Zwroty i reklamacje w sklepie PrzyczepyMarter

Zasady składania reklamacji i zwroty zamówionych produktów w sklepie PrzyczepyMarter.pl

Wkrótce więcej informacji... Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy klient naszego sklepu PrzyczepyMarter.pl, który dokona zakupów w formie elektronicznej czyli zostanie zawarta umowa na odległość, ma prawo do bezpłatnego zwrotu zakupionych produktów w terminie do 14 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia i prawo do zwrotu należności za te produkty. Datę zawarcia umowy/złożenia zamówienia znajdziesz w wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie zamówienia oraz w szczegółach zamówienia na koncie w sklepie PrzyczepyMarter.pl

Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, czyli posiadać oryginalne etykiety i oznaczenia oraz nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania.

W tym nie przekraczalnym 14 dniowym terminie kupujący musi także złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, którego wzór znajduje się na dole tej strony.

Klient, który złożył oświadczenie o odstąpieniu umowy kupna produktów w sklepie PrzyczepyMarter.pl, ma obowiązek zwortu produktów w ciągu 14 dni od daty złożenia takiego oświadczenia.
Formy dostawy Formy płatności Zwroty/Reklamacje Mój koszyk Moje zamówienia Pomoc
Wiadomości Łódzkie Przyczepy Części/Akcesoria Nowe Opony Wydarzenia Biznes Black Friday Prawo jazdy Blog
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt
YouTube Facebook Twitter
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl

Kup nowe opony przez internet, wykorzystując motoryzacyjną platformę e-commerce PrzyczepyMarter! W ofercie sklepu znajdziesz nowe opony online dla różnych pojazdów i w różnych rozmiarach - od opon dla samochodów osobowych po duże opony rolnicze i dla ciężarówek! W sklepie motoryzacyjnym online PrzyczepyMarter z oponami na każdy sezon prezentowane są tylko oferty wiarygodne i sprawdzone przez użytkowników pojazdów. Oferta cenowa nowych opon wszelkiego rodzaju została przygotowana na każdą kieszeń... Aktualna oferta to przeszło 2 tysiące różnych modeli opon letnich i opon zimowych różnych kategorii dla każdego!
PrzyczepyMar
ter