Ubezpieczenia OC i AC Opel Frontera! Porównywarka Ubezpieczeń OC Opel Online

Szukasz taniego ubezpieczenia OC i AutoCasco dla samochodu osobowego Opel Frontera? Porównaj ubezpieczenia komunikacyjne i kup najtańszą polisę dla swojego samochodu osobowego Opel Frontera w porównywarce ubezpieczeń OC i AC z propozycjami największych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce.
☛ Ubezpieczenia OC i AC Opel Frontera ☚
UBEZPIECZENIA

Jak i gdzie kupić tanie ubezpieczenie OC i AC dla Opel Frontera? Porównaj oferty ubezpieczeń komunikacyjnych przez internet dla Opel Frontera!


Szukasz taniego i sprawdzonego ubezpieczenia OC lub AutoCasco dla swojego samochodu osobowego Opel Frontera? Dowiedz się wszystkiego o porównywarce ubezpieczeń komunikacyjnych dla wszystkich samochodów, w tym dla Opel Frontera, polecanej przez stronę motoryzacyjną PrzyczepyMarter.pl w pytaniach i odpowiedziach! Poniższy poradnik powinien ułatwić Ci dokonanie ostatecznego wyboru dla najlepszego ubezpieczenia OC dla samochodu marki Opel Frontera.
Porównaj Ubezpieczenia OC i AC Opel Frontera Online
1. Czy kupowanie ubezpieczenia OC/AC dla Opel Frontera online jest bezpieczne?
Tak! Zakup obowiązkowego ubezpieczenia OC czy dodatkowego AutoCasco przez internet dla samochodu osobowego Opel Frontera jest bezpieczne, ponieważ polecana porównywarka ubezpieczeń OC na stronie PrzyczepyMarter.pl to sprawdzony i wiarygodny partner finansowy, posiadający w swojej ofercie polisy dla Opel Frontera jedynie największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Porównaj do 76 ofert m. in. od Aviva, Gothaer, Proama, Benefia, AXA Direct, Generali, Uniqa, Ergo Hestia, mtu24, Link4, Allianz czy PZU.
2. Czy muszę wykupić ubezpieczenie OC dla samochodu Opel Frontera?
Każdy samochód osobowy Opel Frontera lub inny zarejestrowany pojazd, musi posiadać wykupione obowiązkowe ubezpieczenie OC! Najszybciej będzie tego dokonać wybierając najtańszą i najlepszą ofertę z porównywarki ubezpieczeń OC dla Opel Frontera polecanej przez PrzyczepyMarter! Uwaga! Od 2018 roku weszły w życie nowe przepisy, które wprowadzają dodatkowe kary finansowe za zwłokę w wykupieniu lub przedłużeniu ubezpieczenia dla dowolnego pojazdu, w tym samochodu osobowego, która naliczana jest praktycznie za każdy dzień zwłoki. Jeśli chcesz sprawdzić ile zapłacisz za ubezpieczenie komunikacyjne za swoje auto odwiedź Porównywarkę OC Opel Frontera teraz!
3. Jakie są kary za brak ubezpieczenia OC dla Opel Frontera? Ile kosztuje ubezpieczenie OC Opel Frontera?
Nie musisz wcale płacić wysokiej kary za brak ubezpieczenia OC dla Opel Frontera! W przypadku jeśli nie posiadasz aktualnego OC dla samochodu Opel Frontera dodatkowo zapłacisz 840 zł, podczas kupowania kolejnej polisy. Jeśli spóźniłeś się z wykupieniem ubezpieczenia OC od 4 do 14 dni to kara wyniesie Cię już w wysokości 2 100 zł. Za brak OC dla Opel Frontera powyżej 14 dni, będziesz musiał dodatkowo zapłacić już 4 200 zł! Co musisz zrobić jeśli masz ostatni dzień aktualnego ubezpieczenia?! Wejdź na polecaną porównywarkę i wykup ubezpieczenie przez internet, oszczędzając w ten sposób nawet kilkaset złotych przy samochodzie osobowym Opel Frontera.

