PRZYCZEPYMARTER//BLOG

Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?

Marcin Jankowski  •  28/Luty/2019 (16:24), aktualizacja 5/Marzec/2019 (12:39)
Duże znaczenie przy wykupieniu interesującego nas ubezpieczenia OC czy AutoCasco ma dla każdego jego cena, czyli wysokość rocznej składki jaką będzie musiał zapłacić ubezpieczający.. Ważne jest, aby nie była ono zawyżona, a poziomem cenowym zbliżona do innych podobnych produktów ubezpieczeniowych dostępnych na rynku. Dotyczy to nie tylko ubezpieczenia dla samochodu lub ciężarówki, ale także polisy na życie i ubezpieczenia turystycznego. Trzeba przede wszystkim pamiętać o tym, że w Europie w tym również w Polsce, zgodnie z obowiązującym prawem wymagane jest wykupienie obowiązkowego ubezpieczenia OC, zanim będzie można jeździć samochodem lub przyczepą po drogach publicznych. Wynika to z ogromnych kosztów, które mogą wiązać się z wypadkiem, które tylko niewielka większość z nas byłaby w stanie spłacić z własnej kieszeni na rzecz poszkodowanego.
PrzyczepyMarter.pl Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?

Jak spać spokojnie z poczuciem bezpieczeństwa? Porównaj oferty ubezpieczeń OC/AC


Oprócz wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego czy dodatkowej polisy AutoCasco od zniszczeń przez internet, ważne jest dla zmotoryzowanych, aby ubezpieczać się także pod kątem zdrowia np.: podczas wakacyjnych wyjazdów turystycznych. Nie ważne czy pracujesz dla dużej korporacji, większej firmy lub organizacji rządowej, możesz być już objęty opieką w ubezpieczeniu grupowym. Wiele takich organizacji jest faktycznie zobowiązanych do oferowania ubezpieczenia zdrowotnego w ramach twojego pakietu świadczeń pracowniczych. Przepisy w tym zakresie różnią się w zależności od kraju czy szczebla na jakim pracujesz, więc rozsądnie byłoby sprawdzić je czy akurat jesteś objęty zakresem ubezpieczenia grupowego i na jakich zasadach. Jednak zawsze pozostaje kwestia wykupienia krótkoterminowego ubezpieczenia turystycznego na wyjazd zimowy czy letni z rodziną.
1. Nowe przyczepy samochodowe
2. Porównaj ceny przyczep
3. Akcesoria do przyczep!
Katalog →

• Porównaj i Kup Ubezpieczenie OC AutoCasco NNW Online

Jeśli nie jesteś zatrudniony przez wspomnianą organizację czy dużą firmę, prawdopodobnie będziesz chciał uzyskać dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne w swoim zakresie, w taki sam sposób, jak ubezpieczenie samochodu - korzystając przykładowo z kalkulatora ubezpieczeń i wykupując je przez internet. Na szczęście internet pomógł radykalnie zmniejszyć koszty związane ze wszystkimi rodzajami ubezpieczeń, także dla samochodów osobowych. Co prawda w Polsce, ta metoda kupowania polis nie jest jeszcze tak popularna jak w Niemczech czy Wielkiej Brytanii, ale wszystko ulega zmianom i Polacy również idą z duchem czasu. W jaki sposób możesz ograniczyć koszty swojego ubezpieczenia? Za pomocą narzędzi porównywania cen ubezpieczeń online! W przypadku korzystania z porównywarek ubezpieczeń online, wystarczy podać wszystkie istotne informacje, takie jak wiek, lokalizacja, zatrudnienie, dane samochodu itp. w zależności od interesującego Cię rodzaju ubezpieczenia, a następnie kierowane jest zapytanie do wszystkich głównych ubezpieczycieli na podstawie przekazanych informacji, które przekazałeś/aś w porównywarce za pomocą dedykowanych formularzy. Następnie przedstawione zostaną Ci wszystkie dostępne oferty w postaci zestawionej listy ofert obok siebie, abyś mógł/a szybko sprawdzić, która firma ubezpieczeniowa oferuje najlepsze stawki polisy dla twojej indywidualnej sytuacji życiowej. Ponieważ różne firmy stosują różne formuły przy obliczaniu stawek ubezpieczeń, przekonasz się, że różni ludzie lepiej sobie radzą z różnymi firmami. Pewna mała cecha związana z twoim zdrowiem może być katastrofalna z jednym ubezpieczeniem, ale zupełnie nieistotna dla drugiego.

