Ubezpieczenia OC i AC Opel Ascona! Porównywarka Ubezpieczeń OC Opel Online

Szukasz taniego ubezpieczenia OC i AutoCasco dla samochodu osobowego Opel Ascona? Porównaj ubezpieczenia komunikacyjne i kup najtańszą polisę dla swojego samochodu osobowego Opel Ascona w porównywarce ubezpieczeń OC i AC z propozycjami największych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce.
☛ Ubezpieczenia OC i AC Opel Ascona ☚
UBEZPIECZENIA

Jak i gdzie kupić tanie ubezpieczenie OC i AC dla Opel Ascona? Porównaj oferty ubezpieczeń komunikacyjnych przez internet dla Opel Ascona!


Szukasz taniego i sprawdzonego ubezpieczenia OC lub AutoCasco dla swojego samochodu osobowego Opel Ascona? Dowiedz się wszystkiego o porównywarce ubezpieczeń komunikacyjnych dla wszystkich samochodów, w tym dla Opel Ascona, polecanej przez stronę motoryzacyjną PrzyczepyMarter.pl w pytaniach i odpowiedziach! Poniższy poradnik powinien ułatwić Ci dokonanie ostatecznego wyboru dla najlepszego ubezpieczenia OC dla samochodu marki Opel Ascona.
Porównaj Ubezpieczenia OC i AC Opel Ascona Online
1. Czy kupowanie ubezpieczenia OC/AC dla Opel Ascona online jest bezpieczne?
Tak! Zakup obowiązkowego ubezpieczenia OC czy dodatkowego AutoCasco przez internet dla samochodu osobowego Opel Ascona jest bezpieczne, ponieważ polecana porównywarka ubezpieczeń OC na stronie PrzyczepyMarter.pl to sprawdzony i wiarygodny partner finansowy, posiadający w swojej ofercie polisy dla Opel Ascona jedynie największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Porównaj do 76 ofert m. in. od Aviva, Gothaer, Proama, Benefia, AXA Direct, Generali, Uniqa, Ergo Hestia, mtu24, Link4, Allianz czy PZU.
2. Czy muszę wykupić ubezpieczenie OC dla samochodu Opel Ascona?
Każdy samochód osobowy Opel Ascona lub inny zarejestrowany pojazd, musi posiadać wykupione obowiązkowe ubezpieczenie OC! Najszybciej będzie tego dokonać wybierając najtańszą i najlepszą ofertę z porównywarki ubezpieczeń OC dla Opel Ascona polecanej przez PrzyczepyMarter! Uwaga! Od 2018 roku weszły w życie nowe przepisy, które wprowadzają dodatkowe kary finansowe za zwłokę w wykupieniu lub przedłużeniu ubezpieczenia dla dowolnego pojazdu, w tym samochodu osobowego, która naliczana jest praktycznie za każdy dzień zwłoki. Jeśli chcesz sprawdzić ile zapłacisz za ubezpieczenie komunikacyjne za swoje auto odwiedź Porównywarkę OC Opel Ascona teraz!
3. Jakie są kary za brak ubezpieczenia OC dla Opel Ascona? Ile kosztuje ubezpieczenie OC Opel Ascona?
Nie musisz wcale płacić wysokiej kary za brak ubezpieczenia OC dla Opel Ascona! W przypadku jeśli nie posiadasz aktualnego OC dla samochodu Opel Ascona dodatkowo zapłacisz 840 zł, podczas kupowania kolejnej polisy. Jeśli spóźniłeś się z wykupieniem ubezpieczenia OC od 4 do 14 dni to kara wyniesie Cię już w wysokości 2 100 zł. Za brak OC dla Opel Ascona powyżej 14 dni, będziesz musiał dodatkowo zapłacić już 4 200 zł! Co musisz zrobić jeśli masz ostatni dzień aktualnego ubezpieczenia?! Wejdź na polecaną porównywarkę i wykup ubezpieczenie przez internet, oszczędzając w ten sposób nawet kilkaset złotych przy samochodzie osobowym Opel Ascona.