Cena ubezpieczenia OC Opel Frontera może być różna i uzależniona jest od wielu czynników, które ostatecznie wpływają na to ile zapłacisz za ubezpiecznie komunikacyjne. Średnia cena ubezpieczenia OC na starcie 2018 roku wynosiła średnio 1027 zł, a rok wcześniej około 1000 zł. Aktualnie na najtańsze OC mogą liczyć kierowcy z Katowic, Kielc, Olsztyna. Tu średnia cena wynosi poniżej 1000 zł. Do miast, w których zapłacimy najwyższą składkę za ubezpieczenie OC należy zaliczyć Wrocław, Warszawę, Gdańsk. Tu średnia cena OC przekracza 1200 zł. Na opłatę wpływa wiek i doświadczenie kierowcy, wysokość ubezpieczenia samochodu i jego stan techniczny oceniany na podstawie roku produkcji, region zamieszkania kierowcy i itp. Dlatego warto skorzystać z Porównywarki Ubezpieczeń OC i wybrać najlepszą cenowo polisę dla Opel Frontera kupując ją przez internet i mogąc wybrać z kilkudziesięciu różnych propozycji!
4. Czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie AutoCasco Opel Frontera?
Ubezpieczenie AutoCasco dla samochodu Opel Frontera jest ubezpieczeniem dodatkowym i dobrowolnym. To właściciel pojazdu musi zdecydować czy chce dodatkowo zabezpieczyć swój samochód osobowy od takich zdarzeń kiedy to on spowoduje wypadek! Ponadto ubezpieczenie AutoCasco pokrywa szkody na samochodzie Opel Frontera kiedy dojdzie do jego zniszczenia np. przez powalone drzewo, powódź, pożar itp. zjawiska zewnętrzne. W zależności od szczegółowych warunków danego ubezpieczyciela AutoCasco pokrywa także szkody za uszkodzenia dokonane przez osoby trzecie. Jeśli chcesz zabezpieczyć się przed tego rodzaju zdarzeniami warto abyś wykupił nieobowiązkowe ubezpieczenie AutoCasco w porównywarce OC/AC Opel Frontera.
5. Co będzie potrzebne do porównania ubezpieczenia OC i AC Opel Frontera?
Przed wyszukanien ubezpieczenia OC i AC online dla samochodu osobowego Opel Frontera przygotuj dowód rejestracyjny pojazdu. To w nim znajdziesz wszystkie niezbędne dane, które będą wymagane podczas wypełniania formularza przez internet. Po uzupełnieniu wszystkich pól, system informatyczny porównywarki ubezpieczeń OC automatycznie wygeneruje dla Ciebie oferty polis do kupienia różnych firm ubezpieczeniowych.

W dowodzie rejestracyjnym znajdziesz markę, model, rok produkcji, nadwozie czy pojemność silnika. Do poprawnego wyliczenia ubezpieczenia wymagane jest podanie rodzaju paliwa i ilości drzwi. Często porównywarki same proponują nam wybranie odpowiedniej wersji pojazdu i jego wyposażenia aby ułatwić nam proces zakupowy.
6. Opel Frontera: Jakie wersje samochodu obejmie ubezpieczenie OC kupione online?
Dla wybranego samochodu osobowego, który podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu OC można wyróżnić różne generacje w kilku nadwoziach i wersjach silnika. Poniżej zamieszczone zostały szczegółowe dane, które ułatwią Ci po części korzystanie z porównywarki OC.

