SAMOCHODY//PRZYCZEPYMARTER

Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja

  22/Listopad/2018 (00:00)  •  Koniec: 30/Listopad/2018 (23:30)
  Łask, łódzkie • Polska
  Brak opinii • 22 postów
INFORMACJE
  Niepełnosprawni
  Parking

Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja


Od najbliższego piątku tj. od 23 listopada 2018 roku rozpocznie się przedświąteczny okres zakupowy spowodowany licznymi promocjami i wyprzedażami w sklepach. Nowy trend zakupowy w Polsce polegający na wprowadzanych promocjach nawet do -50% czy aż do -70% przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych, głównie za sprawą bardzo dobrze rozwiniętych sklepów ecommerce. Black Friday 2018 to czas obniżonych cen na wybrane produkty oraz specjalnych ofert dla kupujących.

Black Friday 2018 Promocje i Wyprzedaże w Sklepach Internetowych: Korzystaj z Obniżonych Cen na Produkty!

W zasadzie nie tylko Amerykanie, również każdy z nas uwielbia kupić wartościowy produkt w promocyjnej cenie. Wielu handlowców wzorując się na naszych zachodnich sąsiadach, podpatrując amerykańskie trendy przejęło na własny grunt Black Friday. Dlaczego ten dzień jest taki popularny? Wiele sklepów a głównie sklepy internetowe wprowadziły do swojej oferty obniżki na wszystkie bądź wybrane produkty oszałamiające obniżki sięgające nawet -70%. Ceny te obowiązywać będą przez cały Czarny Piątek 2018 aż do wyczerpania zapasów. Ale to oczywiście nie koniec. Mając na uwadze Czarny Piątek nie możemy zapomnieć o tzw. Cyber Monday czyli Cyber Poniedziałku przypadającym na 26 listopada 2018 roku. To dzień, w którym wiele sklepów nadal posiada promocyjne ceny na te produkty, które nie zdążyły się wyprzedać przy piątkowych wyprzedażach. Cyber Poniedziałek 2017 to także dzień, gdzie swoje promocje wprowadzą także sklepy internetowe. Idąc za głównym trendem zakupowym Polaków chcemy przedstawić naszym czytelnikom listę sklepów online, w których będą mogli skorzystać z promocyjnych cen. Warto zapoznać się z ofertą tych sklepów chociażby dlatego, że na pewno nikt z kupujących nie będzie musiał stać w długich kolejkach do kasy a w dodatku istnieje możliwość porównania cen.

W dodatku bardzo ciekawa uwaga, która obowiązuje na co dzień! Jeśli cena produktu na metce lub na półce jest niższa niż ta, którą podaje sprzedawca przy kasie, Ty masz prawo zapłacić tą niższą! Warto o tym pamiętać nie tylko dzisiaj, ale podczas każdych zakupów. W przypadku zakupów w sklepie internetowym masz prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty dostarczenia bez podania przyczyny. Oczywiście zwracany towar musi być pełnowartościowy a Ty otrzymasz zwrot pieniędzy oraz zwrot kosztów przesyłki. Szczegółowe informacje uzyskasz w regulaminach poszczególnych sklepów internetowych. W przypadku sklepów stacjonarnych ta zasada nie obowiązuje, ponieważ masz możliwość obejrzenia produktu. Tutaj to tylko dobra wola sprzedawcy czy przyjmie zamówiony towar czy nie. Z doświadczenia jednak okazuje się, że w sklepach stacjonarnych sprzedawcy zamiast zwracać pieniądze za towar wolą go zamienić na inny.
LIVE
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ponad 3 tygodnie temu
Kalkulator OC i AC - Ubezpieczenie OC tańsze nawet o 517 zł. Porównaj do 76 ofert i kup online w 5 minut! Użyj kalkulatora OC i AC, aby w 5 minut porównać ceny oraz zakresy nawet 76 ofert na ubezpieczenie samochodu w kilkunastu towarzystwach. Wybrane ubezpieczenie będziesz mógł od razu kupić online lub u agenta - bez żadnych dodatkowych opłat czy prowizji. Już 156 374 kierowców kupiło tanie OC i AC z mfind.pl.Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Jeśli dla Ciebie tydzień wielkich wyprzedaży - Black Friday i Cyber Monday - w sklepach dobiegł końca i masz już wszystko Czego potrzebujesz, zachęcam Cię do odwiedzenia mojego bloga o motoryzacji. Z ciekawostek motoryzacyjnych, które być może Cię zainteresują, odsyłam Cię do artykułu Škoda Scala to nowy model samochodu kompaktowego z Czech.

