PRZYCZEPYMARTER//BLOG

Jak płacić niską składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW samochodu?

Marcin Jankowski  •  7/Wrzesień/2018 (23:31), aktualizacja 29/Październik/2018 (10:51)
Ubezpieczenia są specyficznym produktem finansowym, skierowanym do osób obarczonych sporym ryzykiem, na które jest zapotrzebowanie w specyficznych warunkach. Zazwyczaj kupujemy dowolny rodzaj ubezpieczenia, aby w skrajnych przypadkach zminimalizować ewentualne straty, na wypadek różnych zdarzeń losowych. Trzeba podkreślić, że ryzyko wystąpienia szkód towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów, aż po dzień dzisiejszy i w dodatku na każdym etapie jego życia. Najczęściej podejmujemy je w momencie korzystania z różnych środków transportu, jazdy samochodem osobowym czy podczas prowadzenia działalności gospodarczej. Wyróżnić możemy także ubezpieczenia na życie oraz dedykowane podróżnym - ubezpieczenia turystyczne, przy których nie mamy większego wpływu na wystąpienie nieszczęśliwych wypadków.
PrzyczepyMarter.pl Jak płacić niską składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW samochodu?

Jak Korzystać z Ubezpieczeń? Jak Wygląda Rozwój Rynku Finansowego i Instytucji Ubezpieczeń


Rozwój gospodarczy świata sprawia, że nasze zapotrzebowania ulegają ciągłym zmianom, a ryzyko wystąpienia strat stale wzrasta. Możemy mówić tutaj o stratach czysto finansowych jak uszkodzenie domu podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych czy zniszczenie samochodu. W zakres ubezpieczeń mogą wchodzić także wszelkiego rodzaju potrzeby związane z pojawieniem się zwiększonych wydatków finansowych. Na wszystkie te potrzeby życia codziennego każdego człowieka reagują instytucje finansowe z zakresu ubezpieczeń, które wprowadzają do swojej oferty nowe specjalistyczne produkty.
1. Wybierz nową przyczepę
2. Kup przyczepę samochodową
3. Oszczędź nawet 500 zł!
Katalog Przyczep →

Są pewne rodzaje ubezpieczeń, na które jesteśmy zmuszeni od górnie - mam tu na myśli ubezpieczenia komunikacyjne - ale wynikają one z praktyki, wyniesionej jeszcze z przeszłości. Jazda pierwszymi samochodami wiązała się z dużym ryzykiem wypadków, a na pewno szeregiem niebezpieczeństw dla postronnych przechodniów. Z upływem czasu, kiedy na drogach pojawiało się coraz więcej aut, a do wypadków dochodziło bardzo często, podjęto decyzję o wprowadzeniu obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych dla właścicieli samochodów, z których pokrywane były wszelkie wyrządzone szkody na poszkodowanych. Ten system obowiązkowych ubezpieczeń OC funkcjonuje po dzień dzisiejszy, bez których jako ewentualni sprawcy wypadku lub wyrządzonej szkody, bylibyśmy zmuszeni do jej całkowitego pokrycia z własnej kieszeni.

Zanim przejdę do szczegółowego omówienia zasad, jak działają ubezpieczenia komunikacyjne, polecam skorzystać z wiarygodnej porównywarki polis OC/AutoCasco/NNW/Assistance mfind, dzięki której możesz porównać szereg ofert dla dowolnego samochodu osobowego, spośród największych towarzystw ubezpieczeniowych działających na rynku finansowym w Polsce. Wspomniany kalkulator OC funkcjonuje jako firma w oparciu o kontrolę Komisji Nadzoru Finansowego, a w swojej ofercie ma większość produktów takich ubezpieczycieli jak Aviva, Gothaer, Proama, Benefia, AXA Direct, Generali, Uniqa, Ergo Hestia, mtu24, Link4, Allianz czy PZU... Po wprowadzeniu wymaganych danych o pojeździe i kierowcy, wygenerowana jest lista konkretnych polis z wysokością rocznej składki. Decydując się na którąś z proponowanych, wystarczy wybrać płatność przez internet i dokończyć proces zakupowy.

Polecany Kalkulator Ubezpieczeń OC i AutoCasco dla Samochodów Osobowych Online!


