Ubezpieczenia OC i AC Opel Antara! Porównywarka Ubezpieczeń OC Opel Online

Szukasz taniego ubezpieczenia OC i AutoCasco dla samochodu osobowego Opel Antara? Porównaj ubezpieczenia komunikacyjne i kup najtańszą polisę dla swojego samochodu osobowego Opel Antara w porównywarce ubezpieczeń OC i AC z propozycjami największych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce.
☛ Ubezpieczenia OC i AC Opel Antara ☚
UBEZPIECZENIA

Jak i gdzie kupić tanie ubezpieczenie OC i AC dla Opel Antara? Porównaj oferty ubezpieczeń komunikacyjnych przez internet dla Opel Antara!


Szukasz taniego i sprawdzonego ubezpieczenia OC lub AutoCasco dla swojego samochodu osobowego Opel Antara? Dowiedz się wszystkiego o porównywarce ubezpieczeń komunikacyjnych dla wszystkich samochodów, w tym dla Opel Antara, polecanej przez stronę motoryzacyjną PrzyczepyMarter.pl w pytaniach i odpowiedziach! Poniższy poradnik powinien ułatwić Ci dokonanie ostatecznego wyboru dla najlepszego ubezpieczenia OC dla samochodu marki Opel Antara.
Porównaj Ubezpieczenia OC i AC Opel Antara Online
1. Czy kupowanie ubezpieczenia OC/AC dla Opel Antara online jest bezpieczne?
Tak! Zakup obowiązkowego ubezpieczenia OC czy dodatkowego AutoCasco przez internet dla samochodu osobowego Opel Antara jest bezpieczne, ponieważ polecana porównywarka ubezpieczeń OC na stronie PrzyczepyMarter.pl to sprawdzony i wiarygodny partner finansowy, posiadający w swojej ofercie polisy dla Opel Antara jedynie największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Porównaj do 76 ofert m. in. od Aviva, Gothaer, Proama, Benefia, AXA Direct, Generali, Uniqa, Ergo Hestia, mtu24, Link4, Allianz czy PZU.
2. Czy muszę wykupić ubezpieczenie OC dla samochodu Opel Antara?
Każdy samochód osobowy Opel Antara lub inny zarejestrowany pojazd, musi posiadać wykupione obowiązkowe ubezpieczenie OC! Najszybciej będzie tego dokonać wybierając najtańszą i najlepszą ofertę z porównywarki ubezpieczeń OC dla Opel Antara polecanej przez PrzyczepyMarter! Uwaga! Od 2018 roku weszły w życie nowe przepisy, które wprowadzają dodatkowe kary finansowe za zwłokę w wykupieniu lub przedłużeniu ubezpieczenia dla dowolnego pojazdu, w tym samochodu osobowego, która naliczana jest praktycznie za każdy dzień zwłoki. Jeśli chcesz sprawdzić ile zapłacisz za ubezpieczenie komunikacyjne za swoje auto odwiedź Porównywarkę OC Opel Antara teraz!
3. Jakie są kary za brak ubezpieczenia OC dla Opel Antara? Ile kosztuje ubezpieczenie OC Opel Antara?
Nie musisz wcale płacić wysokiej kary za brak ubezpieczenia OC dla Opel Antara! W przypadku jeśli nie posiadasz aktualnego OC dla samochodu Opel Antara dodatkowo zapłacisz 840 zł, podczas kupowania kolejnej polisy. Jeśli spóźniłeś się z wykupieniem ubezpieczenia OC od 4 do 14 dni to kara wyniesie Cię już w wysokości 2 100 zł. Za brak OC dla Opel Antara powyżej 14 dni, będziesz musiał dodatkowo zapłacić już 4 200 zł! Co musisz zrobić jeśli masz ostatni dzień aktualnego ubezpieczenia?! Wejdź na polecaną porównywarkę i wykup ubezpieczenie przez internet, oszczędzając w ten sposób nawet kilkaset złotych przy samochodzie osobowym Opel Antara.

