PRZYCZEPYMARTER//BLOG

Części i akcesoria do przyczepki samochodowej! Wyprzedaż 2019

Marcin Jankowski  •  14/Styczeń/2019 (13:39), aktualizacja 14/Styczeń/2019 (14:40)
Na blogu PrzyczepyMarter oraz na poszczególnych podstronach wielokrotnie zamieszczałem informacje o wybranych częściach i akcesoriach możliwych do kupienia do poszczególnych modeli przyczep samochodowych Neptun oraz innych modeli różnych producentów. Tym razem zamieszczam w disiejszym artykule - Wyprzedaż 2019: Części i akcesoria do przyczepki samochodowej! - zbiorcze zestawienie nowych produktów (części i akcesoriów), które dostępne są na stanie sklepu w wyprzedaży, bez oczekiwania na zamówienie. Są to zazwyczaj ostatnie sztuki produktów, które będą odpowiadały na potrzeby klientów posiadających już przyczepy samochodowe, oraz głównie elementy wyposażenia, które podlegają zużyciu lub akcesoria będące dodatkowym wyposażeniem, nie zawsze kupowane od razu z przyczepą.
PrzyczepyMarter.pl Części i akcesoria do przyczepki samochodowej! Wyprzedaż 2019

Części i akcesoria do przyczep samochodowych w wyprzedaży. Sprawdź dostępność produktów oraz ceny


Poniżej pełne zestawienie części i akcesoriów stanowiących dodatkowe wyposażenie oraz elementy wspomagające prace z przyczepami samochodowymi, dostępnymi do kupienia w sklepie motoryzacyjnym PrzyczepyMarter.pl
1. Wybierz nową przyczepę
2. Kup przyczepę samochodową
3. Oszczędź nawet 500 zł!
Katalog Przyczep →

Adapter z 13 pin na 7 pin (przyczepa 7-pin/samochód 13-pin) (Cena: 30 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Adapter dla wtyczek z 7 pin na gniazda elektryczne 13 pinowe, zwany także reduktorem gniazda przyczepy. Adapter stosuje się w przypadku, kiedy w samochodzie zamontowane jest gniazdo 13-pinowe przy haku holowniczym, a przyczepa samochodowa ma zamontową wtyczkę 7-pinową. Adapter montuje się w gnieździe samochodu po lekkim wsunięciu i przekręceniu w prawo, zgodnie z ruchem wskazówek. Adapter wykonany jest z grubego tworzywa i jest produktem wodoodpornym.

Wtyczka 7 pinowa uniwersalna do gniazda elektryki haka (Cena: 8 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Jest to uniwersalna wtyczka 7-pinowa stosowana w przyczepkach samochodowych do podpięcia elektryki oświetlenia, do gniazda samochodu osobowego. Wykonana z tworzywa sztucznego z kołnierzem ochronnym do przewodu elektrycznego. Wtyczka charakteryzuje się łatwym montażem poszczególnych przewodów do pinów. Każdy pin (bolec/wtyk) został ponumerowany zgodnie z zasadą podłączenia poszczególnych elementów lamp tylnych. Wtyczki 7-pinowe stosowane są głównie w przypach lekkich, w których nie ma oświetlenia do świateł cofania. PIN 1 - kierunkowskaz lewy (żółty), PIN 2 - światła przeciwmgielne (niebieski), PIN 3 - masa (biały), PIN 4 - prawy kierunkowskaz (zielony), PIN 5 - pozycyjne prawe (brązowy), PIN 6 - stop/hamulec (czerwony), PIN 7 - pozycyjne lewe (czarny).

Lampa odblaskowa pomarańczowa do przyczep samochodowych (Cena: 1.50 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Pomarańczowy element odblaskowy, stosowany w przyczepach samochodowych do oznakowania bocznego dowolnego pojazdu holowanego do transportu. Jest to element wymagany do oznakowania pojazdów lekkich dopuszczonych do ruchu drogowego. Produkt mocowany do bocznych burt lub ramy przyczepki samochodowej. Mocowanie za pomocą warstwy klejonej. Istnieje możliwość, we własnym zakresie wzmocnienia odblasku za pomocą nitów. Wymiary odblasku: 9 cm szerokości i 4 cm wysokości.

Lampa odblaskowa biała do przyczep samochodowych (Cena: 1.50 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Odblaskowa lampa w kolorze białym, stosowana do oznakowania bocznego dowolnej przyczepy samochodowej. Jest to element wymagany do oznakowania pojazdów lekkich dopuszczonych do ruchu drogowego. Produkt mocowany do bocznych burt lub ramy przyczepki samochodowej. Mocowanie za pomocą warstwy klejonej. Istnieje możliwość, we własnym zakresie wzmocnienia odblasku za pomocą nitów. Wymiary odblasku: 9 cm szerokości i 4 cm wysokości.