Z tego powodu znowu dobrym pomysłem jest skorzystanie z kalkulatora OC/AutoCasco online czyli ogólnodostępnego narzędzia do porównywania ubezpieczeń, szczególnie gdy jest ich tak dużo dostępnych w internecie za darmo, a co ważne pozwolą Ci wybrać najtańszą polisę komunikacyjną OC czy AutoCasco dla Twojego samochodu osobowego.

• Porównaj i Kup Ubezpieczenie OC AutoCasco NNW Online

Poruszaliśmy zarówno ubezpieczenia OC dla samochodów, jak i kwestię polisy turystycznej na wakacyjne wyjazdy. Trzecią formą ubezpieczenia wymienioną we wstępie jest ubezpieczenie na życie. Chociaż może to nie być szczególnie ważne dla Ciebie, jest bardzo ważne dla tych, których kochasz. Jeśli wspierasz rodzinę lub bliskich, a Ty odejdziesz? Czy pomyślałeś o tym...?! Odpowiedź jest często dość przerażająca i jest powodem, dla którego wielu z nas zdecydowało się zapłacić minimalne miesięczne stawki wymagane w przypadku wysokiej jakości polisy ubezpieczeniowej na życie. Ponownie możesz znaleźć zniżki u swojego pracodawcy, jeśli pracujesz dla dużej korporacji, firmy lub instytucji rządowej. W przeciwnym razie, jak w przypadku ubezpieczenia OC lub AutoCasco i zdrowotnego, rozsądnie byłoby skorzystanie z porównywarki ubezpieczeń przez internet, gdzie można uzyskać dużą liczbę ofert i porównać je obok siebie w bardzo krótkim czasie.

Dlaczego warto posiadać także ubezpieczenie AutoCasco dla samochodu, a nie samo OC?


Jeśli chcesz mieć absolutne minimum w kwestii bezpieczeństwa podczas podróżowania samochodem czy innym pojazdem, to w większości państw na świecie będziesz zobowiązany do posiadania ubezpieczenia OC czyli ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ten rodzaj ubezpieczenia dla auta pośrednio zabezpiecza Cię, jeśli spowodujesz wypadek, ale jest to przede wszystkim świetne rozwiązanie dla innego kierowcy, który uzyska odszkodowanie za poniesione straty podczas kolizji czy wypadku drogowego. Ten typ ubezpieczenia jest zazwyczaj najtańszym rodzajem ubezpieczenia i swoim zakresem zabezpiecza podstawowe aspekty.

Zasadniczo, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nie obejmuje w ogóle twojego pojazdu, jeśli spowodowałeś wypadek. Jeśli Twój pojazd jest uszkodzony lub zniszczony, nie otrzymasz od swojej firmy ubezpieczeniowej żadnej pomocy w naprawie lub wymianie samochodu. Jednakże, jeśli uszkodzisz czyjś pojazd, będą one nadal pokryte. Ich koszty leczenia również zostaną pokryte do wysokości twojego progu ubezpieczeniowego.

