Wrocław, Warszawę, Gdańsk. Tu średnia cena OC przekracza 1200 zł. Na opłatę wpływa wiek i doświadczenie kierowcy, wysokość ubezpieczenia samochodu i jego stan techniczny oceniany na podstawie roku produkcji, region zamieszkania kierowcy i itp. Dlatego warto skorzystać z Porównywarki Ubezpieczeń OC i wybrać najlepszą cenowo polisę dla Opel Omega kupując ją przez internet i mogąc wybrać z kilkudziesięciu różnych propozycji!
4. Czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie AutoCasco Opel Omega?
Ubezpieczenie AutoCasco dla samochodu Opel Omega jest ubezpieczeniem dodatkowym i dobrowolnym. To właściciel pojazdu musi zdecydować czy chce dodatkowo zabezpieczyć swój samochód osobowy od takich zdarzeń kiedy to on spowoduje wypadek! Ponadto ubezpieczenie AutoCasco pokrywa szkody na samochodzie Opel Omega kiedy dojdzie do jego zniszczenia np. przez powalone drzewo, powódź, pożar itp. zjawiska zewnętrzne. W zależności od szczegółowych warunków danego ubezpieczyciela AutoCasco pokrywa także szkody za uszkodzenia dokonane przez osoby trzecie. Jeśli chcesz zabezpieczyć się przed tego rodzaju zdarzeniami warto abyś wykupił nieobowiązkowe ubezpieczenie AutoCasco w porównywarce OC/AC Opel Omega.
5. Co będzie potrzebne do porównania ubezpieczenia OC i AC Opel Omega?
Przed wyszukanien ubezpieczenia OC i AC online dla samochodu osobowego Opel Omega przygotuj dowód rejestracyjny pojazdu. To w nim znajdziesz wszystkie niezbędne dane, które będą wymagane podczas wypełniania formularza przez internet. Po uzupełnieniu wszystkich pól, system informatyczny porównywarki ubezpieczeń OC automatycznie wygeneruje dla Ciebie oferty polis do kupienia różnych firm ubezpieczeniowych.

W dowodzie rejestracyjnym znajdziesz markę, model, rok produkcji, nadwozie czy pojemność silnika. Do poprawnego wyliczenia ubezpieczenia wymagane jest podanie rodzaju paliwa i ilości drzwi. Często porównywarki same proponują nam wybranie odpowiedniej wersji pojazdu i jego wyposażenia aby ułatwić nam proces zakupowy.
6. Opel Omega: Jakie wersje samochodu obejmie ubezpieczenie OC kupione online?
Dla wybranego samochodu osobowego, który podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu OC można wyróżnić różne generacje w kilku nadwoziach i wersjach silnika. Poniżej zamieszczone zostały szczegółowe dane, które ułatwią Ci po części korzystanie z porównywarki OC.

Generacja Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony]:

• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE kombi Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony]
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] kombi 2.0 AT (116 k.c.) (1986-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] kombi 2.0 AT (116 k.c.) (1986-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] kombi w serii 2.0 AT (116 k.c.) (1986-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 AT (116 k.c.) (1986-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 590 do 1 090 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] kombi 2.0 MT (116 k.c.) (1986-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] kombi 2.0 MT (116 k.c.) (1986-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] kombi w serii 2.0 MT (116 k.c.) (1986-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 MT (116 k.c.) (1986-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 610 do 1 090 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] kombi 2.3 D MT (73 k.c.) (1986-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] kombi 2.3 D MT (73 k.c.) (1986-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] kombi w serii 2.3 D MT (73 k.c.) (1986-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 D MT (73 k.c.) (1986-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Średnica zawracania: 10.9 m Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] kombi 2.3 TD AT (100 k.c.) (1988-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] kombi 2.3 TD AT (100 k.c.) (1988-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] kombi w serii 2.3 TD AT (100 k.c.) (1988-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 TD AT (100 k.c.) (1988-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 780 do 1 230 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] kombi 2.3 TD MT (100 k.c.) (1988-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] kombi 2.3 TD MT (100 k.c.) (1988-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] kombi w serii 2.3 TD MT (100 k.c.) (1988-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 TD MT (100 k.c.) (1988-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 800 do 1 210 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] kombi 2.4 AT (125 k.c.) (1988-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] kombi 2.4 AT (125 k.c.) (1988-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] kombi w serii 2.4 AT (125 k.c.) (1988-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.4 AT (125 k.c.) (1988-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 85 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 550 do 970 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 500 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] kombi 2.4 MT (125 k.c.) (1988-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] kombi 2.4 MT (125 k.c.) (1988-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] kombi w serii 2.4 MT (125 k.c.) (1988-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.4 MT (125 k.c.) (1988-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 85 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 550 do 990 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 500 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] kombi 2.6 AT (150 k.c.) (1990-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] kombi 2.6 AT (150 k.c.) (1990-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] kombi w serii 2.6 AT (150 k.c.) (1990-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.6 AT (150 k.c.) (1990-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 88 mm Skok tłoka: 69.8 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 480 do 890 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] kombi 2.6 MT (150 k.c.) (1990-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] kombi 2.6 MT (150 k.c.) (1990-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] kombi w serii 2.6 MT (150 k.c.) (1990-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.6 MT (150 k.c.) (1990-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 88 mm Skok tłoka: 69.8 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 500 do 890 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] kombi 3.0 AT (177 k.c.) (1987-1990)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] kombi 3.0 AT (177 k.c.) (1987-1990). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] kombi w serii 3.0 AT (177 k.c.) (1987-1990) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 AT (177 k.c.) (1987-1990), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 69.8 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 450 do 860 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] kombi 3.0 AT (200 k.c.) (1987-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] kombi 3.0 AT (200 k.c.) (1987-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] kombi w serii 3.0 AT (200 k.c.) (1987-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 AT (200 k.c.) (1987-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Masa własna: 1470 kg Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 69.8 mm Średnica zawracania: 10.9 m Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] kombi 3.0 MT (177 k.c.) (1987-1990)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] kombi 3.0 MT (177 k.c.) (1987-1990). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] kombi w serii 3.0 MT (177 k.c.) (1987-1990) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 MT (177 k.c.) (1987-1990), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 69.8 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 460 do 920 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] kombi 3.0 MT (200 k.c.) (1989-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] kombi 3.0 MT (200 k.c.) (1989-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] kombi w serii 3.0 MT (200 k.c.) (1989-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 MT (200 k.c.) (1989-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 69.8 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 490 do 890 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 600 obr/min
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE sedan Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony]
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 1.8 AT (115 k.c.) (1986-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 1.8 AT (115 k.c.) (1986-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 1.8 AT (115 k.c.) (1986-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 1.8 AT (115 k.c.) (1986-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 84 mm Skok tłoka: 79 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 640 do 1 150 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 1.8 MT (115 k.c.) (1986-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 1.8 MT (115 k.c.) (1986-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 1.8 MT (115 k.c.) (1986-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 1.8 MT (115 k.c.) (1986-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 84 mm Skok tłoka: 79 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 670 do 1 210 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 2.0 AT (115 k.c.) (1986-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 2.0 AT (115 k.c.) (1986-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 2.0 AT (115 k.c.) (1986-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 AT (115 k.c.) (1986-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 580 do 1 110 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 2.0 MT (115 k.c.) (1986-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 2.0 MT (115 k.c.) (1986-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 2.0 MT (115 k.c.) (1986-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 MT (115 k.c.) (1986-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 590 do 1 110 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 2.3 D MT (73 k.c.) (1986-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 2.3 D MT (73 k.c.) (1986-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 2.3 D MT (73 k.c.) (1986-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 D MT (73 k.c.) (1986-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 890 do 1 300 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 2.3 TD AT (101 k.c.) (1988-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 2.3 TD AT (101 k.c.) (1988-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 2.3 TD AT (101 k.c.) (1988-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 TD AT (101 k.c.) (1988-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 780 do 1 300 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 2.3 TD MT (101 k.c.) (1988-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 2.3 TD MT (101 k.c.) (1988-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 2.3 TD MT (101 k.c.) (1988-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 TD MT (101 k.c.) (1988-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 800 do 1 270 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 2.4 AT (125 k.c.) (1988-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 2.4 AT (125 k.c.) (1988-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 2.4 AT (125 k.c.) (1988-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.4 AT (125 k.c.) (1988-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 85 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 550 do 1 010 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 2.4 MT (125 k.c.) (1988-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 2.4 MT (125 k.c.) (1988-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 2.4 MT (125 k.c.) (1988-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.4 MT (125 k.c.) (1988-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 85 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 550 do 1 030 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 2.6 AT (150 k.c.) (1990-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 2.6 AT (150 k.c.) (1990-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 2.6 AT (150 k.c.) (1990-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.6 AT (150 k.c.) (1990-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 88 mm Skok tłoka: 69.8 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 480 do 910 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 2.6 MT (150 k.c.) (1990-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 2.6 MT (150 k.c.) (1990-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 2.6 MT (150 k.c.) (1990-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.6 MT (150 k.c.) (1990-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 88 mm Skok tłoka: 69.8 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 500 do 910 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 3.0 AT (177 k.c.) (1987-1990)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 3.0 AT (177 k.c.) (1987-1990). