PRZYCZEPYMARTER//BLOG

Sklep Przyczepy Neptun: Wyprzedaż rocznika 2017 oraz nowa dostawa

Marcin Jankowski  •  5/Marzec/2018 (14:42), aktualizacja 23/Kwiecień/2018 (10:17)
Właśnie dotarła do sklepu PrzyczepyMarter na Przygoniu w województwie łódzkim pierwsza partia nowych przyczep samochodowych Neptun z rocznika 2018, która była zapowiadana na koniec marca, a początek kwietnia 2018 roku. Jednocześnie chcemy poinformować naszych czytelników oraz wszystkie osoby zainteresowane zakupem nowych przyczepek, że jednocześnie została wprowadzona wyprzedaż kilkunastu modeli z rocznika 2017, nadal dostępnych w sprzedaży. Dzięki planowanej dostawie oferta na różnorodne pojazdy znacząco się powiększyła, tuż na rozpoczęcie prac w sezonie wiosenno - letnim. Wśród nowych przyczep samochodowych, które pojawią się w punkcie handlowym - autoryzowanym dealerze marki Neptun na Polskę, nie może zabraknąć długich jednoosiowych przyczep wywrotnych z otwieranymi burtami oraz bardziej specjalistycznych przyczep platform, a także przyczep dwuosiowych z łatwym załadunkiem wózkami widłowymi. Na miejscu, znajdą dla siebie przyczepkę także właściciele motocykli oraz łodzi - oferta sklepu zostanie wzbogacona o modele przyczep motocyklowych i pod łodziowych z rocznika 2018.
PrzyczepyMarter.pl Sklep Przyczepy Neptun: Wyprzedaż rocznika 2017 oraz nowa dostawa

Wyprzedaż przyczep samochodowych z rocznika 2017. Przyczepki samochodowe w niskich cenach!


Oferta z niskimi cenami dla rocznika 2017 ważna jest do wyczerpania asortymentu, a trzeba mieć na względzie, że pozostało już kilka sztuk. Wszystkie przyczepy samochodowe w ofercie sklepu są gotowe do rejestracji w Wydziale Komunikacji. Klient, który zdecyduje się zakupić przyczepkę dostaje dokument zakupu oraz wymagane dokumenty homologacyjne umożliwiające wydanie tablicy rejestracyjnej oraz dowodu rejestracyjnego dla nowego pojazdu. Pamiętać należy również o wykupieniu także obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego OC.

Oferta sklepu PrzyczepyMarter jest dostosowana do potrzeb klientów, dlatego wszystkie osoby, które zdecydują się zakupić pojazd mogą dodatkowo dokupić koło podporowe za jedyne 5 zł z VAT. Cena zestawu koła podporowego kupowana oddzielnie wynosi 69 zł.

Modele przyczep samochodowych dostępne w wyprzedaży w roczniku 2017 (Przygoń, łódzkie):

•  Przyczepa Samochodowa Neptun N5-155 ptw [GN101]
Cena aktualna: 1550 zł z VAT (Cena rocznik 2018: 1630 zł z VAT)
Rocznik: 2017 (wyprzedaż)

•  Przyczepa Samochodowa Neptun N7-263 ptw [GN104]
Cena aktualna: 2100 zł z VAT (Cena rocznik 2018: 2230 zł z VAT)
Rocznik: 2017 (wyprzedaż)

•  Przyczepa Samochodowa Neptun N07-236 pro [GN136]
Cena aktualna: 3750 zł z VAT (Cena rocznik 2018: 4230 zł z VAT)
Rocznik: 2017 (wyprzedaż)
Opis: jednoosiowa z burtami 45 cm ze sklejki, otwierana przednia burta i demontowalne boczne, wywrotna skrzynia, hamulec najazdowy

•  Przyczepa Samochodowa Neptun N07-253 bois [GN197]
Cena aktualna: 4250 zł z VAT (Cena rocznik 2018: 4830 zł z VAT)
Rocznik: 2017 (wyprzedaż)
Opis: jednoosiowa z burtami 38 cm, otwierana przednia burta i demontowalne boczne, wywrotna skrzynia, hamulec najazdowy

Nowe przyczepy samochodowe w sklepie PrzyczepyMarter dostępne w sprzedaży od kwietnia


Już teraz zapowiada się, że w kwietniu osoby odwiedzające sklep PrzyczepyMarter na Przygoniu będą miały duży wybór pojazdów do transportu produktów. Pojawią się przede wszystkim przyczepy jednoosiowe ze skrzynią ładunkową długości 236 cm oraz 263 centymetrów. Część z nich będzie posiadała zamontowane dodatkowo resory i amortyzatory. Przyczepy samochodowe Neptun w przeważającej większości posiadają uchylną skrzynię ładunkową, dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu ramy przyczepki i dyszla montowanego do ramy od spodu.

