PRZYCZEPYMARTER//BLOG

Zapłać kartą w sklepie PrzyczepyMarter. Płać zbliżeniowo!

Marcin Jankowski  •  15/Marzec/2018 (14:21), aktualizacja 13/Kwiecień/2018 (12:02)
Upowszechniając ideę płatności bezgotówkowych, w sklepie PrzyczepyMarter został uruchomiony nowoczesny terminal, za pomocą którego zapłacisz za dokonane zakupy swoją kartą płatniczą lub aplikacją Blik bez potrzeby noszenia przy sobie gotówki. Jest to naturalny krok w rozwoju firmy na rynku cyfrowym, w kierunku zadowolenia naszych klientów, którzy skorzystali z dostępnej oferty lub dopiero planują dokonać zakupów w sklepie motoryzacyjnym na Przygoniu. W gronie partnerów programu Polska Bezgotówkowa, do którego przyłączony został również sklep PrzyczepyMarter, należą także najwięksi wydawcy kart oraz instytucje publiczne i bankowe jak Visa, Mastercard, UnionPay, Drivers Club International, JCB czy PKO Bank Polski.
PrzyczepyMarter.pl Zapłać kartą w sklepie PrzyczepyMarter. Płać zbliżeniowo!

Nowoczesność, szybkość i łatwość dokonywanych zakupów w sklepie i wypożyczalni PrzyczepyMarter


Od teraz za wypożyczenie przyczepy, wynajem narzędzi ogrodowych czy kupno nowej przyczepki samochodowej i części do nich będziesz mógł zapłacić swoją kartą bankową albo aplikacjami Blik czy PeoPay. Już nie musisz mieć gotówki w portfelu przyjeżdżając do sklepu PrzyczepyMarter na Przygoniu. W punkcie sprzedaży standardowo obsługiwane są różne metody płatności - od transakcji katami płatniczymi Visa i Mastercard, zbliżeniowo aż po płatności aplikacjami mobilnymi Blik czy PeoPay. Wszystkie transakcje mogą być rozliczane także w walutach obcych: dolar amerykański, funt brytyjski, euro oraz w japońskich yenach.

Za bezpieczeństwo realizacji transakcji bezgotówkowych w sklepie PrzyczepyMarter odpowiada firma eService, dostawca nowoczesnych terminali płatniczych oraz operator płatności elektronicznych. Program Polska Bezgotówkowa, do którego należy nasz punkt, tworzony jest przez największe firmy finansowe działające na Polskim rynku - operatorów płatności, instytucje finansowe, banki oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

Wprowadzenie płatności elektronicznych w formie bezgotówkowej to przede wszystkim udogodnienie dla kupujących, którzy nie muszą już wozić ze sobą gotówki. Ma to kolosalne znaczenie zwłaszcza przy ofercie wypożyczeń pojazdów oraz narzędzi, kiedy często wynajmującym zależy na szybkiej transakcji płatniczej.

Zakaz handlu w niedziele. W które dni sklepy będą zamknięte? Gdzie, kiedy i na jakich zasadach zrobisz zakupy w niedzielę?


Co prawda nowe prawo o zakazie handlu w niedzielę nie obejmuje wypożyczalni i sklepu z częściami oraz przyczepami na Przygoniu, to jednak warto wiedzieć, w które niedziele w miesiącu zrobisz zakupy, a które będą wolne od handlu. Informacja ta skierowana jest przede wszystkim do osób korzystających z oferty wypożyczalni, ponieważ zdarzało się niejednokrotnie, kiedy wypożyczano pojazd, którym następnie przewożono zakupione rzeczy z dużych centrów handlowych. Zgodnie z nowym prawem, które zaczęło obowiązywać od 1 marca tego roku, w 2018 roku sklepy będą otwarte jedynie w pierwszą i ostatnią niedzielę miesiąca, co da łączne w roku 29 niedziel handlowych i 23 niedziele, gdzie sklepy będą pozamykane.

Nowe prawo weszło w życie od 1 marca 2018 roku i przewiduje one, że sklepy będą otwarte jedynie w pierwszą i ostanią niedzielę miesiąca. W kolejnych latach prawo będzie jeszcze bardziej rygorystyczne i sklepy będą mogły być otwarte tylko w jedną niedzielę miesiąca. Docelowo, po 2019 roku niedziele zostaną objęte w zasadzie całkowitym zakazem handlu, gdyż punkty handlowe będą mogły być otwarte jedynie w wybranych siedem niedziel w całym roku. Zakaz handlu w niedziele nie obejmuje jednak wybranych kategorii sklepów, które zostały wymienione poniżej. Dlatego mimo zakazu, część z nich będzie otwarta.

