PRZYCZEPYMARTER//BLOG

Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?

Marcin Jankowski  •  28/Luty/2019 (16:24), aktualizacja 5/Marzec/2019 (12:39)
Duże znaczenie przy wykupieniu interesującego nas ubezpieczenia OC czy AutoCasco ma dla każdego jego cena, czyli wysokość rocznej składki jaką będzie musiał zapłacić ubezpieczający.. Ważne jest, aby nie była ono zawyżona, a poziomem cenowym zbliżona do innych podobnych produktów ubezpieczeniowych dostępnych na rynku. Dotyczy to nie tylko ubezpieczenia dla samochodu lub ciężarówki, ale także polisy na życie i ubezpieczenia turystycznego. Trzeba przede wszystkim pamiętać o tym, że w Europie w tym również w Polsce, zgodnie z obowiązującym prawem wymagane jest wykupienie obowiązkowego ubezpieczenia OC, zanim będzie można jeździć samochodem lub przyczepą po drogach publicznych. Wynika to z ogromnych kosztów, które mogą wiązać się z wypadkiem, które tylko niewielka większość z nas byłaby w stanie spłacić z własnej kieszeni na rzecz poszkodowanego.
PrzyczepyMarter.pl Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?

Jak spać spokojnie z poczuciem bezpieczeństwa? Porównaj oferty ubezpieczeń OC/AC


Oprócz wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego czy dodatkowej polisy AutoCasco od zniszczeń przez internet, ważne jest dla zmotoryzowanych, aby ubezpieczać się także pod kątem zdrowia np.: podczas wakacyjnych wyjazdów turystycznych. Nie ważne czy pracujesz dla dużej korporacji, większej firmy lub organizacji rządowej, możesz być już objęty opieką w ubezpieczeniu grupowym. Wiele takich organizacji jest faktycznie zobowiązanych do oferowania ubezpieczenia zdrowotnego w ramach twojego pakietu świadczeń pracowniczych. Przepisy w tym zakresie różnią się w zależności od kraju czy szczebla na jakim pracujesz, więc rozsądnie byłoby sprawdzić je czy akurat jesteś objęty zakresem ubezpieczenia grupowego i na jakich zasadach. Jednak zawsze pozostaje kwestia wykupienia krótkoterminowego ubezpieczenia turystycznego na wyjazd zimowy czy letni z rodziną.

• Porównaj i Kup Ubezpieczenie OC AutoCasco NNW Online

Jeśli nie jesteś zatrudniony przez wspomnianą organizację czy dużą firmę, prawdopodobnie będziesz chciał uzyskać dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne w swoim zakresie, w taki sam sposób, jak ubezpieczenie samochodu - korzystając przykładowo z kalkulatora ubezpieczeń i wykupując je przez internet. Na szczęście internet pomógł radykalnie zmniejszyć koszty związane ze wszystkimi rodzajami ubezpieczeń, także dla samochodów osobowych. Co prawda w Polsce, ta metoda kupowania polis nie jest jeszcze tak popularna jak w Niemczech czy Wielkiej Brytanii, ale wszystko ulega zmianom i Polacy również idą z duchem czasu. W jaki sposób możesz ograniczyć koszty swojego ubezpieczenia? Za pomocą narzędzi porównywania cen ubezpieczeń online! W przypadku korzystania z porównywarek ubezpieczeń online, wystarczy podać wszystkie istotne informacje, takie jak wiek, lokalizacja, zatrudnienie, dane samochodu itp. w zależności od interesującego Cię rodzaju ubezpieczenia, a następnie kierowane jest zapytanie do wszystkich głównych ubezpieczycieli na podstawie przekazanych informacji, które przekazałeś/aś w porównywarce za pomocą dedykowanych formularzy. Następnie przedstawione zostaną Ci wszystkie dostępne oferty w postaci zestawionej listy ofert obok siebie, abyś mógł/a szybko sprawdzić, która firma ubezpieczeniowa oferuje najlepsze stawki polisy dla twojej indywidualnej sytuacji życiowej. Ponieważ różne firmy stosują różne formuły przy obliczaniu stawek ubezpieczeń, przekonasz się, że różni ludzie lepiej sobie radzą z różnymi firmami. Pewna mała cecha związana z twoim zdrowiem może być katastrofalna z jednym ubezpieczeniem, ale zupełnie nieistotna dla drugiego.