Cena ubezpieczenia OC Opel Antara może być różna i uzależniona jest od wielu czynników, które ostatecznie wpływają na to ile zapłacisz za ubezpiecznie komunikacyjne. Średnia cena ubezpieczenia OC na starcie 2018 roku wynosiła średnio 1027 zł, a rok wcześniej około 1000 zł. Aktualnie na najtańsze OC mogą liczyć kierowcy z Katowic, Kielc, Olsztyna. Tu średnia cena wynosi poniżej 1000 zł. Do miast, w których zapłacimy najwyższą składkę za ubezpieczenie OC należy zaliczyć Wrocław, Warszawę, Gdańsk. Tu średnia cena OC przekracza 1200 zł. Na opłatę wpływa wiek i doświadczenie kierowcy, wysokość ubezpieczenia samochodu i jego stan techniczny oceniany na podstawie roku produkcji, region zamieszkania kierowcy i itp. Dlatego warto skorzystać z Porównywarki Ubezpieczeń OC i wybrać najlepszą cenowo polisę dla Opel Antara kupując ją przez internet i mogąc wybrać z kilkudziesięciu różnych propozycji!
4. Czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie AutoCasco Opel Antara?
Ubezpieczenie AutoCasco dla samochodu Opel Antara jest ubezpieczeniem dodatkowym i dobrowolnym. To właściciel pojazdu musi zdecydować czy chce dodatkowo zabezpieczyć swój samochód osobowy od takich zdarzeń kiedy to on spowoduje wypadek! Ponadto ubezpieczenie AutoCasco pokrywa szkody na samochodzie Opel Antara kiedy dojdzie do jego zniszczenia np. przez powalone drzewo, powódź, pożar itp. zjawiska zewnętrzne. W zależności od szczegółowych warunków danego ubezpieczyciela AutoCasco pokrywa także szkody za uszkodzenia dokonane przez osoby trzecie. Jeśli chcesz zabezpieczyć się przed tego rodzaju zdarzeniami warto abyś wykupił nieobowiązkowe ubezpieczenie AutoCasco w porównywarce OC/AC Opel Antara.
5. Co będzie potrzebne do porównania ubezpieczenia OC i AC Opel Antara?
Przed wyszukanien ubezpieczenia OC i AC online dla samochodu osobowego Opel Antara przygotuj dowód rejestracyjny pojazdu. To w nim znajdziesz wszystkie niezbędne dane, które będą wymagane podczas wypełniania formularza przez internet. Po uzupełnieniu wszystkich pól, system informatyczny porównywarki ubezpieczeń OC automatycznie wygeneruje dla Ciebie oferty polis do kupienia różnych firm ubezpieczeniowych.

W dowodzie rejestracyjnym znajdziesz markę, model, rok produkcji, nadwozie czy pojemność silnika. Do poprawnego wyliczenia ubezpieczenia wymagane jest podanie rodzaju paliwa i ilości drzwi. Często porównywarki same proponują nam wybranie odpowiedniej wersji pojazdu i jego wyposażenia aby ułatwić nam proces zakupowy.
6. Opel Antara: Jakie wersje samochodu obejmie ubezpieczenie OC kupione online?
Dla wybranego samochodu osobowego, który podlega obowiązkowemu ubezpieczeniu OC można wyróżnić różne generacje w kilku nadwoziach i wersjach silnika. Poniżej zamieszczone zostały szczegółowe dane, które ułatwią Ci po części korzystanie z porównywarki OC.