Wiązka elektryczna do przyczep samochodowych lekkich z wtyczką (Cena: 64 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Gotowa wiązka elektryczna do stworzenia instalacji elektrycznej przyczep lekkich bez świateł obrysowych, zakończona z wtyczką 7 pinową oraz wtykami do tylnych lamp oświetleniowych bajonet 5 pin (żółta wtyczka - lewa, zielona wtyczka - prawa). Wiązka posiada długość 5,5 metra (5480 mm ). Do zastosowania w przyczepach samochodowych lekkich, w których nie stosuje się przednich lamp obrysowych, a jedynie białe odblaski.

Kliny pod koła + mocowanie klina do przyczepy (Cena: 29 z z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Uniwersalny, mocny plastikowy klin pod koła do przyczepy samochodowej z mocowaniem plastikowym do dyszla przyczepki bądź jej ramy. Podana cena obejmuje 1 komplet klin + mocowanie.

Lampa obrysowa biała do przyczep Aspock Flexipoint (Cena: 34 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Biała lampa obrysowa z żarówką, montowana w przedniej części przyczepy samochodowej przy słupkach bocznych jako element obrysowy dla pojazdu. Lampa firmy Aspoeck typ Flexipoint. Uniwersalny produkt stosowany w większości lekkich i ciężkich przyczep samochodowych. Lampa ma kształt romba o maksymalnych wymiarach 65 mm szerokości, 44 mm wysokości i 28 mm głębokości. W zestawie żarówka oraz kabel długości 50 cm. Mocowanie na śruby - rozstaw 3 cm.

Lampa tylna zespolona do przyczep Unitrailer DPT 35 Lewa (Cena: 37 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Lampa tylna zespolona do oświetlenia przyczep samochodowych. Montowana po lewej stronie. Jest to oryginalna tylna lampa firmy Dobplast. Można ją z powodzeniem stosować w różnych modelach i różnych producentów przyczep samochodowych. Lampa wyposażona jest w światło pozycyjne, hamowania, przeciwmgłowe, oświetlenie tablicy rejestracyjnej oraz kierunkowskaz. Posiada trójkąt odblaskowy. W obudowie znajdują się już żarówki. Podłączenie za pomocą wtyczki bajonet 5 pinów.

Lampa tylna zespolona do przyczep Unitrailer DPT 35 Prawa (Cena: 37 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Oryginalna tylna lampa zespolona firmy Dobplast z przeznaczeniem do przyczep samochodowych. Lampa wyposażona jest w światło pozycyjne, hamowania, przeciwmgłowe, oświetlenie tablicy rejestracyjnej oraz kierunkowskaz. Posiada trójkąt odblaskowy oraz miejsce na żarówkę cofania. Montowana do przyczep z prawej strony w tylnej belce oświetleniowej za pomocą dwóch śrub. Przewód podłączany do lampy za pomocą złącza bajonet 5 pinów. Lampa posiada homologację E20.

Zaczep opończy do mocowania plandeki przy burtach (Cena: 2 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Gumowe mocowanie linki od plandeki do przytwierdzenia jej do burt bocznych dowolnej przyczepy samochodowej.

Błotnik plastikowy pojedynczy do przyczepy samochodowej ALKO R13 PCV
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
(Cena: 37 zł z VAT) Błotnik plastikowy firmy AL-KO, przeznaczony do przyczepek samochodowych jednoosiowych. Błotnik wykonany z czarnego materiału PCV idealne nadaje się do kół o rozmiarze R13. Wymiary błotnika: długość 68 cm, wysokość 29 cm i szerokości 20 cm. Ten rodzaj błotnika montowany jest w większości przyczepek do samochodów osobowych. W zależności od modelu przyczepki, błotnik montowany bezpośrednio do ramy bądź na specjalnym przedłużeniu razem z chlapaczami.

Błotnik metalowy pojedynczy do przyczepy samochodowej koła R13
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
(Cena: 47 zł z VAT) Błotnik metalowy do przyczepek samochodowych jednoosiowych z kołami o rozmiarze 13 cali. Jest to wzmocniona wersja błotnika w stosunku do jego plastikowych odmian. Stosowany w modelach przyczep lekkich bądź z kategorii pro. Błotnik został wykonany ze stali ocynkowanej. Wymiary: szerokość 19 cm, długość 76,5 cm i wysokość 31 cm. Błotniki w przyczepach montowane są, w zależności od modelu, bezpośrednio do ramy bądź na specjalnych profilach.

Błotnik tandem do przyczepy samochodowej metalowy na koła R13
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
(Cena: 62 zł z VAT) Metalowy błotnik tandem do przyczepek samochodowych dwu osiowych dostarczony przez firmę Unitrailer. Błotniki do zamontowania w przyczepach do transportu towarów, w których zamontowane są koła 13 calowe. Ten rodzaj błotnika, ze względu na wykonanie ze stali ocynkowanej, charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na zniszczenia. Błotniki montowane u większości producentów przyczep, ze względu na swoją uniwersalną konstrukcję. Szerokość 19 cm. Wysokość 26,5 cm oraz długość 141 cm.