Generacja Opel Frontera (1992-1998) A:

• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE Sport SUV 3-drzwi Opel Frontera (1992-1998) A
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1992-1998) A Sport SUV 3-drzwi 2.0 MT (116 k.c.) (1992-1998)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A Sport SUV 3-drzwi 2.0 MT (116 k.c.) (1992-1998). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera A Sport SUV 3-drzwi w serii 2.0 MT (116 k.c.) (1992-1998) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.0 MT (116 k.c.) (1992-1998), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Średnica zawracania: 12.1 m Zasięg: od 660 do 940 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1992-1998) A Sport SUV 3-drzwi 2.5 TDS MT (116 k.c.) (1996-1998)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A Sport SUV 3-drzwi 2.5 TDS MT (116 k.c.) (1996-1998). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera A Sport SUV 3-drzwi w serii 2.5 TDS MT (116 k.c.) (1996-1998) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.5 TDS MT (116 k.c.) (1996-1998), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 94 mm Średnica zawracania: 12.4 m Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 800 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1992-1998) A Sport SUV 3-drzwi 2.8 TD MT (113 k.c.) (1995-1996)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A Sport SUV 3-drzwi 2.8 TD MT (113 k.c.) (1995-1996). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera A Sport SUV 3-drzwi w serii 2.8 TD MT (113 k.c.) (1995-1996) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.8 TD MT (113 k.c.) (1995-1996), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 93 mm Skok tłoka: 102 mm Średnica zawracania: 12.4 m Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 100 obr/min
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE SUV 5-drzwi Opel Frontera (1992-1998) A
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1992-1998) A SUV 5-drzwi 2.2 MT (136 k.c.) (1995-1998)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A SUV 5-drzwi 2.2 MT (136 k.c.) (1995-1998). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera A SUV 5-drzwi w serii 2.2 MT (136 k.c.) (1995-1998) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.2 MT (136 k.c.) (1995-1998), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Prędkość maksymalna: 161 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 13.6 drugi Masa własna: 1803 kg Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 94 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 15 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 9.4 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 11.4 litr Średnica zawracania: 12.4 m Zasięg: od 530 do 850 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1992-1998) A SUV 5-drzwi 2.3 TD MT (100 k.c.) (1992-1998)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A SUV 5-drzwi 2.3 TD MT (100 k.c.) (1992-1998). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera A SUV 5-drzwi w serii 2.3 TD MT (100 k.c.) (1992-1998) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.3 TD MT (100 k.c.) (1992-1998), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 85 mm Średnica zawracania: 9.9 m Zasięg: od 710 do 990 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 200 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1992-1998) A SUV 5-drzwi 2.4 MT (125 k.c.) (1992-1998)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A SUV 5-drzwi 2.4 MT (125 k.c.) (1992-1998). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera A SUV 5-drzwi w serii 2.4 MT (125 k.c.) (1992-1998) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.4 MT (125 k.c.) (1992-1998), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Prędkość maksymalna: 153 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 18.6 drugi Masa własna: 1770 kg Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 85 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 13.3 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8.7 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 11.7 litr Średnica zawracania: 12.1 m Zasięg: od 600 do 920 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: od 2 400 do 2 600 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1992-1998) A SUV 5-drzwi 2.5 TDS MT (116 k.c.) (1996-1998)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A SUV 5-drzwi 2.5 TDS MT (116 k.c.) (1996-1998). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera A SUV 5-drzwi w serii 2.5 TDS MT (116 k.c.) (1996-1998) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.5 TDS MT (116 k.c.) (1996-1998), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 94 mm Średnica zawracania: 12.4 m Zasięg: od 620 do 930 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 800 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1992-1998) A SUV 5-drzwi 2.8 TDI (113 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla A SUV 5-drzwi 2.8 TDI (113 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera A SUV 5-drzwi w serii 2.8 TDI (113 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.8 TDI (113 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4692 mm Szerokość: 1764 mm Wysokość: 1753 mm Rozstaw osi: 2760 mm Rozstaw kół przednich: 1455 mm Rozstaw kół tył: 1460 mm Pojemność silnika: 2771 cm3 Moc silnika: 113 moc Obroty maksymalnej mocy: do 3 600 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 242 N*m Prędkość maksymalna: 147 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 16.8 drugi Masa własna: 1920 kg Pojemność zbiornika paliwa: 80 litr Prześwit: 184 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1720 litr Pojemność bagażnika minimalny: 540 litr Średnica cylindra: 93 mm Skok tłoka: 102 mm Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.4 litr Średnica zawracania: 12.4 m Masa całkowita: 2600 kg Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 100 obr/min
Generacja Opel Frontera (1998-2004) B:

• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE Sport SUV 3-drzwi Opel Frontera (1998-2004) B
