ZAKUPY/TARGI/SKLEPY//PRZYCZEPYMARTER

[LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019

  29/Październik/2019 (10:22)  •  Koniec: 2/Grudzień/2019 (23:30)
  Ostatnia modyfikacja wydarzenia 13/Listopad/2019 (14:44)
  Warszawa, mazowieckie • Polska
  2 opinie • 22 postów
INFORMACJE
  Niepełnosprawni
  Parking

[LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019


Kalendarz wyprzedaży 2019: Kiedy Black Friday i wyprzedaż zimowa w najpopularniejszych sklepach internetowych? Listopad to najlepsze promocje na szereg produktów. Twoja strefa biznesu na portalu informacyjnym PrzyczepyMarter!

Śledź na bieżąco relację z największego wydarzenia zakupowego, które potrwa od piątku tj. od 29 listopada 2019 roku do poniedziałku 2 grudnia 2019 roku włącznie. Wtedy rozpocznie się przedświąteczny okres zakupowy spowodowany licznymi promocjami i wyprzedażami w sklepach stacjonarnych oraz sklepach internetowych, co jest związane z Black Friday (Czarny Piątek) oraz Cyber Monday (Cyber Poniedziałek). Nowy trend zakupowy, który przywędrował do Polski ze Stanów Zjednoczonych, polega na wprowadzanych promocjach nawet do -50% czy aż do -70% na wybrane produkty z oferty różnych sklepów.

Tradycyjnie kilka popularnych zapytań wpisywanych przez użytkowników wyszukiwarki internetowej: black friday 2019 reserved, co to black friday, black friday agd, okazje black friday, factory black friday, black friday klawiatura, black friday 019, lego black friday, black friday 2019 polska, black friday 2019 kiedy, black friday 2018, cyber monday 2019, black friday 2020, black friday 2018 polska, black weekend 2019, black friday 2019 media. To właśnie te hasła interesują osoby wyszukujące najlepsze wyprzedaże w polskich sklepach, centrach handlowych oraz sklepach internetowych!
LIVE
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 2 miesiące temu
Wiele sklepów wyprzedza już dzisiaj Black Friday 2019 i przygotowuje specjalne okazje zakupowe już teraz! Jeśli szukasz komputerów i elektroniki w niższych cenach, filmów lub muzyki albo gier video, to sprawdź ofertę #BlackWeek2 jednego z największych sklepów elektronicznych online. Na specjalnej stronie Wyprzedzamy Black Friday i Konkurencje Euro RTV AGD znajdziesz listę produktów z obniżonymi cenami, co już teraz może okazać się doskonałym momentem na zakup prezentów na święta Bożego Narodzenia w niskich cenach, jeszcze przed Czarnym Piątkiem 2019![LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019 Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 2 miesiące temu
Black Friday 2019 przypadający w tym roku na piątek 29 listopada rozpocznie weekend zakupów prezentów na święta Bożego Narodzenia. To także czas licznych jarmarków bożonarodzeniowych w poszczególnych miastach Polski. Jednym z takich wydarzeń będzie Jarmark Bożonarodzeniowy w Łodzi 2019 - Jarmark Piotrkowska. W artykule dowiesz się co Cię czeka na łódzkim jarmarku oraz przeczytasz ile planują przeznaczyć Polacy na prezenty w tym roku![LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019 Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 2 miesiące temu
Niedziele handlowe listopad 2019 i w Black Weekend 2019! Od stycznia 2019 roku tylko ostatnia niedziela miesiąca jest handlowa. We wszystkie inne niedziele duże sklepy handlowe będą zamknięte! Jest to bardzo cenna wiadomość zwłaszcza przed zbliżającym się Black Friday. Dlatego sklepy z ciuchami czy elektroniką będą otwarte tylko w niedzielę przypadającą na 24 listopada 2019 roku! Będzie to weekend poprzedzający największe święto handlowe na świecie...

