Ubezpieczenia OC i AC Opel Monterey! Porównywarka Ubezpieczeń OC Opel Online

Szukasz taniego ubezpieczenia OC i AutoCasco dla samochodu osobowego Opel Monterey? Porównaj ubezpieczenia komunikacyjne i kup najtańszą polisę dla swojego samochodu osobowego Opel Monterey w porównywarce ubezpieczeń OC i AC z propozycjami największych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce.
☛ Ubezpieczenia OC i AC Opel Monterey ☚
UBEZPIECZENIA

Jak i gdzie kupić tanie ubezpieczenie OC i AC dla Opel Monterey? Porównaj oferty ubezpieczeń komunikacyjnych przez internet dla Opel Monterey!


Szukasz taniego i sprawdzonego ubezpieczenia OC lub AutoCasco dla swojego samochodu osobowego Opel Monterey? Dowiedz się wszystkiego o porównywarce ubezpieczeń komunikacyjnych dla wszystkich samochodów, w tym dla Opel Monterey, polecanej przez stronę motoryzacyjną PrzyczepyMarter.pl w pytaniach i odpowiedziach! Poniższy poradnik powinien ułatwić Ci dokonanie ostatecznego wyboru dla najlepszego ubezpieczenia OC dla samochodu marki Opel Monterey.
Porównaj Ubezpieczenia OC i AC Opel Monterey Online
1. Czy kupowanie ubezpieczenia OC/AC dla Opel Monterey online jest bezpieczne?
Tak! Zakup obowiązkowego ubezpieczenia OC czy dodatkowego AutoCasco przez internet dla samochodu osobowego Opel Monterey jest bezpieczne, ponieważ polecana porównywarka ubezpieczeń OC na stronie PrzyczepyMarter.pl to sprawdzony i wiarygodny partner finansowy, posiadający w swojej ofercie polisy dla Opel Monterey jedynie największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Porównaj do 76 ofert m. in. od Aviva, Gothaer, Proama, Benefia, AXA Direct, Generali, Uniqa, Ergo Hestia, mtu24, Link4, Allianz czy PZU.
2. Czy muszę wykupić ubezpieczenie OC dla samochodu Opel Monterey?
Każdy samochód osobowy Opel Monterey lub inny zarejestrowany pojazd, musi posiadać wykupione obowiązkowe ubezpieczenie OC! Najszybciej będzie tego dokonać wybierając najtańszą i najlepszą ofertę z porównywarki ubezpieczeń OC dla Opel Monterey polecanej przez PrzyczepyMarter! Uwaga! Od 2018 roku weszły w życie nowe przepisy, które wprowadzają dodatkowe kary finansowe za zwłokę w wykupieniu lub przedłużeniu ubezpieczenia dla dowolnego pojazdu, w tym samochodu osobowego, która naliczana jest praktycznie za każdy dzień zwłoki. Jeśli chcesz sprawdzić ile zapłacisz za ubezpieczenie komunikacyjne za swoje auto odwiedź Porównywarkę OC Opel Monterey teraz!
3. Jakie są kary za brak ubezpieczenia OC dla Opel Monterey? Ile kosztuje ubezpieczenie OC Opel Monterey?
Nie musisz wcale płacić wysokiej kary za brak ubezpieczenia OC dla Opel Monterey! W przypadku jeśli nie posiadasz aktualnego OC dla samochodu Opel Monterey dodatkowo zapłacisz 840 zł, podczas kupowania kolejnej polisy. Jeśli spóźniłeś się z wykupieniem ubezpieczenia OC od 4 do 14 dni to kara wyniesie Cię już w wysokości 2 100 zł. Za brak OC dla Opel Monterey powyżej 14 dni, będziesz musiał dodatkowo zapłacić już 4 200 zł! Co musisz zrobić jeśli masz ostatni dzień aktualnego ubezpieczenia?! Wejdź na polecaną porównywarkę i wykup ubezpieczenie przez internet, oszczędzając w ten sposób nawet kilkaset złotych przy samochodzie osobowym Opel Monterey.