Cena ubezpieczenia OC Opel Ascona może być różna i uzależniona jest od wielu czynników, które ostatecznie wpływają na to ile zapłacisz za ubezpiecznie komunikacyjne. Średnia cena ubezpieczenia OC na starcie 2018 roku wynosiła średnio 1027 zł, a rok wcześniej około 1000 zł. Aktualnie na najtańsze OC mogą liczyć kierowcy z Katowic, Kielc, Olsztyna. Tu średnia cena wynosi poniżej 1000 zł. Do miast, w których zapłacimy najwyższą składkę za ubezpieczenie OC należy zaliczyć Wrocław, Warszawę, Gdańsk. Tu średnia cena OC przekracza 1200 zł. Na opłatę wpływa wiek i doświadczenie kierowcy, wysokość ubezpieczenia samochodu i jego stan techniczny oceniany na podstawie roku produkcji, region zamieszkania kierowcy i itp. Dlatego warto skorzystać z Porównywarki Ubezpieczeń OC i wybrać najlepszą cenowo polisę dla Opel Ascona kupując ją przez internet i mogąc wybrać z kilkudziesięciu różnych propozycji!
4. Czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie AutoCasco Opel Ascona?
Ubezpieczenie AutoCasco dla samochodu Opel Ascona jest ubezpieczeniem dodatkowym i dobrowolnym. To właściciel pojazdu musi zdecydować czy chce dodatkowo zabezpieczyć swój samochód osobowy od takich zdarzeń kiedy to on spowoduje wypadek! Ponadto ubezpieczenie AutoCasco pokrywa szkody na samochodzie Opel Ascona kiedy dojdzie do jego zniszczenia np. przez powalone drzewo, powódź, pożar itp. zjawiska zewnętrzne. W zależności od szczegółowych warunków danego ubezpieczyciela AutoCasco pokrywa także szkody za uszkodzenia dokonane przez osoby trzecie. Jeśli chcesz zabezpieczyć się przed tego rodzaju zdarzeniami warto abyś wykupił nieobowiązkowe ubezpieczenie AutoCasco w porównywarce OC/AC Opel Ascona.
5. Co będzie potrzebne do porównania ubezpieczenia OC i AC Opel Ascona?
Przed wyszukanien ubezpieczenia OC i AC online dla samochodu osobowego Opel Ascona przygotuj dowód rejestracyjny pojazdu. To w nim znajdziesz wszystkie niezbędne dane, które będą wymagane podczas wypełniania formularza przez internet. Po uzupełnieniu wszystkich pól, system informatyczny porównywarki ubezpieczeń OC automatycznie wygeneruje dla Ciebie oferty polis do kupienia różnych firm ubezpieczeniowych.

W dowodzie rejestracyjnym znajdziesz markę, model, rok produkcji, nadwozie czy pojemność silnika. Do poprawnego wyliczenia ubezpieczenia wymagane jest podanie rodzaju paliwa i ilości drzwi. Często porównywarki same proponują nam wybranie odpowiedniej wersji pojazdu i jego wyposażenia aby ułatwić nam proces zakupowy.
6. Opel Ascona: Jakie wersje samochodu obejmie ubezpieczenie OC kupione online?
Dla wybranego samochodu osobowego, który podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu OC można wyróżnić różne generacje w kilku nadwoziach i wersjach silnika. Poniżej zamieszczone zostały szczegółowe dane, które ułatwią Ci po części korzystanie z porównywarki OC.

Generacja Opel Ascona (-) 3 pokolenia [2 odnowiony]:

• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE Cabrio Opel Ascona (-) 3 pokolenia [2 odnowiony]
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE Hatchback Opel Ascona (-) 3 pokolenia [2 odnowiony]
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE sedan 2-drzwi Opel Ascona (-) 3 pokolenia [2 odnowiony]
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE sedan 4-drzwi Opel Ascona (-) 3 pokolenia [2 odnowiony]
Generacja Opel Ascona (-) 3 pokolenia [odnowiony]:

• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE Hatchback Opel Ascona (-) 3 pokolenia [odnowiony]
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE sedan 2-drzwi Opel Ascona (-) 3 pokolenia [odnowiony]
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE sedan 4-drzwi Opel Ascona (-) 3 pokolenia [odnowiony]
Generacja Opel Ascona (1970-1978) A:

• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE kombi Opel Ascona (1970-1978) A
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE sedan 2-drzwi Opel Ascona (1970-1978) A
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE sedan 4-drzwi Opel Ascona (1970-1978) A
Generacja Opel Ascona (1975-1981) B:

• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE sedan 2-drzwi Opel Ascona (1975-1981) B
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Ascona (1975-1981) B sedan 2-drzwi 1.2 MT (56 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Ascona, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 2-drzwi 1.2 MT (56 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Ascona B sedan 2-drzwi w serii 1.2 MT (56 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Ascona 1.2 MT (56 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4321 mm Szerokość: 1670 mm Wysokość: 1380 mm Rozstaw osi: 2518 mm Pojemność silnika: 1196 cm3 Moc silnika: 56 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 83 N*m Pojemność zbiornika paliwa: 50 litr Średnica cylindra: 79 mm Skok tłoka: 61 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 8.2 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.7 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 6.5 litr Zasięg: od 610 do 880 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 400 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Ascona (1975-1981) B sedan 2-drzwi 1.3 MT (61 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Ascona, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 2-drzwi 1.3 MT (61 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Ascona B sedan 2-drzwi w serii 1.3 MT (61 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Ascona 1.3 MT (61 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4321 mm Szerokość: 1670 mm Wysokość: 1380 mm Rozstaw osi: 2518 mm Pojemność silnika: 1297 cm3 Moc silnika: 61 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 94 N*m Pojemność zbiornika paliwa: 50 litr Średnica cylindra: 75 mm Skok tłoka: 73.4 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 8.4 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.8 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 6.6 litr Zasięg: od 600 do 860 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: od 3 400 do 3 800 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Ascona (1975-1981) B sedan 2-drzwi 1.6 MT (76 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Ascona, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 2-drzwi 1.6 MT (76 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Ascona B sedan 2-drzwi w serii 1.6 MT (76 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Ascona 1.6 MT (76 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4321 mm Szerokość: 1670 mm Wysokość: 1380 mm Rozstaw osi: 2518 mm Pojemność silnika: 1584 cm3 Moc silnika: 76 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 115 N*m Pojemność zbiornika paliwa: 50 litr Średnica cylindra: 85 mm Skok tłoka: 69.8 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 9.2 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.4 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.8 litr Zasięg: od 540 do 780 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 800 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Ascona (1975-1981) B sedan 2-drzwi 1.9 MT (91 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Ascona, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 2-drzwi 1.9 MT (91 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Ascona B sedan 2-drzwi w serii 1.9 MT (91 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Ascona 1.9 MT (91 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4321 mm Szerokość: 1670 mm Wysokość: 1380 mm Rozstaw osi: 2518 mm Pojemność silnika: 1897 cm3 Moc silnika: 91 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 146 N*m Pojemność zbiornika paliwa: 50 litr Średnica cylindra: 93 mm Skok tłoka: 69.8 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 10.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.6 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.8 litr Zasięg: od 460 do 660 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 800 obr/min
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Ascona (1975-1981) B sedan 2-drzwi 2.0 MT (101 k.c.) (-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Ascona, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla B sedan 2-drzwi 2.0 MT (101 k.c.) (-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Ascona B sedan 2-drzwi w serii 2.0 MT (101 k.c.) (-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Ascona 2.0 MT (101 k.c.) (-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4321 mm Szerokość: 1670 mm Wysokość: 1380 mm Rozstaw osi: 2518 mm Pojemność silnika: 1979 cm3 Moc silnika: 101 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 400 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 135 N*m Pojemność zbiornika paliwa: 50 litr Średnica cylindra: 95 mm Skok tłoka: 69.8 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 11.2 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.7 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.3 litr Zasięg: od 450 do 650 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 800 obr/min
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE sedan 4-drzwi Opel Ascona (1975-1981) B
Generacja Opel Ascona (1981-1988) C:

• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE Hatchback Opel Ascona (1981-1988) C
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE sedan 2-drzwi Opel Ascona (1981-1988) C
• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE sedan 4-drzwi Opel Ascona (1981-1988) C
7. Gdzie i kto może kupić ubezpieczenie OC dla Opel Ascona?
W związku z tym, że porównywarka ubezpieczeń OC AC Opel Ascona działa online, nie musisz wychodzić z domu aby kupić polisę. Wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem samochodu osobowego załatwisz online, mając dostęp do dowolnego urządzenia z internetem. Porównanie ofert dostępne jest dla wszystkich mieszkańców dowolnych miejscowości w Polsce!