Black Friday (Czarny Piątek) wypada w tym roku na piątek 29 listopada 2019 roku. Najbliższa niedziela natomiast już na 1 grudnia 2019 roku to i tak w tym dniu domy handlowe będą pozamykane, mimo tego, że jest to okres świąteczny. Niedziele handlowe w grudniu 2019 roku przypadają w następujących datach - 15 grudnia, 22 grudnia i 29 grudnia - wtedy będziesz mógł zrobić dodatkowe zakupy przed świętami Bożego Narodzenia. Jednak już po wyprzedażach ogłaszanych w Black Weekend!
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Planujesz kupić przyczepę samochodową do swojej firmy? Dlaczego nie! Zapoznaj się z katalogiem modeli pojazdów na stronie zakupowej PrzyczepyMarter i wybierz najlepszą dla siebie.

Jako pierwszą chciałbym przedstawić przyczepę model Nordica. Jest to przyczepa dwuosiowa z kołami pod skrzynią załadunkową. Wersja N13-263 2 kps to odmiana z dopuszczalną masą całkowitą 1 300 kilogramów czyli przyczepa ciężka. Dostępne są także wersje lekkie bez hamulca najazdowego.[LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019 Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Drodzy czytelnicy! Został równo miesiąc do najważniejszego wydarzenia w świecie zakupów. Black Friday 2019 czyli dzień promocji i obniżek cen znany w Polsce jako Czarny Piątek 2019 rozpocznie się równo za miesiąc czyli 29 listopada 2019 roku. Niby jest to jeden dzień jednak jak sprawdzicie, black friday 2019 to piątek a wiele sklepów uwielbia rozciągać swoje promocje na cały weekend. Dlatego nasza relacja zawiera cały Black Weekend 2019, włącznie z cyber monday...
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Czy mogę reklamować towar kupiony w obniżonej cenie w Black Friday 2019? Co zrobić, jeśli cena przy kasie okaże się wyższa niż na metce? Jak zrezygnować z zakupów w zagranicznym sklepie internetowym w Black Friday 2019? Przed Czarnym Piątkiem przeczytaj porady online dla kupujących na wyprzedażach i promocjach!

Czarny Piątek 2019 (ang. Black Friday) to amerykańska tradycja. Obchodzony jest następnego dnia po Święcie Dziękczynienia i od niego rozpoczyna się sezon świątecznych zakupów. Tego dnia sklepy zachęcają obniżkami cen. Również w Polsce wiele znanych marek przygotowuje w tym czasie specjalne oferty. Możemy spodziewać się promocji głównie w sklepach z elektroniką oraz odzieżowych. W tym roku Czarny Piątek przypada 29 listopada. Został tylko niec ponad miesiąc do tego dnia, warto więc przeczytać ten krótki poradnik lub zapoznać się z większą ilością zasad na Jak kupować w Black Friday 2019 by nie stracić oszczędności?.

Przypominamy - kupując podczas wyprzedaży i promocji w Black Friday 2019, masz takie same prawa, jak zwykle. Przepisy te obowiązują na terenie całej Unii Europejskiej. Pamiętaj, masz prawo do:

- prawdziwej informacji o wysokości obniżki w Black Friday 2019. Organizowanie promocji przez sztuczne podwyższanie ceny wyjściowej i następnie jej obniżanie do poziomu zbliżonego do regularnej może zostać uznane za niezgodną z prawem nieuczciwą praktykę rynkową. Pytaj, sprawdzaj (np. w intrenecie), ile zniżki sprzedawca ci oferuje i oceń, czy promocja jest naprawdę atrakcyjna.

- zakupu towaru w korzystniejszej cenie w Black Friday 2019. Wyższa należność przy kasie niż na metce czy na półce? Możesz kupić produkt w niższej cenie.

