LOKALNE//PRZYCZEPYMARTER

Urodziny Łodzi 2020: Program koncerty i rozrywka na Dni Łodzi

Marcin Jankowski  •  10/Październik/2019 (23:46), aktualizacja 11/Luty/2020 (10:55)
Łódź to jedno z największych miast w Polsce pod względem ilości mieszkańców, które w ostatnich latach wprowadziło ambitny plan rewitalizacji wielu terenów aby stać się jeszcze bardziej atrakcyjnym regionem dla turystów i inwestorów. Czego więc mogą się spodziewać mieszkańcy oraz goście, jednego z największych miast w Polsce, podczas oficjalnych lipcowych dni miasta? 597. Urodziny Łodzi w 2020 roku to przede wszystkim liczne imprezy rozrywkowe dla osób, które chcą atrakcyjnie spędzić swój wolny czas w mieście w przerwach od wakacyjnych podróży. Już teraz urząd miasta Łodzi zaprasza wszystkich na pokazy muzyczne, seanse filmowe i konkursy. Połowa roku i tym samym okres wakacyjny to czas, kiedy nie tylko w Łodzi ale również w wielu innych miastach w Polsce organizowane są różnorakie imprezy plenerowe. Nie inaczej jest w mieście Łodzi, gdzie pomiędzy 24 lipca a 26 lipca 2020 roku odbędą się oficjalnie zapowiedziane już dni Łodzi. Więcej szczegółów znajdziecie w tym i kolejnych artykułach, które będą aktualizowane w miarę pojawiania się nowych wiadomości.
PrzyczepyMarter.pl Urodziny Łodzi 2020: Program koncerty i rozrywka na Dni Łodzi

Kiedy odbędą się 597. Urodziny Łodzi w 2020 roku? Poznaj datę Urodzin Łodzi (Dni Łodzi) w 2020 roku!


Łódź swoje święto będzie miała w okresie wakacyjnym, a dokładnie pod koniec lipca 2020 roku, które będą corocznym splotem różnych wydarzeń na przestrzeni całego weekendy przygotowanych specjalnie dla mieszkańców i odwiedzających Łódź gości. Kiedy odbędą się Urodziny Łodzi w 2020 roku? Już podano oficjalną datę tego magicznego wydarzenia! Wszyscy, którzy chcą ponownie aktywnie uczestniczyć w dniach Łodzi muszą ją odwiedzić pomiędzy 24 lipca 2020 a 26 lipca 2020 roku. Pierwsze atrakcje ruszą w piątek od godziny 1100 a zakończą z niedzieli na poniedziałek o godzinie 200.

Urodziny Łodzi 2020 odbywają się na pamiątkę nadania praw miejskich Łodzi. Historycznie wydarzenie to miało miejsce w Przedborzu 29 lipca 1423 roku. Król Władysław Jagiełło w dzień św. Marty nadał dokument lokacyjny dla Łodzi, uznając je za miasto na prawie magdeburskim. Dzięki temu Łódź zyskała prawo do cotygodniowych targów w środy oraz dwa jarmarki w roku. Pierwszy jarmark odbywał się dzień po Bożym Ciele a drugi dzień po Wniebowzięciu św. Marii Dziewicy Chwalebnej. Dzięki historycznym splotom wydarzeń, udało się miastu przetrwać i zachować swój atrakcyjny charakter co pozwoliło rozwijać się gospodarczo Łodzi.

Program 597. Urodzin Łodzi 2020: Harmonogram wydarzeń w Łodzi! Gdzie odbędą się 597. Urodziny Łodzi 2020?


Urodziny Łodzi 2020 to nie jest tylko jedno wydarzenie w jednym punkcie miasta i w dodatku nie jednodniowe. To połączone ze sobą atrakcje rozsiane po całej Łodzi, w jej różnych punktach. Podczas ubiegłorocznych Urodzin Łodzi 2019, jedna scena została ustawiona na Placu Wolności a druga przed centrum handlowym Manufaktura. Trzecia scena, na której odbywały się koncerty zlokalizowano na Księżym Młynie. Ponadto zorganizowano dodatkowe eventy w różnych ciekawych atrakcjach turystycznych dla zwiedzających. Jak będzie w tym roku?