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 3.0 AT (177 k.c.) (1987-1990) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 AT (177 k.c.) (1987-1990), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 69.8 mm Średnica zawracania: 10.9 m Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 3.0 AT (200 k.c.) (1988-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 3.0 AT (200 k.c.) (1988-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 3.0 AT (200 k.c.) (1988-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 AT (200 k.c.) (1988-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Prędkość maksymalna: 235 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 8.6 drugi Masa własna: 1410 kg Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 69.8 mm Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 10.3 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1970 kg Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 3.0 AT (204 k.c.) (1989-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 3.0 AT (204 k.c.) (1989-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 3.0 AT (204 k.c.) (1989-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 AT (204 k.c.) (1989-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 69.8 mm Średnica zawracania: 10.9 m Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 3.0 MT (177 k.c.) (1988-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 3.0 MT (177 k.c.) (1988-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 3.0 MT (177 k.c.) (1988-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 MT (177 k.c.) (1988-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 69.8 mm Średnica zawracania: 10.9 m Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 3.0 MT (200 k.c.) (1987-1990)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 3.0 MT (200 k.c.) (1987-1990). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 3.0 MT (200 k.c.) (1987-1990) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 MT (200 k.c.) (1987-1990), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 69.8 mm Średnica zawracania: 10.9 m Zasięg: od 490 do 920 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1994) A [odnowiony] sedan 3.0 MT (204 k.c.) (1989-1994)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A [odnowiony] sedan 3.0 MT (204 k.c.) (1989-1994). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A [odnowiony] sedan w serii 3.0 MT (204 k.c.) (1989-1994) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 MT (204 k.c.) (1989-1994), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 69.8 mm Średnica zawracania: 10.9 m Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 600 obr/min
Generacja Opel Omega (1986-1990) A:

• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE kombi Opel Omega (1986-1990) A
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 1.8 AT (115 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 1.8 AT (115 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 1.8 AT (115 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 1.8 AT (115 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1798 cm3 Moc silnika: 115 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 170 N*m Prędkość maksymalna: 190 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 12.5 drugi Masa własna: 1221 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1820 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.1 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.3 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.9 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1790 kg Zasięg: od 580 do 1 110 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 1.8 MT (115 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 1.8 MT (115 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 1.8 MT (115 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 1.8 MT (115 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1796 cm3 Moc silnika: 115 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 600 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 160 N*m Prędkość maksymalna: 187 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 13 drugi Masa własna: 1235 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 84.8 mm Skok tłoka: 79.5 mm Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1635 kg Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 1.8 MT (82 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 1.8 MT (82 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 1.8 MT (82 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 1.8 MT (82 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1435 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1796 cm3 Moc silnika: 82 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 143 N*m Prędkość maksymalna: 183 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 14 drugi Masa własna: 1230 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 84 mm Skok tłoka: 79.5 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 10.1 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.1 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.8 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1865 kg Zasięg: od 690 do 1 150 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 1.8 MT (88 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 1.8 MT (88 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 1.8 MT (88 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 1.8 MT (88 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1796 cm3 Moc silnika: 88 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 143 N*m Prędkość maksymalna: 170 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 15.5 drugi Masa własna: 1210 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 84.8 mm Skok tłoka: 79.5 mm Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.4 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1865 kg Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 1.8 MT (90 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 1.8 MT (90 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 1.8 MT (90 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 1.8 MT (90 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1796 cm3 Moc silnika: 90 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 148 N*m Prędkość maksymalna: 175 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 15 drugi Masa własna: 1210 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 84.8 mm Skok tłoka: 79.5 mm Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.9 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1810 kg Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 2.0 AT (115 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 2.0 AT (115 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 2.0 AT (115 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 AT (115 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 115 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 170 N*m Prędkość maksymalna: 180 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 13.5 drugi Masa własna: 1273 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 11.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.4 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.3 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1885 kg Zasięg: od 590 do 1 090 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 2.0 AT (122 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 2.0 AT (122 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 2.0 AT (122 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 AT (122 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 122 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 175 N*m Prędkość maksymalna: 197 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11.5 drugi Masa własna: 1238 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.3 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1840 kg Zasięg: od 550 do 1 010 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 2.0 MT (115 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 2.0 MT (115 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 2.0 MT (115 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 MT (115 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 115 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 170 N*m Prędkość maksymalna: 187 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 12.5 drugi Masa własna: 1248 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 11.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.4 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.3 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1885 kg Zasięg: od 590 do 1 090 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 2.0 MT (122 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 2.0 MT (122 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 2.0 MT (122 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 MT (122 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 122 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 175 N*m Prędkość maksymalna: 187 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 13 drugi Masa własna: 1238 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.4 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1840 kg Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 2.3 D MT (73 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 2.3 D MT (73 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 2.3 D MT (73 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 D MT (73 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2260 cm3 Moc silnika: 73 moc Obroty maksymalnej mocy: od 4 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 138 N*m Prędkość maksymalna: 155 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 20.5 drugi Masa własna: 1293 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 7.9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.4 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.5 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1965 kg Zasięg: od 890 do 1 300 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 2.3 TD AT (100 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 2.3 TD AT (100 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 2.3 TD AT (100 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 TD AT (100 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2260 cm3 Moc silnika: 100 moc Obroty maksymalnej mocy: od 4 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 215 N*m Prędkość maksymalna: 176 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 16.5 drugi Masa własna: 1343 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.7 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.6 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1965 kg Zasięg: od 780 do 1 230 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 2.3 TD AT (90 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 2.3 TD AT (90 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 2.3 TD AT (90 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 TD AT (90 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2260 cm3 Moc silnika: 90 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 190 N*m Prędkość maksymalna: 176 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 16.5 drugi Masa własna: 1318 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.7 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.6 