To nowy model samochodu ze stajni Škoda, który swoją nazwę wywodzi od łacińskiego słowa "scala" symbolizującego kolejny etap rozwoju marki na płaszczyznach nowoczesnego designu i technologii. Jego oficjalna prezentacja będzie miała miejsce na początku grudnia 2018 roku.

W artykule znajdziesz pełną garść informacji technicznych i rozwiązań w nowym samochodzie Skoda Scala oraz serię zdjęć prasowych prezentujących nowy pojazd.Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Dzisiaj kolejny dzień promocji tzw. Cyber Monday 2018. Kolejny dzień promocji i wyprzedaży po Black Friday. Przypominam, że w sklepie PrzyczepyMarter przygotowana została specjalna oferta na długi weekend zakupowy w listopadzie 2018 roku. Przyczepa samochodowa lekka Neptun Pratik N7-263 ptw ( DMC: 750 KG Wymiary: 263 x 125 x 30 cm ) [GN104] z kołem zapasowym i mocowaniem w zestawie tylko za 2 200 zł z VAT!

Oferta ważna do wyprzedania przyczepy samochodowej!Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Mieszkając w Łasku, Dobroniu czy Pabianicach lub w regionie łódzkim, niejednokrotnie zapewne zdarzyło się Wam, że potrzebowaliście przewieźć duże gabarytowo towary nie mieszczące się do samochodu osobowego. Znalezienie najbliższej wypożyczalni pojazdów towarowych, w tym lekkiej przyczepki samochodowej do 750 kilogramów wśród sąsiadów i znajomych również nic nie pomogło...?!
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Pozostało jeszcze kilka godzin do Czarnego Piątku 2018 tj. do 23 listopada, dlatego podsyłam Ci do przeczytania mój artykuł o wyjeździe przyczepą kempingową na Nord Kapp (północna Norwegia). Znudziło ci się już Morze Bałtyckie i kempingi w Polsce, a niezbyt dobrze znosisz ekstremalne upały egzotycznych kurortów?! Podróż po Skandynawii jest właśnie dla Ciebie.

Poniżej znajdziesz listę produktów związanych z przyczepami samochodowymi ze sklepu PrzyczepyMarter.pl Porównaj ceny na Black Friday 2018Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Przyczepy Samochodowe Black Friday 208: Promocje i Wyprzedaże

W sklepie PrzyczepyMarter.pl pozostało w sprzedaży kilka modeli nowych przyczep samochodowych, które można kupić na sam koniec sezonu 2018 w atrakcyjnych cenach. Oferta skierowana jest do osób, które stawiają przed nowym produktem wysokie wymagania związane z jakością i ładownością zaladunku towarów ponadgabarytowych i ich bezpiecznego transportu. Wszystkie modele przyczepek dostępnych w sprzedaży i ich ilości znajdziesz w katalogu sklepu z przyczepami towarowymi.