Jeśli szukasz taniego ubezpieczenia OC dla swojego samochodu osobowego, możesz skorzystać z polecanego kalkulatora do obliczenia składki OC i AutoCasco na stronach internetowych serwisu PrzyczepyMarter. Polecana porównywarka umożliwia wybór najlepszej polisy OC z pośród przeszło 70+ ofert największych zakładów ubezpieczeniowych działających na polskim rynku finansowym. Pamiętaj, że praktycznie każde ubezpieczenie oc dla samochodów osobowych zawiera taki sam zakres odpowiedzialności cywilnej w momencie wyrządzenia szkody. Ostateczna decyzja o wyborze ubezpieczenia należy więc do Ciebie, ale korzystając z kalkulatora ubezpieczeń przez internet, wszystkie formalności załatwisz w kilka minut bez wychodzenia z domu.

Każde ubezpieczenie OC zawierane jest na okres 12 miesięcy czyli jednego roku. Oczywiście opłatę za OC możesz rozłożyć na raty, ale i tak okres ochronny będzie obowiązywał przez cały rok od dnia podpisania umowy z ubezpieczycielem. Przez ten czas w momencie nieszczęśliwego zdarzenia z Twojej winy, jak kolizja czy wypadek, za wszystkie szkody finansowo pokryje je Twój ubezpieczyciel OC. Jedynie jeśli dojdzie do takiego zdarzenia z winy kierowcy, który będzie pod wpływem alkocholu lub innych środków odurzających, Twój ubezpieczyciel od OC może domagać się zwrotu środków finansowych wypłaconych na rzecz poszkodowanych.

Skorzystaj z polecanego kalkulatora ubezpieczeń OC i AutoCasco i sprawdź ile zapłacisz za ubezpieczenia do samochodu osobowego. Nic Cię to nie kosztuje w momencie wypełnienia formularza i doboru wszystkich ofert! Jeśli udało Ci się dzięki polecanej porównywarce kupisz tanie ubezpieczenie OC, podziel się naszą stroną ze swoimi znajomymi na Facebooku czy Twitterze! Dzięki temu ułatwisz innym znalezienie najlepszych ofert na rynku bez tracenia czasu na poszukiwania.

Dla ułatwienia znalezienia najlepszego ubiezpieczenia komunikacyjnego przygotowany został podstawowy spis marek i modeli samochodów osobowych z podziałem na regiony. Z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz tutaj swój pojazd, którym poruszasz się na codzień. Na konkretnych podstronach serwisu informacyjnego Finanse//PrzyczepyMarter przygotowany został opis konkretnego modelu samochodu osobowego, aby każdy czytelnik mógł się z nim zapoznać i porównać wszelkiej maści pojazdy silnikowe.

Dlaczego wielu z nas kupuje wogóle polisy ubezpieczeniowe? Odpowiedź jest bardzo prosta. Przemawia za tym fakt, że każdy z nas wybiera pewność pomijając osoby, które są hazardzistami. W przeciwieństwie do różnych produktów finansowych - kredyty gotówkowe, fundusze inwestycyjne, giełda itp. - ubezpieczenia posiadają wiele zalet, a główne z nich to łatwość korzystania i szeroka dostępność. W przypadku skorzystania z dowolnego rodzaju ubezpieczenia nie ponosimy ryzyka strat finansowych, a w ręcz przeciwnie, w każdej sytuacji możemy jedynie zyskać, a na pewno odzyskać utracone pieniądze. Ubezpieczenia OC czy ubezpieczenia na życie charakteryzują się także niskimi kosztami, ponieważ ich cechą charakterystyczną jest zbiorowość.

Oczywiście żeby być prawdomównym, w przypadku ubezpieczeń, możemy także wymienić wady. Jedną z ważniejszych jest to, że nie wszystkie rodzaje ryzyka (sytuacji kryzysowych) jesteśmy w stanie ubezpieczyć. W zależności od rodzaju ubezpieczenia, na które się zdecydujemy, może się okazać że nie pokryje ono całkowicie wszystkich szkód. Inną wadą, która jest całkowicie niezależna od nas, to możliwość niewypłacalności danego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Jednak przed tym chronią nas odpowiednie regulacje prawne i instytucje nadzorujące działające na danym rynku lokalnym.

Co musisz wiedzieć o ubezpieczeniach samochodowych OC/AC/NNW?