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1920 kg Zasięg: od 780 do 1 230 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 2.3 TD MT (100 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 2.3 TD MT (100 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 2.3 TD MT (100 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 TD MT (100 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2260 cm3 Moc silnika: 100 moc Obroty maksymalnej mocy: od 4 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 215 N*m Prędkość maksymalna: 176 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 15 drugi Masa własna: 1318 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 8.7 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.8 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.7 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1965 kg Zasięg: od 800 do 1 210 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 2.3 TD MT (90 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 2.3 TD MT (90 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 2.3 TD MT (90 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 TD MT (90 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2260 cm3 Moc silnika: 90 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 190 N*m Prędkość maksymalna: 170 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 15.5 drugi Masa własna: 1318 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.1 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1920 kg Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 2.4 AT (125 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 2.4 AT (125 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 2.4 AT (125 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.4 AT (125 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2410 cm3 Moc silnika: 125 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 195 N*m Prędkość maksymalna: 190 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 12.5 drugi Masa własna: 1310 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.2 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.8 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1950 kg Zasięg: od 550 do 970 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 500 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 2.4 MT (125 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 2.4 MT (125 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 2.4 MT (125 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.4 MT (125 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2410 cm3 Moc silnika: 125 moc Obroty maksymalnej mocy: od 4 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 195 N*m Prędkość maksymalna: 192 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 12 drugi Masa własna: 1290 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.1 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.8 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1950 kg Zasięg: od 550 do 990 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 500 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 3.0 AT (177 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 3.0 AT (177 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 3.0 AT (177 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 AT (177 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2969 cm3 Moc silnika: 177 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 240 N*m Prędkość maksymalna: 217 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10.5 drugi Masa własna: 1425 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 69.8 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 15.5 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8.1 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 10.1 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 2065 kg Zasięg: od 450 do 860 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A kombi 3.0 MT (177 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A kombi 3.0 MT (177 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A kombi w serii 3.0 MT (177 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 MT (177 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4730 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1480 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2969 cm3 Moc silnika: 177 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 240 N*m Prędkość maksymalna: 220 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9.3 drugi Masa własna: 1400 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1850 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 69.8 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 15.2 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.6 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.5 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 2065 kg Zasięg: od 460 do 920 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 400 obr/min
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE sedan Opel Omega (1986-1990) A
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 1.8 AT (115 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 1.8 AT (115 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 1.8 AT (115 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 1.8 AT (115 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1796 cm3 Moc silnika: 115 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 600 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 160 N*m Prędkość maksymalna: 180 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 14.5 drugi Masa własna: 1235 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 84.8 mm Skok tłoka: 79.5 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 11 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.1 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.8 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1795 kg Zasięg: od 640 do 1 150 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 1.8 MT (115 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 1.8 MT (115 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 1.8 MT (115 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 1.8 MT (115 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1796 cm3 Moc silnika: 115 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 600 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 160 N*m Prędkość maksymalna: 195 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 12 drugi Masa własna: 1211 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 84.8 mm Skok tłoka: 79.5 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 10.5 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.8 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.7 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1705 kg Zasięg: od 670 do 1 210 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 1.8 MT (88 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 1.8 MT (88 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 1.8 MT (88 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 1.8 MT (88 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1796 cm3 Moc silnika: 88 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 143 N*m Prędkość maksymalna: 179 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 14.5 drugi Masa własna: 1170 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 84.8 mm Skok tłoka: 79.5 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 9.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.6 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.1 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1770 kg Zasięg: od 710 do 1 250 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 1.8 MT (90 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 1.8 MT (90 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 1.8 MT (90 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 1.8 MT (90 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1796 cm3 Moc silnika: 90 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 148 N*m Prędkość maksymalna: 183 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 14 drugi Masa własna: 1166 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 84.8 mm Skok tłoka: 79.5 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 9.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.6 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.8 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1705 kg Zasięg: od 770 do 1 340 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 2.0 AT (115 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 2.0 AT (115 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 2.0 AT (115 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 AT (115 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 115 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 170 N*m Prędkość maksymalna: 190 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 12.5 drugi Masa własna: 1221 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.1 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.3 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.9 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1790 kg Zasięg: od 620 do 1 190 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 2.0 AT (122 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 2.0 AT (122 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 2.0 AT (122 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 AT (122 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 122 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 175 N*m Prędkość maksymalna: 197 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11.5 drugi Masa własna: 1210 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.3 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1730 kg Zasięg: od 550 do 1 010 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 2.0 MT (115 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 2.0 MT (115 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 2.0 MT (115 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 MT (115 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 115 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 170 N*m Prędkość maksymalna: 195 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11.5 drugi Masa własna: 1196 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 11.9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.3 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.1 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1790 kg Zasięg: od 630 do 1 190 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 2.0 MT (122 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 2.0 MT (122 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 2.0 MT (122 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 MT (122 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 122 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 175 N*m Prędkość maksymalna: 200 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10 drugi Masa własna: 1210 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.4 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1730 kg Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 2.3 D MT (73 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 2.3 D MT (73 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 2.3 D MT (73 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 D MT (73 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2260 cm3 Moc silnika: 73 moc Obroty maksymalnej mocy: od 4 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 138 N*m Prędkość maksymalna: 163 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 19 drugi Masa własna: 1256 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 7.9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.4 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.5 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1870 kg Zasięg: od 890 do 1 300 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 2.3 TD AT (100 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 2.3 TD AT (100 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 2.3 TD AT (100 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 TD AT (100 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2260 cm3 Moc silnika: 100 moc Obroty maksymalnej mocy: od 4 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 215 N*m