• Porównaj i Kup Ubezpieczenie OC AutoCasco NNW Online

Posiadanie tylko ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (ubezpieczeni OC) jest zdecydowanie ryzykowne. Mając wypadek i jeśli zniszczysz swój samochód całkowicie, to albo będziesz miał do czynienia z pojazdem zastępczym, albo będziesz musiał znaleźć pieniądze, aby kupić inny samochód. Jeśli jednak twój samochód jest stary i niewiele warty, to może ci to nie przeszkadzać. Z pewnością, jeśli uda ci się znaleźć pieniądze na zakup innego samochodu! Zabezpieczając się jednak przed takimi sytuacjami może warto po prostu dokupić także ubezpieczenie AutoCasco przez internet, aby zmniejszyć ryzyko utraty samochodu?! Jeśli wynajmujesz lub płacisz za samochód za pośrednictwem firmy finansowej, prawdopodobnie uznasz, że ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej nie jest wystarczające. Zazwyczaj wymagają one wyższego poziomu ochrony, np. Kompleksowego ubezpieczenia i holowania po kolizji.

Zaletą takiego ubezpieczenia AutoCasco jest to, że jesteś chroniony bez względu na to, w jakim rodzaju samochodu się znajdujesz. Tak więc twój samochód o wartości 8000 złotych może nie mieć większego znaczenia, ale już samochód sportowy o wartości 200 000 złoty, w którym możesz mieć wypadek, może poważnie pogorszyć twoją sytuację finansową bez dodatkowego ubezpieczenia auto casco. Mimo to ważne jest, aby upewnić się, że koszty leczenia w takich sytuacjach również będą pokryte, nawet jeśli zdarzenie miało miejsce z Twojej winy. Jeśli posiadasz już osobiste ubezpieczenie zdrowotne, możesz zostać objęty ubezpieczeniem, więc nie ma znaczenia, czy koszty leczenia nie są pokrywane w ramach ubezpieczenia komunikacyjnego.

Pamiętaj też, że jeśli nieubezpieczony kierowca uderzy w Twój samochód, nie będziesz mieć żadnego ubezpieczenia, które pokryje koszty napraw. Trudno to sobie wyobrazić, ponieważ prowadziłeś przez 10 lat bez żadnych wypadków, że twój bieg szczęścia nie będzie trwał nadal. Mimo to najważniejszym punktem ubezpieczenia jest myślenie o najgorszym scenariuszu. Jeśli to zrobiliście, a ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej i AutoCasco jest nadal najlepszym wyborem, należy dokonać zakupu online za najlepszą cenę.

Korzyści z kupna ubezpieczenia samochodu OC i AutoCasco przez internet


Polisa ubezpieczenia samochodu jest umową między osobami fizycznymi a ubezpieczycielem samochodów (Towarzystwami ubezpieczeniowymi). Ubezpieczony płaci określoną składkę jako ubezpieczenie, a firma ubezpieczeniowa z kolei obiecuje wspierać go poprzez pokrycie ewentualnych strat finansowych powstałych z udziałem pojazdów, dopóki dana polisa i jej zakres będzie obowiązywać. Ubezpieczenie OC dla samochodu lub przyczepy kempingowej jest obowiązkowe w większości państw na świecie, w tym również w Polsce. Trzeba także wiedzieć, że są różne rodzaje ubezpieczenia komunikacyjnego i mają one różne rodzaje świadczeń lub zasięg obowiązywania. Przykładowo wyjeżdżąjąc do innego kraju musimy w nie których przypadkach posiadać dodatkowo Zieloną Kartę.

• Porównaj i Kup Ubezpieczenie OC AutoCasco NNW Online

Niektóre elementy ubezpieczenia samochodowego to: odpowiedzialność za obrażenia ciała, odpowiedzialność za szkody majątkowe, pokrycie kosztów opieki medycznej, ubezpieczenie nieubezpieczonych kierowców, kompleksowe ubezpieczenie i ochrona serwisowa po kolizji. Typowa polityka ubezpieczeń zawiera wspomniane sześć korzyści. Odpowiedzialność za poniesione obrażenia ciała pokrywa koszty prawne i roszczenia z tytułu obrażeń ciała, jeśli ktoś zostanie zabity lub odniósł obrażenia w Twoim samochodzie i zostaniesz uznany za winnego. Odpowiedzialność za szkody majątkowe obejmuje koszty prawne i inne roszczenia odszkodowawcze, w przypadku uszkodzenia mienia innej osoby za pomocą pojazdu.