Jedyne, co przeciętny człowiek wie o ubezpieczeniach, to że są one masowo reklamowane w telewizji, zwłaszcza jeśli chodzi o ubezpieczenia samochodu – OC i AC (AutoCasco). Tymczasem poza tym, że jest to niezwykle istotne zagadnienie dla każdego z nas, jest to również stosunkowo interesujący temat, o którym warto wiedzieć więcej. Wybór ubezpieczenia komunikacyjnego zawsze wiąże się z dylematami "tanie czy dobre"?. Czy w tej kwestii warto iść na jakikolwiek kompromis? Czy tania polisa zawsze będzie oznaczała najlepszą ofertę? Wszystko zależy od tego, na jaką polisę chcemy się zdecydować. Innymi kwestiami należy kierować się przy wyborze ubezpieczenia OC, a innymi – w przypadku ubezpieczenia AC czy NNW.

Przede wszystkim powinniśmy sobie zdawać sprawę, że otrzymanie wypłaty z tytułu ubezpieczenia komunikacyjnego jest poniekąd odwrotnością wygranej na loterii – z jednej strony jest to mało prawdopodobne, ale z drugiej – czasem warto zapłacić, bo nigdy nie wiadomo, co nas czeka. Z ubezpieczeniami jest tak, że chociaż na ogół się nie przydają, to w awaryjnych sytuacjach okazuje się, że bez nich byłoby niezwykle trudno. Reasumując, jeśli zależy nam na tym, aby swobodnie i na luzie podchodzić do życia nie bojąc się o to, co przyniesie jutro, racjonalne ubezpieczenia są doskonałym rozwiązaniem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby odkładać pieniądze na czarną godzinę, ale czy warto myśleć tak pesymistycznie?

Przy ubezpieczeniu OC cena ma znaczenie! Tanie ubezpieczenie samochodowe zawsze będzie najlepszą opcją w kontekście OC. Jest to polisa obowiązkowa, której posiadanie jest regulowane ustawowo. Oznacza to, że firmy ubezpieczeniowe swoje oferty muszą dostosować do obowiązującego prawa, czyli ustawowo ustalonych sum gwarancyjnych (5 mln euro za szkody na osobach i 1 mln euro za szkody na mieniu). W efekcie na wysokość składki nie ma wpływu zakres ochrony – jest on dokładnie taki sam dla wszystkich ubezpieczycieli. Wybierając ubezpieczenie OC, możesz więc kierować się ceną. Im tańsze ubezpieczenie samochodowe wybierzesz, tym większe oszczędności poczynisz.

Ubezpieczenie AC (autoCasco) – uważaj na najtańsze polisy! W przypadku ubezpieczeń dobrowolnych AutoCasco wysokość składki nie powinna być czynnikiem determinującym wybór konkretnej oferty. Bardziej niż na cenę należy zwrócić uwagę na zakres ochrony ubezpieczeniowej. Najtańsze ubezpieczenie AC oznacza z reguły bardzo wąski zakres zdarzeń, w ramach których wypłacane jest świadczenie. Może się okazać, że odszkodowanie otrzymasz tylko np. w przypadku uszkodzenia pojazdu na skutek zderzenia z innymi pojazdem, ale już nie ze zwierzętami. Może się okazać, że ubezpieczenie AC nie obejmuje kradzieży czy zniszczenia auta na skutek klęsk żywiołowych, itp. Jeżeli chcesz mieć pewność, że ubezpieczenie AC daje ci optymalną ochronę, zapoznaj się z oferowanym zakresem zdarzeń, a następnie porównuj oferty pod tym samym kątem. Dopiero wtedy możesz kierować się ceną.

Czy warto kupić ubezpieczenie autocasco dla samochodu, który nie jest już taki nowy? Wartość naszego samochodu spada z miesiąca na miesiąc, z roku na rok. Często klienci pytają o ubezpieczenie autocasco dla samochodów niemieszczących się już w grupie docelowej tego ubezpieczenia. Pytanie, czy warto? Zawsze są to dodatkowe koszty. Ubezpieczenie autocasco jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Zawarcie takiej umowy zależy tylko i wyłącznie od właściciela pojazdu. Zasady ubezpieczenia regulują Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU) opracowane i zatwierdzone przez określone towarzystwo. Taka umowa wygasa automatycznie po zakończeniu okresu jej trwania. Jednak istnieją tutaj pewne ograniczenia wiekowe - ubezpieczenie AC proponowane jest zazwyczaj samochodom do 10, 12 maksymalnie 15 lat. Towarzystwa robią jedynie wyjątki przy polisach przedłużeniowych.