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1998-2004) B Sport SUV 3-drzwi 2.0 MT (116 k.c.) (1998-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B Sport SUV 3-drzwi 2.0 MT (116 k.c.) (1998-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera B Sport SUV 3-drzwi w serii 2.0 MT (116 k.c.) (1998-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.0 MT (116 k.c.) (1998-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4268 mm Szerokość: 1787 mm Wysokość: 1692 mm Rozstaw osi: 2462 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 1998 cm3 Moc silnika: 116 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 172 N*m Prędkość maksymalna: 158 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 15.6 drugi Masa własna: 1565 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 208 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1137 litr Pojemność bagażnika minimalny: 321 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 86 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 11.6 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.8 litr Średnica zawracania: 11.2 m Masa całkowita: 2200 kg Zasięg: od 560 do 830 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 800 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1998-2004) B Sport SUV 3-drzwi 2.2 DTI AT (116 k.c.) (1998-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B Sport SUV 3-drzwi 2.2 DTI AT (116 k.c.) (1998-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera B Sport SUV 3-drzwi w serii 2.2 DTI AT (116 k.c.) (1998-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.2 DTI AT (116 k.c.) (1998-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4268 mm Szerokość: 1787 mm Wysokość: 1692 mm Rozstaw osi: 2462 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 2171 cm3 Moc silnika: 116 moc Obroty maksymalnej mocy: do 3 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 260 N*m Prędkość maksymalna: 155 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 15 drugi Masa własna: 1710 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 208 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1137 litr Pojemność bagażnika minimalny: 321 litr Średnica cylindra: 84 mm Skok tłoka: 98 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.2 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.8 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.4 litr Średnica zawracania: 11.2 m Masa całkowita: 2300 kg Zasięg: od 530 do 830 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 900 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1998-2004) B Sport SUV 3-drzwi 2.2 DTI MT (116 k.c.) (1998-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B Sport SUV 3-drzwi 2.2 DTI MT (116 k.c.) (1998-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera B Sport SUV 3-drzwi w serii 2.2 DTI MT (116 k.c.) (1998-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.2 DTI MT (116 k.c.) (1998-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4268 mm Szerokość: 1787 mm Wysokość: 1692 mm Rozstaw osi: 2462 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 2171 cm3 Moc silnika: 116 moc Obroty maksymalnej mocy: do 3 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 260 N*m Prędkość maksymalna: 155 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 13.9 drugi Masa własna: 1695 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 208 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1137 litr Pojemność bagażnika minimalny: 321 litr Średnica cylindra: 84 mm Skok tłoka: 98 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 11.5 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.7 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.1 litr Średnica zawracania: 11.2 m Masa całkowita: 2300 kg Zasięg: od 570 do 840 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 900 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1998-2004) B Sport SUV 3-drzwi 2.2 DTI MT (120 k.c.) (1998-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B Sport SUV 3-drzwi 2.2 DTI MT (120 k.c.) (1998-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera B Sport SUV 3-drzwi w serii 2.2 DTI MT (120 k.c.) (1998-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.2 DTI MT (120 k.c.) (1998-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4268 mm Szerokość: 1787 mm Wysokość: 1692 mm Rozstaw osi: 2462 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 2171 cm3 Moc silnika: 120 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 280 N*m Prędkość maksymalna: 158 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 14.5 drugi Masa własna: 1720 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 208 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1137 litr Pojemność bagażnika minimalny: 321 litr Średnica cylindra: 84 mm Skok tłoka: 98 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 10.6 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.9 litr Średnica zawracania: 11.2 m Masa całkowita: 2300 kg Zasięg: od 610 do 940 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 500 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1998-2004) B Sport SUV 3-drzwi 2.2 MT (136 k.c.) (1998-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B Sport SUV 3-drzwi 2.2 MT (136 k.c.) (1998-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera B Sport SUV 3-drzwi w serii 2.2 MT (136 k.c.) (1998-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.2 MT (136 k.c.) (1998-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4268 mm Szerokość: 1787 mm Wysokość: 1692 mm Rozstaw osi: 2462 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 2198 cm3 Moc silnika: 136 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 202 N*m Prędkość maksymalna: 165 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 13.4 drugi Masa własna: 1635 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 208 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1137 litr Pojemność bagażnika minimalny: 321 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 94 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 14.