W ofercie nie mogło zabraknąć także lekkich przyczep motocyklowych z dwoma i trzema rynnami transportowymi z pałąkami na przednie koło motocykla. Wszystkie przyczepy motocyklowe Neptun posiadają również w zestawie najazd. Ciekawą kategorią przyczepek lekkich są przyczepy podłodziowe do transportu łodzi. Tutaj dostępne będą w sprzedaży dwa modele różniące się długością. Mają one standardowo zamontowane wciągarki łodzi oraz demontowalną tylną belkę ze oświetleniem. Jest to praktyczne rozwiązane ułatwiające wodowanie łodzi na jeziorze czy rzece.

Jeśli, któraś z przyczep w katalogu została oznaczona jako Produkt na zamówienie, skontaktuj się ze sklepem PrzyczepyMarter.pl w celu uzyskania informacji czy istnieje możliwość zamówienia danego modelu lub dodatkowych akcesoriów oraz części do przyczep. Wszystkie modele posiadają dwuletnią gwarancję producenta.

Pełna oferta przyczep samochodowych oraz możliwych do dokupienia akcesoriów jak na przykład plandeki czy koła podporowe znajduje się w katalogu PrzyczepMarter. Każdy produkt został opisany, posiada własną charakterystykę oraz aktualizowane na bieżąco ceny. Zachęcam Cię także do zapoznania się z poradnikami na blogu, gdzie opisywane są poszczególne rozwiązania oraz podane są informacje jak poradzić sobie z rejestracją nowej przyczepy w dowolnym Wydziale Komunikacji.

Gdzie szukać ofert przyczep samochodowych z naszego sklepu motoryzacyjnego?


Większość Polaków przegląda ogłoszenia na portalach takich jak Allegro, OLX, Otomoto czy Gratka, rzadko odwiedzając w pierwszej kolejności strony firmowe. Nie ma co się oszukiwać, że wymienione portale internetowe są jednymi z najpularniejszych serwisów ogłoszeniowych w polskiej przestrzeni internetowej, na których każdego dnia pojawiają się nowe oferty na przyczepy samochodowe, kempingowe czy samochody używane. Jednak w przypadku sklepu PrzyczepyMarter, nasza oferta prezentowana jest głównie na naszej stronie internetowej. Podyktowane jest to kilkoma względami, ale przede wszystkim skupiamy się na budowaniu naszej marki na rynku motoryzacyjnym offline oraz online. Rozwijanie własnego sklepu internetowego oraz bloga z poradnikami o motoryzacji, w szczególności o przyczepach samochodowych, ma na celu skupienie wokół strony z wiadomościami PrzyczepyMarter.pl dużej społeczności czytelników... W moim przeświadczeniu blog PrzyczepyMarter.pl będzie istniał w czasie nieograniczonym i każdego dnia będą wprowadzane nowe rozwiązania ułatwiające kupującym znalezienie nowej przyczepy.

Drugim powodem, dla którego liczba publikowanych ogłoszeń z przyczepkami na Allegro czy OLX została ograniczona do minimum to fakt wielu obostrzeń technicznych. Nasza strona informacyjna jest ciągle rozwijana, a w szczególności pod kątem rozbudowanej prezentacji oferty oraz łatwego kontaktu z naszymi klientami. Na stronie PrzyczepyMarter.pl znajdziesz szybko kontakt telefoniczny, adres email oraz interaktywną mapę z oznaczoną lokalizacją sklepu. W dodatku na podstronach produktowych została wprowadzona ikona komunikatora Facebook Messanger, przez co wszyscy odwiedzający mogą zadać pytanie związane z oferowanym produktem i szybko uzyskać odpowiedź na nurtujące ich kwestie. Na stronie PrzyczepyMarter każda przyczepa posiada swój rozbudowany opis, dane charakterystyczne dla sprzedawanego modelu oraz galerię zdjęć z materiałami video. Dużym ułatwieniem, patrząc pod naszym kątem sprzedaży przyczepek samochodowych, na stronach produktowych możemy umieścić na własnej stronie dodatkowo cennik części i akcesoriów przypisanych do danego modelu pojazdu.

W tworzeniu serwisu PrzyczepyMarter wykorzystane zostały najnowsze technologie prezentacji danych jakie oferują wyszukiwarki internetowe. Strona została zoptymalizowana również pod urządzenia mobilne, dzięki technologiom takim jak AMP Pages od Google, dzięki jej czas ładowania został ograniczony do minimum. Każdego dnia analizujemy wszystkie podstrony pod kątem widoczności w wynikach wyszukiwania tzw. SERPach, aktualizując wiadomości oraz opisy produktów.