- zwrotu zakupów internetowych bez podania przyczyny w ciągu 14 dni nawet w Black Friday 2019. Wystarczy, że przekażesz sprzedawcy wypełnione oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Powinien on oddać ci cenę towaru i koszty przesyłki. Pamiętaj: jeżeli kupowałeś w sklepie stacjonarnym, możliwość zwrotu pełnowartościowego towaru zależy od dobrej woli sprzedawcy - to on ustala zasady.

- reklamacji wadliwego towaru – także pochodzącego z promocji na Black Friday 2019. Jeżeli towar ma wadę, złóż reklamacje u sprzedawcy. Możesz to zrobić w ciągu 2 lat. Zażądaj naprawy lub wymiany towaru, obniżenia ceny lub - jeśli wada jest istotna – masz prawo odstąpić od umowy. Skorzystaj z formularzy dostępnych na stronie UOKiK.

Szukasz ofert za granicą? Sprawdź, czy sklep wysyła towar do twojego kraju i jakie są koszty związane z jego dostarczeniem. Przedsiębiorca może odmówić ci wysyłki tylko w uzasadnionych wypadkach.
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Zbliża się magiczny czas świąt Bożego Narodzenia, w którym każdy z nas będzie spędzał ten okres w gronie rodziny i najbliższych. Na naszej stronie dowiesz się także wszystkiego o Łódzkim Jarmarku Bożonarodzeniowym 2019 w Łodzi.

Łódzki Jarmark Bożonarodzeniowy to czas kiedy miło spędzić czas wolny na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi oraz będziesz mógł znaleźć ciekawe prezenty na święta.[LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019 Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Black Friday 2019: Jak przygotować się do nadchodzących świąt Bożego Narodzenia? Boże Narodzenie to bez wątpienia wyjątkowy czas. Zanim jednak zasiądziemy do wigilijnego stołu w gronie najbliższych, by cieszyć się tradycyjnymi potrawami, musimy się odpowiednio przygotować. W końcu to nie tylko najważniejsza kolacja w roku, ale i najlepsza okazja do wręczania prezentów. Co zrobić, by tegoroczne święta były jeszcze wspanialsze? Jak przy tym oszczędzić sobie pośpiechu i nerwów, aby w pełni cieszyć się świątecznym czasem?

Zimowa odnowa

Gorączka przygotowań do świąt i grudniowa pogoda to duże wyzwanie dla ciała i ducha. Przepracowanie, zmęczenie i stres kumulujące się od wakacji nie służą dobrej atmosferze świąt Bożego Narodzenia. Dlatego już teraz warto się ich pozbyć. Wizyta w SPA, w czasie której dobierzesz do swoich indywidualnych potrzeb właściwy masaż lub zabieg pielęgnacyjny pomoże ci pozbyć się napięcia i zregenerować ciało. Przerwa świąteczna to doskonały czas na to, by zdecydować się na wyjazd, po którym wkroczysz w Nowy Rok z nowymi pokładami pozytywnej energii.

Popisowa kolacja

Repertuar wigilijnej kolacji rzadko ulega zmianom. W większości domów wciąż ceni się tradycję. Nie oznacza to jednak, że nie możemy modyfikować jadłospisu, by każdego roku zaskakiwać naszych krewnych i gości. Jeśli poszukujesz inspiracji lub chcesz wywrzeć dobre wrażenie przygotowanymi przez siebie potrawami, listopad to ostatni dzwonek, by zapisać się na kurs gotowania. Nawet jeśli nie uda ci się przemycić innowacji do wigilijnego menu, nad którym pieczę sprawują Twoja mama, ciocia lub babcia, możesz jeszcze zabłysnąć swoim daniem w sylwestrowy wieczór.