Podstawa wciągarki do przyczep samochodowych Neptun Multi
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
(Cena: 120 zł z VAT) Podstawa wciągarki stosowana w przyczepach samochdowych Neptun kategorii Multi. Przyczepy Multi są to płaskie przyczepy platformy bez burt bocznych. Podstawę wciągarki montuje się do ramy oraz burty przedniej uchylnej platformy. Jest to uniwersalna podstawa, przygotowana do zamontowania na niej wciągarki. W zestawie znajduje się instrukcja montażu oraz cały zestaw śrub. Na przyczepie znajdują się gotowe otwory do przykręcenia podstawy wciągarki. Ten produkt można zastosować do przyczep: Przyczepa Samochodowa Neptun Platforma N7-255 multi [GN151], Przyczepa Samochodowa Neptun Platforma N7-305 multi [GN152], Przyczepa Samochodowa Neptun Platforma N07-305 multi [GN153], Przyczepa Samochodowa Neptun Platforma N10-305 multi [GN154], Przyczepa Samochodowa Platforma N13-305 multi [GN155].

Wciągarka 1100 kg do przyczep samochodowych Neptun z gamy Multi (Cena: 180 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
W sprzedaży wciągarka do zamontowania w przyczepie samochodowej marki Neptun z gamy Multi. Udźwig wciągarki wynosi 1136 kg. Do zamontowania wciągarki dodatkowo należy w przyczepie samochodowej multi zamontować podstawę wciągarki. Przyczepy Multi są to płaskie przyczepy platformy bez burt bocznych. Podstawę wciągarki montuje się do ramy oraz burty przedniej uchylnej platformy. Jest to uniwersalna wciągarka do zastosowania w przyczepach multi oraz innych podobnych pojazdach, w których istnieje zapotrzebowania na zastosowanie wciągarki korbowej. Produkt firmy Falon Tech z Niemiec. Średnica liny: 5,5 mm. Długość liny: 10 m. Maksymalny uciąg 1136 kg. Hak cumowniczy wyposażony w bezpieczny mechanizm zapadkowy. Wciągarka odporna na warunki atmosferyczne. W zestawie znajduje się wciągarka wraz z korbą oraz instrukcja użytkowania wciągarki korbowej. Ten produkt można zastosować wraz z podstawą wciągarki do przyczep: Przyczepa Samochodowa Neptun Platforma N7-255 multi [GN151], Przyczepa Samochodowa Neptun Platforma N7-305 multi [GN152], Przyczepa Samochodowa Neptun Platforma N07-305 multi [GN153], Przyczepa Samochodowa Neptun Platforma N10-305 multi [GN154], Przyczepa Samochodowa Platforma N13-305 multi [GN155].

Blokada zaczepu kulowego duża do przyczepy samochodowej (Cena: 52 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
W celu zabezpieczenia swojej przyczepki samochodowej przed nieodpowiednim użyciem, warto wyposażyć je w dodatkowe zabezpieczenie antykradzieżowe w postaci specjalnej blokady zakładanej bezpośrednio na zeczep kulowy przy dyszlu. Jest to uniwersalna blokada z grybej stali 2 mm ocynkowanej. Blokada wyposażona jest w prosty mechanizm zabezpieczający kłódką. Po założeniu blokada nie ma możliwości aby przyczepa została podpięta na hak samochodu osobowego.

Blokada ZZ-02 do zaczepu kulowego z wbudowanym zamkiem (Cena: 58 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Blokada stosowana jako zabezpieczenie na głowice zaczepowe - zaczepy kulowe stosowane w przyczepkach samochodowych. Po założeniu tego rodzaju zabezpieczenia nie ma możliwości podpięcia pojazdu do haka samochodu osobowego. Należy stosować jako zabezpieczenie antykradzieżowe. Zabezpieczenie ma zastosowanie przy zaczepach typu BC, ZSK oraz Winterhoff.

Burty: Nadstawka siatkowa [GA291] do przyczep Neptun Nordica (Cena: 916 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Dodatkowe burty siatkowe montowane jako nadstawki burt stalowych pełnych standardowo zamontowanych w przyczepie. Nadstawka siatkowa składa się z czterech elementów siatkowych i czterech słupków. Wysokość burt siatkowych wynosi 395 mm. Burty siatkowe pasują do wszystkich przyczep samochodowych marki Neptun z gamy Nordica, których wymiary skrzyni załadunkowej wynoszą 263 cm długości i 145 cm szerokości i zostały one wykonane ze stali ocynkowanej. Burtę (Nadstawkę) siatkową montuje się poprzez nałożenie słupków oraz połączenie burt siatkowych za pomocą zawiasów uchylnych do burt pełnych. W zestawie znajdują się wszystkie elementy montażowe wraz z instrukcją montażu. Dzięki takiej konstrukcji bezproblemowe jest otwierania poszczególnych burt.

Rynna do przewozu motocykli (Szyna transportowa GZ552) (Cena: 121 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Szyna transportowa o wymiarach 216 x 19 cm jest standardowym elementem konstrukcyjnym każdej przyczepki motocyklowej. W ofercie dostępne są dwa rodzaje przyczep motocyklowych - z dwoma lub trzema szynami. Dzięki szynie transportowej zakończonej pałąkiem, można stabilnie przewozić motocykle na długich trasach. Dodatkowo, można dokupić samą szynę transportową do wybranych modeli przyczep skrzyniowych i tam po zamontowaniu, również przewozić motocykle. Jest to standardowy element wyposażenia przyczep do przewozu motocykli marki Neptun oraz traktowany jako dodatkowe akcesoria wyposażenia przyczep skrzyniowych.