Z tego powodu znowu dobrym pomysłem jest skorzystanie z kalkulatora OC/AutoCasco online czyli ogólnodostępnego narzędzia do porównywania ubezpieczeń, szczególnie gdy jest ich tak dużo dostępnych w internecie za darmo, a co ważne pozwolą Ci wybrać najtańszą polisę komunikacyjną OC czy AutoCasco dla Twojego samochodu osobowego.

• Porównaj i Kup Ubezpieczenie OC AutoCasco NNW Online

Poruszaliśmy zarówno ubezpieczenia OC dla samochodów, jak i kwestię polisy turystycznej na wakacyjne wyjazdy. Trzecią formą ubezpieczenia wymienioną we wstępie jest ubezpieczenie na życie. Chociaż może to nie być szczególnie ważne dla Ciebie, jest bardzo ważne dla tych, których kochasz. Jeśli wspierasz rodzinę lub bliskich, a Ty odejdziesz? Czy pomyślałeś o tym...?! Odpowiedź jest często dość przerażająca i jest powodem, dla którego wielu z nas zdecydowało się zapłacić minimalne miesięczne stawki wymagane w przypadku wysokiej jakości polisy ubezpieczeniowej na życie. Ponownie możesz znaleźć zniżki u swojego pracodawcy, jeśli pracujesz dla dużej korporacji, firmy lub instytucji rządowej. W przeciwnym razie, jak w przypadku ubezpieczenia OC lub AutoCasco i zdrowotnego, rozsądnie byłoby skorzystanie z porównywarki ubezpieczeń przez internet, gdzie można uzyskać dużą liczbę ofert i porównać je obok siebie w bardzo krótkim czasie.

Dlaczego warto posiadać także ubezpieczenie AutoCasco dla samochodu, a nie samo OC?


Jeśli chcesz mieć absolutne minimum w kwestii bezpieczeństwa podczas podróżowania samochodem czy innym pojazdem, to w większości państw na świecie będziesz zobowiązany do posiadania ubezpieczenia OC czyli ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ten rodzaj ubezpieczenia dla auta pośrednio zabezpiecza Cię, jeśli spowodujesz wypadek, ale jest to przede wszystkim świetne rozwiązanie dla innego kierowcy, który uzyska odszkodowanie za poniesione straty podczas kolizji czy wypadku drogowego. Ten typ ubezpieczenia jest zazwyczaj najtańszym rodzajem ubezpieczenia i swoim zakresem zabezpiecza podstawowe aspekty.

Zasadniczo, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nie obejmuje w ogóle twojego pojazdu, jeśli spowodowałeś wypadek. Jeśli Twój pojazd jest uszkodzony lub zniszczony, nie otrzymasz od swojej firmy ubezpieczeniowej żadnej pomocy w naprawie lub wymianie samochodu. Jednakże, jeśli uszkodzisz czyjś pojazd, będą one nadal pokryte. Ich koszty leczenia również zostaną pokryte do wysokości twojego progu ubezpieczeniowego.

• Porównaj i Kup Ubezpieczenie OC AutoCasco NNW Online

Posiadanie tylko ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (ubezpieczeni OC) jest zdecydowanie ryzykowne. Mając wypadek i jeśli zniszczysz swój samochód całkowicie, to albo będziesz miał do czynienia z pojazdem zastępczym, albo będziesz musiał znaleźć pieniądze, aby kupić inny samochód. Jeśli jednak twój samochód jest stary i niewiele warty, to może ci to nie przeszkadzać. Z pewnością, jeśli uda ci się znaleźć pieniądze na zakup innego samochodu! Zabezpieczając się jednak przed takimi sytuacjami może warto po prostu dokupić także ubezpieczenie AutoCasco przez internet, aby zmniejszyć ryzyko utraty samochodu?! Jeśli wynajmujesz lub płacisz za samochód za pośrednictwem firmy finansowej, prawdopodobnie uznasz, że ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nie jest wystarczające. Zazwyczaj wymagają one wyższego poziomu ochrony, np. Kompleksowego ubezpieczenia i holowania po kolizji.