Sprzedaż będzie mogła być normalnie prowadzona w piekarniach, cukierniach i lodziarniach. Napewno skorzystamy z oferty na stacjach paliw oraz kwiaciarniach i sklepach z pamiątkami. Zakaz handlu w niedzielę nie obejmuje również sklepów z prasą, biletami komunikacji miejskiej, sklepów na dworcach, placówek poczty oraz punktów z wyrobami tytoniowymi. Zakupów dokonamy także w miejscach obsługi pasażerów komunikacji czyli w portach lotniczych i strefach wolnocłowych. Handel będzie mógł się odbywać w bardziej wyspecjalizowanych punktach handlowych, takich jak na terenach rolno-spożywczych rynków hurtowych oraz placówkach prowadzących skup artykułów rolniczych oraz sklepach z częściami zamiennymi i maszynami rolniczymi. Zakaz nie obejmuje restauracji oraz innych punktów gastronomicznych oraz sklepów internetowych.

Niedziele wolne od handlu:

⁂ Marzec 2018: 11 marca, 18 marca, a 31 marca sklepy będą otwarte do godziny 1400

⁂ Kwiecień 2018: 1 kwietnia, 8 kwietnia, 15 kwietnia i 22 kwietnia

⁂ Maj 2018: 13 maj, 20 maj

⁂ Czerwiec 2018: 10 czerwca, 17 czerwca

⁂ Lipiec 2018: 8 lipca, 15 lipca, 22 lipca

⁂ Sierpień 2018: 12 sierpnia, 19 sierpnia

⁂ Wrzesień 2018: 9 września, 16 września, 23 września.

⁂ Październik 2018: 14 września, 21 września.

⁂ Listopad 2018: 11 listopada, 18 listopada.

⁂ Grudzień 2018: 9 grudnia
TAGI
przyczepymarter polska sklep wypożyczalnia przygoń łódzkie łask dobroń łódź pabianice dobroń blog wiadomości części przyczepy samochody motoryzacja bank zabezpieczenie ekonto promocja autoryzacja peopay blik aplikacja paragony bankomat iphone zakupy bez gotówki nfc karty prepaid mastercard konto citi przelew visa czytnik terminale fundacja telefony kartakredytowa płacenie pieniądze transakcje karta zakupy bezpieczeństwo handel płatności firmowe karty bezgotówkowe sklep wypożyczalnia przyczepymarter zakazhandlu niedziele sklepy polska centrahandlowe stacjapaliw kwiaciarnia restauracja gastronomia bilety rolnictwo częścimaszyn
OPINIE
Napisz Opinię:*
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
POPULARNE
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową w Wydziale Komunikacji?
›  Prawo jazdy B, B96, B+E: Holowanie przyczepy samochodowej 2018
›  Przyczepki Samochodowe: Instrukcja użytkowania i konserwacji
›  Części do przyczep samochodowych Neptun. Hamulec najazdowy AL-KO
›  Przyczepy dwuosiowe (tandem) do DMC 750 KG marki Neptun w sprzedaży
›  Przyczepa z hamulcem najazdowym przepisy i oferta sklepu dla Ciebie!
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem do samochodu osobowego
›  Łask - Pabianice: Wypożyczalnia przyczep i lawety samochodowej
›  Ubezpieczenia OC/AC przyczep i samochodów. Porównywarka na PrzyczepyMarter!
›  Sklep Przyczepy: Wyprzedaż rocznika 2017 oraz nowa dostawa
›  Zloty motocyklowe, targi motoryzacyjne i inne imprezy na blogu
›  Przyczepa Kempingowa: O czym pamiętać przed wyjazdem?
›  Zadbaj o swój ogród na wiosnę! Wypożyczalnia narzędzi na Przygoniu.
›  Zapłać kartą w sklepie PrzyczepyMarter. Płać zbliżeniowo!
›  Caravaning Salon. Święto podróżowania przyczepami kempingowymi
OPINIE
›  Ubezpieczenia OC/AC przyczep i samochodów. Porównywarka na PrzyczepyMarter! przez anonimowy
O serwisie Polityka prywatności Regulamin serwisu YouTube Facebook Twitter
Polski English
© 2018 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
PrzyczepyMar
ter