Pojawiły się pierwsze wiadomości o festiwalu związane z z programem 597. Urodzin Łodzi 2020 i można już podać pierwsze atrakcje z koncertami dla mieszkańców Łodzi oraz gości, którzy odwiedzą miasto w dniach pomiędzy 24 lipca a 26 lipca tego roku. Jako jedną z dziewięciu gwiazd, które wystąpią na Urodzinach Łodzi 2020, będzie bydgoski raper Bedeos, który współpracował z takimi gwiazdami jak Golec uOrkiestra, Solar, Białas, Taco Hemingway czy Quebonafide! Bedeos pojawi się w Łodzi 25 lipca 2020 roku.

Koncerty na 597. Urodziny Łodzi 2020 odbędą się na Placu Wolności oraz na rynku Manufaktury!

Atrakcje turystyczne Łodzi: Co warto zobaczyć w Łodzi przy okazji dni miasta?


Po części w tym miejscu chciałbym zwrócić uwagę na różne ciekawe miejsca w Łodzi wszystkim turystom, którzy w lipcu odwiedzą miasto, a może także mają okazję zwiedzić Łódź w innym okresie. Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Łódź nie ma niczego do zaoferowania to jest to jednak bardzo mylna opinia. Dzisiaj Łódź pozycjonuje się jako miasto dla studentów oraz dla biznesu to jednak nie można zapomnieć o ciekawych atrakcjach, które warto zobaczyć będąc na weekend w Łodzi...

W XIII wieku na terenach dzisiejszej Łodzi i w okolicy znajdowały się rozległe i bezludne puszcze, poprzecinane moczarami i strumieniami. Z czasem zaczęto osiedlać się, po mału wdzierając się w tą gęstwinę. Choć początki miasta są owiane nutką tajemnicy, to zapewne około 1300 roku Gerward Łodzic zakłada osadę leśną nad potokiem i nazywa ją imieniem swego rodu - Łodzia - co w przyszłości da początek miastu jakie znamy dzisiaj.

Jeśli chcesz poznać ciekawe miejsca w Łodzi i jej historię, poniżej znajdziesz galerię zdjęć z opisami moim zdaniem najciekawszych atrakcji turystycznych Łodzi.

Dni Łodzi 2020 z krótki poradnikiem dla odwiedzających imprezę z koncertami w ramach Urodzin Łodzi


Potrzebujesz szybkich odpowiedzi na nurtujące Cię pytania związane z Dniami Łodzi 2020? W naszym poradniku z okazji wydarzenia w ramach Urodzin Łodzi, przygotowany został na portalu informacyjnym PrzyczepyMarter krótki FAQ z pytaniami i odpowiedziami. W najbliższym czasie będzie on aktualizowany o kolejne wiadomości lokalne z Łodzi.Jakie koncery odbędą się w ramach Dni Łodzi 2020 (Urodziny Łodzi)?
Jeszcze jest za wcześnie, aby szczegółowo móc przedstawić program Dni Łodzi 2020, organizowanych jako Urodziny Łodzi. Póki co organizatorzy tego wydarzenia przedstawili jedynie pierwszego z dziewięciu artystów, którzy pojawią się na scenie. Będzie to bydgoski raper Bedeos. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, już teraz śledź nasz artykuł na portalu informacyjnym PrzyczepyMarter!Kiedy odbędą się Dni Łodzi 2020 i w jakim miejscu?
Już w lipcu 2020 roku odbędą się Dni Łodzi, na których mieszkańcy będą mogli się bawić przy dźwiękach muzyki. Włodarze miasta zaplanowali, że tegoroczne wydarzenia odbędą się w dniach od 24 lipca 2020 do 26 lipca 2020 roku na Placu Wolności oraz częściowo na rynku centrum handlowego Manufaktura w Łodzi. Dodatkowo trzeba wskazać, że impreza jaką jest Urodziny Łodzi 2020 to kilkudniowe wydarzenie z licznymi eventami w różnych częściach miasta. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie PrzyczepyMarter w artykule na blogu portalu informacyjnego.
1