Oryginalne prezenty

Święta to prawdopodobnie największe prezentowe przedsięwzięcie w ciągu roku. W przeciwieństwie do innych okazji, osób do obdarowania jest często wiele. Jak upewnić się, że każda z nich będzie zadowolona ze swojego upominku? Przede wszystkim nie czekaj na ostatnią chwilę! Kupowanie prezentu kilka dni przed świętami to doskonały sposób na przysporzenie sobie niepotrzebnych nerwów. Tłumy w sklepach i galeriach handlowych, walka o ostatnie sztuki upatrzonych prezentów i pękający w szwach świąteczny budżet. Możesz sobie tego oszczędzić jeśli już teraz zastanowisz się nad tym, co sprawi Twoim bliskim i przyjaciołom największą radość. A jeśli szukasz czegoś innowacyjnego i krzywisz się na samą myśl o kupieniu komuś na Gwiazdkę kolejnej pary skarpet, podaruj mu przeżycie.

- Bardzo wygodną i wciąż nowoczesną alternatywą do kupowania prezentów materialnych są karty podarunkowe na przeżycia. Taką atrakcję można zakupić w galeriach handlowych, bądź przez Internet zamawiając prezent z dostawą do domu lub w postaci vouchera elektronicznego. - dodaje Małgorzata Dróżdż, z firmy Wyjątkowy Prezent.

Bezcenne chwile

Boże Narodzenie to jednak przede wszystkim okazja do spędzenia czasu z bliskimi. Wykorzystaj go do budowania wyjątkowych wspomnień i zamiast spędzać świąteczną przerwę na kanapie, przeżyjcie wspólnie przygodę. Wizyta na strzelnicy, lot widokowy lub w tunelu aerodynamicznym to oryginalne pomysły na wspólnie spędzony czas, dzięki którym zapamiętacie tegoroczne święta na długo. Te i wiele innych propozycji możesz także podarować w prezencie, a twoi bliscy, realizując je w dogodnym dla nich terminie z pewnością będą o Tobie pamiętać.[LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019 Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 4 miesiące temu
Zanim odbędzie się wielka promocja i wyprzedaż przyczep samochodowych w sklepie PrzyczepyMarter, zachęcam wszystkich do zapoznania się z dostępnymi modelami przyczep aktualnie w sprzedaży! Na zdjęciu model przyczepy dwuosiowej Nordica z hamulcem najazdowym. Szczegóły na stronie głównej oraz w katalogu przyczep samochodowych.[LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019 Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 5 miesiecy temu
Black Friday 2016: szaleństwo zakupowe Amerykanów w dzień największych promocji przed świętami Bożego Narodzenia w grudniu 2016 Black Friday 2016 czyli wielkie obniżki w czarny piątek za nami ale szaleństwo zakupowe Amerykanów możemy oglądać na wielu filmikach, które zostały udostępnione w sieci. To co działo się w sklepach w USA przechodzi najśmielsze oczekiwania, niczym nie jedna wyprzedaż w dyskontach w Polsce. Na filmie możemy oglądać jak rzesze kupujących dosłownie biły się o każdą rzecz. Musisz to obejrzeć! Black Friday: Amerykanie uwielbiają promocje To co działo się się 25 listopada 2016 roku w sklepach w USA to jednym słowem szaleństwo. Tysiące Amerykanów rzuciło się na produkty w promocyjnych cenach, dosłownie bijąc się o każdą rzecz. Każdy wbiegając do sklepu łapał wszystko co przyszło mu do ręki. Sytuacja bardzo podobna do tej z Polski, gdzie w jednym z dyskontów pojawiły się torby znanej marki. Tam też klienci wyrywali sobie je z rąk. To samo działo się w USA w Black Friday. Zobacz na filmie relacje z wybranych centrów handlowych w USA i zobacz jak wyglądają prawdziwe zakupy... Pomału i w Polsce zaczynamy przejmować trend promocji w czarny piątek. Ciekawe tylko kiedy i u nas dojdzie do wojen w sklepach?! Oby nie. Okres wzmożonych zakupów przed Bożym Narodzeniem Przed nami grudzień i okres świąteczny - Boże Narodzenie, czas kiedy wspólnie z najbliższymi będziemy spędzać czas. To także okres, w którym rozpoczniemy okres zakupowy przygotowując się do obdarowywania prezentami. Warto uzbroić się w cierpliwość lub skorzystać z ofert sklepów internetowych aby dokonać zakupów w domowym zaciszu.[LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019 Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 8 miesiecy temu
Polujesz na najlepsze okazje cenowe na Black Friday 2019?! Już dzisiaj śledź ofertę sklepu PrzyczepyMarter i bądź przygotowany na najważniejszy dzień zakupowy w roku! Nasza oferta nowych przyczep samochodowych jest urozmaicona i dostosowana do potrzeb naszych klientów odnośnie transportu różnorakich produktów.