Zasiłek na ubezpieczenie medyczne pomaga w pokryciu kosztów leczenia, nawet jeśli ubezpieczony jest ranny w czyimś samochodzie. W kompleksowym ubezpieczeniu komunikacyjnym dla samochodów czy innych pojazdów uszkodzonych będą też wypłacane pieniądze z powodu kradzieży lub klęsk żywiołowych. Tutaj kwota ubezpieczenia jest płacona za naprawę lub wymianę pojazdów. Ochrona przed kolizją dotyczy głównie pojazdów, w których doszło do uszkodzenia w wyniku kolizji z innymi pojazdami, przedmiotami, a nawet osobami. Zasady ubezpieczenia samochodu zezwalają na specjalne zniżki na urządzenia kradzieży lub na posiadanie więcej niż jednej polisy z tym samym ubezpieczycielem.

Czym jest Zielona Karta dla Twojego samochodu? Jedziesz na zagraniczne wakacje swoim samochodem?


Jeszcze kilka, kilkanaście lat temu, zapytani o Zieloną Kartę, bez wahania odpowiedzielibyśmy, że jest to potoczna nazwa amerykańskiej wizy. Obecnie Zielona Karta to termin kojarzony również z samochodami. Czym dokładnie jest Zielona karta dla Twojego samochodu i jak można ją zdobyć? Czy jest potrzebna cały czas, czy tylko w wyjątkowych sytuacjach?

Zbliżający się termin wakacyjnego wyjazdu sprawia, że czujemy się całkiem beztrosko, jednak nie można dać się ponieść takim emocjom. Przed wyjazdem należy sprawdzić wszelkie formalności związane z ubezpieczeniami, zarówno osobistymi, jak i samochodu. Jest to szczególnie istotne, jeżeli wyjeżdżamy do krajów, które nie honorują polskich dokumentów potwierdzających posiadanie ubezpieczenia OC. Warto dokładnie wiedzieć, jakie to kraje i co w takiej sytuacji należy zrobić. Polskie OC honorowane jest we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej, a także w kilku spoza wspólnoty. Wymienić tutaj należy między innymi Norwegię, Islandię oraz Szwajcarię. Z kolei jadąc do Albanii, Mołdawii, Rosji, Turcji, Iranu, Izraela czy na Ukrainę należy załatwić wspomnianą Zieloną Kartę, czyli Certyfikat Ubezpieczenia Komunikacyjnego. Zielona Karta jest międzynarodowym dokumentem, który potwierdza to, że mamy wykupione ubezpieczenie komunikacyjne. Dzięki niej nie musimy kupować w każdym odwiedzanym kraju osobnego ubezpieczenia. Karta jest wydawana w większości firm bezpłatnie na życzenie klienta.

Ostatnie dni przed wyjazdem wakacyjnym to doskonały czas na poczynienie oszczędności. Dlatego, jeśli podejrzewasz, że mniej więcej w tym okresie kończy Ci się polisa komunikacyjna, koniecznie to sprawdź. Gdzie najtańsze OC? Przekonaj się korzystając ze specjalnych stron internetowych – takich jak kalkulator ubezpieczeń OC AC, w ramach którego konsultanci po otrzymaniu informacji od Ciebie przygotują najatrakcyjniejszą ofertę. W formularzu kalkulatora należy podać takie informacje jak: rok produkcji pojazdu, jego markę i model, przebieg, datę pierwszej i kolejnych rejestracji. Po uzupełnieniu wszystkich danych zostaniesz poproszony o zaznaczenie dodatkowych opcji np. czy oprócz obowiązkowego ubezpieczenia OC interesuje Cię oferta na AC, Assistance i NNW. Jeżeli zdecydujesz się na dodatkowe opcje, propozycja ubezpieczycieli będzie zawierała pakiet dotyczący tych usług. Przed podjęciem ostatecznej decyzji sprawdź dokładnie, czy przedstawione warunki będą obowiązywały również poza granicami kraju, szczególnie jeśli oprócz wyjazdu wakacyjnego planujesz inne podróże za granicę. Po uzupełnieniu formularza możesz też wybrać sposób kontaktu z Tobą – może do Ciebie oddzwonić konsultant serwisu lub pracownik ubezpieczyciela, którego oferta została uznana za najlepszą na podstawie podanych przez Ciebie danych.