597. Urodziny Łodzi 2020: koncert rapera Bedeosa z Bydgoszczy...

597. Urodziny Łodzi 2020: koncert rapera Bedeosa z Bydgoszczy...© materiały prasowe ŁCWBedeos to bydgoski raper i autor tekstów, założyciel 2115 GANG. 22-letni muzyk ma na koncie trzy długogrające albumy i współpracę m.in. z Solarem, Białasem, Taco Hemingwayem czy Quebonafide. Piosenka Górą Ty Golec uOrkiestry z jego gościnnym udziałem podbijała polskie stacje radiowe w 2019 roku, a singiel 05:05 był nominowany do Fryderyka 2019 w kategorii Przebój roku (nagroda publiczności). Jego chwytliwe refreny zna cała Polska, a koncerty przyciągają tysiące osób w każdym wieku. Pierwszy album Bedoesa został okrzyknięty przez krytyków jednym z najgłośniejszych i najmocniejszych debiutów wydawniczych w historii polskiego rapu. Drugi – Kwiat Polskiej Młodzieży – był jednym z najbardziej oczekiwanych w kraju. Singiel Janosik szybko stał się hitem. Na platformach streamingowych został odtworzony ponad 30 milionów razy i opanował największe stacje radiowe. Czy wybrzmi podczas 597. Urodzin Łodzi na placu Wolności? Przekonamy się już 25 lipca.
2

Krótka historia Łodzi - od powstania do dzisiaj...

Krótka historia Łodzi - od powstania do dzisiaj...© Łódź/domena publicznaPrzed nami już 597. Urodziny Łodzi 2020 dlatego nie mogło też zabraknąć krótkiej historii miasta dla czytelników portalu informacyjnego PrzyczepyMarter. Dzisiaj Łódź buduje swoje oblicze jako miasto nowoczesne i przyciągające najróżniejszych przedstawicieli biznesu, które w skali kraju narodziło się bardzo późno i wyrosło na rozwoju właśnie przemysłu. Dzisiejsza Łódź rozwijała się na równi z rozwojem Polski w okresie rewolucji przemysłowej. Jednak początki Łodzi - dzisiaj trzeciego miasta w Polsce co do wielkości, po Warszawie i Krakowie - niczym specjalnym nie wyróżniały się na przestrzeni wieków. Powstało ono na terenach leśnych i mokradłach, tuż przy niewielkiej rzece. Legenda głosi, że do miejsca gdzie dzisiaj rozwija się Łódź, dopłynął z trudem niejaki Janusz swą łodzią. Kiedy nie mógł już płynąć dalej, bo dno rzeki było zbyt płytkie, wyszedł na brzeg, wyciągnął swą łódź i pobudował w tym miejscu swoją chatę. I tak z biegiem lat powstały kolejne, gdzie zamieszkali jego potomkowie i kolejni mieszkańcy. Przez kolejne wieki osada się rozrastała, powstał kościół oraz rynek. Na pamiątkę początków osady, niewielkę rzeczkę nazwano Łódką - na pamiątkę owego Janusza, który przypłynął w te tereny.