Generacja Opel Antara (2006-2011) 1 pokolenia:

• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE Crossover Opel Antara (2006-2011) 1 pokolenia
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Antara (2006-2011) 1 pokolenia Crossover 2.4 AT AWD (140 k.c.) (2006-2011)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Antara, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia Crossover 2.4 AT AWD (140 k.c.) (2006-2011). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Antara 1 pokolenia Crossover w serii 2.4 AT AWD (140 k.c.) (2006-2011) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Antara 2.4 AT AWD (140 k.c.) (2006-2011), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 87.5 mm Skok tłoka: 100 mm Zasięg: od 450 do 760 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 400 obr/min Nośność: 420 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 3805 kg Obciążenie przedniej/tylną oś: 1205/1340 kg Wysokość załadunkowa: 828 mm
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Antara (2006-2011) 1 pokolenia Crossover 2.4 MT AWD (140 k.c.) (2006-2011)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Antara, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia Crossover 2.4 MT AWD (140 k.c.) (2006-2011). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Antara 1 pokolenia Crossover w serii 2.4 MT AWD (140 k.c.) (2006-2011) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Antara 2.4 MT AWD (140 k.c.) (2006-2011), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 87.5 mm Skok tłoka: 100 mm Zasięg: od 490 do 890 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 400 obr/min Nośność: 420 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 3305 kg Obciążenie przedniej/tylną oś: 1205/1340 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Antara (2006-2011) 1 pokolenia Crossover 3.2 AT AWD (227 k.c.) (2006-2011)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Antara, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia Crossover 3.2 AT AWD (227 k.c.) (2006-2011). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Antara 1 pokolenia Crossover w serii 3.2 AT AWD (227 k.c.) (2006-2011) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Antara 3.2 AT AWD (227 k.c.) (2006-2011), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Średnica cylindra: 89 mm Skok tłoka: 85.6 mm Zasięg: od 400 do 730 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 3 200 obr/min Nośność: 538 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 3845 kg Obciążenie przedniej/tylną oś: 1205/1340 kg Wysokość załadunkowa: 828 mm
Generacja Opel Antara (2011-2015) 1 pokolenia [odnowiony]:

• LN_CARS_GLOWNA_NADWOZIE Crossover Opel Antara (2011-2015) 1 pokolenia [odnowiony]
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Antara (2011-2015) 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.2 CDTi AT (163 k.c.) (2010-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Antara, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.2 CDTi AT (163 k.c.) (2010-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Antara 1 pokolenia [odnowiony] Crossover w serii 2.2 CDTi AT (163 k.c.) (2010-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Antara 2.2 CDTi AT (163 k.c.) (2010-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4596 mm Szerokość: 1850 mm Wysokość: 1717 mm Rozstaw osi: 2707 mm Rozstaw kół przednich: 1569 mm Rozstaw kół tył: 1576 mm Pojemność silnika: 2231 cm3 Moc silnika: 163 moc Obroty maksymalnej mocy: do 3 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 350 N*m Prędkość maksymalna: 184 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10.8 drugi Masa własna: 1836 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 176 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1420 litr Pojemność bagażnika minimalny: 420 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 96 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 9.7 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.2 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.5 litr Średnica zawracania: 12.25 m Masa całkowita: 2505 kg Zasięg: od 670 do 1 050 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 000 obr/min Nośność: 569 kg Obciążenie przedniej/tylną oś: 1250/1350 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Antara (2011-2015) 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.2 CDTi AT AWD (163 k.c.) (2013-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Antara, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.2 CDTi AT AWD (163 k.c.) (2013-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Antara 1 pokolenia [odnowiony] Crossover w serii 2.2 CDTi AT AWD (163 k.c.) (2013-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Antara 2.2 CDTi AT AWD (163 k.c.) (2013-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4596 mm Szerokość: 1850 mm Wysokość: 1717 mm Rozstaw osi: 2707 mm Rozstaw kół przednich: 1569 mm Rozstaw kół tył: 1576 mm Pojemność silnika: 2231 cm3 Moc silnika: 163 moc Obroty maksymalnej mocy: do 3 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 350 N*m Prędkość maksymalna: 188 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9.9 drugi Masa własna: 1936 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 176 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1420 litr Pojemność bagażnika minimalny: 420 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 96 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 7.9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.6 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 6.4 litr Średnica zawracania: 12.25 m Masa całkowita: 2505 kg Zasięg: od 820 do 1 160 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 000 obr/min Nośność: 669 kg Obciążenie przedniej/tylną oś: 1250/1350 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Antara (2011-2015) 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.2 CDTi AT AWD (184 k.c.) (2010-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Antara, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.2 CDTi AT AWD (184 k.c.) (2010-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Antara 1 