Na zdjęciu dołączonym do tego posta znajduje się przyczepa samochodowa Rustik N7-263 2 rt. O jej dostępność pytaj w sklepie motoryzacyjnym PrzyczepyMarter zlokalizowanym w województwie łódzkim (Przygoń, gmina Dobroń).[LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019 Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 8 miesiecy temu
Trwają obecnie prace programistyczne nad wdrożeniem pełnowymiarowego sklepu internetowego na stronie internetowej PrzyczepyMarter.pl Obecnie nie można jeszcze zamawiać produktów, ponieważ funkcjonalności z tym związane są w fazie beta i są testowane.

Do tej pory udało się udostępnić na stronie część produktów wraz z ich opisami. Częściowo został wdrożony już koszyk zakupów wraz z opcją składania zamówień oraz integracja systemu szybkich płatności internetowych. Nadal trwają prace nad wdrożeniem potwierdzeń zamówień w formie email oraz dokonania płatności.

O wszelkich nowościach związanych ze sklepem internetowym PrzyczepyMarter, który przygotowywany jest na Black Friday 2019 będziemy informować na tej podstronie.
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 9 miesiecy temu
W serwisie PrzyczepyMarter pojawiła się obszerna baza części do przyczep samochodowych, które można przeglądać według poszczególnych kategorii i przypisanych do nich modeli pojazdów towarowych. Jest to kolejny element budowania zawartości treściowej motoryzacyjnego serwisu na Black Friday 2019, który już 29 listopada 2019 roku. Śledź oferty części i akcesoriów do przyczep samochodowych na bieżąco...[LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019 Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 9 miesiecy temu
Za 219 dni ruszy wielkie kuszenie niskimi cenami w Black Friday 2019 i Cyber Monday 2019 w różnych sklepach internetowych z ofertami online. Wiele sklepów nie ogranicza swojej specjalnej oferty tylko do jednego dnia.

Duże sieci handlowe chcąc wykorzystać trend na kupno prezentów na święta Bożego Narodzenia, prowadzi online duże akcje reklamowo - promocyjne praktycznie przez większość dni grudnia aż do świąt. Te kilkutygodniowe akcje prowadzą do obniżania cen na wybrane produkty. Nie zmienia to jednak faktu, że największe przeceny można znaleźć właśnie 29 listopada w Black Friday 2019.

Średnio smartfony przecenione mogą być o 20-30% w stosunku do ceny wyjściowej. Zdarza się, że sklepy internetowe z elektroniką wprowadzały upusty do -70%. Były to jednak specjalne okazje najeden wybrany produkt. Robiąc zakupy w Black Friday możesz jednak oszczędzić około 200 - 300 złoty w porównaniu do zakupów regularnych!