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 11.1 litr Średnica zawracania: 11.2 m Masa całkowita: 2300 kg Zasięg: od 440 do 720 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 500 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1998-2004) B Sport SUV 3-drzwi 2.5 TD MT (116 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B Sport SUV 3-drzwi 2.5 TD MT (116 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera B Sport SUV 3-drzwi w serii 2.5 TD MT (116 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.5 TD MT (116 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4268 mm Szerokość: 1787 mm Wysokość: 1692 mm Rozstaw osi: 2462 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 2500 cm3 Moc silnika: 116 moc Obroty maksymalnej mocy: do 3 600 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 260 N*m Prędkość maksymalna: 155 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 16 drugi Masa własna: 1755 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 208 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1137 litr Pojemność bagażnika minimalny: 321 litr Średnica cylindra: 92 mm Skok tłoka: 94 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 8.4 litr Średnica zawracania: 11.2 m Masa całkowita: 2510 kg Zasięg: od 510 do 770 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 800 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1998-2004) B Sport SUV 3-drzwi 3.2 MT (205 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B Sport SUV 3-drzwi 3.2 MT (205 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera B Sport SUV 3-drzwi w serii 3.2 MT (205 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 3.2 MT (205 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4268 mm Szerokość: 1787 mm Wysokość: 1692 mm Rozstaw osi: 2462 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 3165 cm3 Moc silnika: 205 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 290 N*m Prędkość maksymalna: 184 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10.3 drugi Masa własna: 1701 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 208 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1137 litr Pojemność bagażnika minimalny: 321 litr Średnica cylindra: 93.4 mm Skok tłoka: 77 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 17.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 10.2 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 13 litr Średnica zawracania: 11.2 m Masa całkowita: 2300 kg Zasięg: od 420 do 740 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 000 obr/min
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE SUV 5-drzwi Opel Frontera (1998-2004) B
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1998-2004) B SUV 5-drzwi 2.2 AT (136 k.c.) (1998-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B SUV 5-drzwi 2.2 AT (136 k.c.) (1998-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera B SUV 5-drzwi w serii 2.2 AT (136 k.c.) (1998-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.2 AT (136 k.c.) (1998-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4658 mm Szerokość: 1787 mm Wysokość: 1740 mm Rozstaw osi: 2702 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 2198 cm3 Moc silnika: 136 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 202 N*m Prędkość maksymalna: 161 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 14 drugi Masa własna: 1722 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 208 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1790 litr Pojemność bagażnika minimalny: 389 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 94.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 15 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 9.2 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 11.3 litr Średnica zawracania: 12 m Masa całkowita: 2400 kg Zasięg: od 500 do 820 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 500 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1998-2004) B SUV 5-drzwi 2.2 DTI AT (116 k.c.) (1998-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B SUV 5-drzwi 2.2 DTI AT (116 k.c.) (1998-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera B SUV 5-drzwi w serii 2.2 DTI AT (116 k.c.) (1998-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.2 DTI AT (116 k.c.) (1998-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4658 mm Szerokość: 1787 mm Wysokość: 1740 mm Rozstaw osi: 2702 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 2171 cm3 Moc silnika: 116 moc Obroty maksymalnej mocy: do 3 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 260 N*m Prędkość maksymalna: 157 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 15.8 drugi Masa własna: 1771 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 208 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1790 litr Pojemność bagażnika minimalny: 389 litr Średnica cylindra: 84 mm Skok tłoka: 98 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.3 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.5 litr Średnica zawracania: 12 m Masa całkowita: 2450 kg Zasięg: od 610 do 950 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 900 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1998-2004) B SUV 5-drzwi 2.2 DTI MT (116 k.c.) (1998-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B SUV 5-drzwi 2.2 DTI MT (116 k.c.) (1998-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera B SUV 5-drzwi w serii 2.2 DTI MT (116 k.c.) (1998-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.2 DTI MT (116 k.c.) (1998-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4658 mm Szerokość: 1787 mm Wysokość: 1740 mm Rozstaw osi: 2702 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 2171 cm3 Moc silnika: 116 moc Obroty maksymalnej mocy: do 3 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 260 N*m Prędkość maksymalna: 154 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 14.6 drugi Masa własna: 1756 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 