Podjazd do przyczep motocyklowych oraz skrzyniowych, 1680 mm [GA171] (Cena: 120 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Uniwersalny podjazd do przyczepy skrzyniowej lub motocyklowej o długości 168 cm i 17,6 cm szerokości wewnątrz rynny najazdowej. W przypadku przyczepy motocyklowej jest to jej standardowy element. W przypadku lekkiej przyczepy skrzyniowej, podjazd należy traktować jako element dodatkowy, zwłaszcza wtedy kiedy planujemy przewozić na niej motocykle lub inne pojazdy koło jedno śladowe.

Obejma koła podporowego do przyczepy samochodowej, 200 mm (Cena: 12 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Obejma koła podporowego to element umożliwiający przymocowanie dwoma śrubami koła manewrowego do dyszla bądź podpór bocznych do ramy. Element ten dopasowany jest do wszystkich akcesoriów o średnicy fi200. Pasuje on do wszystkich przyczep samochodowych Neptun i nie tylko...

Zamek do zaczepu kulowego Winterhoff (Cena: 12 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Zamek z kluczem do blokowania zaczepu kulowego Winterhoff. Jest to najprostszy element zabezpieczający holowaną przyczepkę samochodową przed kradzieżą lub odpięciem się od haka samochodu osobowego.

Podpora boczna do przyczepy samochodowej (Cena: 36 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Podpora Boczna Uniwersalna do Przyczep Samochodowych. W ofercie sklepu motoryzacyjnego PrzyczepyMarter dostępna jest podpora boczna, montowana do przyczepy samochodowej za pomocą obejmy. Podporę boczną uniwersalną możemy stosować wtedy kiedy chcemy ustabilizować przyczepkę towarową podczas postoju, rozładunku i załadunku. Podpory stabilizujące uniwersalne będą pasowały do wszystkich przyczep skrzyniowych marki Neptun, a także do przyczep motocyklowych Neptun. Ponadto jest to produkt uniwersalny i można je montować w przyczepach towarowych innych producentów. W przypadku przyczep samochodowych Neptun, w ich tylnej części, przygotowano otwory pod montaż uniwersalnych obejm o średnicy fi48. Dzięki temu bez przeszkód można zamontować podporę boczną uniwersalną. Podpora boczna stała uniwersalna ma wysokość 70 cm i średnicę fi48, dzięki czemu będzie ona pasowała do większości montowanych obejm w przyczepkach towarowych. Dodatkowo w komplecie z obejmą montażową znajdują się dwie śruby montażowe.

Koło podporowe do przyczep samochodowych (Cena: 51 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Standardowa część do wszystkich przyczep samochodowych ułatwiająca załadunek i przemieszczanie przyczepki w momencie kiedy nie jest ona przypięta do haka samochodu osobowego. Koło podporowe 200 mm montowane jest do dyszla przyczepy za pomocą obejmy montażowej fi48.

Amortyzator osi AL-KO 1500 + Uchwyt skręcany (komplet) do przyczep samochodowych (Cena: 151 zł z VAT)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Uniwersalny amortyzator do osi przyczep samochodowych marki AL-KO, standardowo do wszystkich przyczep samochodowych. W przyczepadku przyczepek marki Neptun, możliwy do zamontowania w przyczepkach z gamy Nordica. Amortyzator uniwersalny AL-KO 1500 KG został przystosowany do mocowania również w osiach AL-KO za pomocą specjalnych uchwytów. Jest to produkt cenowo przystępny dla posiadaczy przyczepek samochodowych, charakteryzujący się gumowymi oczkami przyłączeniowymi oraz śrubami zintegrowanymi do mocowania ramy + osi. W przypadku osi pojedynczej nośność wynosi 1500 kg, a osi podwójnej 3000 kg. Jeśli chodzi o rozmiary to długość ściśniętego amortyzatora wynosi 255 mm, a długość rozściągniętego amortyzatora 405 mm (skok amortyzatora 155 mm). Średnica śrub montażowych wynosi 19 mm, a masa własna amortyzatora osi AL-KO 1500 kg to 1 kg. Amortyzator osi AL-KO można montować w osiach skrętnych stosowanych w nowych przyczepkach towarowych. Stosowanie amortyzatora osi w przyczepach powoduje poprawę komfortu jazdy podczas przewożenia ładunków na skrzyni. Do tego rodzaju amortyzatora stosuje się mocowania w postaci uchwytów amortyzatora, który znajduje się w zestawie razem z amortyzatorem osi AL-KO (zawiera wszystkie śruby, gotowy do montażu). Cena samego amortyzatora uniwersalnego to 100 zł, a cena mocowania 51 zł. Ten rodzaj amortyzatora wraz z mocowaniem posiada numer katalogowy jako część w przyczepach marki Neptun - Amortyzator (HA003) i Mocowanie (HA007).