Historycznie, pierwsze wzmianki pisane o Łodzi pojawiają się w dokumentach datowanych na 1332 rok. Już w lipcu 1423 roku król Władysław Jagiełło nadał Łodzi przywilej lokacyjny, a dalszy rozwój miasta opierano głównie na rolnictwie. W połowie XVI wieku Łódź liczyła od 650 do 800 mieszkańców. Tak naprawdę dopiero XIX wiek przyniósł prawdziwy rozwój miasta, kiedy do miasta przybyli kupcy i rzemieślnicy, na fali rozwoju przemysłowego Królestwa Polskiego. W 1820 roku, za sprawą działań Rajmunda Rembielińskiego, Łódź zaliczono do miast fabrycznych co pozwoliło rozwijać się ośrodkowi miejskiemu w centralnej Polsce praktycznia aż do lat 90. XX wieku jako największy ośrodek przemysłu tekstylnego w Polsce. Pozostałości tradycji włókienniczej w Łodzi możemy obserwować jeszcze w XXI wieku w postaci małych prywatnych firm działających w aglomeracji łódzkiej. W zasadzie sto lat wystarczyło Łodzi, by z małego prowincjalnego miasta przeobraziło się w duży ośrodek miejski. Od wspomnianego 1820 roku do 1880 roku Łódź weszła w fazę bardzo szybkiego rozwoju przemysłu, by liczba mieszkańców wzrosła z 32 tysięcy do przeszło 300 tysięcy mieszkańców pod koniec XIX wieku.

Do dzisiaj Łódź nie zatraciła swojego charakteru przemysłowego, ponieważ wiele z dawnych fabryk zachowała się po dzień dzisiejszy, są odnawiane i rozwijane są w nich duże centra handlowe. Na najbliższe lata przewidziane duże programy rewitalizacyjne Łodzi, które mają na nowo przyciągnąć do miasta duże firmy, aby na nowo odrodził się w Łodzi biznes.
3

Księży Młyn w Łodzi - zespoły fabryczne Karola Scheiblera

Księży Młyn w Łodzi - zespoły fabryczne Karola Scheiblera© Łódź - przędzalnia w zespole zabudowy fabryczno-mieszkalnej Księży Młyn/Olchasosna/WikipediaKsięży Młyn - byłe fabryki włókiennicze, z których słynęła Łódź, budowane od końca XIX wieku przez Karola Scheiblera. Był to jeden z niemieckich fabrykantów, ściągniętych na te tereny aby rozwinąć przemysł w ówczesnym Królestwie Polskim. Sukcesy Karola Sheiblera na polu włókienniczym pozwoliły mu dynamicznie rozwijać jego fabryki do ogromnych rozmiarów, czego nikt się nie spodziewał.

Z czasem wymusiło to na Koralu Sheiblerze pozyskanie nowych gruntów, a konsekwencją tego było nabycie terenów dzisiejszego Księżęgo Młyna w Łodzi. Wraz z największą fabryką przędzy, na Księżym Młynie stanęły także osiedle robotnicze oraz domy mieszkalne dla nich, straż pożarna, którą dzisiaj byśmy nazwali zakładową, własny sklep oraz szpital. Księży Młyn stanowił swego rodzaju miasto w mieście, stworzone na potrzeby przemysłu oraz przedsiębiorstwa zarządzanego przez Karola Sheiblera. Po nim, nikomu już w Europie nie udało się stworzyć, tak specyficznej zabudowy łączącej architekturę przemysłową i miejską o tak dużej powierzchni.

Całość zespołów przemysłowych uzupełniały rezydencje pałacowe: przy Wodnym Rynku (1865) – Pałac rodziny Scheiblerów, obecnie Muzeum Kinematografii w Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej w sąsiedztwie Rynku Bielnikowego – obecnie zajmowane przez Politechnikę Łódzką oraz na rogu ulic Przędzalnianej i Emilii (1875) – obecnie Rezydencja Księży Młyn, oddział Muzeum Sztuki). Tę ostatnią zajmował zięć Scheiblera, Edward Herbst z żoną Matyldą.

W 1921 nastąpiła fuzja zakładów Scheiblera z zakładem włókienniczym Ludwika Grohmana (założonym w 1842 przez Traugotta Grohmanna, ojca Ludwika)[5]. Dzięki temu powstało największe przedsiębiorstwo przemysłu włókienniczego w Polsce początku lat 20. XX wieku (Zjednoczone Zakłady Włókiennicze K. Scheiblera i L. Grohmana, SA w Łodzi).

