Pomoc i Działanie Sklepu PrzyczepyMarter

W tym miejscu znajdziesz opis i zasady działania sklepu internetowego PrzyczepyMarter oraz wszystkich funkcjonalności udostępnionych na stronie internetowej dla naszych klientów. Poznasz także sposoby składania zamówień w przypadku produktów dostępnych do kupienia online oraz opis procesu realizacji zamówień złożonych przez klientów sklepu PrzyczepyMarter.pl za pomocą koszyka elektronicznego. W przypadku kierowanych do nas zapytań technicznych, będziemy aktualizować ten poradnik na bieżąco. Serwis internetowy PrzyczepyMarter.pl to połączenie strony informacyjnej, strony produktowej oraz platformy e-commerce.

Gdzie kupić nową przyczepę samochodową w mojej okolicy Sieradz - Łask - Pabianice - Łódź?

Jeśli chcesz kupić nową przyczepę samochodową do holowania przez swój samochód osobowy to możesz to zrobić w sklepie motoryzacyjnym PrzyczepyMarter z bogatą ofertą modeli pojazdów przeznaczonych do transportu towarów o różnych rozmiarach i dowolnych dopuszczalnych masach całkowitych! Wszystkie przyczepy samochodowe w ofercie sklepu motoryzacyjnego PrzyczepyMarter są pojazdami nowymi, gotowymi do rejestracji wraz z homologacją producenta! Podczas rejestracji w Wydziale Komunikacji nie ma najmniejszych problemów, ponieważ wszystkie dokumenty, które otrzymujesz są oryginalne wraz z oświadczeniem producenta o tym, że sklep jest oficjalnym partnerem Neptun (Sorelpol). W sklepie PrzyczepyMarter możesz kupić dowolną przyczepę skrzyniową, platformę, przyczepę motocyklową lub przyczepę do transportu łodzi. Więcej informacji znajdziesz w naszym katelogu przyczep opublikowanym na tej stronie internetowej.

Jak dojechać do sklepu PrzyczepyMarter z nowymi przyczepkami do samochodów osobowych?

Nasz sklep motoryzacyjny PrzyczepyMarter zlokalizowany jest w centralnej części Polski w województwie łódzkim. Dokładnie, punkt sprzedaży mieści się w miejscowości 95-082 Przygoń przy ulicy Łąkowa 3. Przygoń to nie wielka miejscowość przy drodze wojewódzkiej 482 pomiędzy miastem Łask i Pabianice, na starej drodze krajowej za nim wybudowano nową drogę ekspresową S8 łączącą Wrocław i Warszawę. Przygoń jest częścią niewielkiej gminy Dobroń, graniczącą z gminą Łask, w której położone jest lotnisko wojskowe, gdzie stacjonują myśliwce F-16. Sklep PrzyczepyMarter sąsiaduje ze stacją benzynową Nafcom, dlatego jeśli chcesz odwiedzić nasz sklep i zapoznać się z pełną ofertą na żywo, musisz zjechać z głównej drogi! Szczegółowa lokalizacja sklepu z nowymi przyczepami samochodowymi z oznaczeniem na mapie Google dostępna jest w dziale Kontakt.

Ile kosztuje nowa przyczepa samochodowa? Czy warto kupić przyczepę używaną?