Zaletą takiego ubezpieczenia AutoCasco jest to, że jesteś chroniony bez względu na to, w jakim rodzaju samochodu się znajdujesz. Tak więc twój samochód o wartości 8000 złotych może nie mieć większego znaczenia, ale już samochód sportowy o wartości 200 000 złoty, w którym możesz mieć wypadek, może poważnie pogorszyć twoją sytuację finansową bez dodatkowego ubezpieczenia auto casco. Mimo to ważne jest, aby upewnić się, że koszty leczenia w takich sytuacjach również będą pokryte, nawet jeśli zdarzenie miało miejsce z Twojej winy. Jeśli posiadasz już osobiste ubezpieczenie zdrowotne, możesz zostać objęty ubezpieczeniem, więc nie ma znaczenia, czy koszty leczenia nie są pokrywane w ramach ubezpieczenia komunikacyjnego.

Pamiętaj też, że jeśli nieubezpieczony kierowca uderzy w Twój samochód, nie będziesz mieć żadnego ubezpieczenia, które pokryje koszty napraw. Trudno to sobie wyobrazić, ponieważ prowadziłeś przez 10 lat bez żadnych wypadków, że twój bieg szczęścia nie będzie trwał nadal. Mimo to najważniejszym punktem ubezpieczenia jest myślenie o najgorszym scenariuszu. Jeśli to zrobiliście, a ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i AutoCasco jest nadal najlepszym wyborem, należy dokonać zakupu online za najlepszą cenę.

Korzyści z kupna ubezpieczenia samochodu OC i AutoCasco przez internet


Polisa ubezpieczenia samochodu jest umową między osobami fizycznymi a ubezpieczycielem samochodów (Towarzystwami ubezpieczeniowymi). Ubezpieczony płaci określoną składkę jako ubezpieczenie, a firma ubezpieczeniowa z kolei obiecuje wspierać go poprzez pokrycie ewentualnych strat finansowych powstałych z udziałem pojazdów, dopóki dana polisa i jej zakres będzie obowiązywać. Ubezpieczenie OC dla samochodu lub przyczepy kempingowej jest obowiązkowe w większości państw na świecie, w tym również w Polsce. Trzeba także wiedzieć, że są różne rodzaje ubezpieczenia komunikacyjnego i mają one różne rodzaje świadczeń lub zasięg obowiązywania. Przykładowo wyjeżdżąjąc do innego kraju musimy w nie których przypadkach posiadać dodatkowo Zieloną Kartę.

• Porównaj i Kup Ubezpieczenie OC AutoCasco NNW Online

Niektóre elementy ubezpieczenia samochodowego to: odpowiedzialność za obrażenia ciała, odpowiedzialność za szkody majątkowe, pokrycie kosztów opieki medycznej, ubezpieczenie nieubezpieczonych kierowców, kompleksowe ubezpieczenie i ochrona serwisowa po kolizji. Typowa polityka ubezpieczeń zawiera wspomniane sześć korzyści. Odpowiedzialność za poniesione obrażenia ciała pokrywa koszty prawne i roszczenia z tytułu obrażeń ciała, jeśli ktoś zostanie zabity lub odniósł obrażenia w Twoim samochodzie i zostaniesz uznany za winnego. Odpowiedzialność za szkody majątkowe obejmuje koszty prawne i inne roszczenia odszkodowawcze, w przypadku uszkodzenia mienia innej osoby za pomocą pojazdu.