Prędkość maksymalna: 184 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 15.5 drugi Masa własna: 1311 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.4 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.6 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1870 kg Zasięg: od 780 do 1 300 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 2.3 TD AT (90 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 2.3 TD AT (90 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 2.3 TD AT (90 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 TD AT (90 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2260 cm3 Moc silnika: 90 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 190 N*m Prędkość maksymalna: 176 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 14.5 drugi Masa własna: 1286 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 6.9 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1815 kg Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 2.3 TD MT (100 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 2.3 TD MT (100 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 2.3 TD MT (100 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 TD MT (100 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2260 cm3 Moc silnika: 100 moc Obroty maksymalnej mocy: od 4 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 215 N*m Prędkość maksymalna: 180 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 14 drugi Masa własna: 1286 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 8.7 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.5 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.7 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1870 kg Zasięg: od 800 do 1 270 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 2.3 TD MT (90 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 2.3 TD MT (90 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 2.3 TD MT (90 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.3 TD MT (90 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2260 cm3 Moc silnika: 90 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 190 N*m Prędkość maksymalna: 176 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 14.5 drugi Masa własna: 1286 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 6.9 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1815 kg Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 2.4 AT (125 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 2.4 AT (125 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 2.4 AT (125 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.4 AT (125 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2410 cm3 Moc silnika: 125 moc Obroty maksymalnej mocy: od 4 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 195 N*m Prędkość maksymalna: 198 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11.5 drugi Masa własna: 1290 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.3 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1855 kg Zasięg: od 550 do 1 010 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 500 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 2.4 MT (125 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 2.4 MT (125 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 2.4 MT (125 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.4 MT (125 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2410 cm3 Moc silnika: 125 moc Obroty maksymalnej mocy: od 4 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 195 N*m Prędkość maksymalna: 200 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10.8 drugi Masa własna: 1270 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.8 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.3 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1855 kg Zasięg: od 550 do 1 030 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 500 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 3.0 AT (177 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 3.0 AT (177 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 3.0 AT (177 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 AT (177 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2969 cm3 Moc silnika: 177 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 240 N*m Prędkość maksymalna: 224 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9.8 drugi Masa własna: 1415 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 69.8 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 15.2 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.4 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1930 kg Zasięg: od 460 do 950 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1986-1990) A sedan 3.0 MT (177 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A sedan 3.0 MT (177 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega A sedan w serii 3.0 MT (177 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 MT (177 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4687 mm Szerokość: 1772 mm Wysokość: 1445 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1445 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2969 cm3 Moc silnika: 177 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 240 N*m Prędkość maksymalna: 227 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 8.8 drugi Masa własna: 1390 kg Pojemność zbiornika paliwa: 70 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 870 litr Pojemność bagażnika minimalny: 520 litr Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 69.8 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 15.6 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.6 litr Średnica zawracania: 10.9 m Masa całkowita: 1930 kg Zasięg: od 450 do 890 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 200 obr/min
Generacja Opel Omega (1994-1999) B:

• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE kombi Opel Omega (1994-1999) B
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B kombi 2.0 AT (115 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B kombi 2.0 AT (115 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B kombi w serii 2.0 AT (115 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 AT (115 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4819 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1505 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 115 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 178 N*m Prędkość maksymalna: 188 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 14 drugi Masa własna: 1425 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 14.1 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.8 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 1955 kg Zasięg: od 530 do 950 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 800 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B kombi 2.0 AT (136 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B kombi 2.0 AT (136 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B kombi w serii 2.0 AT (136 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 AT (136 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4819 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1505 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 136 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 600 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 185 N*m Prędkość maksymalna: 195 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 13 drugi Masa własna: 1440 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 14.7 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.5 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 1955 kg Zasięg: od 510 do 950 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 000 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B kombi 2.0 DTI MT (100 k.c.) (1997-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B kombi 2.0 DTI MT (100 k.c.) (1997-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B kombi w serii 2.0 DTI MT (100 k.c.) (1997-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 DTI MT (100 k.c.) (1997-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4819 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1505 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 1994 cm3 Moc silnika: 100 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 300 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 205 N*m Prędkość maksymalna: 180 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 16.5 drugi Masa własna: 1590 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 84 mm Skok tłoka: 90 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 9.3 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.2 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 2215 kg Zasięg: od 810 do 1 250 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B kombi 2.0 MT (115 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B kombi 2.0 MT (115 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B kombi w serii 2.0 MT (115 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 MT (115 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4819 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1505 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 115 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 178 N*m Prędkość maksymalna: 195 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 13 drugi Masa własna: 1405 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 13.6 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.4 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.9 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 1955 kg Zasięg: od 550 do 1 010 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 800 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B kombi 2.0 MT (136 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B kombi 2.0 MT (136 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B kombi w serii 2.0 MT (136 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 MT (136 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4819 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1505 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 136 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 600 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 185 N*m Prędkość maksymalna: 210 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11 drugi Masa własna: 1420 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 13.3 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.3 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.5 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 1955 kg Zasięg: od 560 do 1 030 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 000 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B kombi 2.5 AT (170 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B kombi 2.5 AT (170 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B kombi w serii 2.5 AT (170 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 AT (170 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4819 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1505 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 170 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 227 N*m Prędkość maksymalna: 210 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 12 drugi Masa własna: 1570 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 81.6 mm Skok tłoka: 79.6 mm Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 11.7 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 2195 kg Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B kombi 2.5 MT (170 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B kombi 2.5 MT (170 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B kombi w serii 2.5 MT (170 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 MT (170 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4819 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1505 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 170 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 227 N*m Prędkość maksymalna: 215 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10 drugi Masa własna: 1550 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 81.6 mm Skok tłoka: 79.