Kiedy należy nam się odszkodowanie z autocasco? Są to takie zdarzenia jak: kradzież pojazdu, skutki żywiołów, uszkodzenia spowodowane zderzeniem ze zwierzętami, gdy sami ponosimy winę za uszkodzenie samochodu lub gdy sprawca nie jest znany. Jednak może też zaistnieć sytuacja, w której towarzystwo może odmówić nam wypłaty odszkodowania. Do takich wyjątków należą: prowadzenie pojazdu bez odpowiednich dokumentów ( dowód rejestracyjny, prawo jazdy), prowadzenie pod wpływem alkoholu lub środków odurzających oraz użycie samochodu jako narzędzia przestępstwa.

W autocasco brane są takie parametry pod uwagę, jak: wiek pojazdu, jego wartość, ryzyko kradzieży (tzw.chodliwość pojazdu), przeznaczenie, zakres ochrony oraz szkodowość.

Samochody zakupione z salonu, nowe, w kredycie czy w leasingu wymagają zakupu ubezpieczenia w pełnym pakiecie - OC+AC+ASS+NNW (dodatkowo może być również ubezpieczenie SZYB, OPON, ochrona prawna czy inne). Taki obowiązek 'pakietowego' ubezpieczenia może trwać od 3 do 5 lat. Czy warto natomiast w późniejszych latach nadal ubezpieczać autocasco? Duża część klientów, z którymi miałam okazję porozmawiać twierdzi, że tak. Najczęściej słyszane argumenty to: samochód jest w bardzo dobrym stanie technicznym, pomimo upływu lat nadal jego suma ubezpieczenia jest wysoka czy samochód bardzo często nocą pozostawiany jest na ulicy lub parkingu niestrzeżonym i automatycznie narażony jest na sytuacje kradzieżowe bądź jakąkolwiek szkodę.

Towarzystwa dają ograniczone możliwości autocasco głównie dlatego, że wartość takiego - powiedzmy - dziesięcioletniego samochodu znacznie już spadła w porównaniu do tego ile wynosiła w roku produkcji. Automatycznie wiąże się to z tym, że naprawa takiego wiekowego pojazdu może być bardzo droga. Zawsze wyjściem jest ubezpieczenie samochodu tylko od kradzieży i od szkody całkowitej (przekraczającej 70% wartości pojazdu) - tzw. ACmini. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest również dokupienie do OC ubezpieczenia SZYB. Takie szkody szybowe zdarzają się bardzo często, a naprawa jest stosunkowo kosztowna. Warto więc dobrze przemyśleć co tak naprawdę jest nam potrzebne w ubezpieczeniu, porozmawiać z agentem i zapytać o radę.

Istnieje jednak i taka grupa ludzi, którzy uważają, iż jeżdżą na tyle bezpiecznie albo bardzo mało użytkują samochód że nie jest im już potrzebne autocasco. Według tej grupy klientów są to pieniądze wyrzucone w błoto. Dla nich zazwyczaj polisa autocasco jest za droga i po prostu nieopłacalna, a jak wiadomo współcześnie człowiek wszędzie szuka oszczędności.

Wybierz najtańsze OC AC – kalkulator wyliczy składkę! Za polisy komunikacyjne nie warto przepłacać. Rynek ubezpieczeń jest tak szeroki, iż z pewnością można znaleźć najatrakcyjniejszą ofertę – tanią, ale dającą optymalną ochronę ubezpieczeniową polisę. Jeśli chcesz wybrać najtańsze OC AC, kalkulator internetowy pomoże w oszacowaniu kosztów. Wystarczy podać dane swoje i pojazdu, by uzyskać kalkulację wysokości składek. Takie kalkulatory znajdziesz m.in. na stronach www poszczególnych firm ubezpieczeniowych. Pamiętaj jednak, że o ile w przypadku OC możesz porównywać wyłącznie koszty, tak w przypadku AC określ najpierw zakres zdarzeń, a dopiero potem dokonaj analizy porównawczej poszczególnych ubezpieczycieli.