Zasiłek na ubezpieczenie medyczne pomaga w pokryciu kosztów leczenia, nawet jeśli ubezpieczony jest ranny w czyimś samochodzie. W kompleksowym ubezpieczeniu komunikacyjnym dla samochodów czy innych pojazdów uszkodzonych będą też wypłacane pieniądze z powodu kradzieży lub klęsk żywiołowych. Tutaj kwota ubezpieczenia jest płacona za naprawę lub wymianę pojazdów. Ochrona przed kolizją dotyczy głównie pojazdów, w których doszło do uszkodzenia w wyniku kolizji z innymi pojazdami, przedmiotami, a nawet osobami. Zasady ubezpieczenia samochodu zezwalają na specjalne zniżki na urządzenia kradzieży lub na posiadanie więcej niż jednej polisy z tym samym ubezpieczycielem.

Czym jest Zielona Karta dla Twojego samochodu? Jedziesz na zagraniczne wakacje swoim samochodem?


Jeszcze kilka, kilkanaście lat temu, zapytani o Zieloną Kartę, bez wahania odpowiedzielibyśmy, że jest to potoczna nazwa amerykańskiej wizy. Obecnie Zielona Karta to termin kojarzony również z samochodami. Czym dokładnie jest Zielona karta dla Twojego samochodu i jak można ją zdobyć? Czy jest potrzebna cały czas, czy tylko w wyjątkowych sytuacjach?

Zbliżający się termin wakacyjnego wyjazdu sprawia, że czujemy się całkiem beztrosko, jednak nie można dać się ponieść takim emocjom. Przed wyjazdem należy sprawdzić wszelkie formalności związane z ubezpieczeniami, zarówno osobistymi, jak i samochodu. Jest to szczególnie istotne, jeżeli wyjeżdżamy do krajów, które nie honorują polskich dokumentów potwierdzających posiadanie ubezpieczenia OC. Warto dokładnie wiedzieć, jakie to kraje i co w takiej sytuacji należy zrobić. Polskie OC honorowane jest we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej, a także w kilku spoza wspólnoty. Wymienić tutaj należy między innymi Norwegię, Islandię oraz Szwajcarię. Z kolei jadąc do Albanii, Mołdawii, Rosji, Turcji, Iranu, Izraela czy na Ukrainę należy załatwić wspomnianą Zieloną Kartę, czyli Certyfikat Ubezpieczenia Komunikacyjnego. Zielona Karta jest międzynarodowym dokumentem, który potwierdza to, że mamy wykupione ubezpieczenie komunikacyjne. Dzięki niej nie musimy kupować w każdym odwiedzanym kraju osobnego ubezpieczenia. Karta jest wydawana w większości firm bezpłatnie na życzenie klienta.

Ostatnie dni przed wyjazdem wakacyjnym to doskonały czas na poczynienie oszczędności. Dlatego, jeśli podejrzewasz, że mniej więcej w tym okresie kończy Ci się polisa komunikacyjna, koniecznie to sprawdź. Gdzie najtańsze OC? Przekonaj się korzystając ze specjalnych stron internetowych – takich jak kalkulator ubezpieczeń OC AC, w ramach którego konsultanci po otrzymaniu informacji od Ciebie przygotują najatrakcyjniejszą ofertę. W formularzu kalkulatora należy podać takie informacje jak: rok produkcji pojazdu, jego markę i model, przebieg, datę pierwszej i kolejnych rejestracji. Po uzupełnieniu wszystkich danych zostaniesz poproszony o zaznaczenie dodatkowych opcji np. czy oprócz obowiązkowego ubezpieczenia OC interesuje Cię oferta na AC, Assistance i NNW. Jeżeli zdecydujesz się na dodatkowe opcje, propozycja ubezpieczycieli będzie zawierała pakiet dotyczący tych usług. Przed podjęciem ostatecznej decyzji sprawdź dokładnie, czy przedstawione warunki będą obowiązywały również poza granicami kraju, szczególnie jeśli oprócz wyjazdu wakacyjnego planujesz inne podróże za granicę. Po uzupełnieniu formularza możesz też wybrać sposób kontaktu z Tobą – może do Ciebie oddzwonić konsultant serwisu lub pracownik ubezpieczyciela, którego oferta została uznana za najlepszą na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Polecana porównywarka z kalkulatorem ubezpieczeń komunikacyjnych największych firm ubezpieczeniowych w Polsce:

• Porównaj i Kup Ubezpieczenie OC AutoCasco NNW Online
SUGEROWANE
Blog PrzyczepyMarter z publikacjami o motoryzacji, transporcie oraz sklep z przyczepami samochodywymi dla klientów z Sieradza, Zduńskiej Woli, Łasku, Pabianic i Łodzi online. Na stronie znajdziesz także liczne publikacje związane z istotnymi wydarzeniami w regionie oraz ciekawe artykuły na różne tematy związane z podróżowaniem i motoryzacją...
TAGI
Blog PrzyczepyMarter CyberBezpieczeństwo ubezpieczenie tanie ubezpieczenie online najlepsze ubezpieczenia online rodzaje ubezpieczenia ubezpieczenie komunikacyjne ubezpieczenie oc ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej minimum wypadek kierowca najtańszy pojazd wrak samochód finanse firma najtańsze ubezpieczenie oc kalkulator oc bez podawania danych ubezpieczenie ac ubezpieczenie oc ac axa darmowy kalkulator oc ile kosztuje ubezpieczenie samochodu ubezpieczenie oc pzu ranking ubezpieczeń oc ac
OPINIE
PrzyczepyMarter.pl @anonimowy @anonimowy

Odp: Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?

Najszybciej i najwygodniej porównasz ceny OC i AC w aplikacji Kupdirect z Google Play gdzie skanujesz tylko kod z dowodu rejestracyjnego, bez wpisywania danych i w 5 sek masz porównanie składek w 40 sek polisę na mailu a różnica w składce to czasem ponad 100%
PrzyczepyMarter.pl @przyczepymarter @przyczepymarter

Odp: Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?

Kanał direct na rynku finansowym rozwija się w zawrotnym tempie. Co prawda wielu kierowców w Polsce nadal korzysta z ubezpieczeń wykupionych w agencjach stacjonarnych, jednak obserwując rynek na zachodzie, można przypuszczać, że za jakiś czas również u nas Polacy pierwsze kroki będą kierować do internetu aby wykupić tanie ubezpieczenie.
PrzyczepyMarter.pl @przyczepymarter @przyczepymarter

Odp: Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?