Black Friday z ofertami przyczep samochodowych jest szczególnym dniem, kiedy każdy kupujący wyszukuje najniższe ceny i najlepsze oferty. Porównując ceny ze sklepu PrzyczepyMarter dla wybranych produktów będziesz miał pewność co do trafnego wyboru. Ponadto do przyczep samochodowych w sklepie znajdują się do kupienia wybrane części i akcesoria.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
Przygoń, Łąkowa 3
gmina Dobroń, łódzkie, 5 km od centrum ŁaskuBlack Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Dla mniej wymagających klientów zainteresowanych przyczepkami podłodziowymi, dostępne są dwa modele przyczepek lekkich z dopuszczalną masą całkowitą 750 kilogramów oraz 600 kilogramów. Są one przeznaczone do transportu mniejszych łodzi, łódek wędkarskich czy pontonów. Pierwsza przyczepa N7-17 navy posiada nominalną długość od 310 do 550 cm. Jej ładowność wynosi 596 kilogramów. Tak jak większość przyczepek samochodowych Neptun jest ona rejestrowana jako pojazd lekki czyli taki, dla którego nie trzeba robić co rocznych przeglądów okresowych. W tym modelu zastosowano także tylną rolkę na kołysce oraz dwie uniwersalne podpory boczne z regulacją wysokości. Ponadto wzdłuż ramy, po środku przyczepy, znajdują się dwie rolki poziome.

NEPTUN PRZYCZEPY PODŁODZIOWE//SKLEP
Neptun Przyczepa Podłodziowa N7-17 navy ( DMC: 750 KG Wymiary: 310-550 x 99-115 x 40 cm ) [GN034]

Cena: 3 100 zł z VAT

Budowa Neptun Podłodziowa Przyczepa Jednoosiowa N7-17 navy [GN034] ( Wymiary: 310-550 x 99-115 x 40 cm DMC 750 KG )Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Przypominam, że sklep PrzyczepyMarter przygotował specjalną ofertę na Black Friday 2018. Przyczepa samochodowa lekka Neptun Pratik N7-263 ptw ( DMC: 750 KG Wymiary: 263 x 125 x 30 cm ) [GN104] z kołem zapasowym w zestawie tylko za 2 200 zł z VAT!

Promocja i wyprzedaż sklepu motoryzacyjnego PrzyczepyMarter z okazji Czarny Piątek 2018.Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Szeroka i długa platformo - laweta - przyczepa samochodowa Neptun N13-305 multi z dopuszczalną masą całkowitą 1300 kilogramów na Black Friday 2018 // Czarny Piątek 2018 z ofertami na produkty motoryzacyjne.

Przyczepki samochodowe z gamy Multi charakteryzują się nisko zawieszoną platformą ładunkową i z samego założenia są to przyczepy platformy przeznaczone do przewożenia długich i szerokich przedmiotów. Model Neptun N13-305 multi jest już przyczepą ciężką z dopuszczalną masą całkowitą wynoszącą 1300 kilogramów.Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Samochody, które mają założony hak holowniczy, cechują się większymi możliwościami co do przewożenia dużych ładunków. Jednak posiadanie przyczepy samochodowej lub przyczepy kempingowej wymaga od kierowcy umiejętności poruszania się w zestawie na drogach. W moim artykule na blogu PrzyczepyMarter przygotowałem praktyczny poradnik o Ekonomiczna jazda z przyczepą kempingową na wakacjach po Europie!, w którym przeczytasz o podstawowych zasadach holowania przyczep pod kątem bezpieczeństwa Twojego, Twoich pasażerów oraz innych użytkowników dróg.

Przeglądasz właśnie relację Black Friday 2018 w sklepie PrzyczepyMarter!Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Black Friday 2018 w praktyce!
Najlepszy czas dla osób kupujących w sklepach motoryzacyjnych będzie w ten weekend i kolejne dni. Pamiętaj jednak, że część sklepów wprowadzi promocje tylko w piątek 23 listopada 2018 roku, część tylko w poniedziałek, a inne jeszcze od piątku do poniedziałku. Ale co ciekawe we wtorek, 27 listopada 2018 roku - czeka nas dzień darmowej dostawy. To właśnie w ten dzień, w sklepach internetowych, które wprowadzą tą promocję będziemy mogli kupić dowolny produkt i zostanie on nam przesłany za darmo.Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Przyczepa dwuosiowa Neptun N07-263 2 pro z hamulcem najazdowym dla wymagających... Postaw na solidną przyczepkę do transportu towarów, wymagających od Ciebie bezpiecznej jazdy. Hamulec najazdowy pozwoli Ci zredukować ryzyko wystąpienia nieprzewidzianej sytuacji na drodze do minimum. Zapoznaj się z ofertą części i pojazdów do transportu w sklepie PrzyczepyMarter zlokalizowanym w miejscowości Przygoń przy ulicy Łąkowa 3 (gmina Dobroń, łódzkie) obok Łasku.