Ponadto po przeanalizowaniu warunków publikacji ogłoszeń w dużych serwisach ogłoszeniowych okazuje się, że są one mocno restrykcyjne i nie odpowiadające naszym celom biznesowym. Z tego miejsca, zachęcam więc wszystkich do przeglądania pełnej oferty przyczep samochodowych na stronie internetowej bloga i sklepu PrzyczepyMarter.pl Dla czytelników została przygotowana wyszukiwarka na podstronie agregujących wszystkie produkty. Każdy użytkownik bloga/sklepu ma także pole ułatwiające sprawdzenie dostępności przyczepki w sklepie.

Blog PrzyczepyMarter: jakie wiadomości motoryzacyjne publikowane są dla czytelników?


Dużym atutem blog informacyjnego PrzyczepyMarter.pl są autorskie artykuły tematyczne poświęcone przyczepkom towarowym. Oferta ze sklepu PrzyczepyMarter nie kończy się w momencie sprzedaży, ale od samego początku nastawieni jesteśmy na wygodę kupujących. Dlatego w poradnikach umieszczane są praktyczne wiadomości opisujące od A do Z jak wygląda proces zakupu nowej przyczepy, rejestracji, ubezpieczenia OC/AC oraz dalszego użytkowania. Przekonali się o tym dotychczasowi klienci, którzy z zadowoleniem wyjeżdżali z punktu handlowego na Przygoniu.

Nie często kupuje się nową przyczepę samochodową, prawdę mówiąc taki zakup realizujemy raz w życiu... Nie wszyscy posiadają wystarczającą wiedzę jak zarejestrować pojazd w Wydziale Komunikacji czy na co zwrócić uwagę podczas kupna. Na blogu znajdziesz odpowiedzi jakie warunki prawne musisz spełnić aby poruszać się po polskich drogach, co nie zawsze jest takie jasne. Sam uważam, że o przepisach kodeksu drogowego pod kątem holowania przyczep można by napisać książkę.

W ostatnim czasie podjęta została także decyzja o rozwinięciu oferty wypożyczalni przyczep samochodowych PrzyczepyMarter na Przygoniu o specjalistyczne narzędzia wspomagające prace w ogrodzie. Naturalnym krokiem jest więc rozbudowanie bloga o artykuły tematyczne poświęcone pracom ogrodowym. Taka jest właśnie nasza polityka, pomoc naszym klientów już na wstępnym etapie podjęcia decyzji o skorzystanie z naszych usług. Z upływem czasu na blogu będą pojawiały się kolejne publikacje, ale w dużej mierze liczę na odzew naszych czytelników, którzy będą aktywnie brać udział w dyskusjach.
TAGI
sklep łódzkie przyczepymarter przyczepy jednoosiowe tandem przyczepy dwuosiowe platformy neptun trailers dealer polska przygoń dobroń przyczepki towarowe oferta katalog akcesoria części ogłoszenia serwis internetowy portal internetowy blog sklep olx przyczepy samochodowe allegro przyczepy samochodowe
OPINIE
Napisz Opinię:*
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
POPULARNE
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową w Wydziale Komunikacji?
›  Prawo jazdy B, B96, B+E: Holowanie przyczepy samochodowej 2018
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem do samochodu osobowego
›  Przyczepki Samochodowe: Instrukcja użytkowania i konserwacji
›  Przyczepa z hamulcem najazdowym przepisy i oferta sklepu dla Ciebie!
›  Przyczepy dwuosiowe (tandem) do DMC 750 KG marki Neptun w sprzedaży
›  Ubezpieczenia OC/AC przyczep i samochodów. Porównywarka na PrzyczepyMarter!
›  Łask - Pabianice: Wypożyczalnia przyczep i lawety samochodowej
›  Części do przyczep samochodowych Neptun. Hamulec najazdowy AL-KO
›  Samochody osobowe, Zloty motocyklowe, Targi motoryzacyjne na blogu
›  Sklep Przyczepy Neptun: Wyprzedaż rocznika 2017 oraz nowa dostawa
›  Przyczepa Kempingowa: O czym pamiętać przed wyjazdem?
›  Zadbaj o swój ogród na wiosnę! Wypożyczalnia narzędzi na Przygoniu.
›  Jaki układ wnętrza w przyczepach kempingowych jest najlepszy?
›  Zapłać kartą w sklepie PrzyczepyMarter. Płać zbliżeniowo!
OPINIE
›  Ubezpieczenia OC/AC przyczep i samochodów. Porównywarka na PrzyczepyMarter! przez anonimowy
O serwisie Polityka prywatności Regulamin serwisu YouTube Facebook Twitter Łask
Polski English
© 2018 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
PrzyczepyMar
ter