Zwroty i reklamacje w sklepie PrzyczepyMarter

Zasady składania reklamacji i zwroty zamówionych produktów w sklepie PrzyczepyMarter.pl

Wkrótce więcej informacji... Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy klient naszego sklepu PrzyczepyMarter.pl, który dokona zakupów w formie elektronicznej czyli zostanie zawarta umowa na odległość, ma prawo do bezpłatnego zwrotu zakupionych produktów w terminie do 14 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia i prawo do zwrotu należności za te produkty. Datę zawarcia umowy/złożenia zamówienia znajdziesz w wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie zamówienia oraz w szczegółach zamówienia na koncie w sklepie PrzyczepyMarter.pl

Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, czyli posiadać oryginalne etykiety i oznaczenia oraz nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania.

W tym nie przekraczalnym 14 dniowym terminie kupujący musi także złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, którego wzór znajduje się na dole tej strony.

Klient, który złożył oświadczenie o odstąpieniu umowy kupna produktów w sklepie PrzyczepyMarter.pl, ma obowiązek zwortu produktów w ciągu 14 dni od daty złożenia takiego oświadczenia.
Formy dostawy Formy płatności Zwroty/Reklamacje Mój koszyk Moje zamówienia Pomoc
Przyczepy Auto Części Wydarzenia Biznes Prawo jazdy Sport Blog
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt
YouTube Facebook UniMarter
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl

Sklep motoryzacyjny PrzyczepyMarter jest autoryzowanym dystrybutorem i dealerem przyczep samochodowych marki Neptun, Sorelpol produkowanych przez firmę Sorelpol Sp. z o.o. z głównym biurem w Warszawie. W punkcie handlowym w centralnej części województwa łódzkiego znajduje się cała gama lekkich i ciężkich przyczepek samochodowych jednoosiowych oraz dwuosiowych, o bardzo zróżnicowanej charakterystyce przystosowanej do codziennej pracy z ciężkimi i wielkogabarytowymi towarami. Blog i jednocześnie sklep PrzyczepyMarter.pl został opracowany na potrzeby klientów poszukujących dobrej i taniej przyczepki samochodowej. Serwis internetowy o przyczepkach, samochodach i przyczepach kempingowych zawiera szeroki zakres praktycznych informacji publikowanych w różnych wiadomościach online.
PrzyczepyMart
er
Konto @  Sport ⚾ Menu ☈