Główne źródła wypłat odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Wypadek komunikacyjny często niesie za sobą wiele przykrych konsekwencji, takich jak uszczerbek na zdrowiu, trwały rozstrój zdrowia, a nawet śmierć. Często zdarza się, że człowiek poszkodowany w wyniku wypadku, potrzebuje znacznych środków finansowych do pokrycia kosztów leczenia, rehabilitacji, a w przypadku, gdy jest to wypadek ze skutkiem śmiertelnym, to także zwrot kosztów pogrzebu i zabezpieczenie renty dla osób wobec których istnieje obowiązek alimentacyjny.

Głównym źródłem wypłaty odszkodowania są towarzystwa ubezpieczeniowe, które z tytułu zawartych umów o obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, zobowiązane są do pokrycia szkód wyrządzonych przez posiadaczy tychże polis. O odszkodowanie z tytuły polisy OC sprawcy, może rościć każdy uczestnik zdarzenia drogowego, pod warunkiem, że nie jest on sprawcą. Należy jednak pamiętać, że odszkodowanie z tytułu OC sprawcy wypadku drogowego, wypłaci tylko jedno towarzystwo ubezpieczeniowe. Bardzo często, podczas zakupu ubezpieczenia OC samochodu, mamy także możliwość dokupienia ubezpieczenia NNW, jest to ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Z tego tytułu także można wystąpić z roszczeniem o odszkodowanie, jednak tylko w przypadku, gdy następstwem wypadku, jest uszczerbek na zdrowiu.

Ubezpieczenie NNW nie pokryje szkody osobowej ze skutkiem śmiertelnym i wynikających z tego tytułu roszczeń. Jeśli wypadek komunikacyjny miał miejsce w momencie, gdy poszkodowany był w pracy, nastąpi także z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. O odszkodowanie z ZUS można się także ubiegać, gdy poszkodowany wracał do domu, lub gdy jechał do pracy. Podsumowując, odszkodowanie za wypadek komunikacyjny można uzyskać z trzech źródeł: polisa OC sprawcy, ubezpieczenie NNW, oraz ZUS.

Jak Sprzedać Używany Samochód Osobowy? Jak Ubezpieczyć Samochód Osobowy przez Internet?!!


Dobre powiedzenie każdego właściciela samochodu osobowego mówi o tym, że cieszy się on w dwóch przypadkach. Po raz pierwszy jak kupuje auto i po raz drugi gdy uda mu się sprzedać swój używany samochód osobowy w dobrych pieniądzach. Analizując głębiej to stwierdzenie trzeba przyznać rację, że jest w tym dużo prawdy. To ile uda nam się odzyskać z za inwestowanych pieniędzy z samochodu osobowego, zależy po jakim czasie podejmiemy decyzję o jego sprzedaży. Według ogólnego osądu, najlepiej dokonać sprzedaży auta po około 5-7 latach jego użytkowania. Po tym okresie każde auto traci najwięcej na swojej bazowej wartości. Wynika to z tego, że kończą się na aucie wszelkiego rodzaju gwarancje jakie udzielają producenci nowych samochodów osobowych. Kiedy sprzedaje się najwięcej samochodów osobowych? Jak pokazują statystyki motoryzacyjne, najwięcej używanych aut sprzedaje się na jesień kiedy zakończył się okres urlopowy i większość osób wróciła już z wakacyjnych urlopów. To wtedy podejmują oni decyzję o zakupie kolejnego auta, i mówiąc kolokwialnie, pozbyciu się starego pojazdu, który im dotychczas służył. Niejednokrotnie decyzja ta podyktowana jest narastającymi kosztami bieżącego użytkowania pojazdu, głównie naprawami.