Śledź promocyjne i specjalne oferty Black Friday 2018 w sklep PrzyczepyMarterBlack Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
A dzisiaj taka miła wiadomość od samego rana! Pozostając dalej w tematyce motoryzacji z najwyższej półki, to musicie wiedzieć, że Team Williams Martini Racing F1 potwierdził, że Robert Kubica został kierowcą na 2019 rok. Po długiej walce o miejsce kierowcy w bolidzie formuły F1, Robertowi Kubicy ponownie udało się powrócić do ścigania!

Wielkie gratulacje i wielu zwycięstw na torze!Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Przyczepki samochodowe z gamy Multi charakteryzują się nisko zawieszoną platformą ładunkową i z samego założenia są to przyczepy platformy przeznaczone do przewożenia długich i szerokich przedmiotów. Model Neptun N13-305 multi jest już przyczepą ciężką z dopuszczalną masą całkowitą wynoszącą 1300 kilogramów, przez co kupujący będzie musiał przechodzić okresowe badania techniczne w stacjach diagnostycznych. Jednak atutem tej przyczepy samochodowej platformy będzie duża ładowność, wynosząca 1020 kilogramów oraz wywrotna platforma do załadunku.

Cena: 5 000 zł z VAT

Sprawdź szczegóły przyczepy Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi ( DMC: 1300 KG Wymiary: 305 x 166 x 10 cm ) [GN155]Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
W czasie wolnym od wyszukiwania najciekawszych promocji w Czarny Piątek 2018 możesz także przeczytać artykuł o histori i budowie przyczep kempingowych Niewiadów. Artykuł został opublikowany na moim blogu PrzyczepyMarter i opisuje pierwsze przyczepy turystyczne z Polski... Zdjęcie ze strony producenta...Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Oferta Specjalna Neptun Przyczepy Sklep
Do kupienia Neptun Przyczepa Samochodowa Pratik N7-263 ptwz długością skrzyni 263 cm, szerokością 125 cm i wysokością burty 30 cm. Przyczepa samochodowa rejestrowana z dopuszczalną masą całkowitą 750 kilogramów. W zestawie z przyczepką koło zapasowe oraz uchwyt do koła zapasowego naburtowy przedni.

To wszystko w specjalnej cenie 2200 zł z VAT na Black Friday 2018.

Pełna charakterystyka przyczepki dostępna w katalogu przyczep Neptun: Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw ( DMC: 750 KG Wymiary: 263 x 125 x 30 cm ) [GN104]

Ostatnia sztuka - oferta ważna do wyprzedania.Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Black Friday i Cyber Monday: jak długo potrwają promocje? Promocje w Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek to jednodniowe obniżki cen o nawet -50%... i więcej u wybranych. Pamiętaj musisz się śpieszyć ponieważ masz czas tylko w dwa dni. Czarny Piątek przypada na 23 listopada 2018 roku a Cyber Monday 2018 na 26 listopada 2018 roku. I właśnie w te dni w wybranych sklepach internetowych będą obowiązywać promocje. Trend ten jest tak naprawdę nowy i jeszcze nie wszystkie sklepy wprowadziły obniżki cen. Z roku na rok przyłącza się coraz więcej sklepów i promocyjne zakupy również w Polsce stają się coraz modniejsze.