Amortyzator osi do resora [QS014], 750 kg SCT-Germany Z1042 (Cena: 79 zł z VA)
Części i akcesoria do przyczepki samochodowej wyprzedaż 2019
Amortyzator osi stosowany w wybranych modelach przyczep samochodowych, w tym montowany w resorowanych przyczepkach Neptun. Amortyzatory osi SCT-Germany zostały opracowane specjalnie w celu zapewnienia płynnej i bezpiecznej jazdy z doskonałą kontrolą dla kierowców, którzy szukają komfortu jazdy i lepszej obsługi pojazdu podczas przewożenia towarów. Amortyzatory osi SCT-Germany zapewniają pełny komfort i kontrolę, często lepszą niż oryginalne wyposażenie stosowane w pojazdach - przyczepach czy samochodach. Nawet w ekstremalnych warunkach amortyzatory SCT-Germany oferują wyjątkowo wysoką niezawodność i żywotność. Dla przyczep samochodowych marki Neptun amortyzator osi do resora został oznaczony numerem katalogowym QS014. Oryginalny numer katalogowy producenta SCT-Germany to Z1042. Amortyzator osi do resora SC-Germany Z1042 można stosować jako zamiennik amortyzatora AL-KO o modelu AL-KO 1042 oraz AL-KO1042G. W zestawie znajduje się amortyzator wraz z gumami montażowymi. Jes to amortyzator dwururowy o następujących parametrach: średnica - 41 mm, długośc maksymalna - 492 mm, długość po ściśnięciu - 308 mm. Podczas produkcji, wszystkie amortyzatory SCT-Germany testowane są w 100% przechodząc kontrolę jakości w zakresie siły sterującej,szczelności, kompresji i odbicia. Wszystkie etapy produkcji, a także dostawcy komponentów certyfikowanych mają zgodność z normą ISO 9001. Obsługa i montaż amortyzatorów osi do przyczep samochodowych: Upewnij się przed rozpoczęciem prac montażowych, że amortyzator odpowiada zastępowanej jednostce zgodnie z instrukcją oraz danymi producenta pojazdu. Przed montażem wysuń i ściskaj urządzenie ręcznie w pozycji pionowej, z prętem do góry. Ma to na celu usunięcie wszelkich pęcherzyków powietrza lub gazu wewnątrz rurki ciśnieniowej. Powtórz to kilka razy, aż ruch amortyzatora będzie jednolity. W kolejnym kroku musisz wiedzieć, że amortyzatory muszą być montowane z tłoczyskiem w górę i odrobiną elementów montażowych w tej samej pozycji, jaka została dostarczona z urządzeniem. Postępuj zgodnie z instrukcją producenta w odniesieniu do dokręcania i montażu amortyzatora oraz wszelkich innych komponentów, które zostały usunięte. Jeśli powtórnie użyjesz oryginalnej osłony odbojowej lub osłony przeciwpyłowej, sprawdź, czy nie ma uszkodzeń. Jeśli są uszkodzone, należy je wymienić na nowe, aby uniknąć korozji tłoczyska. Użyj odpowiedniego oprzyrządowania do montażu amortyzatora. Nie chwytaj polerowanego tłoczyska za pomocą jakiegokolwiek narzędzia. Wszelkie ślady na wypolerowanej powierzchni pręta mogą uszkodzić uszczelkę, powodując w ten sposób wyciek gazu lub oleju. Nieprzestrzeganie tej instrukcji spowoduje cofnięcie wszelkich roszczeń gwarancyjnych. Sprawdzaj elementy zawieszenia co 10 000 km. Na rynku polskim oraz europejskim amortyzator osi do resora montowany jest w następujących przyczepkach samochodowych: Przyczepa Samochodowa Neptun N7-350 CT resor [GN164], Przyczepa Samochodowa Neptun N7-202 ptr resor [GN166], Przyczepa Samochodowa Neptun N7-236 ptr resor [GN167], Przyczepa Samochodowa Neptun N7-236 prr resor [GN180], Przyczepa Samochodowa Neptun N7-263 prr resor [GN182], Przyczepa Samochodowa Neptun N7-236 rtr resor [GN190], Przyczepa Samochodowa Neptun N7-263 rtr resor [GN192], Przyczepa Samochodowa Neptun N7-210 pro resor [GN214], Przyczepa Samochodowa Neptun N7-210 rt resor [GN215]. Znalazłeś tą podstronę szukając informacji o amortyzatorach, zapewne wyszukując w wyszukiwarce podobne zapytania: jak zamontować amortyzatory do przyczepki: jakie amortyzatory do przyczepki, amortyzator do przyczepki samochodowej, jakie amortyzatory do przyczepki sam, resory do przyczepki, amortyzatory alko katalog.