Polecana porównywarka z kalkulatorem ubezpieczeń komunikacyjnych największych firm ubezpieczeniowych w Polsce:

• Porównaj i Kup Ubezpieczenie OC AutoCasco NNW Online
Blog prowadzony o transporcie i promowania przyczep samochodywch w Sieradzu, Zduńskiej Woli, Łasku, Pabianicach i Łodzi online. Na stronie zapoznasz się z informacjami o sklepie motoryzacyjnym z przyczepkami oraz praktycznymi wiadomościami o transporcie towarów.
REKLAMA
1. Nowe przyczepy samochodowe
2. Porównaj ceny przyczep
3. Akcesoria do przyczep!
Katalog →
TAGI
eSamochody ubezpieczenie tanie ubezpieczenie online najlepsze ubezpieczenia online rodzaje ubezpieczenia ubezpieczenie komunikacyjne ubezpieczenie oc ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej minimum wypadek kierowca najtańszy pojazd wrak samochód finanse firma najtańsze ubezpieczenie oc kalkulator oc bez podawania danych ubezpieczenie ac ubezpieczenie oc ac axa darmowy kalkulator oc ile kosztuje ubezpieczenie samochodu ubezpieczenie oc pzu ranking ubezpieczeń oc ac
OPINIE
PrzyczepyMarter.pl @anonimowy @anonimowy

Odp: Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?

Najszybciej i najwygodniej porównasz ceny OC i AC w aplikacji Kupdirect z Google Play gdzie skanujesz tylko kod z dowodu rejestracyjnego, bez wpisywania danych i w 5 sek masz porównanie składek w 40 sek polisę na mailu a różnica w składce to czasem ponad 100%
PrzyczepyMarter.pl @przyczepymarter @przyczepymarter

Odp: Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?

Kanał direct na rynku finansowym rozwija się w zawrotnym tempie. Co prawda wielu kierowców w Polsce nadal korzysta z ubezpieczeń wykupionych w agencjach stacjonarnych, jednak obserwując rynek na zachodzie, można przypuszczać, że za jakiś czas również u nas Polacy pierwsze kroki będą kierować do internetu aby wykupić tanie ubezpieczenie.
PrzyczepyMarter.pl @przyczepymarter @przyczepymarter

Odp: Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?