pokolenia [odnowiony] Crossover w serii 2.2 CDTi AT AWD (184 k.c.) (2010-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Antara 2.2 CDTi AT AWD (184 k.c.) (2010-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4596 mm Szerokość: 1850 mm Wysokość: 1761 mm Rozstaw osi: 2707 mm Rozstaw kół przednich: 1569 mm Rozstaw kół tył: 1576 mm Pojemność silnika: 2231 cm3 Moc silnika: 184 moc Obroty maksymalnej mocy: do 3 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 400 N*m Prędkość maksymalna: 191 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10.1 drugi Masa własna: 1805 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 200 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1420 litr Pojemność bagażnika minimalny: 420 litr Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 10.3 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 6.4 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 7.8 litr Średnica zawracania: 12.8 m Masa całkowita: 2272 kg Zasięg: od 630 do 1 020 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 000 obr/min Nośność: 467 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 4272 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Antara (2011-2015) 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.2 CDTi MT (163 k.c.) (2010-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Antara, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.2 CDTi MT (163 k.c.) (2010-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Antara 1 pokolenia [odnowiony] Crossover w serii 2.2 CDTi MT (163 k.c.) (2010-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Antara 2.2 CDTi MT (163 k.c.) (2010-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4596 mm Szerokość: 1850 mm Wysokość: 1717 mm Rozstaw osi: 2707 mm Rozstaw kół przednich: 1569 mm Rozstaw kół tył: 1576 mm Pojemność silnika: 2231 cm3 Moc silnika: 163 moc Obroty maksymalnej mocy: do 3 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 350 N*m Prędkość maksymalna: 189 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9.9 drugi Masa własna: 1836 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 176 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1420 litr Pojemność bagażnika minimalny: 420 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 96 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 7.5 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.2 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 6.1 litr Średnica zawracania: 12.25 m Masa całkowita: 2505 kg Zasięg: od 870 do 1 250 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 000 obr/min Nośność: 569 kg Obciążenie przedniej/tylną oś: 1250/1350 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Antara (2011-2015) 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.2 CDTi MT AWD (164 k.c.) (2010-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Antara, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.2 CDTi MT AWD (164 k.c.) (2010-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Antara 1 pokolenia [odnowiony] Crossover w serii 2.2 CDTi MT AWD (164 k.c.) (2010-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Antara 2.2 CDTi MT AWD (164 k.c.) (2010-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4596 mm Szerokość: 1850 mm Wysokość: 1761 mm Rozstaw osi: 2707 mm Rozstaw kół przednich: 1569 mm Rozstaw kół tył: 1576 mm Pojemność silnika: 2231 cm3 Moc silnika: 164 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 350 N*m Prędkość maksymalna: 188 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9.9 drugi Masa własna: 1805 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 200 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1420 litr Pojemność bagażnika minimalny: 420 litr Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 8.6 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.6 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 6.6 litr Średnica zawracania: 12.8 m Masa całkowita: 2272 kg Zasięg: od 760 do 1 160 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 000 obr/min Nośność: 467 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 4272 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Antara (2011-2015) 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.2 CDTi MT AWD (184 k.c.) (2010-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Antara, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.2 CDTi MT AWD (184 k.c.) (2010-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Antara 1 pokolenia [odnowiony] Crossover w serii 2.2 CDTi MT AWD (184 k.c.) (2010-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Antara 2.2 CDTi MT AWD (184 k.c.) (2010-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4596 mm Szerokość: 1850 mm Wysokość: 1717 mm Rozstaw osi: 2707 mm Rozstaw kół przednich: 1569 mm Rozstaw kół tył: 1576 mm Pojemność silnika: 2231 cm3 Moc silnika: 184 moc Obroty maksymalnej mocy: do 3 800 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 400 N*m Prędkość maksymalna: 200 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 9.6 drugi Masa własna: 1911 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 176 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1420 litr Pojemność bagażnika minimalny: 420 litr Średnica cylindra: 86 mm Skok tłoka: 96 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 7.9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 5.6 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 6.4 litr Średnica zawracania: 12.25 m Masa całkowita: 2505 kg Zasięg: od 820 do 1 160 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 2 750 obr/min Nośność: 569 kg Obciążenie przedniej/tylną oś: 1250/1350 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Antara (2011-2015) 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.4 AT AWD (167 k.c.) (2010-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Antara, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.4 AT AWD (167 k.c.) (2010-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Antara 1 pokolenia [odnowiony] Crossover w serii 2.4 AT AWD (167 k.c.) (2010-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Antara 2.4 AT AWD (167 