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 15 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 11 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 2195 kg Zasięg: od 500 do 940 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B kombi 2.5 TD AT (131 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B kombi 2.5 TD AT (131 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B kombi w serii 2.5 TD AT (131 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 TD AT (131 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1785 mm Wysokość: 1500 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2497 cm3 Moc silnika: 131 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 500 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 250 N*m Prędkość maksymalna: 190 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 13.5 drugi Masa własna: 1665 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 80 mm Skok tłoka: 82.8 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.6 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.2 litr Masa całkowita: 2280 kg Zasięg: od 600 do 1 040 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B kombi 2.5 TD MT (131 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B kombi 2.5 TD MT (131 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B kombi w serii 2.5 TD MT (131 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 TD MT (131 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1785 mm Wysokość: 1500 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2497 cm3 Moc silnika: 131 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 500 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 250 N*m Prędkość maksymalna: 195 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 13 drugi Masa własna: 1665 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 80 mm Skok tłoka: 82.8 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 11 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.4 litr Masa całkowita: 2280 kg Zasięg: od 680 do 1 170 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min Nośność: 625 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B kombi 3.0 AT (211 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B kombi 3.0 AT (211 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B kombi w serii 3.0 AT (211 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 AT (211 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4819 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1505 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2962 cm3 Moc silnika: 211 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 270 N*m Prędkość maksymalna: 220 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10.3 drugi Masa własna: 1670 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 16.9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8.6 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 12.1 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 2250 kg Zasięg: od 440 do 870 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B kombi 3.0 MT (211 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B kombi 3.0 MT (211 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B kombi w serii 3.0 MT (211 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 MT (211 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4819 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1505 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2962 cm3 Moc silnika: 211 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 270 N*m Prędkość maksymalna: 232 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9.3 drugi Masa własna: 1650 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 15.6 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8.3 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 11.2 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 2250 kg Zasięg: od 480 do 900 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 600 obr/min
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE sedan Opel Omega (1994-1999) B
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B sedan 2.0 AT (116 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 2.0 AT (116 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B sedan w serii 2.0 AT (116 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 AT (116 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4787 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1528 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 116 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 172 N*m Prędkość maksymalna: 188 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 14 drugi Masa własna: 1425 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 530 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 14 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.7 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.8 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 1955 kg Zasięg: od 540 do 970 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 800 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B sedan 2.0 AT (136 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 2.0 AT (136 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B sedan w serii 2.0 AT (136 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 AT (136 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4787 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1528 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 136 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 600 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 185 N*m Prędkość maksymalna: 195 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 13 drugi Masa własna: 1440 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 530 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 10.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.8 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.5 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 1955 kg Zasięg: od 690 do 1 100 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 000 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B sedan 2.0 dTI MT (100 k.c.) (1997-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 2.0 dTI MT (100 k.c.) (1997-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B sedan w serii 2.0 dTI MT (100 k.c.) (1997-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 dTI MT (100 k.c.) (1997-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4787 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1528 mm Pojemność silnika: 1994 cm3 Moc silnika: 100 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 300 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 205 N*m Prędkość maksymalna: 186 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 15 drugi Masa własna: 1540 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 530 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 84 mm Skok tłoka: 90 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 9.4 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.5 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 6.9 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 2090 kg Zasięg: od 800 do 1 360 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B sedan 2.0 MT (115 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 2.0 MT (115 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B sedan w serii 2.0 MT (115 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 MT (115 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4787 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1528 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 115 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 172 N*m Prędkość maksymalna: 188 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 14 drugi Masa własna: 1460 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 530 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 13.5 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.2 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.8 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 2010 kg Zasięg: od 560 do 1 040 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 800 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B sedan 2.0 MT (136 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 2.0 MT (136 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B sedan w serii 2.0 MT (136 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 MT (136 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4787 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1528 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 136 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 600 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 185 N*m Prędkość maksymalna: 210 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11 drugi Masa własna: 1440 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 530 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 11.3 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.4 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.5 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 1955 kg Zasięg: od 660 do 1 170 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 000 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B sedan 2.5 AT (170 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 2.5 AT (170 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B sedan w serii 2.5 AT (170 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 AT (170 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4787 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1528 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 170 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 227 N*m Prędkość maksymalna: 218 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11.5 drugi Masa własna: 1525 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 530 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 81.6 mm Skok tłoka: 79.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.1 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.1 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 2065 kg Zasięg: od 620 do 1 090 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B sedan 2.5 DT AT (130 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 2.5 DT AT (130 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B sedan w serii 2.5 DT AT (130 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 DT AT (130 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4787 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1528 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 130 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 500 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 250 N*m Prędkość maksymalna: 195 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 12.5 drugi Masa własna: 1540 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 530 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 80 mm Skok tłoka: 82.8 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 9.5 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.6 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.5 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 2065 kg Zasięg: od 790 do 1 340 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B sedan 2.5 DT MT (130 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 2.5 DT MT (130 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B sedan w serii 2.5 DT MT (130 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 DT MT (130 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4787 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1528 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 130 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 500 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 250 N*m Prędkość maksymalna: 200 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 12 drugi Masa własna: 1520 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Średnica cylindra: 80 mm Skok tłoka: 82.8 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 9.1 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.6 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.4 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 2065 kg Zasięg: od 820 do 1 340 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B sedan 2.5 MT (170 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 2.5 MT (170 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B sedan w serii 2.5 MT (170 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 MT (170 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4787 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1528 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 170 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 227 N*m Prędkość maksymalna: 223 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9.5 drugi Masa własna: 1505 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 530 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 81 mm Skok tłoka: 79.