PRZYCZEPYMARTER//BLOG

Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2019 Jasna Góra

Marcin Jankowski  •  25/Marzec/2019 (15:53), aktualizacja 26/Marzec/2019 (11:39)
Każdego roku na Jasnej Górze w Częstochowie spotykają się motocykliści z całej Polski, aby rozpocząć wspólnie sezon motocyklowy i szczęśliwie go zakończyć mając tyle samo powrotów co wyjazdów. Również w tym roku do Częstochowy na początku kwietnia 2019 roku zjadą się tysiące motocykli, aby na Motocyklowym Zlocie Gwiaździstym im. Księdza Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego w dniach 6/7 kwietnia 2019 roku oraz Motocyklowym Zjeździe Gwiaździstym w dniu 14 kwietnia 2019 roku wspólnie rozpocząć sezon pod Klasztorem na Jasnej Górze w Częstochowie. W ubiegłym roku na Zlocie pojawiło się około 50 000 motocyklistów i z całą pewnością można stwierdzić, że było to największe wydarzenie motocyklowe w Polsce. Drugie wydarzenie czyli Zjazd Gwiaździsty cieszy się również nie mniejszą popularnością i pod Jasną Górę przyciągnął w 2018 roku blisko 10 000 motocyklistów.
PrzyczepyMarter.pl Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2019 Jasna Góra

Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. Księdza Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego Częstochowa 2019


Dwa wydarzenia i jeden wspólny cel! W zbliżającym się sezonie już 6-7 kwietnia 2019 roku do Częstochowy na Jasną Górę zjadą się motocykliści z całej Polski, aby przy ryku swoich maszyn wziąć udział w paradzie motocykli ulicami Częstochowy, a następnie wziąć udział w Mszy św. organizowanej na szczycie klasztornym. W ubiegłym roku zjechało się do Częstochowy około 50 000 motocykli - jak podają organizatorzy - którzy wspólnie łączyli się w wymiarze duchowym na pielgrzymca i swoją obecnością wspominali także pierwszego komandora i pomysłodawcę Motocyklowego Zlotu Gwiaździstego śp. Wiktora Węgrzyna.

Program Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2019 (6/7 kwietnia):

W sezonie 2019 roku kolejny Motocyklowy Zlot Gwiaździsty rozpocznie się w godzinach popołudniowych już 6 kwietnia (sobota). O godzinie 1700 przed Domem Pielgrzyma zaplanowano zbiórkę, po czym zostaną złożone kwiaty przed pomnikiem kpt. Stanisława Sojczyńskiego "Warszyca" - członka AK i twórcy Konspiracyjnego Wojska Polskiego, działającego od kwietnia 1945 roku. Następnie o godzinie 1800 w Sali Różańcowej Jasnogórkiego Klasztoru będzie miało miejsce wspólne spotkanie motocyklistów oraz prezentacja filmu. Wieczorem, o godzinie 2100 uczestnicy wezmą udział w Apelu Jasnogórskim

W niedzielę 7 kwietnia 2019 roku na godzinę 1000 zaplanowano wspólną paradę motocyklową ulicami Częstochowy i przejazd pod Klasztor, gdzie o godzinie 1200 rozpoczną się główne uroczystości z Mszą św. Centralnym punktem tej religijno-patriotycznej pielgrzymki motocyklistów jest Msza św., która rozpocznie się w południe na Szczycie jasnogórskim połączona z Aktem Zawierzenia polskich motocyklistów.

XVI Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. Księdza Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego czyli radosne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Polsce w dniach 6 -7 kwietnia 2019 roku na Jasnej Górze - z tym hasłem będzie organizowany już 16. Zlot Gwiaździsty w Częstochowie. Oprócz spotkań wszystkich motocyklistów w Częstochowie, Wiktor Węgrzyn był także inicjatorem rajdu, podczas którego odwiedzano wszystkie miejsca związane ze zbrodnią katyńską na Kresach Wschodnich.