k.c.) (2010-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4596 mm Szerokość: 1850 mm Wysokość: 1761 mm Rozstaw osi: 2707 mm Rozstaw kół przednich: 1569 mm Rozstaw kół tył: 1576 mm Pojemność silnika: 2384 cm3 Moc silnika: 167 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 600 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 230 N*m Prędkość maksymalna: 175 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 12.8 drugi Masa własna: 1805 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 200 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1420 litr Pojemność bagażnika minimalny: 420 litr Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.8 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.3 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.3 litr Średnica zawracania: 12.8 m Masa całkowita: 2272 kg Zasięg: od 510 do 890 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 500 obr/min Nośność: 467 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 4272 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Antara (2011-2015) 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.4 MT (167 k.c.) (2010-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Antara, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.4 MT (167 k.c.) (2010-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Antara 1 pokolenia [odnowiony] Crossover w serii 2.4 MT (167 k.c.) (2010-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Antara 2.4 MT (167 k.c.) (2010-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4596 mm Szerokość: 1850 mm Wysokość: 1717 mm Rozstaw osi: 2707 mm Rozstaw kół przednich: 1569 mm Rozstaw kół tył: 1576 mm Pojemność silnika: 2384 cm3 Moc silnika: 167 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 600 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 230 N*m Prędkość maksymalna: 190 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10.5 drugi Masa własna: 1750 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 176 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1420 litr Pojemność bagażnika minimalny: 420 litr Średnica cylindra: 88 mm Skok tłoka: 98 mm Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 8.8 litr Średnica zawracania: 12.25 m Masa całkowita: 2183 kg Zasięg: od 540 do 930 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 600 obr/min Nośność: 433 kg Obciążenie przedniej/tylną oś: 1250/1350 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Antara (2011-2015) 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.4 MT AWD (167 k.c.) (2010-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Antara, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 2.4 MT AWD (167 k.c.) (2010-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Antara 1 pokolenia [odnowiony] Crossover w serii 2.4 MT AWD (167 k.c.) (2010-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Antara 2.4 MT AWD (167 k.c.) (2010-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4596 mm Szerokość: 1850 mm Wysokość: 1761 mm Rozstaw osi: 2707 mm Rozstaw kół przednich: 1569 mm Rozstaw kół tył: 1576 mm Pojemność silnika: 2384 cm3 Moc silnika: 167 moc Obroty maksymalnej mocy: do 5 600 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 230 N*m Prędkość maksymalna: 186 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 10.3 drugi Masa własna: 1805 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 200 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1420 litr Pojemność bagażnika minimalny: 420 litr Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 12.2 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.4 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 9.1 litr Średnica zawracania: 12.8 m Masa całkowita: 2272 kg Zasięg: od 530 do 880 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 500 obr/min Nośność: 467 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 4272 kg
   - Ubezpieczenie OC i AC Opel Antara (2011-2015) 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 3.0 V6 AT AWD (249 k.c.) (2011-)
Poznaj szczegółowe dane o wybranej serii samochodu osobowego Opel Antara, aby bez przeszkód wybrać odpowiednie Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w porównywarce polis online na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl dla 1 pokolenia [odnowiony] Crossover 3.0 V6 AT AWD (249 k.c.) (2011-). W zestawieniu dla samochodu marki Opel Antara 1 pokolenia [odnowiony] Crossover w serii 3.0 V6 AT AWD (249 k.c.) (2011-) znajdziesz szczegółowe parametry techniczne samochodu osobowego jak dane szczegółowe nadwozia od wymiarów po wagę. Również dla wybranych modeli pojazdów, w tym dla Antara 3.0 V6 AT AWD (249 k.c.) (2011-), uwzględnione zostały także dane silnika, skrzynia biegów i sterowanie, zawieszenie i hamulce oraz podstawowe wskaźniki pracy. Już teraz możesz także przeglądać karty pojazdów wszystkich modeli marki Opel udostępnionych na stronie PrzyczepyMarter.
Długość: 4596 mm Szerokość: 1850 mm Wysokość: 1761 mm Rozstaw osi: 2707 mm Rozstaw kół przednich: 1569 mm Rozstaw kół tył: 1576 mm Pojemność silnika: 2997 cm3 Moc silnika: 249 moc Obroty maksymalnej mocy: do 4 000 obr/min Maksymalny moment obrotowy: 287 N*m Prędkość maksymalna: 198 km/h Przyspieszenie (0-100 km/h): 8.6 drugi Masa własna: 1805 kg Pojemność zbiornika paliwa: 65 litr Prześwit: 200 mm Pojemność bagażnika maksymalny: 1420 litr Pojemność bagażnika minimalny: 420 litr Zużycie paliwa w mieście na 100 km: 15.9 litr Zużycie paliwa na autostradzie na 100 km: 7.9 litr Zużycie paliwa w trybie mieszanym cyklu na 100 km: 10.9 litr Średnica zawracania: 12.8 m Masa całkowita: 2272 kg Zasięg: od 410 do 820 km Obroty maksymalnego momentu obrotowego: do 4 000 obr/min Nośność: 467 kg Dopuszczalna masa z przyczepą: 4272 kg
7. Gdzie i kto może kupić ubezpieczenie OC dla Opel Antara?
W związku z tym, że porównywarka ubezpieczeń OC AC Opel Antara działa online, nie musisz wychodzić z domu aby kupić polisę. Wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem samochodu osobowego załatwisz online, mając dostęp do dowolnego urządzenia z internetem. Porównanie ofert dostępne jest dla wszystkich mieszkańców dowolnych miejscowości w Polsce!