Cena ubezpieczenia OC Opel Monterey może być różna i uzależniona jest od wielu czynników, które ostatecznie wpływają na to ile zapłacisz za ubezpiecznie komunikacyjne. Średnia cena ubezpieczenia OC na starcie 2018 roku wynosiła średnio 1027 zł, a rok wcześniej około 1000 zł. Aktualnie na najtańsze OC mogą liczyć kierowcy z Katowic, Kielc, Olsztyna. Tu średnia cena wynosi poniżej 1000 zł. Do miast, w których zapłacimy najwyższą składkę za ubezpieczenie OC należy zaliczyć Wrocław, Warszawę, Gdańsk. Tu średnia cena OC przekracza 1200 zł. Na opłatę wpływa wiek i doświadczenie kierowcy, wysokość ubezpieczenia samochodu i jego stan techniczny oceniany na podstawie roku produkcji, region zamieszkania kierowcy i itp. Dlatego warto skorzystać z Porównywarki Ubezpieczeń OC i wybrać najlepszą cenowo polisę dla Opel Monterey kupując ją przez internet i mogąc wybrać z kilkudziesięciu różnych propozycji!
4. Czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie AutoCasco Opel Monterey?
Ubezpieczenie AutoCasco dla samochodu Opel Monterey jest ubezpieczeniem dodatkowym i dobrowolnym. To właściciel pojazdu musi zdecydować czy chce dodatkowo zabezpieczyć swój samochód osobowy od takich zdarzeń kiedy to on spowoduje wypadek! Ponadto ubezpieczenie AutoCasco pokrywa szkody na samochodzie Opel Monterey kiedy dojdzie do jego zniszczenia np. przez powalone drzewo, powódź, pożar itp. zjawiska zewnętrzne. W zależności od szczegółowych warunków danego ubezpieczyciela AutoCasco pokrywa także szkody za uszkodzenia dokonane przez osoby trzecie. Jeśli chcesz zabezpieczyć się przed tego rodzaju zdarzeniami warto abyś wykupił nieobowiązkowe ubezpieczenie AutoCasco w porównywarce OC/AC Opel Monterey.
5. Co będzie potrzebne do porównania ubezpieczenia OC i AC Opel Monterey?
Przed wyszukanien ubezpieczenia OC i AC online dla samochodu osobowego Opel Monterey przygotuj dowód rejestracyjny pojazdu. To w nim znajdziesz wszystkie niezbędne dane, które będą wymagane podczas wypełniania formularza przez internet. Po uzupełnieniu wszystkich pól, system informatyczny porównywarki ubezpieczeń OC automatycznie wygeneruje dla Ciebie oferty polis do kupienia różnych firm ubezpieczeniowych.

W dowodzie rejestracyjnym znajdziesz markę, model, rok produkcji, nadwozie czy pojemność silnika. Do poprawnego wyliczenia ubezpieczenia wymagane jest podanie rodzaju paliwa i ilości drzwi. Często porównywarki same proponują nam wybranie odpowiedniej wersji pojazdu i jego wyposażenia aby ułatwić nam proces zakupowy.
6. Opel Monterey: Jakie wersje samochodu obejmie ubezpieczenie OC kupione online?
Dla wybranego samochodu osobowego, który podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu OC można wyróżnić różne generacje w kilku nadwoziach i wersjach silnika. Poniżej zamieszczone zostały szczegółowe dane, które ułatwią Ci po części korzystanie z porównywarki OC.

Generacja Opel Monterey (1992-1998) 1 pokolenia:

• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE SUV 3-drzwi Opel Monterey (1992-1998) 1 pokolenia
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Monterey (1992-1998) 1 pokolenia SUV 3-drzwi 3.1 TD MT 4WD (114 k.c.) (1991-1998)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Monterey, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia SUV 3-drzwi 3.1 TD MT 4WD (114 k.c.) (1991-1998). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Monterey 1 pokolenia SUV 3-drzwi w serii 3.1 TD MT 4WD (114 k.c.) (1991-1998) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Monterey 3.1 TD MT 4WD (114 k.c.) (1991-1998), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 95.4 mm Skok tłoka: 107 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 11.9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 9.3 litr Średnica zawracania: 10 m Zasięg: od 710 do 910 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 000 obr/min Nośność: 660 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 5600 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Monterey (1992-1998) 1 pokolenia SUV 3-drzwi 3.2 AT 4WD (177 k.c.) (1992-1998)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Monterey, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia SUV 3-drzwi 3.2 AT 4WD (177 k.c.) (1992-1998). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Monterey 1 pokolenia SUV 3-drzwi w serii 3.2 AT 4WD (177 k.c.) (1992-1998) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Monterey 3.2 AT 4WD (177 k.c.) (1992-1998), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 93.4 mm Skok tłoka: 77 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 18.1 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 11.4 litr Średnica zawracania: 10 m Zasięg: od 470 do 750 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 750 obr/min Nośność: 785 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 5600 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Monterey (1992-1998) 1 pokolenia SUV 3-drzwi 3.2 MT 4WD (177 k.c.) (1992-1998)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Monterey, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia SUV 3-drzwi 3.2 MT 4WD (177 k.c.) (1992-1998). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Monterey 1 pokolenia SUV 3-drzwi w serii 3.2 MT 4WD (177 k.c.) (1992-1998) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Monterey 3.2 MT 4WD (177 k.c.) (1992-1998), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 93.4 mm Skok tłoka: 77 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 18.1 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 10.6 litr Średnica zawracania: 10 m Zasięg: od 470 do 800 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 750 obr/min Nośność: 805 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 5600 kg
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE SUV 5-drzwi Opel Monterey (1992-1998) 1 pokolenia
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Monterey (1992-1998) 1 pokolenia SUV 5-drzwi 3.1 TD MT 4WD (114 k.c.) (1991-1998)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Monterey, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia SUV 5-drzwi 3.1 TD MT 4WD (114 k.c.) (1991-1998). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Monterey 1 pokolenia SUV 5-drzwi w serii 3.1 TD MT 4WD (114 k.c.) (1991-1998) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Monterey 3.1 TD MT 4WD (114 k.c.) (1991-1998), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 95.4 mm Skok tłoka: 107 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 11.9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 9.3 litr Średnica zawracania: 11.6 m Zasięg: od 710 do 910 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 000 obr/min Dopuszczalna masa z przyczepą: 5600 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Monterey (1992-1998) 1 pokolenia SUV 5-drzwi 3.2 AT 4WD (177 k.c.) (1992-1998)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Monterey, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia SUV 5-drzwi 3.2 AT 4WD (177 k.c.) (1992-1998). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Monterey 1 pokolenia SUV 5-drzwi w serii 3.2 AT 4WD (177 k.c.) (1992-1998) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Monterey 3.2 AT 4WD (177 k.c.) (1992-1998), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 93.4 mm Skok tłoka: 77 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 18.1 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 11.4 litr Średnica zawracania: 11.6 m Zasięg: od 470 do 750 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 750 obr/min Nośność: 650 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 5600 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Monterey (1992-1998) 1 pokolenia SUV 5-drzwi 3.2 MT 4WD (177 k.c.) (1992-1998)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Monterey, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia SUV 5-drzwi 3.2 MT 4WD (177 k.c.) (1992-1998). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Monterey 1 pokolenia SUV 5-drzwi w serii 3.2 MT 4WD (177 k.c.) (1992-1998) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Monterey 3.2 MT 4WD (177 k.c.) (1992-1998), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 93.4 mm Skok tłoka: 77 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 18.1 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 10.6 litr Średnica zawracania: 11.6 m Zasięg: od 470 do 800 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 750 obr/min Nośność: 670 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 5600 kg
Generacja Opel Monterey (1998-1999) 1 pokolenia [odnowiony]:

• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE SUV 3-drzwi Opel Monterey (1998-1999) 1 pokolenia [odnowiony]
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Monterey (1998-1999) 1 pokolenia [odnowiony] SUV 3-drzwi 3.0 DTI MT 4WD (159 k.c.) (1998-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Monterey, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] SUV 3-drzwi 3.0 DTI MT 4WD (159 k.c.) (1998-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Monterey 1 pokolenia [odnowiony] SUV 3-drzwi w serii 3.0 DTI MT 4WD (159 k.c.) (1998-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Monterey 3.0 DTI MT 4WD (159 k.c.) (1998-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4365 mm Szerokość: 1835 mm Wysokość: 1835 mm Rozstaw osi: 2330 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 2999 cm3 Moc silnika: 159 moc Obroty maksymalnej mocy: do 3 900 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 333 N*m Prędkość maksymalna: 160 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 15.8 drugi Masa własna: 1990 kg Pojemność zbiornika paliwa: 85 litr Prześwit: 210 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 2070 litr Pojemność bagażnika minimalny: 770 litr Średnica cylindra: 95.4 mm Skok tłoka: 104.9 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 14 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 10.9 litr Masa całkowita: 2600 kg Zasięg: od 610 do 940 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 000 obr/min Nośność: 610 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 5600 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Monterey (1998-1999) 1 pokolenia [odnowiony] SUV 3-drzwi 3.5 AT 4WD (215 k.c.) (1998-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Monterey, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] SUV 3-drzwi 3.5 AT 4WD (215 k.c.) (1998-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Monterey 1 pokolenia [odnowiony] SUV 3-drzwi w serii 3.5 AT 4WD (215 k.c.) (1998-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Monterey 3.5 AT 4WD (215 k.c.) (1998-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Liczba miejsc: 4 5 Długość: 4365 mm Szerokość: 1835 mm Wysokość: 1835 mm Rozstaw osi: 2330 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 3494 cm3 Moc silnika: 215 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 310 N*m Prędkość maksymalna: 180 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9.2 drugi Masa własna: 1905 kg Pojemność zbiornika paliwa: 85 litr Prześwit: 210 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 2069 litr Pojemność bagażnika minimalny: 769 litr Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 20.6 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 11.7 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 15 litr Średnica zawracania: 10 m Masa całkowita: 2600 kg Zasięg: od 410 do 730 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 000 obr/min Nośność: 695 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 5600 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Monterey (1998-1999) 1 pokolenia [odnowiony] SUV 3-drzwi 3.5 MT 4WD (215 k.c.) (1998-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Monterey, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] SUV 3-drzwi 3.5 MT 4WD (215 k.c.) (1998-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Monterey 1 pokolenia [odnowiony] SUV 3-drzwi w serii 3.5 MT 4WD (215 k.c.) (1998-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Monterey 3.5 MT 4WD (215 k.c.) (1998-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4365 mm Szerokość: 1835 mm Wysokość: 1835 mm Rozstaw osi: 2330 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 3494 cm3 Moc silnika: 215 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 310 N*m Prędkość maksymalna: 180 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11.3 drugi Masa własna: 1885 kg Pojemność zbiornika paliwa: 85 litr Prześwit: 210 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 2069 litr Pojemność bagażnika minimalny: 769 litr Średnica cylindra: 93.4 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 18.7 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 10.7 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 13.7 litr Średnica zawracania: 10 m Masa całkowita: 2600 kg Zasięg: od 450 do 790 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 000 obr/min Nośność: 715 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 5600 kg
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE SUV 5-drzwi Opel Monterey (1998-1999) 1 pokolenia [odnowiony]
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Monterey (1998-1999) 1 pokolenia [odnowiony] SUV 5-drzwi 3.0 DTI MT 4WD (159 k.c.) (1998-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Monterey, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] SUV 5-drzwi 3.0 DTI MT 4WD (159 k.c.) (1998-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Monterey 1 pokolenia [odnowiony] SUV 5-drzwi w serii 3.0 DTI MT 4WD (159 k.c.) (1998-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Monterey 3.0 DTI MT 4WD (159 k.c.) (1998-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4795 mm Szerokość: 1835 mm Wysokość: 1840 mm Rozstaw osi: 2760 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 2999 cm3 Moc silnika: 159 moc Obroty maksymalnej mocy: do 3 900 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 333 N*m Prędkość maksymalna: 160 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 16.5 drugi Masa własna: 2065 kg Pojemność zbiornika paliwa: 85 litr Prześwit: 210 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 2745 litr Pojemność bagażnika minimalny: 1190 litr Średnica cylindra: 95.4 mm Skok tłoka: 104.9 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 14 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 10.9 litr Średnica zawracania: 11.6 m Masa całkowita: 2730 kg Zasięg: od 610 do 940 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 000 obr/min Nośność: 655 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 6030 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Monterey (1998-1999) 1 pokolenia [odnowiony] SUV 5-drzwi 3.5 AT 4WD (215 k.c.) (1998-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Monterey, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] SUV 5-drzwi 3.5 AT 4WD (215 k.c.) (1998-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Monterey 1 pokolenia [odnowiony] SUV 5-drzwi w serii 3.5 AT 4WD (215 k.c.) (1998-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Monterey 3.5 AT 4WD (215 k.c.) (1998-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4795 mm Szerokość: 1835 mm Wysokość: 1840 mm Rozstaw osi: 2760 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 3494 cm3 Moc silnika: 215 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 310 N*m Prędkość maksymalna: 180 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9.6 drugi Masa własna: 1990 kg Pojemność zbiornika paliwa: 85 litr Prześwit: 210 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 2746 litr Pojemność bagażnika minimalny: 1189 litr Średnica cylindra: 93.4 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 20.6 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 11.7 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 15 litr Średnica zawracania: 11.6 m Masa całkowita: 2730 kg Zasięg: od 410 do 730 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 000 obr/min Nośność: 740 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 6030 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Monterey (1998-1999) 1 pokolenia [odnowiony] SUV 5-drzwi 3.5 MT 4WD (215 k.c.) (1998-1999)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Monterey, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] SUV 5-drzwi 3.5 MT 4WD (215 k.c.) (1998-1999). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Monterey 1 pokolenia [odnowiony] SUV 5-drzwi w serii 3.5 MT 4WD (215 k.c.) (1998-1999) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Monterey 3.5 MT 4WD (215 k.c.) (1998-1999), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4795 mm Szerokość: 1835 mm Wysokość: 1840 mm Rozstaw osi: 2760 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 3494 cm3 Moc silnika: 215 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 310 N*m Prędkość maksymalna: 180 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 11.8 drugi Masa własna: 1970 kg Pojemność zbiornika paliwa: 85 litr Prześwit: 210 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 2745 litr Pojemność bagażnika minimalny: 1190 litr Średnica cylindra: 93.4 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 18.7 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 10.7 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 13.7 litr Średnica zawracania: 11.6 m Masa całkowita: 2730 kg Zasięg: od 450 do 790 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 000 obr/min Nośność: 760 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 3030 kg
7. Gdzie i kto może kupić ubezpieczenie OC dla Opel Monterey?
W związku z tym, że porównywarka ubezpieczeń OC AC Opel Monterey działa online, nie musisz wychodzić z domu aby kupić polisę. Wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem samochodu osobowego załatwisz online, mając dostęp do dowolnego urządzenia z internetem. Porównanie ofert dostępne jest dla wszystkich mieszkańców dowolnych miejscowości w Polsce!