Przygotuj odpowiednio samochód osobowy do sprzedaży! Nie zapominaj o bardzo ważnej rzeczy, jaką jest przygotowanie samochodu, jeśli planujesz go sprzedać na rynku wtórnym. Najważniejszy jest przede wszystkim stan techniczny samochodu. Pewne jest, że nikt go nie kupi jeśli auto będzie uszkodzone, a co gorsze, nie przejdzie badań technicznych. Wtedy zaczną się duże problemu. Za wczasu warto więc zaprowadzić samochodów do mechanika, aby wykonał przegląd i ewentualnie wymienił zużyte elementy. Drugą ważną sprawą podczas sprzedaży samochodu osobowego to stan wizualny. Wiele osób rozglądających się za nowym pojazdem dla siebie zwraca uwagę na to jak się on prezentuje. Warto więc zlecić wykonanie polerowania karoserii. Z upływem czasu na nadwoziu będą widoczne oznaki użytkowania - zarysowania czy wgniecenia. Jeśli Twój samochód ma kilka lat, z problemem uporasz się samemu. Przepoleruj karoserię odpowiednią pastą lub mleczkiem. Za około 200 - 300 zł specjalista odpowiednio zajmie się Twoim samochodem na sprzedaż. Dużym atutem podczas negocjonowania ceny sprzedaży będzie także czyste wnętrze. Wiele osób zwraca uwagę na wszelkiego rodzaju wytarcia, dziury w tapicerce oraz czy we wnętrzu samochodu były palone papierosy. Po pierwsze odkurz dokładnie całe wnętrze. Wypierz odpowiednimi środkami plamy na siedzeniach. W ostateczności możesz skorzystać z dedykowanej usługi mycia i czyszczenia samochodu osobowego do sprzedaży na myjniach.

Jaka cena za używany samochód osobowy na sprzedaż? Pewne jest jedno, że nie uzyskasz już takiej ceny, jaką zapłaciłeś za nowe auto prosto z salonu. Każde auto ulega zużyciu i jego wartość spada, no chyba, że mówimy o samochodach kolekcjonerskich, ale to temat na inny artykuł. Najszybciej będzie ustalić cenę na podstawie innych ogłoszeń samochodów osobowych o podobnych parametrach, biorąc oczywiście pod uwagę stan techniczny naszego pojazdu. Jako sprzedający pamiętaj jednak o tym, że zbyt wysoka cena, ale również zbyt niska cena może odstraszyć potencjalnych kupujących, którzy będą obawiać się ewentualnych usterach w samochodzie. W proponowaną cenę sprzedaży auta, wlicz także ewentualne upusty, które zachęcą kupujących do nabycia Twojego używanego samochodu osobowego.