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 11.6 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.1 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 2065 kg Zasięg: od 650 do 1 070 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B sedan 3.0 AT (211 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 3.0 AT (211 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B sedan w serii 3.0 AT (211 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 AT (211 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4787 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1528 mm Pojemność silnika: 2962 cm3 Moc silnika: 211 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 270 N*m Prędkość maksymalna: 230 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9.8 drugi Masa własna: 1670 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 530 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 13.2 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.1 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.7 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 2125 kg Zasięg: od 570 do 1 060 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1994-1999) B sedan 3.0 MT (211 k.c.) (1994-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 3.0 MT (211 k.c.) (1994-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B sedan w serii 3.0 MT (211 k.c.) (1994-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 MT (211 k.c.) (1994-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4787 mm Szerokość: 1786 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1528 mm Pojemność silnika: 2962 cm3 Moc silnika: 211 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 270 N*m Prędkość maksymalna: 240 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 8.6 drugi Masa własna: 1620 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 530 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.2 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.6 litr Średnica zawracania: 10.95 m Masa całkowita: 2125 kg Zasięg: od 590 do 1 040 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 600 obr/min
Generacja Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony]:

• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE kombi Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony]
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] kombi 2.0 DTi MT (100 k.c.) (1999-2000)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] kombi 2.0 DTi MT (100 k.c.) (1999-2000). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] kombi w serii 2.0 DTi MT (100 k.c.) (1999-2000) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 DTi MT (100 k.c.) (1999-2000), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1776 mm Wysokość: 1545 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 1995 cm3 Moc silnika: 100 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 300 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 205 N*m Prędkość maksymalna: 180 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 16 drugi Masa własna: 1655 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 84 mm Skok tłoka: 90 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 9.2 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.2 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 6.7 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2265 kg Zasięg: od 820 do 1 440 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 650 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] kombi 2.2 AT (144 k.c.) (1999-2003)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] kombi 2.2 AT (144 k.c.) (1999-2003). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] kombi w serii 2.2 AT (144 k.c.) (1999-2003) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.2 AT (144 k.c.) (1999-2003), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1776 mm Wysokość: 1545 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 2198 cm3 Moc silnika: 144 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 205 N*m Prędkość maksymalna: 198 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 12.5 drugi Masa własna: 1610 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 94.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 14.5 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 10.3 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2210 kg Zasięg: od 520 do 950 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 000 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] kombi 2.2 DTi MT (120 k.c.) (2000-2004)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] kombi 2.2 DTi MT (120 k.c.) (2000-2004). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] kombi w serii 2.2 DTi MT (120 k.c.) (2000-2004) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.2 DTi MT (120 k.c.) (2000-2004), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1776 mm Wysokość: 1545 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 2171 cm3 Moc silnika: 120 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 280 N*m Prędkość maksymalna: 195 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 13 drugi Masa własna: 1630 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 84 mm Skok tłoka: 98 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 9.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.8 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.3 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2265 kg Zasięg: od 770 do 1 290 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] kombi 2.2 MT (144 k.c.) (1999-2003)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] kombi 2.2 MT (144 k.c.) (1999-2003). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] kombi w serii 2.2 MT (144 k.c.) (1999-2003) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.2 MT (144 k.c.) (1999-2003), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1776 mm Wysokość: 1545 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 2198 cm3 Moc silnika: 144 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 205 N*m Prędkość maksymalna: 202 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11 drugi Masa własna: 1590 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 94.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 13.4 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.4 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.6 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2206 kg Zasięg: od 560 do 1 010 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 000 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] kombi 2.5 AT (170 k.c.) (1999-2000)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] kombi 2.5 AT (170 k.c.) (1999-2000). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] kombi w serii 2.5 AT (170 k.c.) (1999-2000) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 AT (170 k.c.) (1999-2000), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1776 mm Wysokość: 1545 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 170 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 227 N*m Prędkość maksymalna: 212 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11 drugi Masa własna: 1658 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 81.6 mm Skok tłoka: 79.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 15.9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8.3 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 11.1 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2290 kg Zasięg: od 470 do 900 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] kombi 2.5 DTi AT (150 k.c.) (2001-2004)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] kombi 2.5 DTi AT (150 k.c.) (2001-2004). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] kombi w serii 2.5 DTi AT (150 k.c.) (2001-2004) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 DTi AT (150 k.c.) (2001-2004), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1776 mm Wysokość: 1545 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 150 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 500 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 300 N*m Prędkość maksymalna: 200 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11.5 drugi Masa własna: 1643 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 80 mm Skok tłoka: 82.8 mm Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.7 litr Średnica zawracania: 11 m Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 750 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] kombi 2.5 DTi MT (150 k.c.) (2001-2004)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] kombi 2.5 DTi MT (150 k.c.) (2001-2004). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] kombi w serii 2.5 DTi MT (150 k.c.) (2001-2004) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 DTi MT (150 k.c.) (2001-2004), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1776 mm Wysokość: 1545 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 150 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 500 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 300 N*m Prędkość maksymalna: 200 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11 drugi Masa własna: 1633 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 80 mm Skok tłoka: 82.8 mm Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.8 litr Średnica zawracania: 11 m Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 750 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] kombi 2.5 MT (170 k.c.) (1999-2000)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] kombi 2.5 MT (170 k.c.) (1999-2000). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] kombi w serii 2.5 MT (170 k.c.) (1999-2000) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 MT (170 k.c.) (1999-2000), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1776 mm Wysokość: 1545 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 170 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 227 N*m Prędkość maksymalna: 220 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10 drugi Masa własna: 1638 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 81.6 mm Skok tłoka: 79.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 14.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 10.5 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2280 kg Zasięg: od 510 do 940 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] kombi 2.5 TD AT (130 k.c.) (1999-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] kombi 2.5 TD AT (130 k.c.) (1999-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] kombi w serii 2.5 TD AT (130 k.c.) (1999-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 TD AT (130 k.c.) (1999-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1776 mm Wysokość: 1545 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 130 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 500 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 250 N*m Prędkość maksymalna: 190 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 13.5 drugi Masa własna: 1658 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 80 mm Skok tłoka: 82.8 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.6 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.2 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.2 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2290 kg Zasięg: od 600 do 1 040 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] kombi 2.5 TD MT (130 k.c.) (1999-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] kombi 2.5 TD MT (130 k.c.) (1999-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] kombi w serii 2.5 TD MT (130 k.c.) (1999-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 TD MT (130 k.c.) (1999-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1776 mm Wysokość: 1545 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 130 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 500 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 250 N*m Prędkość maksymalna: 195 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 13 drugi Masa własna: 1638 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 80 mm Skok tłoka: 82.8 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 11 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.4 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.1 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2280 kg Zasięg: od 680 do 1 170 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] kombi 2.6 AT (180 k.c.) (2002-2004)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] kombi 2.6 AT (180 k.c.) (2002-2004). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] kombi w serii 2.6 AT (180 k.c.) (2002-2004) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.6 AT (180 k.c.) (2002-2004), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1776 mm Wysokość: 1545 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 2597 cm3 Moc silnika: 180 moc Obroty maksymalnej mocy: od 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 240 N*m Prędkość maksymalna: 216 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11 drugi Masa własna: 1633 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 83.2 mm Skok tłoka: 79.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 16.5 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8.7 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 11.6 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2300 kg Zasięg: od 450 do 860 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] kombi 2.6 MT (180 k.c.) (2002-2004)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] kombi 2.6 MT (180 k.c.) (2002-2004). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] kombi w serii 2.6 MT (180 k.c.) (2002-2004) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.6 MT (180 k.c.) (2002-2004), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1776 mm Wysokość: 1545 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 2597 cm3 Moc silnika: 180 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 240 N*m Prędkość maksymalna: 221 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10 drugi Masa własna: 1633 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 83.2 mm Skok tłoka: 79.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 15 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8.2 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 10.7 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2290 kg Zasięg: od 500 do 910 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] kombi 3.0 AT (211 k.c.) (1999-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] kombi 3.0 AT (211 k.c.) (1999-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] kombi w serii 3.0 AT (211 k.c.) (1999-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 AT (211 k.c.) (1999-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1776 mm Wysokość: 1545 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 2962 cm3 Moc silnika: 211 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 270 N*m Prędkość maksymalna: 230 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10 drugi Masa własna: 1664 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 16.1 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8.5 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 11.3 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2290 kg Zasięg: od 470 do 880 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] kombi 3.0 MT (211 k.c.) (1999-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] kombi 3.0 MT (211 k.c.) (1999-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] kombi w serii 3.0 MT (211 k.c.) (1999-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 MT (211 k.c.) (1999-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1776 mm Wysokość: 1545 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 2962 cm3 Moc silnika: 211 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 270 N*m Prędkość maksymalna: 235 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9 drugi Masa własna: 1644 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 14.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 10.5 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2280 kg Zasięg: od 510 do 940 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] kombi 3.2 AT (218 k.c.) (2001-2004)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] kombi 3.2 AT (218 k.c.) (2001-2004). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] kombi w serii 3.2 AT (218 k.c.) (2001-2004) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.2 AT (218 k.c.) (2001-2004), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4898 mm Szerokość: 1776 mm Wysokość: 1545 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1514 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 3175 cm3 Moc silnika: 218 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 290 N*m Prędkość maksymalna: 232 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10 drugi Masa własna: 1633 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1800 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 87.5 mm Skok tłoka: 88 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 16.9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 11.9 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2345 kg Zasięg: od 440 do 830 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 400 obr/min
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE sedan Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony]
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] sedan 2.0 DTI MT (100 k.c.) (1999-2000)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] sedan 2.0 DTI MT (100 k.c.) (1999-2000). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] sedan w serii 2.0 DTI MT (100 k.c.) (1999-2000) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.0 DTI MT (100 k.c.) (1999-2000), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4900 mm Szerokość: 1775 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 1995 cm3 Moc silnika: 100 moc Obroty maksymalnej mocy: od 4 300 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 205 N*m Prędkość maksymalna: 186 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 15 drugi Masa własna: 1595 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 830 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 84 mm Skok tłoka: 90 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 9.2 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.1 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 6.6 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2145 kg Zasięg: od 820 do 1 470 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 650 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] sedan 2.2 AT (144 k.c.) (1999-2004)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] sedan 2.2 AT (144 k.c.) (1999-2004). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] sedan w serii 2.2 AT (144 k.c.) (1999-2004) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.2 AT (144 k.c.) (1999-2004), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4900 mm Szerokość: 1775 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2198 cm3 Moc silnika: 144 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 205 N*m Prędkość maksymalna: 206 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11.5 drugi Masa własna: 1550 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 830 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 94.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 14.3 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.8 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 10.2 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2090 kg Zasięg: od 520 do 960 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 000 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] sedan 2.2 DTI MT (120 k.c.) (2000-2004)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] sedan 2.2 DTI MT (120 k.c.) (2000-2004). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] sedan w serii 2.2 DTI MT (120 k.c.) (2000-2004) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.2 DTI MT (120 k.c.) (2000-2004), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4900 mm Szerokość: 1775 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2171 cm3 Moc silnika: 120 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 280 N*m Prędkość maksymalna: 195 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 12.5 drugi Masa własna: 1570 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 830 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 84 mm Skok tłoka: 98 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 9.6 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.6 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.1 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2145 kg Zasięg: od 780 do 1 340 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] sedan 2.2 MT (144 k.c.) (1999-2004)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] sedan 2.2 MT (144 k.c.) (1999-2004). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] sedan w serii 2.2 MT (144 k.c.) (1999-2004) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.2 MT (144 k.c.) (1999-2004), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4900 mm Szerokość: 1775 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1530 mm Pojemność silnika: 2198 cm3 Moc silnika: 144 moc Obroty maksymalnej mocy: od 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 205 N*m Prędkość maksymalna: 210 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10.5 drugi Masa własna: 1530 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 830 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 94.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 13.2 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.2 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.4 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2080 kg Zasięg: od 570 do 1 040 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 000 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] sedan 2.5 AT (170 k.c.) (1999-2000)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] sedan 2.5 AT (170 k.c.) (1999-2000). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] sedan w serii 2.5 AT (170 k.c.) (1999-2000) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 AT (170 k.c.) (1999-2000), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4900 mm Szerokość: 1775 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 170 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 227 N*m Prędkość maksymalna: 223 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10.5 drugi Masa własna: 1620 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 830 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 81.6 mm Skok tłoka: 79.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 15.7 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8.1 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 10.9 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2180 kg Zasięg: od 480 do 930 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] sedan 2.5 DTI AT (150 k.c.) (2001-2004)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] sedan 2.5 DTI AT (150 k.c.) (2001-2004). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] sedan w serii 2.5 DTI AT (150 k.c.) (2001-2004) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 DTI AT (150 k.c.) (2001-2004), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4900 mm Szerokość: 1775 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 150 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 500 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 300 N*m Prędkość maksymalna: 206 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11 drugi Masa własna: 1595 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 830 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 80 mm Skok tłoka: 82.8 mm Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.6 litr Średnica zawracania: 11 m Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 750 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] sedan 2.5 dTi MT (150 k.c.) (2001-2004)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] sedan 2.5 dTi MT (150 k.c.) (2001-2004). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] sedan w serii 2.5 dTi MT (150 k.c.) (2001-2004) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 dTi MT (150 k.c.) (2001-2004), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4900 mm Szerokość: 1775 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 150 moc Obroty maksymalnej mocy: od 4 500 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 300 N*m Prędkość maksymalna: 208 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10.5 drugi Masa własna: 1585 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 830 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 80 mm Skok tłoka: 82.8 mm Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.6 litr Średnica zawracania: 11 m Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 750 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] sedan 2.5 MT (170 k.c.) (1999-2000)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] sedan 2.5 MT (170 k.c.) (1999-2000). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] sedan w serii 2.5 MT (170 k.c.) (1999-2000) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 MT (170 k.c.) (1999-2000), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4900 mm Szerokość: 1775 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 170 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 227 N*m Prędkość maksymalna: 228 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9.5 drugi Masa własna: 1600 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 830 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 81.6 mm Skok tłoka: 79.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 14.7 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 10.4 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2170 kg Zasięg: od 510 do 950 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] sedan 2.5 TD AT (130 k.c.) (1999-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] sedan 2.5 TD AT (130 k.c.) (1999-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] sedan w serii 2.5 TD AT (130 k.c.) (1999-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 TD AT (130 k.c.) (1999-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4900 mm Szerokość: 1775 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 130 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 500 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 250 N*m Prędkość maksymalna: 195 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 12.5 drugi Masa własna: 1620 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 830 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 80 mm Skok tłoka: 82.8 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.5 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2180 kg Zasięg: od 600 do 1 070 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] sedan 2.5 TD MT (130 k.c.) (1999-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] sedan 2.5 TD MT (130 k.c.) (1999-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] sedan w serii 2.5 TD MT (130 k.c.) (1999-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.5 TD MT (130 k.c.) (1999-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4900 mm Szerokość: 1775 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2498 cm3 Moc silnika: 130 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 500 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 250 N*m Prędkość maksymalna: 200 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 12 drugi Masa własna: 1600 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 830 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 80 mm Skok tłoka: 82.8 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 10.9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.1 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.8 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2170 kg Zasięg: od 690 do 1 230 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] sedan 2.6 AT (180 k.c.) (2000-2004)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] sedan 2.6 AT (180 k.c.) (2000-2004). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] sedan w serii 2.6 AT (180 k.c.) (2000-2004) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.6 AT (180 k.c.) (2000-2004), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4900 mm Szerokość: 1775 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2597 cm3 Moc silnika: 180 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 240 N*m Prędkość maksymalna: 224 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10.5 drugi Masa własna: 1605 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 830 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 83.2 mm Skok tłoka: 79.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 16.4 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8.6 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 11.5 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2180 kg Zasięg: od 460 do 870 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] sedan 2.6 MT (180 k.c.) (2000-2004)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] sedan 2.6 MT (180 k.c.) (2000-2004). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] sedan w serii 2.6 MT (180 k.c.) (2000-2004) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 2.6 MT (180 k.c.) (2000-2004), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4900 mm Szerokość: 1775 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2597 cm3 Moc silnika: 180 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 240 N*m Prędkość maksymalna: 229 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9.5 drugi Masa własna: 1585 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 830 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 83.2 mm Skok tłoka: 79.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 14.9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8.1 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 10.6 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2170 kg Zasięg: od 500 do 930 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] sedan 3.0 AT (211 k.c.) (1999-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] sedan 3.0 AT (211 k.c.) (1999-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] sedan w serii 3.0 AT (211 k.c.) (1999-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 AT (211 k.c.) (1999-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4900 mm Szerokość: 1775 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2962 cm3 Moc silnika: 211 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 270 N*m Prędkość maksymalna: 238 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9.5 drugi Masa własna: 1614 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 830 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 15.9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8.3 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 11.1 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2180 kg Zasięg: od 470 do 900 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] sedan 3.0 MT (211 k.c.) (1999-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] sedan 3.0 MT (211 k.c.) (1999-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] sedan w serii 3.0 MT (211 k.c.) (1999-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.0 MT (211 k.c.) (1999-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4900 mm Szerokość: 1775 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 2962 cm3 Moc silnika: 211 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 270 N*m Prędkość maksymalna: 243 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 8.5 drugi Masa własna: 1594 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 830 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 14.7 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 10.4 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2170 kg Zasięg: od 510 do 950 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Omega (1999-2003) B [odnowiony] sedan 3.2 AT (218 k.c.) (2001-2004)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Omega, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B [odnowiony] sedan 3.2 AT (218 k.c.) (2001-2004). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Omega B [odnowiony] sedan w serii 3.2 AT (218 k.c.) (2001-2004) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Omega 3.2 AT (218 k.c.) (2001-2004), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4900 mm Szerokość: 1775 mm Wysokość: 1455 mm Rozstaw osi: 2730 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1525 mm Pojemność silnika: 3175 cm3 Moc silnika: 218 moc Obroty maksymalnej mocy: do 6 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 290 N*m Prędkość maksymalna: 240 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9.5 drugi Masa własna: 1610 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 140 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 830 litr Pojemność bagażnika minimalny: 530 litr Średnica cylindra: 87.5 mm Skok tłoka: 88 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 16.9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8.9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 11.8 litr Średnica zawracania: 11 m Masa całkowita: 2195 kg Zasięg: od 440 do 840 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 400 obr/min
7. Gdzie i kto może kupić ubezpieczenie OC dla Opel Omega?
W związku z tym, że porównywarka ubezpieczeń OC AC Opel Omega działa online, nie musisz wychodzić z domu aby kupić polisę. Wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem samochodu osobowego załatwisz online, mając dostęp do dowolnego urządzenia z internetem. Porównanie ofert dostępne jest dla wszystkich mieszkańców dowolnych miejscowości w Polsce!

Już teraz możesz sprawdzić ile zapłacisz za ubezpieczenie OC dla samochodu porównując cenę polis Warszawa dla Opel Omega, polis Kraków dla Opel Omega, polis Łódź dla Opel Omega, polis Wrocław dla Opel Omega, polis Poznań dla Opel Omega, polis Gdańsk dla Opel Omega, polis Szczecin dla Opel Omega, polis Bydgoszcz dla Opel Omega, polis Lublin dla Opel Omega, polis Białystok dla Opel Omega.
8. Poznaj serwis informacyjny PrzyczepyMarter!
Serwis internetowy PrzyczepyMarter.pl został stworzony dla osób, które planują kupić nową przyczepę samochodową. Jest to jednocześnie blog z poradnikami motoryzacyjnymi oraz prezentacja sklepu stacjonarnego z pełną ofertą pojazdów do kupienia, przeznaczonych do transportu towarów. Na poszczególnych podstronach dowiesz się także jak wybrać przyczepkę samochodową do auta Opel Omega. Budując markę PrzyczepyMarter w ofercie sklepu stacjonarnego oraz polecanych produktów online, dokładamy wszelkich starań aby spełniały one wymogi klientów.
Jeśli nadal masz dylemat czy warto skorzystać z polecanej porównywarki ubezpieczeń OC i AC i znaleźć tanią polisę Opel Omega poprzez serwis internetowy PrzyczepyMarter, podpowiem że wypełnienie formularza z danymi nic Cię nie kosztuje i zajmie Ci jedyne parenaście minut. Dzięki porównaniu ubezpieczeń OC online bez wychodzenia z domu możesz kupić pełnowartościową polisę komunikacyjną dla samochodu Opel Omega!
Porównaj Ubezpieczenia OC i AC Opel Omega Online
SAMOCHODY
Ubezpieczenia samochody Ubezpieczenia Opel Adam Ubezpieczenia Opel Admiral Ubezpieczenia Opel Agila Ubezpieczenia Opel Ampera Ubezpieczenia Opel Antara Ubezpieczenia Opel Arena Ubezpieczenia Opel Ascona Ubezpieczenia Opel Astra Ubezpieczenia Opel Bedford Blitz Ubezpieczenia Opel Blazer Ubezpieczenia Opel Cabrio Ubezpieczenia Opel Calais Ubezpieczenia Opel Calibra Ubezpieczenia Opel Campo Ubezpieczenia Opel Cascada Ubezpieczenia Opel Combo Ubezpieczenia Opel Commodore Ubezpieczenia Opel Corsa Ubezpieczenia Opel Crossland X Ubezpieczenia Opel Diplomat Ubezpieczenia Opel Frontera Ubezpieczenia Opel Grandland X Ubezpieczenia Opel GT Ubezpieczenia Opel Insignia Ubezpieczenia Opel Kadett Ubezpieczenia Opel Kapitan Ubezpieczenia Opel Karl Ubezpieczenia Opel Manta Ubezpieczenia Opel Meriva Ubezpieczenia Opel Mokka Ubezpieczenia Opel Monterey Ubezpieczenia Opel Monza Ubezpieczenia Opel Omega Ubezpieczenia Opel Rekord Ubezpieczenia Opel Senator Ubezpieczenia Opel Signum Ubezpieczenia Opel Sintra Ubezpieczenia Opel Speedster Ubezpieczenia Opel Super 6 Ubezpieczenia Opel Tigra Ubezpieczenia Opel Vectra Ubezpieczenia Opel Vivaro Ubezpieczenia Opel Zafira
O serwisie Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt Ubezpieczenia
YouTube Facebook Twitter
Polski English
© 2018 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl
PrzyczepyMar
ter