Już teraz możesz sprawdzić ile zapłacisz za ubezpieczenie OC dla samochodu porównując cenę polis Warszawa dla Opel Ascona, polis Kraków dla Opel Ascona, polis Łódź dla Opel Ascona, polis Wrocław dla Opel Ascona, polis Poznań dla Opel Ascona, polis Gdańsk dla Opel Ascona, polis Szczecin dla Opel Ascona, polis Bydgoszcz dla Opel Ascona, polis Lublin dla Opel Ascona, polis Białystok dla Opel Ascona.
8. Poznaj serwis informacyjny PrzyczepyMarter!
Serwis internetowy PrzyczepyMarter.pl został stworzony dla osób, które planują kupić nową przyczepę samochodową. Jest to jednocześnie blog z poradnikami motoryzacyjnymi oraz prezentacja sklepu stacjonarnego z pełną ofertą pojazdów do kupienia, przeznaczonych do transportu towarów. Na poszczególnych podstronach dowiesz się także jak wybrać przyczepkę samochodową do auta Opel Ascona. Budując markę PrzyczepyMarter w ofercie sklepu stacjonarnego oraz polecanych produktów online, dokładamy wszelkich starań aby spełniały one wymogi klientów.
Jeśli nadal masz dylemat czy warto skorzystać z polecanej porównywarki ubezpieczeń OC i AC i znaleźć tanią polisę Opel Ascona poprzez serwis internetowy PrzyczepyMarter, podpowiem że wypełnienie formularza z danymi nic Cię nie kosztuje i zajmie Ci jedyne parenaście minut. Dzięki porównaniu ubezpieczeń OC online bez wychodzenia z domu możesz kupić pełnowartościową polisę komunikacyjną dla samochodu Opel Ascona!
Porównaj Ubezpieczenia OC i AC Opel Ascona Online
SAMOCHODY
Ubezpieczenia samochody Ubezpieczenia Opel Adam Ubezpieczenia Opel Admiral Ubezpieczenia Opel Agila Ubezpieczenia Opel Ampera Ubezpieczenia Opel Antara Ubezpieczenia Opel Arena Ubezpieczenia Opel Ascona Ubezpieczenia Opel Astra Ubezpieczenia Opel Bedford Blitz Ubezpieczenia Opel Blazer Ubezpieczenia Opel Cabrio Ubezpieczenia Opel Calais Ubezpieczenia Opel Calibra Ubezpieczenia Opel Campo Ubezpieczenia Opel Cascada Ubezpieczenia Opel Combo Ubezpieczenia Opel Commodore Ubezpieczenia Opel Corsa Ubezpieczenia Opel Crossland X Ubezpieczenia Opel Diplomat Ubezpieczenia Opel Frontera Ubezpieczenia Opel Grandland X Ubezpieczenia Opel GT Ubezpieczenia Opel Insignia Ubezpieczenia Opel Kadett Ubezpieczenia Opel Kapitan Ubezpieczenia Opel Karl Ubezpieczenia Opel Manta Ubezpieczenia Opel Meriva Ubezpieczenia Opel Mokka Ubezpieczenia Opel Monterey Ubezpieczenia Opel Monza Ubezpieczenia Opel Omega Ubezpieczenia Opel Rekord Ubezpieczenia Opel Senator Ubezpieczenia Opel Signum Ubezpieczenia Opel Sintra Ubezpieczenia Opel Speedster Ubezpieczenia Opel Super 6 Ubezpieczenia Opel Tigra Ubezpieczenia Opel Vectra Ubezpieczenia Opel Vivaro Ubezpieczenia Opel Zafira
O serwisie Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt Ubezpieczenia
YouTube Facebook Twitter
Polski English
© 2018 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl
PrzyczepyMar
ter