W 2016 roku rozpoczęto w Łodzi wdrażać obszerny program rewitalizacji miasta co wiąże się dosłownie z ożywieniem i przywróceniem do życia wybranych terenów i miejsc atrakcyjnych turystycznie oraz biznesowo. Program obejmuje łącznie 20 wybranych stref w ścisłym centrum Łodzi, której osią jest ulica Piotrkowska. Rewitalizacja obejmuje różnego rodzaju obiekty i miejsca i rozłożona jest na kilkanaście lat. Jednym z miejsc, które wdrożono do rekultywacji, jest również zabytkowe osiedle Karola Sheiblera na Księżym Młynie.

Dyrektor projektu Agnieszka Kowalewska-Wójcik poinformowała, że po zakończeniu trwających obecnie prac, zaplanowanym na koniec 2020 r., proces rewitalizacji budynków mieszkalnych na Księżym Młynie osiągnie 80 proc. zaplanowanych zadań.


Księży Młyn po rewitalizacji nie zmieni swojego charakteru, wciąż będzie tu dominowała funkcja mieszkaniowa, wzbogacona o nowe elementy takie jak restauracja i kawiarnia w mającym powstać Klubie Księżego Młyna oraz pracownie artystyczne zlokalizowane w dawnych budynkach gospodarczych.

Karol Scheibler swoją działalnością rozpoczął nową epokę w dziejach przemysłowej Łodzi, zapewnił jej czołowe miejsce w Europie w dziedzinie przemysłu włókienniczego. Był twórcą wielkiego imperium przemysłowego, na które składał się zespół tzw. Centrali przy Wodnym Rynku (obecnie plac Zwycięstwa), kompleks Księżego Młyna oraz zabudowa biegnąca wzdłuż obecnej ul. ks. bpa W. Tymienieckiego i sięgająca ul. Piotrkowskiej o łącznej powierzchni około 500 ha.
4

Modernizowana Łódź przyciąga nowoczesny biznes i usługi

Modernizowana Łódź przyciąga nowoczesny biznes i usługi© Brama Miasta Łódź/Skanska materiały prasoweŁódź: Rosnący ośrodek sektora usług dla biznesu Do tej pory w mieście swoje centra ulokowały m.in. takie firmy jak Fujitsu, Xerox, Accenture, Cybercom, Whirlpool czy Infosys. Firma Whirlpool zdecydowała niedawno o rozwoju swojego centrum i połączeniu wszystkich centrów usług wspólnych (SSC) z regionu EMEA w jednym, które będzie mieścić się w Łodzi i zatrudniać około 200 osób.

O rosnącym znaczeniu Łodzi dla sektora BPO/SSC może świadczyć też wybór tej lokalizacji do organizacji czerwcowej 8. Konferencji ABSL - największej w Polsce organizacji zrzeszającej firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Wydarzenie uświetnić ma udział byłego premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona.

Zainteresowanie Łodzią ze strony międzynarodowego biznesu potwierdza również niedawny zakup nowego projektu biurowego Przystanek mBank (24 tys. mkw. biur wynajętych w całości przez Grupę mBank) przez debiutującego w Polsce, holenderskiego inwestora – firmę LCN Euro Master Dutch Holdings, która na globalnym rynku nieruchomości lokuje kapitał funduszy emerytalnych i ubezpieczycieli.

Kompleksowa rewitalizacja Łodzi warta 1 miliard złoty Plan rewitalizacji miasta zakłada przeprowadzenie kompleksowych remontów miejskich kamienic, dróg i chodników, modernizację parków i stworzenie nowych miejsc rekreacyjnych, przebudowę parkingów oraz torowisk tramwajowych i przystanków komunikacji miejskiej, a także zakup nowego taboru. Podstawą programu jest osiem projektów, nazywanych rewitalizacją obszarową, która obejmie także obszar śródmiejski, gdzie powstaje już Nowe Centrum Łodzi. Na ten cel Magistrat planuje przeznaczyć ponad 1 miliard złoty, z czego połowa będzie pochodziła ze środków unijnych.