Przykładowo w serwisie PrzyczepyMarter polecamy jedną z największych porównywarek ubezpieczeniowych mfind, gdzie znajdują się oferty od największych towarzystw dla wszystkich samochodów osobowych. Sprawdź już teraz przechodząc na Ubezpieczenia Online
Napisz Opinię: Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
REKLAMA
Części do Przyczep
Oferta →
POPULARNE
›  Święto Truskawki Buczek 2019: kto wystąpi, program, atrakcje!
›  23. Jarmark Łaski 2019: Program Dni Łasku i Atrakcje Zespoły
›  Stacja Benzynowa: Gdzie Kupić ViaToll dla Przyczep Samochodowych
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  Tunel średnicowy Łódź: Budowa i przebieg pod centrum miasta
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›  Jak Wybrać Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w Porównywarce Polis Online?
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Na co zwrócić uwagę, kupując autocasco?
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2019 Jasna Góra
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›  Łask: Zbiórka Odpadów Wielkogabarytowych Kwiecień 2019
›  Samochód terenowy Willys MB: Budowa i historia kultowego modelu
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Ponad 80% młodych firm jest zainteresowanych współpracą z korporacjami
›  Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
›  Grubson: Na szczycie w Łasku czyli Jarmark Łaski już w czerwcu!
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2019: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Pasy transportowe rodzaje, gdzie kupić? Sprawdź teraz ofertę
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›  Historia światowej i polskiej motoryzacji opisana w kilku słowach
›  80% dużych firm angażuje się społecznie
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
›  Pasy transportowe z napinaczem do mocowania dużych ładunków
›  Czym odtworzyć plik filmowy DAV? Jak przerobić plik na AVI?
›  Sektor fintech potrzebuje inwestorów otwartych na większe ryzyko
›  Polski rynek ubezpieczeń nadrabia zaległości wobec bardziej rozwiniętych krajów
›  Przyczepy podłodziowe Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Wypożyczalnia Sklep Przyczep Samochodowych do 750 KG w Łasku
›  Geoblockchain z nieograniczoną liczbą zastosowań
›  GDDKiA zlikwiduje przed wakacjami nieczynny punkt poboru opłat na A2
›  Prestiżowe Grand Prix Monako Formuły 1: termin relacja tv program wyniki
›  Polski sektor kosmiczny rośnie w siłę
›  Przyczepa platforma niskopodwoziowa pod ule quady mini samochody
›  Włochy przyczepą kempingową: Podróżowanie, Koszty, Atrakcje
›  Czwarta rewolucja przemysłowa wymusi zmianę podejścia do kształcenia inżynierów
›  Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów
›  Buczek Sport Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Super Enduro 2019
›  Serwis Klimatyzacja Samochodowa Łask TopAuto: Dojazd do klienta
›  Wakacje: Jazda z przyczepą kempingową technika i bezpieczeństwo!
›  Młodych kierowców gubi brawura i małe doświadczenie
›  Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?
›  Jeden współdzielony pojazd to nawet kilkanaście prywatnych aut mniej w centrum miasta
›  Konsultantów telefonicznych coraz częściej zastępują roboty
›  Pomorskie stawia na innowacyjną branżę stoczniową
›  Pod Wrocławiem rozpoczął działalność zakład do przeglądu i naprawy silników samolotowych m
›  Coraz więcej Polaków dba o wygląd z wykorzystaniem medycyny estetycznej
›  Pasy transportowe: Sposoby mocowania i zabezpieczenia ładunków w transporcie
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 25/Maj/2019 (18:22) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt [GN099]

  Cena brutto (z VAT) 2350.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 rt [GN149]

  Cena brutto (z VAT) 3300.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 prr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRO//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 prr resor [GN182]

  Cena brutto (z VAT) 3100.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw [GN115]

  Cena brutto (z VAT) 3000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 pts PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 pts [GN146]

  Cena brutto (z VAT) 1800.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt [GN100]

  Cena brutto (z VAT) 3100.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi [GN155]

  Cena brutto (z VAT) 5000.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 [GN064]

  Cena brutto (z VAT) 2000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 kps [GN125]

  Cena brutto (z VAT) 4100.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt resor [GN215]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  Brak na stanie
REKLAMA
Części do Przyczep
Oferta →
Formy dostawy Formy płatności Zwroty/Reklamacje Mój koszyk Moje zamówienia Pomoc
Wiadomości Łódzkie Przyczepy Części/Akcesoria Nowe Opony Wydarzenia Biznes Black Friday Prawo jazdy Blog
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt
YouTube Facebook Twitter
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl

Kup nowe opony przez internet, wykorzystując motoryzacyjną platformę e-commerce PrzyczepyMarter! W ofercie sklepu znajdziesz nowe opony online dla różnych pojazdów i w różnych rozmiarach - od opon dla samochodów osobowych po duże opony rolnicze i dla ciężarówek! W sklepie motoryzacyjnym online PrzyczepyMarter z oponami na każdy sezon prezentowane są tylko oferty wiarygodne i sprawdzone przez użytkowników pojazdów. Oferta cenowa nowych opon wszelkiego rodzaju została przygotowana na każdą kieszeń... Aktualna oferta to przeszło 2 tysiące różnych modeli opon letnich i opon zimowych różnych kategorii dla każdego!
Katalog Przyczep →
PrzyczepyMar
ter