Już teraz możesz sprawdzić ile zapłacisz za ubezpieczenie OC dla samochodu porównując cenę polis Warszawa dla Opel Monterey, polis Kraków dla Opel Monterey, polis Łódź dla Opel Monterey, polis Wrocław dla Opel Monterey, polis Poznań dla Opel Monterey, polis Gdańsk dla Opel Monterey, polis Szczecin dla Opel Monterey, polis Bydgoszcz dla Opel Monterey, polis Lublin dla Opel Monterey, polis Białystok dla Opel Monterey.
8. Poznaj serwis informacyjny PrzyczepyMarter!
Serwis internetowy PrzyczepyMarter.pl został stworzony dla osób, które planują kupić nową przyczepę samochodową. Jest to jednocześnie blog z poradnikami motoryzacyjnymi oraz prezentacja sklepu stacjonarnego z pełną ofertą pojazdów do kupienia, przeznaczonych do transportu towarów. Na poszczególnych podstronach dowiesz się także jak wybrać przyczepkę samochodową do auta Opel Monterey. Budując markę PrzyczepyMarter w ofercie sklepu stacjonarnego oraz polecanych produktów online, dokładamy wszelkich starań aby spełniały one wymogi klientów.
Jeśli nadal masz dylemat czy warto skorzystać z polecanej porównywarki ubezpieczeń OC i AC i znaleźć tanią polisę Opel Monterey poprzez serwis internetowy PrzyczepyMarter, podpowiem że wypełnienie formularza z danymi nic Cię nie kosztuje i zajmie Ci jedyne parenaście minut. Dzięki porównaniu ubezpieczeń OC online bez wychodzenia z domu możesz kupić pełnowartościową polisę komunikacyjną dla samochodu Opel Monterey!
Porównaj Ubezpieczenia OC i AC Opel Monterey Online
SAMOCHODY
Ubezpieczenia samochody Ubezpieczenia Opel Adam Ubezpieczenia Opel Admiral Ubezpieczenia Opel Agila Ubezpieczenia Opel Ampera Ubezpieczenia Opel Antara Ubezpieczenia Opel Arena Ubezpieczenia Opel Ascona Ubezpieczenia Opel Astra Ubezpieczenia Opel Bedford Blitz Ubezpieczenia Opel Blazer Ubezpieczenia Opel Cabrio Ubezpieczenia Opel Calais Ubezpieczenia Opel Calibra Ubezpieczenia Opel Campo Ubezpieczenia Opel Cascada Ubezpieczenia Opel Combo Ubezpieczenia Opel Commodore Ubezpieczenia Opel Corsa Ubezpieczenia Opel Crossland X Ubezpieczenia Opel Diplomat Ubezpieczenia Opel Frontera Ubezpieczenia Opel Grandland X Ubezpieczenia Opel GT Ubezpieczenia Opel Insignia Ubezpieczenia Opel Kadett Ubezpieczenia Opel Kapitan Ubezpieczenia Opel Karl Ubezpieczenia Opel Manta Ubezpieczenia Opel Meriva Ubezpieczenia Opel Mokka Ubezpieczenia Opel Monterey Ubezpieczenia Opel Monza Ubezpieczenia Opel Omega Ubezpieczenia Opel Rekord Ubezpieczenia Opel Senator Ubezpieczenia Opel Signum Ubezpieczenia Opel Sintra Ubezpieczenia Opel Speedster Ubezpieczenia Opel Super 6 Ubezpieczenia Opel Tigra Ubezpieczenia Opel Vectra Ubezpieczenia Opel Vivaro Ubezpieczenia Opel Zafira
O serwisie Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt Ubezpieczenia
YouTube Facebook Twitter
Polski English
© 2018 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl
PrzyczepyMar
ter