Mocna Strona Motoryzacji: Przewodnik po Ofertach na Black Friday 2018 z Przyczepami i Częściami


PrzyczepyMarter, autoryzowany przedstawiciel przyczep samochodowych marki Neptun, zaprasza na wyjątkowe okazje na Black Friday ( Czarny Piątek ) 2018 dla osób poszukujących niskich cen z możliwością porównania ofert i wydania własnych opinii. Black Friday to nic innego jak nowy trend, który przywędrował do nas z za oceanu. To właśnie w USA narodziło się to święto zakup z licznymi przecenami wprost przed Świętami Bożego Narodzenia. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter znajdziesz szereg produktów jak przyczepki samochodowe, akcesoria do przyczep oraz listę części do wybranych modeli. Black Friday 2018 jest dla Ciebie, dlatego już jutro tj. 23 listopada 2018 roku możesz wyszukać największe promocje i najlepsze oferty na produkty motoryzacyjne.

Zakupowy dzień 23 listopada 2018 roku, zwany popularnie Black Friday bądź po polsku Czarny Piątek, ma charakter czysto komercyjny i został w pełnej skali wykorzystany przez rodzimy rynek sklepów. Początkowo trend dużych wyprzedaży narodził się w Stanach Zjednoczonych Ameryki, jednak wraz z jego sukcesami na tamtejszym rynku, z czasem promocje w tzw. Black Friday zaczęły się rozprzestrzeniać na inne kontynenty.

Obserwując trendy wyszukiwania podobnych haseł w wyszukiwarkach, można zauważyć, że w Polsce Czarny Piątek popularny jest wśród kupujących dopiero od kilku lat. Z roku na rok przybywa sklepów, również motoryzacyjnych, które włączają się do wielkiej akcji obniżania cen i serwowania zainteresowanym osobom różnych promocji np. na przyczepy samochodowe bądź części i akcesoria do przyczepek.

Jako, że mój sklep motoryzacyjny PrzyczepyMarter stara się regularnie utrzymywać ceny produktów na stosunkowo interesującym poziomie, tym razem włącza się do akcji Przyczepy Samochodowe Black Friday 2018 specjalną promocją. Dla zainteresowanych osób przygotowana została lekka przyczepka samochodowa w zestawie z kołem podporowym przy dyszlu oraz kołem zapasowym w bardzo atrakcyjnej cenie wynoszącej 2 200 zł z VAT.

Jakby tego było mało to wiele sklepów rozciągnęło szereg promocyjnych akcji na cały tydzień. Ciężko mi powiedzieć jak to wygląda w USA, czy tam również promocje trwają przez cały kolejny tydzień, ale u nas nazywa się to Black Week. Oczywiście na takie akcje mogą pozwolić sobie największe sklepy internetowe czy tzw. sieciówki. Pomniejsi sprzedawcy ograniczają się do promocji na mniejszą skalę!

Nie zmienia to jednak faktu, że w tym czasie możesz wyszukać i kupić przyczepę samochodową w niskiej cenie. Chociażby przyczepę Neptun N7-263 ptw ze skrzynią załadunkową o długości 263 cm. Przyczepka posiada burty okalające o wysokości 30 cm i szerokość skrzyni 125 cm. Oczywiście wszystkie wymiary to odległości wewnętrzne pomiędzy burtami. Dodatkowym atutem będzie fakt, że jest to przyczepa lekka z dopuszczalną masą całkowitą 750 kilogramów czyli nie będziesz musiał obowiązkowo przechodzić badania okresowego. Zgodnie z homologacją ładowność tej przyczepy samochodowej to aż 600 kilogramów.

W Polsce narasta konsumpcjonizm. Widać to szczególnie w Black Friday i przed świętami


Nasilający się konsumpcjonizm można zaobserwować najlepiej w okresie przedświątecznym – chociażby w Black Friday, czyli Czarny Piątek, kiedy obroty sklepów potrafią wzrosnąć nawet o kilkaset procent. W opozycji do nadmiernego kupowania i gromadzenia dóbr stoi Fair Trade, czyli ruch sprawiedliwego handlu. Cieszy się rosnącą popularnością zarówno globalnie, jak i w Polsce, gdzie sprzedaż produktów z certyfikatem Fairtrade w ubiegłym roku wzrosła o 50 proc. Ekspertka wrocławskiej Wyższej Szkoły Bankowej podkreśla, że kluczowe dla jego rozwoju jest budowanie świadomości konsumentów.

– W krajach rozwiniętych zdecydowanie można mówić o konsumpcjonizmie. Jest to trend, który generuje nadmierne kupowanie. Mówi się nawet o czymś takim jak fast-fashion, czyli "szybko, tanio i jak najwięcej", i to jest zjawisko dotyczące krajów bogatych, rozwijających się. W Polsce zjawisko konsumpcjonizmu także występuje. Korzystamy z takich okazji, jak obniżki, promocje, więcej kupujemy. Jesteśmy krajem na dorobku, my chcemy więcej kupować, chcemy dogonić – mówi agencji informacyjnej Newseria Biznes dr Katarzyna Kulig-Moskwa, ekspert Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

Konsumpcjonizm określa się jako styl życia polegający na nadmiernym kupowaniu i gromadzeniu dóbr ponad rzeczywiste potrzeby. Stan posiadania jako miara statusu społecznego czy jakości życia to głównie domena społeczeństw bogatych bądź tych, które dopiero znajdują się na dorobku. Konsumpcjonizm potęguje reklama, agresywny marketing kreujący, często sztuczne, potrzeby. Z jednej strony generuje on popyt na usługi i towary, przez co przyczynia się do rozwoju gospodarki. Z drugiej strony jest uznawany za szkodliwy zarówno społecznie, jak i w kontekście ekologii, ponieważ prowadzi do degradacji środowiska i nadmiernego wykorzystania zasobów.