208 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1790 litr Pojemność bagażnika minimalny: 389 litr Średnica cylindra: 84 mm Skok tłoka: 98 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 11.6 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.8 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.2 litr Średnica zawracania: 12 m Masa całkowita: 2450 kg Zasięg: od 650 do 960 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 900 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1998-2004) B SUV 5-drzwi 2.2 DTI MT (120 k.c.) (1998-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B SUV 5-drzwi 2.2 DTI MT (120 k.c.) (1998-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera B SUV 5-drzwi w serii 2.2 DTI MT (120 k.c.) (1998-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.2 DTI MT (120 k.c.) (1998-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4658 mm Szerokość: 1787 mm Wysokość: 1740 mm Rozstaw osi: 2702 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 2171 cm3 Moc silnika: 120 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 280 N*m Prędkość maksymalna: 158 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 15.7 drugi Masa własna: 1780 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 208 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1790 litr Pojemność bagażnika minimalny: 389 litr Średnica cylindra: 84 mm Skok tłoka: 98 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 10.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.2 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.1 litr Średnica zawracania: 12 m Masa całkowita: 2450 kg Zasięg: od 690 do 1 040 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 1 500 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1998-2004) B SUV 5-drzwi 2.2 MT (136 k.c.) (1998-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B SUV 5-drzwi 2.2 MT (136 k.c.) (1998-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera B SUV 5-drzwi w serii 2.2 MT (136 k.c.) (1998-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 2.2 MT (136 k.c.) (1998-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4658 mm Szerokość: 1787 mm Wysokość: 1740 mm Rozstaw osi: 2702 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 2198 cm3 Moc silnika: 136 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 200 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 202 N*m Prędkość maksymalna: 161 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 14 drugi Masa własna: 1696 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 208 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1790 litr Pojemność bagażnika minimalny: 389 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 94.6 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 14.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 11.1 litr Średnica zawracania: 12 m Masa całkowita: 2400 kg Zasięg: od 510 do 830 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 500 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1998-2004) B SUV 5-drzwi 3.2 AT (205 k.c.) (1998-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B SUV 5-drzwi 3.2 AT (205 k.c.) (1998-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera B SUV 5-drzwi w serii 3.2 AT (205 k.c.) (1998-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 3.2 AT (205 k.c.) (1998-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4658 mm Szerokość: 1787 mm Wysokość: 1740 mm Rozstaw osi: 2702 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 3165 cm3 Moc silnika: 205 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 290 N*m Prędkość maksymalna: 187 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10.6 drugi Masa własna: 1777 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 208 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1790 litr Pojemność bagażnika minimalny: 389 litr Średnica cylindra: 93.4 mm Skok tłoka: 77 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 19.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 11.2 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 14.3 litr Średnica zawracania: 12 m Masa całkowita: 2450 kg Zasięg: od 380 do 670 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 000 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Frontera (1998-2004) B SUV 5-drzwi 3.2 MT (205 k.c.) (1998-2001)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Frontera, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B SUV 5-drzwi 3.2 MT (205 k.c.) (1998-2001). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Frontera B SUV 5-drzwi w serii 3.2 MT (205 k.c.) (1998-2001) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Frontera 3.2 MT (205 k.c.) (1998-2001), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4658 mm Szerokość: 1787 mm Wysokość: 1740 mm Rozstaw osi: 2702 mm Rozstaw kół przednich: 1515 mm Rozstaw kół tył: 1520 mm Pojemność silnika: 3165 cm3 Moc silnika: 205 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 290 N*m Prędkość maksymalna: 184 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10.7 drugi Masa własna: 1761 kg Pojemność zbiornika paliwa: 75 litr Prześwit: 208 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1790 litr Pojemność bagażnika minimalny: 389 litr Średnica cylindra: 93.4 mm Skok tłoka: 77 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 18 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 10.5 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 13.2 litr Średnica zawracania: 12 m Masa całkowita: 2450 kg Zasięg: od 420 do 710 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 000 obr/min
7. Gdzie i kto może kupić ubezpieczenie OC dla Opel Frontera?
W związku z tym, że porównywarka ubezpieczeń OC AC Opel Frontera działa online, nie musisz wychodzić z domu aby kupić polisę. Wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem samochodu osobowego załatwisz online, mając dostęp do dowolnego urządzenia z internetem. Porównanie ofert dostępne jest dla wszystkich mieszkańców dowolnych miejscowości w Polsce!