Przykładowo w serwisie PrzyczepyMarter polecamy jedną z największych porównywarek ubezpieczeniowych mfind, gdzie znajdują się oferty od największych towarzystw dla wszystkich samochodów osobowych. Sprawdź już teraz przechodząc na Ubezpieczenia Online
Napisz Opinię: Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
POPULARNE
›  Jarmark Łaski 2020 Program Dni Łasku i Kto Wystąpi na Scenie?
›  Zlot motocyklowy Gwiaździsty Częstochowa 2020: termin i program
›  Gdzie kupić viaTOLL do przyczep samochodowych i kempingowych?
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  Łask miasto wiadomości, budżet na kredyt oraz Kolumna na weekend
›  VI Krajowe Święto Truskawki Buczek 2020: kto wystąpi, program!
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Turystyczne targi caravaningowe Camper Caravan Show Warszawa 2020
›  Targi motoryzacyjne Poznań Motor Show 2020 i elektromobilność
›  Czym odtworzyć plik filmowy DAV? Jak przerobić konwerter na AVI?
›  Tunel średnicowy Łódź: Budowa i przebieg pod centrum miasta
›  Gdzie na wakacje w 2020 roku kamperem lub przyczepą kempingową?
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2019: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Dni Pabianic 2020: Wydarzenie roku z koncertami na dniach miasta
›  Przyczepa kempingowa Adria Astella: nowa luksusowa linia sezon 2020
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›  Piknik Lotniczy w Łasku 2020: Dzień Otwarty i Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego
›  Święto Truskawki Buczek 2019: kto wystąpi, program, atrakcje!
›  Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
›  Pasy transportowe rodzaje, gdzie kupić? Sprawdź teraz ofertę
›  Przyczepy podłodziowe Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Firma z Polski stworzyła „mózg” dla inteligentnych domów
›  Urodziny Łodzi 2020: Program koncerty i rozrywka dla mieszkańców
›  Eksport na rynki pozaunijne rośnie znacznie szybciej niż do UE
›  Wypożyczalnia Sklep Przyczep Samochodowych do 750 KG w Łasku
›  Przyczepa platforma niskopodwoziowa pod ule quady mini samochody
›  Andora - maleńkie państwo między Francją a Hiszpanią
›  Jaką przyczepę samochodową kupić marki Neptun w 2020 roku?
›  Kampery Adria Sonic, Coral, Matrix, Coral XL i Compact sezon 2020
›  Nowoczesne pojazdy mogą służyć jako biuro albo restauracja
›  CES 2020: Jedna na trzy osoby chrapie
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Grand Prix Monako Formuły 1 2020 termin relacja tv program wyniki
›  CES 2020: Innowacyjne panele wyprodukują wodę z powietrza i energii słonecznej
›  Blisko 40% Polaków uczestniczy w niedzielnych mszach świętych
›  Polski przemysł gier komputerowych rośnie w siłę
›  Dni Sieradza 2020 kiedy: Program i plakat z koncertami wydarzenia
›  CES 2020: Inteligentny pasek bada sposób chodzenia i przewidzi ryzyko upadku
›  Pociąg do Kolumny 2020: wrześniowe koncerty i promocja biznesu
›  Dwie trzecie firm nie planuje ścieżek kariery pracowników
›  Włochy przyczepą kempingową: Podróżowanie, Koszty, Atrakcje
›  Ponad 2 mln osób w Polsce żyje w skrajnym ubóstwie
›  Rewolucyjne dokonanie polskich biotechnologów
›  Powstają systemy zintegrowanej kontroli dronów
›  Uspokojenie sytuacji na Bliskim Wschodzie może doprowadzić do spadków cen ropy i złota
›  CES 2020: Innowacyjne, ekologiczne pudełka zrewolucjonizują branżę e-commerce
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 18/Styczeń/2020 (16:35) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor [GN192]

  Cena brutto (z VAT) 3130.00 PLN
  3 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt [GN099]

  Cena brutto (z VAT) 2580.00 PLN
  3 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 [GN202]

  Cena brutto (z VAT) 2180.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps [GN156]

  Cena brutto (z VAT) 6280.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt [GN158]

  Cena brutto (z VAT) 2780.00 PLN
  3 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-305 multi [GN152]

  Cena brutto (z VAT) 3300.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 prr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRO//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 prr resor [GN182]

  Cena brutto (z VAT) 3400.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw [GN104]

  Cena brutto (z VAT) 2450.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt [GN213]

  Cena brutto (z VAT) 2480.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 svw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 svw [GN103]

  Cena brutto (z VAT) 1800.00 PLN
  Brak na stanie
Przyczepy Kampery Wydarzenia Prawo jazdy Forum motoryzacyjne Cyberbezpieczeństwo Blog
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt
YouTube Facebook PrzyczepyMarter
© 2020 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl

Sklep motoryzacyjny PrzyczepyMarter jest autoryzowanym dystrybutorem i dealerem przyczep samochodowych marki Neptun, Sorelpol produkowanych przez firmę Sorelpol Sp. z o.o. z głównym biurem w Warszawie. W punkcie handlowym w centralnej części województwa łódzkiego znajduje się cała gama lekkich i ciężkich przyczepek samochodowych jednoosiowych oraz dwuosiowych, o bardzo zróżnicowanej charakterystyce przystosowanej do codziennej pracy z ciężkimi i wielkogabarytowymi towarami. Blog i jednocześnie sklep PrzyczepyMarter.pl został opracowany na potrzeby klientów poszukujących dobrej i taniej przyczepki samochodowej. Serwis internetowy o przyczepkach, samochodach i przyczepach kempingowych zawiera szeroki zakres praktycznych informacji publikowanych w różnych wiadomościach online.
Przyczepy Samochodowe →
PrzyczepyMart
er
Konto @  Forum ⚒ Menu ☈