– W opozycji do konsumpcjonizmu pojawiają się różne trendy. Czasami są one skrajne, czego przykładem są freeganie szukający pożywienia na śmietnikach. Globalnym, przeciwstawnym trendem jest także Fair Trade, czyli sprawiedliwy handel. Fair Trade to ruch, który ma połączyć kraje globalnego południa z konsumentem w kraju rozwijającym się, bogatym. Oznacza to, że my, dokonując wyborów w sklepie, codziennie możemy wpływać na jakość życia w krajach biedniejszych, kupując takie produkty, które są oznaczone znakami sprawiedliwego handlu – mówi dr Katarzyna Kulig-Moskwa.

Fair Trade to przeciwieństwo masowej konsumpcji. Produkty wytworzone według zasad Sprawiedliwego Handlu można znaleźć na sklepowych półkach dzięki specjalnym oznaczeniom na opakowaniu. Kupując produkt z certyfikatem Fairtrade, konsument może mieć pewność, że został on wyprodukowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, z poszanowaniem dla środowiska, a rolnik bądź jego wytwórca został uczciwie wynagrodzony za swoją pracę.

Trend ten oferuje rolnikom i pracownikom z krajów rozwijających się korzystniejsze ceny skupu, godziwe warunki pracy i bardziej sprawiedliwe umowy handlowe. Promuje handel bez wyzysku, dlatego jest formą walki ze współczesnym niewolnictwem i wsparcia biedniejszych państw Południa.

– Edukacja na temat ruchu Fair Trade to uzmysławianie ludziom, że swoim swoimi codziennymi wyborami mają wpływ na innych, że są częścią globalnego systemu naczyń połączonych. Ich wybór – to, że wybiorą produkt ze znakiem Fairtrade, będzie powodował, że gdzieś w Afryce ktoś będzie mógł poprawić swoje życie, lepiej zjeść, zadbać o edukację swoich dzieci. Edukacja w ramach ruchu Fair Trade jest bardzo ważna i można ją realizować na każdym poziomie, od dzieci w przedszkolu aż po dorosłych – mówi dr Katarzyna Kulig-Moskwa.

Ruch Fair Trade na całym świecie cieszy się rosnącą popularnością. Według raportu organizacji Fairtrade International ("Większa sprzedaż, większy wpływ"), w 2015 roku globalna sprzedaż produktów z certyfikatem Fairtrade osiągnęła wartość 7,3 mld euro. Dla przykładu, sprzedaż kakao pochodzącego ze sprawiedliwych upraw wzrosła w tym czasie o 27 proc.

– W Polsce ruch Fair Trade także rozwija się bardzo dobrze. W 2017 roku wzrost sprzedaży produktów z certyfikatem Fairtrade był o ponad 50 proc. wyższy, to jest naprawdę bardzo dynamiczny wzrost. Jak wynika ze zrealizowanych przez nas badań, już ponad 34 proc. społeczeństwa polskiego zetknęło się z certyfikatem sprawiedliwego handlu – mówi dr Katarzyna Kulig-Moskwa, ekspert Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

W dniach 19–25.11 odbędzie się międzynarodowa akcja pod hasłem Tydzień Edukacji Globalnej. Jej celem jest zwrócenie uwagi Europejczyków na globalne problemy i wyzwania środowiskowe, ekonomiczne, społeczne czy polityczne. W ramach zaplanowanych działań odbędą się również te promujące ideę sprawiedliwego handlu.

Źródło: PrzyczepyMarter/(c) Newseria
1

Adapter z 13 pin na 7 pin (przyczepa 7-pin/samochód 13-pin)

Adapter z 13 pin na 7 pin (przyczepa 7-pin/samochód 13-pin)© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Sklep PrzyczepyMarter.pl / Przygoń / Łąkowa 3 / gmina Dobroń / łódzkie
2

Blokada zaczepu kulowego duża do przyczepy samochodowej

Blokada zaczepu kulowego duża do przyczepy samochodowej© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
3

Wiązka elektryczna gotowa do przyczep samochodowych

Wiązka elektryczna gotowa do przyczep samochodowych© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
4

Klin pod koła do przyczep samochodowych

Klin pod koła do przyczep samochodowych© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
5

Lampa obrysowa biała do przyczep Aspock Flexipoint

Lampa obrysowa biała do przyczep Aspock Flexipoint© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
6

Odblaski białe i pomarańczowe do przyczepek samochodowych

Odblaski białe i pomarańczowe do przyczepek samochodowych© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
7

Wciągarka 1100 kg do przyczep samochodowych Neptun z gamy Multi

Wciągarka 1100 kg do przyczep samochodowych Neptun z gamy Multi© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
8

Podstawa wciągarki do przyczep samochodowych Neptun Multi

Podstawa wciągarki do przyczep samochodowych Neptun Multi© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
9