Nowe Centrum Łodzi, największy projekt urbanistyczny w mieście, ma na celu wykreowanie nowego obszaru funkcjonalnego miasta, w tym stworzenie systemu atrakcyjnych przestrzeni miejskich z wykorzystaniem zabytkowej zabudowy.

Łódź: biura w zabytkowych budynkach Specjaliści Walter Herz zwracają uwagę, że w ciągu najbliższych lat szczególnie dynamiczny rozwój przeżywał będzie łódzki rynek biurowy. Zaznaczają, że pod względem przyrostu nowej powierzchni w porównaniu do istniejących zasobów Łódź już teraz wyprzedza Poznań, czy Wrocław. Z danych Walter Herz wynika, że w mieście powstaje około 130 tys. mkw. powierzchni biurowej, z której większość może być oddana jeszcze w tym roku.

Zainteresowanie powierzchnią biurową w Łodzi jest bardzo duże, nowa podaż jest szybko wchłaniana przez rynek. Ponad połowa biur, które są w budowie ma już najemców. Pomimo szybko rosnącej oferty aglomeracja może poszczycić się najniższym poziomem pustostanów w kraju (ok. 6 proc.), dorównując pod tym względem Krakowowi. Eksperci Walter Herz przyznają, że rekordowo wysoki popyt na łódzkie biura utrzymuje się już od dwóch lat.
SAMOCHODY
Przeglądaj naszą bazę samochodów osobowych online. Sprawdź charakterystykę dowolnego pojazdu i kup dla siebie najatrakcyjniejszą ofertę ubezpieczenia OC i AutoCasco przez internet, oszczędzając pieniądze!
TAGI
Blog Biznes Przyczepy dni łodzi 2020 koncerty bedeos dni łodzi 2020 kiedy dni łodzi 2020 program dni łodzi lipiec 2020 wydarzenia łódź 2020 wydarzenia łódź imprezy kalendarz imprez łódź 2020 dni łodzi 2020 harmonogram łódź piotrkowska łódź plac wolności łódź księży młyn koncerty urodziny łodzi 2020 urodziny łodzi 2020 urodziny łodzi urodziny łodzi 2020 program urodziny łodzi 2020 koncerty urodziny łodzi 2020 harmonogram urodziny łodzi 2020 bieg urodziny łodzi 2020 kto wystąpi urodziny łodzi 2020 wycieczki urodziny łodzi 2020 zdjęcia urodziny łodzi 2020 mpk urodziny łodzi 2020 koncerty godziny urodziny łodzi 2020 koncerty piątek urodziny łodzi 2020 koncerty sobota urodziny łodzi 2020 koncerty niedziela urodziny łodzi 2020 koncerty plan urodziny łodzi 2020 koncerty manufaktura urodziny łodzi 2020 koncerty piotrkowska urodziny łodzi 2020 koncerty 24 lipca urodziny łodzi 2020 koncerty 25 lipca urodziny łodzi 2020 koncerty 26 lipca urodziny łodzi 2020 koncerty harmonogram urodziny łodzi 2020 kino samochodowe urodziny łodzi 2020 kto wystąpi youtube urodziny łodzi 2020 wycieczki warsztaty pikniki historia łodzi w skrócie łódź gmina ważne wydarzenia z historii łodzi historia łodzi przemysłowej łódź liczba mieszkańców 2019 łódź liczba mieszkańców 2018 łódź atrakcje łódź województwo
OPINIE
Napisz opinię do artykułu tylko jako zalogowany użytkownik!
Wcześniej możesz Założyć konto i Zalogować się
POPULARNE
›  Zlot motocyklowy Gwiaździsty Częstochowa 2020: termin i program
›  Przyczepa samochodowa resorowana z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  Gdzie kupić viaTOLL do przyczep samochodowych i kempingowych?
›  Czym odtworzyć plik filmowy DAV? Jak przerobić konwerter na AVI?
›  Jarmark Łaski 2020 Program Dni Łasku i Kto Wystąpi na Scenie?
›  VI Krajowe Święto Truskawki Buczek 2020: kto wystąpi, program!
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›  Przyczepa kempingowa Adria Astella: nowa luksusowa linia sezon 2020