Cyber Monday 2018 to dzień, w którym będą królować sklepy i ich produkty. To tam można spodziewać się także obniżek cen. Część sklepów stacjonarnych pewnie wykorzysta okazję do wprowadzenia promocyjnych cen na te produkty, które zalegają w magazynach. Pozwoli to handlowcom wygenerować sprzedaż a tym samym pozbyć się tego co leżało na magazynie od dawien dawna lub mogło by leżeć o wiele dłużej. Część sklepów wprowadziła po prostu okres promocyjny od piątku do niedzieli. Jasne jest, że weekend od 23 listopada 2018 roku do 26 listopada 2018 roku należy do osób planujących zakupy!
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Jeśli planujesz kupić przyczepę samochodową do przewozu ciężkich przedmiotów lub do przewozu łodzi zapoznaj się z listą łódzkie: przyczepy lekkie jednoosiowe i dwuosiowe do 750 kg, gdzie znajdziesz także listę części i akcesoriów do kupienia w sklepie PrzyczepyMarter! Przypominam, że od tego piątku rozpoczyna się gorący okres zakupowy - popularnie zwany Black Friday 2018. Ale to nie koniec! Po nim organizowane są także kolejne wyprzedaże w CyberPoniedziałek, a wszystko w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Na zdjęciu przyczepa samochodowa Neptun N7-253 tw z dopuszczalną masą całkowitą 750 KG i wymiarami 253 x 125 x 35.5 cm. Model o oznaczeniu [GN115] dostępny do kupienia w miejscowości Przygoń, Łąkowa 3 (łódzkie) w cenie 3 000 zł z VAT. Karta przyczepy na stronie Neptun Trailwood N7-253 tw z pełną charakterystyką przyczepy lekkiej.Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
W celu zabezpieczenia swojej przyczepki samochodowej przed nieodpowiednim użyciem, warto wyposażyć je w dodatkowe zabezpieczenie antykradzieżowe w postaci specjalnej blokady zakładanej bezpośrednio na zeczep kulowy przy dyszlu. Jest to uniwersalna blokada z grubej stali 2 mm ocynkowanej. Blokada wyposażona jest w prosty mechanizm zabezpieczający kłódką. Po założeniu blokada nie ma możliwości aby przyczepa została podpięta na hak samochodu osobowego. Uwaga! Cena: 52.00 PLN z VAT za 1 sztukę... tylko w sklepie PrzyczepyMarterBlack Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Korzyścią dla Ciebie podczas zakupów w sklepach, a zwłaszcza w okresie promocji jak w Black Friday 2018 jest to, że posiadasz takie same prawa jak w momencie gdy nie ma promocji. Po pierwsze musisz otrzymać informację jaka jest faktyczna promocja na dany produkt oraz warto porównać starą cenę i tą po ewentualnej promocji, czy faktycznie kupujesz w okazyjnej cenie.
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
Mocna strona motoryzacyjna: co wpływa na decyzję o zakupie przyczepu samochodowej? Sprawdź jakie czynniki wpływają na decyzję o zakupie przyczepy samochodowej na przykładzie mocnej strony motoryzacyjnej PrzyczepyMarter. Zdobyta przez ostatni okres wiedza z zakresu motoryzacji dzisiaj procentuje, i zarazem która jest obecnie głównym źródłem wiadomości o przyczepkach samochodowych, samochodach oraz częściach samochodowych... Ale nie o tym chciałem! Dzisiaj postaram się Wam przybliżyć jak wykorzystać ją w praktyce, aby Twój zakup przyczepki do samochodów osobowych był udany. Poniżej znajdziesz 20 porad jak wybrać najlepszy model przyczepy i przejść wszystkie formalności w celu szybkiej rejestracji. Zestawienie to jest w moim odczuciu najbardziej wartościowym i zostało po części opracowane na podstawie rankingu najpopularniejszych artykułów na moim blogu według ilości odwiedzin w ciągu ostatnich 30 dni.