Cena nowej przyczepy samochodowej uzależniona jest w dużej mierze od jej konstrukcji czyli tak naprawdę od tego na jaki model pojazdu do transportu się zdecydujesz. Ceny przyczep samochodowych wahają się od 1 800 zł aż do kilku tysięcy złotych, dlatego nie da się tak ogólnie podać średniej ceny. Można przyjąć, że przyczepy samochodowe krótkie ze skrzynią około 2 metrów kosztują od 1 800 zł do 2 000 zł. Przyczepy długie to koszt rzędu od 2 000 zł do 3 000 zł. Natomiast przyczepy dwuosiowe to koszt od 3 000 zł do 3 500 zł w zależności od danego modelu. Natomiast przyczepy specjalistyczne lub bardziej rozbudowane kosztują od 4 000 zł w górę. Ostateczna cena przyczepy samochodowej zależy od jej przeznaczenia tzn. w zależności od tego na jaki model się zdecydujesz i jakie akcesoria dodatkowe wybierzesz. Aktualna oferta przyczep dostępnych w sprzedaży w sklepie PrzyczepyMarter wraz z cennikiem akcesoriów dostępna jest w naszym Katalogu Przyczep. Jeśli masz w planach zakup przyczepy na pewno porównywałeś już ceny przyczep używanych. Tutaj zakres cenowy jest również bardzo rozpięty, ale z dotychczasowych rozmów z klientami wynika, że nie różnią się one zbytnio poziomem z nowymi. Z czego to może wynikać?! Moim zdaniem wiele osób, które sprzedaj swoje dotychczasowe przyczepy, używało je bardzo mało i chcą odzyskać tyle ile wcześniej zainwestowali. Pamiętaj jednak, że kupując nową przyczepę samochodową w sklepie PrzyczepyMarter otrzymujesz także 2 letnią gwarancję (dla osób prywatnych).

Czy do przyczepy samochodowej mogę dokupić plandekę, koło podporowe przy dyszlu oraz inne akcesoria do przyczepki?

Do każdej nowej przyczepy samochodowej w ofercie sklepu PrzyczepyMarter istnieje możliwość dokupienia plandeki i stelaża oraz innych akcesoriów. Są to oryginalne produkty przystosowane do przyczep Neptun, dostępne w sprzedaży. Standardowo możesz dokupić cztery rodzaje plandek do przyczep samochodowych: plandeka płaska, plandeka o wysokości 40 cm, plandeka o wysokości 80 cm oraz plandeka o wysokości 120 cm. Ponadto każda przyczepa samochodowa ma przypisaną listę akcesoriów jakie można dokupić np. dodatkowe burty, podpory, koła zapasowe, koło podporowe czy wciągarki itd. Lista akcesoriów do przyczep samochodowych oraz ich ceny znajdują się na każdej podstronie opisującej dany model przyczepy. Ponadto przypominam, że aktualna oferta z dostępnością przyczep samochodowych dostępnych w sprzedaży w sklepie motoryzacyjnym PrzyczepyMarter wyświetlana jest w naszym Katalogu Przyczep.

Ile kosztuje ubezpieczenie przyczepy samochodowej? Czy muszę wykupić ubezpieczenie OC dla przyczepy?

W zależności od Towarzystwa ubezpieczeniowego, standardowe i obowiązkowe ubezpieczenie OC dla przyczepy samochodowej o charakterze towarowym to koszt od 40 do 60 zł. Oczywiście jest to koszt ubezpieczenia OC dla przyczepy na jeden rok. W przypadku wykupienia dodatkowego ubezpieczenia autocasco dla przyczepy samochodowej, należy się liczyć z dodatkową opłatą wynoszącą około 150 - 200 zł na rok. Są to ceny przybliżone, ponieważ ostateczna oferta ubezpieczenia dla przyczepy ustalana jest przez konkretne Towarzystwo dla danego kierowcy i zależy od wielu czynników. Koszt ubezpieczenia dla przyczepy kempingowej będzie oscylował w górnej granicy, ze względu na wyższe ryzyko niebezpiecznego zdarzenia na drodze.

Czy przyczepki samochodowe ze sklepu motoryzacyjnego PrzyczepyMarter posiadają gwarancję?

Tak! Wszystkie przyczepy samochodowe posiadają gwarancję producenta, które są dostępne do kupienia w sklepie PrzyczepyMarter. Standardowo jest to 12 miesięcy dla kupujących przez firmy oraz 24 miesiące gwarancji dla osób prywatnych. Ponadto, z rozmów z użytkownikami przyczep marki Neptun wynika, że cechują się ona solidnym wykonaniem i brakiem oznak awaryjności podczas codziennego użytkowania. Warto więc zastanowić się nad zakupem nowej przyczepy samochodowej, mając na uwadze fakt, że jesteśmy zabezpieczeni przed zdarzeniami losowymi.