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Urodziny Łodzi 2020: Program koncerty i rozrywka na Dni Łodzi
›  Łask wiadomości lokalne onlej budżet kredyty gotówkowe i pożyczki
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›  Lidl w Łasku: Kiedy otwarcie sklepu spożywczego w Vendo Park?
›  Terytorialsi przechodzą chrzest bojowy
›  [DEPESZA] Pracownicy kolejnych branż obawiają się o swoje miejsca pracy
›  Żywności w Polsce nie zabraknie
›  Przyczepa platforma niskopodwoziowa pod ule quady mini samochody
›  Piknik Lotniczy w Łasku 2020: Dzień Otwarty i Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego
›  Wypożyczalnia Sklep Przyczep Samochodowych do 750 KG w Łasku
›  Magda Gessler: otworzyłam sklep internetowy
›  Przyczepy podłodziowe Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Polskie wsie mogą mieć nowoczesne systemy oczyszczania ścieków
›  Podpis elektroniczny usprawni pracę firm oraz podmiotów administracji publicznej
›  Wypadek Łask policja z ostatniej chwili: wiadomości dnia onlej
›  Dni Bełchatowa 2020, MCK PGE Giganci Mocy i Dzień Energetyka 2020
›  Zachodnia obwodnica Łodzi S-14: przebieg i realizacja ekspresówki
›  S&P: Kryzys wywołany koronawirusem będzie mieć krótkotrwały charakter. Obniżki stóp procentowych mogą być mieczem obosiecznym w walce z recesją
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Turystyczne targi caravaningowe Camper Caravan Show Warszawa 2020
›  Dni Pabianic 2020 i Dni Powiatu Pabianickiego 2020 info dnia
›  Ruch lotniczy w Polsce spadł o prawie 90 proc. Przed końcem maja większość przewoźników na świecie może ogłosić bankructwo
›  Prezydent Konfederacji Lewiatan: Kilka kolejnych miesięcy pod znakiem bardzo silnego spowolnienia gospodarczego
›  Tunel średnicowy Łódź: Budowa i przebieg pod centrum miasta
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2020: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Polskie fintechy z rozwiązaniami na światowym poziomie
›  Gdzie na wakacje w 2020 roku kamperem lub przyczepą kempingową?
›  Galeriom handlowym grożą gigantyczne straty
›  Polska najszybciej rosnącym rynkiem biurowym w Europie Środkowo-Wschodniej
›  [DEPESZA] Ceny paliw będą nadal spadać
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
›  Targi motoryzacyjne Poznań Motor Show 2020 i elektromobilność
›  Koronawirus uderza w producentów elektroniki
›  Święto Truskawki Buczek 2019: kto wystąpi, program, atrakcje!
›  Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów
›  Polska branża PR sama wyznaczyła dla siebie standardy i normy etyczne
›  Praca zdalna to ogromne wyzwanie dla firm
›  Ważna zmiana dla małych i średnich firm
›  Motocykle Harley - Davidson na targach Poznań Motory Show 2020
ŁódźŁaskZduńska WolaZelów Widawa SzadekSieradzPiotrków TrybunalskiTomaszów Mazowiecki

PabianiceBiałystok Bydgoszcz Gdańsk Gorzów Wielkopolski Katowice Kielce Kraków Lublin Olsztyn

Opole Poznań Rzeszów Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Zielona Góra

Przyczepy Ranking przyczep Ubezpieczenia OC/AC Wydarzenia Prawo jazdy Sklep budowlany Samochody Blog

Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt

YouTube Facebook UniMarter

© 2020 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone!

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746  •  E-mail: blog@przyczepymarter.pl
PrzyczepyMart
er
Konto @  Menu ☈