Pierwszym źródłem praktycznych informacji, które Wam wskażę to artykuł o tym Jak zarejestrować przyczepę samochodą i tanio ubezpieczyć?. Ten artykuł cieszy się największą popularnością, ponieważ zawiera bardzo cenną wiedzę. Wiele osób kupując samochodów czy właśnie przyczepkę musisz iść do wydziału komunikacji i wyrobić dowód oraz tablicę. Niejednokrotnie zdarza się jednak, że po drodze wychodzi wiele komplikacji. W moim poradniku znajdziesz kompedium wiedzy na ten temat. W powyższym artykule poznasz także zasady poruszania się z przyczepą samochodową na drogach oraz kilka pomniejszych wskazówek o tym jak wybrać przyczepę.

Drugim bardzo ważnym artykułem i zarazem bardzo cenną poradą dla kierowców jest mój wpis na blogu odnośnie zasad holowania przyczep z kategorią prawa jazdy. Każdy kierowca powinien mieć na uwadze, że nasze przepisy nie są dla wszystkich jasne od pierwszych chwil. Dlatego za wczasu należy się z nimi zapoznać i dowiedzieć się czy i jaką przyczepę możemy holować naszym samochodem. Ewentualnie jakie musimy posiadać uprawnienia czyli jaką kategorię prawa jazdy!Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja Blog PrzyczepyMarter
@przyczepymarter Live BlogPrzyczepyMarter Blog/Sklep Online @przyczepymarter
Dodane ćwierć roku temu
20 porad o przyczepach samochodowych dla kupującego

Wychodząc z założenia, że mimo mnogości praktycznych wiadomości o przyczepach samochodowych na moim blogu, wielu czytelników nie dociera do sedna problemu. Być może wynika to z obszernej ilości materiałów jakie dotychczas zostały dodane i opublikowane w poszczególnych artykułach czy innych podstronach serwisu motoryzacyjnego PrzyczepyMarter. Postanowiłem więc w bardzo krótki i zarazem treściwy sposób przedstawić listę najciekawszych moim zdaniem tematów, które zainteresują każdego kupującego przyczepę samochodową. Przeglądając publikację 20 porad o przyczepach samochodowych poznasz skondensowany opis najważniejszych artykułów oraz linki prowadzące do nich.
OPINIE
Napisz Opinię:*
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
PrzyczepyMarter.pl Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja
  +48696426746
  blog@przyczepymarter.pl
WWW    Facebook    Twitter    YouTube
¤  Cena biletu: Wejście bezpłatne
  Dostępność miejsc: Bez ograniczęń
POPULARNE
›  Przyczepa samochodowa jaką wybrać i kupić? Czym się kierować?
›  Targi Genewa: Skoda zaprezentuje nowego SUVa Skoda Kamiq
›  Black Friday 2018: Przyczepki Części Motoryzacyjne Sklep Relacja
›  Zakończenie Sezonu Motocyklowego TUR MC POLAND Czarnków 2018
›  VIII Ogólnopolski Zlot Caravaningowy – 21-23 września 2018, Poznań
›  Caravans Salon 2018: Targi kamperów, caravans i przyczep kempingowych Poznań
›  Caravan Salon Düsseldorf 2019 - Wohnwagen und Reisemobil
OPINIE
›  Przyczepa samochodowa jaką wybrać i kupić? Czym się kierować? przez przyczepymarter
›  Caravans Salon 2018: Targi kamperów, caravans i przyczep kempingowych Poznań przez przyczepymarter
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 20/Luty/2019 (09:35) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt [GN099]

  Cena brutto (z VAT) 2350.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi [GN155]

  Cena brutto (z VAT) 5000.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt [GN100]

  Cena brutto (z VAT) 3100.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt [GN158]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 kps [GN125]

  Cena brutto (z VAT) 4100.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps [GN156]

  Cena brutto (z VAT) 5900.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N07-253 bois PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N07-253 bois [GN197]

  Cena brutto (z VAT) 4200.00 PLN
  Produkt na zamówienie
Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 [GN064]

  Cena brutto (z VAT) 2000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt resor [GN215]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 [GN202]

  Cena brutto (z VAT) 2180.00 PLN
  1 produkt dostępny
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt Ubezpieczenia
YouTube Facebook Twitter
Polski English
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl
Katalog Przyczep Samochodowych
PrzyczepyMar
ter