W artykule znajdują się linki polecające do usług z serwisów partnerskich. Zachęcam do korzystania z polecanych produktów, a w szczególności z wiarygodnej porównywarki ubezpieczeń OC i Auto Casco.
Blog prowadzony o transporcie i promowania przyczep samochodywch w Sieradzu, Zduńskiej Woli, Łasku, Pabianicach i Łodzi online. Na stronie zapoznasz się z informacjami o sklepie motoryzacyjnym z przyczepkami oraz praktycznymi wiadomościami o transporcie towarów.
REKLAMA
1. Wybierz pasy transportowe
2. Kup pasy transportowe z napinaczem
3. Pasy transportowe do lawet!
Rodzaje Pasów →
TAGI
ile kosztuje ubezpieczenie samochodu 2018 ile kosztuje ubezpieczenie samochodu bez zniżek ile kosztuje ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy ile kosztuje ubezpieczenie samochodu pzu ile kosztuje ubezpieczenie samochodu oc ile kosztuje ubezpieczenie samochodu forum ile kosztuje ubezpieczenie samochodu bez zniżek 2017 ile kosztuje ubezpieczenie samochodu 2017 ile kosztuje ubezpieczenie samochodu ubezpieczenie samochodu pzu link4 ubezpieczenie samochodu ubezpieczenie samochodu axa ubezpieczenie samochodu 2018 ubezpieczenie samochodu porównanie ubezpieczenie samochodu warta ubezpieczenie samochodu koszt ubezpieczenia na życie axa ubezpieczenia ubezpieczenie samochodu najtańsze ubezpieczenie oc axa ubezpieczenia na raty axa ubezpieczenia kontakt ubezpieczenie motocykla ubezpieczenie samochodu 2019 ile kosztuje ubezpieczenie samochodu 2019 ile kosztuje oc 2018 ile kosztuje ubezpieczenie samochodu forum ile kosztuje ubezpieczenie nowego samochodu 2018 ile kosztuje oc samochodu osobowego stawki oc 2018 tabela najtańsze ubezpieczenie oc ubezpieczenie oc 2017 ubezpieczenie oc pzu ubezpieczenie oc sprawdzenie ubezpieczenie oc motocykla oc co to kalkulator oc pzu najtańsze oc kalkulator knf komisja nadzoru finansowego
OPINIE
Napisz Opinię: Jak płacić niską składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW samochodu?
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
REKLAMA
Katalog Przyczep Samochodowych
Oblicz cenę →
POPULARNE
›  Święto Truskawki Buczek 2019: kto wystąpi, program, atrakcje!
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  23. Jarmark Łaski 2019: Program Dni Łasku i Atrakcje Zespoły
›  Stacja Benzynowa: Gdzie Kupić ViaToll dla Przyczep Samochodowych
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›  GP Bahrajnu Gdzie oglądać F1 w TV Online Kalendarz Formuły F1!
›  Prestiżowe Grand Prix Monako Formuły 1: termin relacja tv program wyniki
›  Pasy transportowe rodzaje, gdzie kupić? Sprawdź teraz ofertę
›  Buczek Sport Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Super Enduro 2019
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2019: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Łódź: Budowa tunelu średnicowego i przebieg pod centrum miasta
›  Grubson: Na szczycie w Łasku czyli Jarmark Łaski już w czerwcu!
›  Przyczepy podłodziowe Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Wypożyczalnia Sklep Przyczep Samochodowych do 750 KG w Łasku
›  Pasy transportowe trzypunktowe do przewozu samochodów na lawetach
›  Pierwsze rejestracje samochodów dostawczych styczeń 2019 w Polsce
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Łask: Zbiórka Odpadów Wielkogabarytowych Kwiecień 2019
›  Czym odtworzyć plik filmowy DAV? Jak przerobić plik na AVI?
›  FAQ: Przyczepa samochodowa w Łódzkie do kupienia w sklepie
›  Włochy przyczepą kempingową: Podróżowanie, Koszty, Atrakcje
›  Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
›  Pasy transportowe: Sposoby mocowania i zabezpieczenia ładunków w transporcie
›  Pasy transportowe z napinaczem do mocowania dużych ładunków
›  Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?
›  Części i akcesoria do przyczepki samochodowej! Wyprzedaż 2019
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›  Przyczepą kempingową na Nordkapp: Atrakcje Szwecja i Norwegia
›  Wakacje: Jazda z przyczepą kempingową technika i bezpieczeństwo!
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów
›  Pomyśl o logistyce i sprawnym transporcie prowadząc e-handel
›  Neptun przyczepa platforma N13-305 multi z hamulcem najazdowym
›  Ekonomiczna jazda z przyczepą kempingową na wakacjach po Europie!
›  Gdzie pojechać na narty do Austrii? Zimowy poradnik dla narciarzy!
›  Serwis Klimatyzacja Samochodowa Łask TopAuto: Dojazd do klienta
›  Ile za ubezpieczenie OC musi zapłacić młody kierowca?
›  Škoda Scala to nowy model samochodu kompaktowego z Czech
›  Jak płacić niską składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW samochodu?
›  Przyczepa Kempingowa: Wynajem łódzkie. Oferty na wakacje!
›  Pozycjonowanie stron portal motoryzacyjny PrzyczepyMarter w Google
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie wielkopolska. Oferty na wakacje!
›  Udane wakacje rodzinne z przyczepą kempingową przez Słowację!
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie świętokrzyskie. Oferty na wakacje!
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 23/Marzec/2019 (12:40) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 [GN064]

  Cena brutto (z VAT) 2000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps [GN156]

  Cena brutto (z VAT) 5900.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt [GN100]

  Cena brutto (z VAT) 3100.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw [GN115]

  Cena brutto (z VAT) 3000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt [GN099]

  Cena brutto (z VAT) 2350.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 ptw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 ptw [GN126]

  Cena brutto (z VAT) 2100.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt [GN158]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi [GN155]

  Cena brutto (z VAT) 5000.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Podłodziowa N7-12 navy PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PODŁODZIOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Podłodziowa N7-12 navy [GN195]

  Cena brutto (z VAT) 2300.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 [GN202]

  Cena brutto (z VAT) 2180.00 PLN
  1 produkt dostępny
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt Porównywarka OC/AC
YouTube Facebook Twitter
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl
Katalog Przyczep Samochodowych
PrzyczepyMar
ter