Już teraz możesz sprawdzić ile zapłacisz za ubezpieczenie OC dla samochodu porównując cenę polis Warszawa dla Opel Frontera, polis Kraków dla Opel Frontera, polis Łódź dla Opel Frontera, polis Wrocław dla Opel Frontera, polis Poznań dla Opel Frontera, polis Gdańsk dla Opel Frontera, polis Szczecin dla Opel Frontera, polis Bydgoszcz dla Opel Frontera, polis Lublin dla Opel Frontera, polis Białystok dla Opel Frontera.
8. Poznaj serwis informacyjny PrzyczepyMarter!
Serwis internetowy PrzyczepyMarter.pl został stworzony dla osób, które planują kupić nową przyczepę samochodową. Jest to jednocześnie blog z poradnikami motoryzacyjnymi oraz prezentacja sklepu stacjonarnego z pełną ofertą pojazdów do kupienia, przeznaczonych do transportu towarów. Na poszczególnych podstronach dowiesz się także jak wybrać przyczepkę samochodową do auta Opel Frontera. Budując markę PrzyczepyMarter w ofercie sklepu stacjonarnego oraz polecanych produktów online, dokładamy wszelkich starań aby spełniały one wymogi klientów.
Jeśli nadal masz dylemat czy warto skorzystać z polecanej porównywarki ubezpieczeń OC i AC i znaleźć tanią polisę Opel Frontera poprzez serwis internetowy PrzyczepyMarter, podpowiem że wypełnienie formularza z danymi nic Cię nie kosztuje i zajmie Ci jedyne parenaście minut. Dzięki porównaniu ubezpieczeń OC online bez wychodzenia z domu możesz kupić pełnowartościową polisę komunikacyjną dla samochodu Opel Frontera!
Porównaj Ubezpieczenia OC i AC Opel Frontera Online
SAMOCHODY
Ubezpieczenia samochody Ubezpieczenia Opel Adam Ubezpieczenia Opel Admiral Ubezpieczenia Opel Agila Ubezpieczenia Opel Ampera Ubezpieczenia Opel Antara Ubezpieczenia Opel Arena Ubezpieczenia Opel Ascona Ubezpieczenia Opel Astra Ubezpieczenia Opel Bedford Blitz Ubezpieczenia Opel Blazer Ubezpieczenia Opel Cabrio Ubezpieczenia Opel Calais Ubezpieczenia Opel Calibra Ubezpieczenia Opel Campo Ubezpieczenia Opel Cascada Ubezpieczenia Opel Combo Ubezpieczenia Opel Commodore Ubezpieczenia Opel Corsa Ubezpieczenia Opel Crossland X Ubezpieczenia Opel Diplomat Ubezpieczenia Opel Frontera Ubezpieczenia Opel Grandland X Ubezpieczenia Opel GT Ubezpieczenia Opel Insignia Ubezpieczenia Opel Kadett Ubezpieczenia Opel Kapitan Ubezpieczenia Opel Karl Ubezpieczenia Opel Manta Ubezpieczenia Opel Meriva Ubezpieczenia Opel Mokka Ubezpieczenia Opel Monterey Ubezpieczenia Opel Monza Ubezpieczenia Opel Omega Ubezpieczenia Opel Rekord Ubezpieczenia Opel Senator Ubezpieczenia Opel Signum Ubezpieczenia Opel Sintra Ubezpieczenia Opel Speedster Ubezpieczenia Opel Super 6 Ubezpieczenia Opel Tigra Ubezpieczenia Opel Vectra Ubezpieczenia Opel Vivaro Ubezpieczenia Opel Zafira
O serwisie Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt Ubezpieczenia
YouTube Facebook Twitter
Polski English
© 2018 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl
PrzyczepyMar
ter