Już teraz możesz śledzić różne sklepy online z elektroniką oraz najnowsze telefony i akcesoria do kupienia... na stronie Huawei Smartfony Telefony Tablety na Black Friday 2019.[LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019 Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 9 miesiecy temu
Przeszło 5 500 modeli smartfonów zostało przedstawionych szczegółowo na stronie Black Friday 2019. Ponadto strona została zaktualizowana o modele telefonów, które okazały się w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Jeśli promocje i wyprzedaże to Twój żywioł? Musisz odwiedzić serwis internetowy PrzyczepyMarter i śledzić wszystkie promocje i obniżki cen na wybrane produkty elektroniczne oraz inne...
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 9 miesiecy temu
Na stronie w kategorii ofert na Black Friday znajdziesz szczegółowy opis smartfona Apple iPhone XR Smartfony na Black Friday 2019 marki Apple. Na stronie znajdują się także opisy wszystkich najnowszych smartfonów, które ukazały się w tym roku. Regularnie staramy się aktualizować bazę co jakiś czas.[LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019 Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 9 miesiecy temu
Z każdym kolejnym mijającym dniem przychodzi czas na wielkie święto wyprzedaży i promocji w sklepach Blac Friday 2019. Dla ułatwienia decyzji przygotowujemy dla wszystkich bazę kilkuset smartfonów, telefonów i tabletów, aby każdy mógł porównać między sobą różne urządzenia. Przygotuj się do dużych wyprzedaży w ostatni weekend listopada. Na stronie znajdziesz informacje o smartfonach Apple iPhone, Samsung, Huawei czy innych popularnych modelach... Z nami nie ominie Cię Black Friday ani Cyber Monday 2019!
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 9 miesiecy temu
Kolejny dzień, który przybliża nas do udanych zakupów w Black Friday 2019. Nie chcesz jednak czekać do końca listopada? Odwiedź stronę zakupową z listą sklepów już dzisiaj! Część z nich przygotowała już teraz promocje na święta Wielkanocne. Wybierz kategorię, która Cię interesuje i śledź ceny produktów.

Sklepy internetowe:
Sklepy Online: Buty, Odzież, Elektronika, Biżuteria...[LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019 Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 9 miesiecy temu
Dzisiaj uruchomiona została nowa podstrona poświęcona w całości promocjom na Black Friday 2019. Na stronie znajdziesz listę sklepów internetowych, które oferują mega wyprzedaże w swoich sklepach internetowych w Czarny Piątek 2019. W najbliższym czasie wiadomości będą aktualizowane o kolejne wpisy.

Już teraz przygotuj się na zbliżające się największe zakupy w Polsce w Black Weekend Black Friday 2019 Weekend Promocje w Sklepach[LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019 Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 9 miesiecy temu
Wielkie odliczanie do Black Friday 2019. Od dzisiaj, do największych wyprzedaży w sklepach, pozostało tylko 229 dni! W tym roku, Black Friday (po polsku Czarny Piątek 2019) będzie miał miejsce 29 listopada 2019 roku.

Dlaczego Black Friday jest tak popularny? Ponieważ właśnie tego dnia wiele sklepów stacjonarnych oraz internetowych wprowadza obniżki cen na wybrane produkty. W Polsce ten dzień cieszy się ogromną popularnością, choć moda na największy dzień zakupowy pojawiła się dopiero kilka lat temu.

Przykładowo sklepy w Black Friday generują przychód porównywalny do całego miesiąca. Po ostatnim Black Friday 2018 sprzedażą pochwalił się sklep Marie Zelie. W październiku 2017 roku cały miesiąc to sprzedaż równa 179 tysięcy złotych. Natomiast w sam dzień Black Friday 2018 sklep wygenerował sprzedaż za ponad 220 000 złotych. Liczby mówią same za siebie.
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 9 miesiecy temu
W serwisie motoryzacyjnym pojawił się pierwszy artykuł opisujący praktycznie zakupy w Black Friday 2019 w sklepach stacjonarnych oraz sklepach internetowych! Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej i być przygotowanym na wielkie listopadowe zakupy przedświąteczne to musisz przeczytać -> Black Friday 2019: Co to jest i kiedy wypada? Lista sklepów!.