Czy przyczepki samochodowe ze sklepu motoryzacyjnego PrzyczepyMarter posiadają otwieraną przednią burtę oraz uchylną skrzynię?

Większość modeli nowych przyczep samochodowych Neptun dostępnych do kupienia w sklepie PrzyczepyMarter posiadają otwieraną przednią burtę co ułatwia przewożenie długich ładunków. Ponadto w większości modeli zastosowano także uchylną skrzynię umożliwiającą łatwy załadunek małych pojazdów na przyczepę jak. np. kosiarki, motocykle itp. Można przyjąć, że wszystkie modele z burtami wysokości 40 cm i więcej mają te opcje w standardzie. Dodatkowym atutem przyczep samochodowych marki Neptun jest możliwość całkowitego demontaży wszystkich burt, w tym bocznych.

Czy w sklepie PrzyczepyMarter dostępne są przyczepy samochodowe dwuosiowe?

Tak! W ofercie sklepu PrzyczepyMarter dostępne są przyczepy samochodowe dwuosiowe z dmc 750 kg oraz z dmc 1300 kg. Można wyróżnić przyczepy dwuosiowe z długością skrzyni 236 cm oraz 263 cm. Więcej informacji o wybranych modelach w sprzedaży w sklepie PrzyczepyMarter znajdziesz na stronie Katalogu Przyczep.

Czy muszę jeździć ze swoją przyczepą samochodową na przegląd techniczny?

Jeśli posiadasz przyczepę samochodową lekką czyli z dopuszczalną masą całkowtą mniejszą lub równą 750 kg, to nie musisz jeździć na przeglądy techniczne do stacji diagnostycznych. W dowodzie rejestracyjnym takiej przyczepki samochodowej masz "wbity" przegląd bezterminowy. W przypadku kiedy jesteś właścicielem przyczepy samochodowej ciężkiej czyli z DMC większym od 750 kg to już musisz obowiązkowo przechodzić badanie techniczne w okręgowej stacji kontroli. Musisz także wiedzieć, że nie wszystkie stacje wykonują przeglądy przyczep. Wynika to z faktu, że do wykonania przeglądu przyczepy stacja diagnostyczna musi posiadać odpowiedni sprzęt, a nie wszystkim opłaca to się kupować.

Jak wygląda zakup i rejestracja przyczepy samochodowej?

Udaj się do najbliższego sklepu z przyczepami samochodowymi. Wybierz interesujący Cię model i kup go. Następnie otrzymasz niezbędne dokumenty, z którymi udasz się do Wydziału Komunikacji gdzie zarejestrujesz przyczepkę! Pamiętaj, że jeszcze tego samego dnia co rejestracja, musisz wykupić obowiązkowe ubezpieczenie OC. Tak w skrócie wygląda rejestracja nowej przyczepy samochodowej. Szczegółowo kwestia rejestracji i ubezpieczenia została opisana na jednym z artykułów na naszym blogu w artykule Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?.

Gdzie w województwie łódzkim kupić nową przyczepę samochodową?

Od blisko trzech lat prowadzę sklep motoryzacyjny, w którym sprzedaję nowe przyczepy samochodowy dostosowane do potrzeb użytkowników domowych oraz firm. Oferta przyczep samochodowych jest bardzo rozbudowane, a w szczycie sezonu, w sklepie dostępne są różne modele przyczepek z każdej gamy. Dokładnie sklep mieści się w miejscowości Przygoń przy ulicy Łąkowej. Średnia odległość od największych miast rozsianych po województwie łódzkim na jego krańcach to około 70 kilometrów. Jest on bardzo dobrze skomunikowany z całym województwem łódzkim, ponieważ Łask mieści się na skrzyżowaniu wielu dróg z północy na południe, wschód - zachód oraz pomiędzy dwoma zjazdami z drogi ekspresowej S8. Sklep posiada także wielu klientów z innych rejonów Polski głównie centralnej oraz południowej, a to wszystko za sprawą dobrej obsługi oraz cen przyczep przystosowanych dla każdego. Porównując ceny poszczególnych modeli przyczepek w ofercie sam zauważysz, że są one nie wygórowane i warto przyjechać do województwa łódzkiego.