Zabezpieczenie do zaczepu kulowego przy przyczepach samochodowych

Zabezpieczenie do zaczepu kulowego przy przyczepach samochodowych© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Blog prowadzony jest w celu promowania przyczep samochodywch w Łasku online. Na stronie zapoznasz się z informacjami o sklepie motoryzacyjnym z przyczepkami oraz praktycznymi wiadomościami o transporcie towarów.
REKLAMA
1. Wybierz nową przyczepę
2. Kup przyczepę samochodową
3. Oszczędź nawet 500 zł!
Katalog Przyczep →
TAGI
części akcesoria przyczepy części do przyczep samochodowych częstochowa części do przyczep samochodowych wrocław części do przyczep rolniczych części do przyczep niewiadów części do przyczep samochodowych łódź części do przyczep poznań części do przyczepki samochodowej lublin części do przyczep podłodziowych części do przyczep podłodziowych brenderup akcesoria do przyczep podłodziowych allegro dziobnica do przyczepy podłodziowej akcesoria do przyczep podłodziowych brenderup przyczepy podłodziowe gdańsk przyczepy podłodziowe białystok akcesoria do przyczep podłodziowych olx google rolki podłodziowe plandeka do przyczepy neptun oś do przyczepy neptun przyczepy neptun producent koło zapasowe do przyczepy neptun dyszel do przyczepy neptun piasta przyczepy neptun neptun przyczepy opinie przyczepa dwuosiowa neptun neptun black friday 2017 black friday 2018 polska black friday kiedy black friday sklepy black friday usa black friday 2018 kiedy black friday media expert black friday 2019 black friday przyczepy martz opinie black friday martz premium black friday martz basic 263 black friday przyczepy częstochowa producent black friday producent przyczep samochodowych black friday przyczepa samochodowa black friday martz basic 236 black friday martz premium 205
OPINIE
Napisz Opinię: Części i akcesoria do przyczepki samochodowej! Wyprzedaż 2019
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
REKLAMA
Katalog Przyczep Samochodowych
Oblicz cenę →
POPULARNE
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  Święto Truskawki Buczek 2019: kto wystąpi, program, atrakcje!
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›  Stacja Benzynowa: Gdzie Kupić ViaToll dla Przyczep Samochodowych
›  Pierwsze rejestracje samochodów dostawczych styczeń 2019 w Polsce
›  Pomyśl o logistyce i sprawnym transporcie prowadząc e-handel
›  Przyczepy podłodziowe Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Jak nie tracić na wykupieniu ubezpieczenia OC dla samochodu?
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2019: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›  Wypożyczalnia Sklep Przyczep Samochodowych do 750 KG w Łasku
›  Ile za ubezpieczenie OC musi zapłacić młody kierowca?
›  23. Jarmark Łaski 2019: Program Dni Łasku i Atrakcje Zespoły
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Części i akcesoria do przyczepki samochodowej! Wyprzedaż 2019
›  Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Włochy przyczepą kempingową: Podróżowanie, Koszty, Atrakcje
›  Przyczepą kempingową na Nordkapp: Atrakcje Szwecja i Norwegia
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
›  Neptun przyczepa platforma N13-305 multi z hamulcem najazdowym
›  Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów
›  Gdzie pojechać na narty do Austrii? Zimowy poradnik dla narciarzy!
›  FAQ: Przyczepa samochodowa w Łódzkie do kupienia w sklepie
›  Ekonomiczna jazda z przyczepą kempingową na wakacjach po Europie!
›  Gdzie reklamować swoje zloty motocyklowe w Polsce?
›  Case Study: Pozycjonowanie stron razem z PrzyczepyMarter w Google
›  Wakacje: Jazda z przyczepą kempingową technika i bezpieczeństwo!
›  Przyczepa Kempingowa: Wynajem łódzkie. Oferty na wakacje!
›  Škoda Scala to nowy model samochodu kompaktowego z Czech
›  Części samochodowe Łask do samochodów osobowych i dostawczych
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie wielkopolska. Oferty na wakacje!
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie świętokrzyskie. Oferty na wakacje!
›  Udane wakacje rodzinne z przyczepą kempingową przez Słowację!
›  Jak płacić niską składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW samochodu?
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 20/Luty/2019 (09:36) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt [GN099]

  Cena brutto (z VAT) 2350.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi [GN155]

  Cena brutto (z VAT) 5000.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt [GN100]

  Cena brutto (z VAT) 3100.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt [GN158]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 kps [GN125]

  Cena brutto (z VAT) 4100.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps [GN156]

  Cena brutto (z VAT) 5900.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N07-253 bois PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N07-253 bois [GN197]

  Cena brutto (z VAT) 4200.00 PLN
  Produkt na zamówienie
Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 [GN064]

  Cena brutto (z VAT) 2000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt resor [GN215]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 [GN202]

  Cena brutto (z VAT) 2180.00 PLN
  1 produkt dostępny
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt Ubezpieczenia
YouTube Facebook Twitter
Polski English
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl
Katalog Przyczep Samochodowych
PrzyczepyMar
ter