Więcej informacji o Czarnym Piątku 2019 będziemy publikować w najbliższym czasie...
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane 9 miesiecy temu
Black Friday 2019 to jedyny dzień w roku, kiedy możemy spodziewać się wysokich obniżek cen w sklepach. W Polsce Czarny Piątek - Black Friday będzie miał miejsce pod koniec listopada 2019 roku, w ostatni wekend listopada, kiedy rozpocznie się okres przedświątecznych wyprzedaży.[LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019 Blog PrzyczepyMarter
OPINIE
@przyczepymarter
Dodane 8 miesiecy temu
Odp. do wydarzenia: [LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019
Najważniejszy dzień w handlu, w całym roku kalendarzowym!
@przyczepymarter
Dodane 2 miesiące temu
Odp. do wydarzenia: [LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019
W ostatnim czasie co raz więcej polskich sklepów wprowadza do swojej oferty Black Days. To taki przed smak Black Friday. Są to specjalne promocje w weekendy poprzedzające Czarny Piątek... A co Wy sądzicie na ten temat?!
Napisz Opinię:*
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
PrzyczepyMarter.pl [LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019
  +48696426746
  blog@przyczepymarter.pl
WWW    Facebook    Twitter    YouTube
¤  Cena biletu: Wejście bezpłatne
  Dostępność miejsc: Bez ograniczęń
POPULARNE
›  [LIVE] Black Weekend 2019: Przewodnik po promocjach online Black Friday 2019
›  Relacja z Buczkowskiej Truskawki 2019 - Wydarzenia Powiat Łaski: Koncerty, Dni, Truskawka
›  Przyczepa samochodowa jaką wybrać i kupić? Czym się kierować?
›  Targi Genewa: Skoda zaprezentuje nowego SUVa Skoda Kamiq
›  Motofolk Kaszuby 2020
›  Wydarzenia łódzkie 2020: Wiadomości o koncertach i występach w województwie łódzkim
›  Zakończenie Sezonu Motocyklowego TUR MC POLAND Czarnków 2018
›  Częstochowa Motocyklowy Zlot Gwiaździsty 2019 - Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Polsce
›  VIII Ogólnopolski Zlot Caravaningowy – 21-23 września 2018, Poznań
›  Caravan Salon Düsseldorf 2019 - Wohnwagen und Reisemobil
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 23/Styczeń/2020 (05:57) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor [GN192]

  Cena brutto (z VAT) 3130.00 PLN
  3 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 rt [GN149]

  Cena brutto (z VAT) 3550.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw [GN115]

  Cena brutto (z VAT) 3200.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt [GN099]

  Cena brutto (z VAT) 2580.00 PLN
  3 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps [GN156]

  Cena brutto (z VAT) 6280.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-305 multi [GN152]

  Cena brutto (z VAT) 3300.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 prr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRO//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 prr resor [GN182]

  Cena brutto (z VAT) 3400.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt [GN100]

  Cena brutto (z VAT) 3450.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 [GN202]

  Cena brutto (z VAT) 2180.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt [GN158]

  Cena brutto (z VAT) 2780.00 PLN
  3 produkty dostępne
Przyczepy Kampery Wydarzenia Prawo jazdy Forum motoryzacyjne Cyberbezpieczeństwo Blog
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt
YouTube Facebook UniMarter
© 2020 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl

Sklep motoryzacyjny PrzyczepyMarter jest autoryzowanym dystrybutorem i dealerem przyczep samochodowych marki Neptun, Sorelpol produkowanych przez firmę Sorelpol Sp. z o.o. z głównym biurem w Warszawie. W punkcie handlowym w centralnej części województwa łódzkiego znajduje się cała gama lekkich i ciężkich przyczepek samochodowych jednoosiowych oraz dwuosiowych, o bardzo zróżnicowanej charakterystyce przystosowanej do codziennej pracy z ciężkimi i wielkogabarytowymi towarami. Blog i jednocześnie sklep PrzyczepyMarter.pl został opracowany na potrzeby klientów poszukujących dobrej i taniej przyczepki samochodowej. Serwis internetowy o przyczepkach, samochodach i przyczepach kempingowych zawiera szeroki zakres praktycznych informacji publikowanych w różnych wiadomościach online.
Przyczepy Samochodowe →
PrzyczepyMart
er
Konto @  Forum ⚒ Menu ☈