Czy w sklepie PrzyczepyMarter kupię przyczepę samochodową z kiprem?

Tak! W sklepie motoryzacyjnym PrzyczepyMarter.pl (województwo łódzkie) dostępne są przyczepy samochodowe z kiprem, czyli posiadają uchylną skrzynię ładunkową. Jest to pomocne rozwiązanie dla osób, które planują przewozić towary sypkie bądź takie, które można łatwiej wprowadzić na kiprowaną skrzynię w momencie kiedy jest ona uchylona do ziemi.

Czy na stronie PrzyczepyMarter znajdę ranking popularnych przyczepek?

Na stronie motoryzacyjnej PrzyczepyMarter przygotowany został ranking wszystkich popularnych przyczep samochodowych dostępnych w ofercie sklepu, gdzie każdy czytelnik może szybko i łatwo porównać różne przyczepy z dowolnej gamy, poznać ich cenę brutto i parametry przyczepy samochodowej, a także jej przeznaczenie. Jest to jedna z niewielu stron ecommerce, która posiada taką funkcjonalność. Nasz ranking aktualizowany jest każdego dnia na podstawie zainteresowania naszych czytelników poszczególnymi modelami przyczep samochodowych.

Z roku na rok, oferta sklepu motoryzacyjnego PrzyczepyMarter w miejscowości Przygoń (gmina Dobroń) przy ulicy Łąkowej 3, zlokalizowanego w centralnej części województwa łódzkiego, niecałe 5 km od centrum Łask, ulega rozbudowie o kolejne produkty dostosowane do potrzeb zmotoryzowanych klientów. W ofercie sklepu znajdują się przede wszystkim nowe przyczepki samochodowe Neptun - jednoosiowe oraz dwuosiowe - lekkie dmc 750 kg i ciężkie dmc 1300 kg wraz z częściami do nich (plandeki, podpory, koła zapasowe, zamki do haków, burty, nadstawki siatkowe) i możliwością zamawiania dodatkowo różnorakich akcesoriów do każdej przyczepy lekkiej oraz ciężkiej. Wszystkie modele przyczep towarowych do samochodów osobowych zostały zaprojektowane do potrzeb wymagających użytkowników i mogą być wykorzystane do różnych zastosowań - domowych oraz w firmie. Zainteresowani zakupem przyczepy towarowej do auta osobowego mogą wybierać modele z bogatej gamy pojazdów lekkich, od małych przyczepek towarowych z kategorii miejskiej, aż po duże przyczepy skrzyniowe z wywrotem (uchylną skrzynią) do przewozu wielko gabarytowych towarów, wyposażonych w hamulec najazdowy oraz ładownością zbliżoną do 1 tony. Oferta została urozmaicona także o przyczepy specjalistyczne do przewozu motocykli, łodzi (przyczepki podłodziowe) oraz niskopodłogowe przyczepy platformy.

Formy dostawy Formy płatności Zwroty/Reklamacje Mój koszyk Moje zamówienia Pomoc
Przyczepy Auto Części Wydarzenia Biznes Prawo jazdy Sport Blog
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt
YouTube Facebook UniMarter
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl

Sklep motoryzacyjny PrzyczepyMarter jest autoryzowanym dystrybutorem i dealerem przyczep samochodowych marki Neptun, Sorelpol produkowanych przez firmę Sorelpol Sp. z o.o. z głównym biurem w Warszawie. W punkcie handlowym w centralnej części województwa łódzkiego znajduje się cała gama lekkich i ciężkich przyczepek samochodowych jednoosiowych oraz dwuosiowych, o bardzo zróżnicowanej charakterystyce przystosowanej do codziennej pracy z ciężkimi i wielkogabarytowymi towarami. Blog i jednocześnie sklep PrzyczepyMarter.pl został opracowany na potrzeby klientów poszukujących dobrej i taniej przyczepki samochodowej. Serwis internetowy o przyczepkach, samochodach i przyczepach kempingowych zawiera szeroki zakres praktycznych informacji publikowanych w różnych wiadomościach online.
PrzyczepyMart
er
Konto @  Sport ⚾ Menu ☈