Już teraz możesz sprawdzić ile zapłacisz za ubezpieczenie OC dla samochodu porównując cenę polis Warszawa dla Opel Antara, polis Kraków dla Opel Antara, polis Łódź dla Opel Antara, polis Wrocław dla Opel Antara, polis Poznań dla Opel Antara, polis Gdańsk dla Opel Antara, polis Szczecin dla Opel Antara, polis Bydgoszcz dla Opel Antara, polis Lublin dla Opel Antara, polis Białystok dla Opel Antara.
8. Poznaj serwis informacyjny PrzyczepyMarter!
Serwis internetowy PrzyczepyMarter.pl został stworzony dla osób, które planują kupić nową przyczepę samochodową. Jest to jednocześnie blog z poradnikami motoryzacyjnymi oraz prezentacja sklepu stacjonarnego z pełną ofertą pojazdów do kupienia, przeznaczonych do transportu towarów. Na poszczególnych podstronach dowiesz się także jak wybrać przyczepkę samochodową do auta Opel Antara. Budując markę PrzyczepyMarter w ofercie sklepu stacjonarnego oraz polecanych produktów online, dokładamy wszelkich starań aby spełniały one wymogi klientów.
Jeśli nadal masz dylemat czy warto skorzystać z polecanej porównywarki ubezpieczeń OC i AC i znaleźć tanią polisę Opel Antara poprzez serwis internetowy PrzyczepyMarter, podpowiem że wypełnienie formularza z danymi nic Cię nie kosztuje i zajmie Ci jedyne parenaście minut. Dzięki porównaniu ubezpieczeń OC online bez wychodzenia z domu możesz kupić pełnowartościową polisę komunikacyjną dla samochodu Opel Antara!
Porównaj Ubezpieczenia OC i AC Opel Antara Online
SAMOCHODY
Ubezpieczenia samochody Ubezpieczenia Opel Adam Ubezpieczenia Opel Admiral Ubezpieczenia Opel Agila Ubezpieczenia Opel Ampera Ubezpieczenia Opel Antara Ubezpieczenia Opel Arena Ubezpieczenia Opel Ascona Ubezpieczenia Opel Astra Ubezpieczenia Opel Bedford Blitz Ubezpieczenia Opel Blazer Ubezpieczenia Opel Cabrio Ubezpieczenia Opel Calais Ubezpieczenia Opel Calibra Ubezpieczenia Opel Campo Ubezpieczenia Opel Cascada Ubezpieczenia Opel Combo Ubezpieczenia Opel Commodore Ubezpieczenia Opel Corsa Ubezpieczenia Opel Crossland X Ubezpieczenia Opel Diplomat Ubezpieczenia Opel Frontera Ubezpieczenia Opel Grandland X Ubezpieczenia Opel GT Ubezpieczenia Opel Insignia Ubezpieczenia Opel Kadett Ubezpieczenia Opel Kapitan Ubezpieczenia Opel Karl Ubezpieczenia Opel Manta Ubezpieczenia Opel Meriva Ubezpieczenia Opel Mokka Ubezpieczenia Opel Monterey Ubezpieczenia Opel Monza Ubezpieczenia Opel Omega Ubezpieczenia Opel Rekord Ubezpieczenia Opel Senator Ubezpieczenia Opel Signum Ubezpieczenia Opel Sintra Ubezpieczenia Opel Speedster Ubezpieczenia Opel Super 6 Ubezpieczenia Opel Tigra Ubezpieczenia Opel Vectra Ubezpieczenia Opel Vivaro Ubezpieczenia Opel Zafira
O serwisie Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt Ubezpieczenia
YouTube Facebook Twitter
Polski English
© 2018 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl
PrzyczepyMar
ter