Zwroty i reklamacje w sklepie PrzyczepyMarter

Zasady składania reklamacji i zwroty zamówionych produktów w sklepie PrzyczepyMarter.pl

Wkrótce więcej informacji... Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy klient naszego sklepu PrzyczepyMarter.pl, który dokona zakupów w formie elektronicznej czyli zostanie zawarta umowa na odległość, ma prawo do bezpłatnego zwrotu zakupionych produktów w terminie do 14 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia i prawo do zwrotu należności za te produkty. Datę zawarcia umowy/złożenia zamówienia znajdziesz w wiadomości e-mail potwierdzającej złożenie zamówienia oraz w szczegółach zamówienia na koncie w sklepie PrzyczepyMarter.pl

Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, czyli posiadać oryginalne etykiety i oznaczenia oraz nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania.

W tym nie przekraczalnym 14 dniowym terminie kupujący musi także złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy, którego wzór znajduje się na dole tej strony.

Klient, który złożył oświadczenie o odstąpieniu umowy kupna produktów w sklepie PrzyczepyMarter.pl, ma obowiązek zwortu produktów w ciągu 14 dni od daty złożenia takiego oświadczenia.
Przyczepy Auto Części Wydarzenia Biznes Prawo jazdy Sport Blog Black Friday 2019 Forum motoryzacyjne
English Deutsch Français Italiano Nederlands Český Svenska Română 中文 Türkçe
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt
YouTube Facebook UniMarter
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl

Sklep motoryzacyjny PrzyczepyMarter jest autoryzowanym dystrybutorem i dealerem przyczep samochodowych marki Neptun, Sorelpol produkowanych przez firmę Sorelpol Sp. z o.o. z głównym biurem w Warszawie. W punkcie handlowym w centralnej części województwa łódzkiego znajduje się cała gama lekkich i ciężkich przyczepek samochodowych jednoosiowych oraz dwuosiowych, o bardzo zróżnicowanej charakterystyce przystosowanej do codziennej pracy z ciężkimi i wielkogabarytowymi towarami. Blog i jednocześnie sklep PrzyczepyMarter.pl został opracowany na potrzeby klientów poszukujących dobrej i taniej przyczepki samochodowej. Serwis internetowy o przyczepkach, samochodach i przyczepach kempingowych zawiera szeroki zakres praktycznych informacji publikowanych w różnych wiadomościach online.
PrzyczepyMart
er
Konto @  Forum ⚒ Menu ☈