W 2015 i 2016 Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński pod zarządem Wiktora Węgrzyna skrytykował polski rząd za zakaz wjazdu nałożony na Nocne Wilki, mówiąc, iż dwa rajdy tego klubu motocyklowego miały miejsce wcześniej oraz zadeklarował zapalenie świec w imieniu Nocnych Wilków na grobach żołnierzy Armii Czerwonej, pomimo protestów ze strony rodzin ofiar zbrodni katyńskiej. Z tego powodu część rodzin ofiar zbrodni katyńskiej nie chciała być utożsamiana z rajdem. W kwietniu 2016 wyraził gotowość, by razem z kolegami eskortować członków Nocnych Wilków, którzy w rocznicę zwycięstwa ZSRR w II wojnie światowej udadzą się z Moskwy do Berlina. Sprawę tą szeroko opisały ogólnopolskie media.

Wiktor Węgrzyn zmarł 17 stycznia 2017 roku w Chicago, USA.

Jak podkreśla Katarzyna Wróblewska - komandor Motocyklowego Zlotu Gwiaździstego i wiceprezes Stowarzyszenia Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński - jasnogórski Zlot ma wymiar religijny, patriotyczny, ale i charytatywny. Zbieramy pieniądze, żeby zawieźć dary na Wschód Polakom, którzy pozostali na Kresach, którzy są najbiedniejsi z nas. I o tym tutaj pamiętamy, i te środki, które zgromadzimy, cały dochód idzie na pomoc tym ludziom. Jak co roku zbieramy też maskotki, one trafiają później do sierocińców w Polsce i na Kresach. Prowadzimy tez akcję poboru krwi, w 2017 roku udało się zebrać 20 litrów.

Poprzedni sezon rozpoczął się w bardzo udanie, gdzie podczas pięknej i słonecznej pogody na Jasnej Górze zebrało się w niedzielę 8 kwietnia około 50 000 motocyklistów. W trakcie jubileuszowego XV Motocyklowego Zlotu Gwiaździstego im. Księdza Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego zebrani motocykliści z całego kraju rozpoczęli sezon motocyklowy na polskich drogach i modlili się o bezpieczną jazdę.

Eucharystii przewodniczył ks. Krzysztof Miękina, dziekan dekanatu Miorskiego i proboszcz parafii pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Jozafata Kuncewicza Biskupa i Męczennika w Miorach, a koncelebrował m.in. o. Bátor Botond, były quasi-prowincjał paulinów na Węgrzech, rektor kościoła skalnego w Budapeszcie, również pasjonat motocykli.

Słowa powitania do zebranych skierował o. Jan Poteralski, podprzeor sanktuarium. Mówił: Ukochani pielgrzymi, mogliśmy już od wczoraj na polskich ulicach, w miastach i wioskach zauważyć jakieś pospolite ruszenie, bo przecież z każdego niemal zakątka polskiej ziemi i Europy przybyliście tutaj na Jasną Górę, przybyliście na swoich pięknych motorach, aby spojrzeć w oblicze Maryi, która prowadzi nas do Jezusa, Jedynego Zbawiciela Świata. To wielka radość, podziwiamy waszą odwagę, podziwiamy wasze zorganizowanie, podziwiamy was jako Polaków, katolików i Europejczyków, którzy przybywają na Jasną Górę, do duchowej Stolicy Polski (…) Ukochani pielgrzymi - motocykliści, dziękujemy za waszą troskę o Polaków mieszkających na Kresach. To niemal każdego roku możemy was spotkać na Kresach, gdzie idziecie niosąc nadzieję, niosąc Polskę, niosąc dobre słowo, oni tam na was czekają, modlą się za was i dziękują za waszą postawę.

8. Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty w Częstochowie 2019


W rozpoczynającym się sezonie motocyklowym w kwietniu, w Częstochowie spotykają się także drugi raz motocykliści z całej Polski, na Motocyklowym Zjeździe Gwiaździstym, który organizowany jest przez brać motocyklową z Częstochowy nawiązując w swych tradycjach do pierwszych spotkań w klasztorze na Jasnej Górze. W poprzednim roku odbył się 7. Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy, w niedzielę 22 kwietnia na Jasnej Górze. Była to druga grupa motocyklistów, która w kwietniu ubiegłego roku na Jasnej Górze rozpoczęła sezon.

- Nasz cel od 7 lat, bo już tyle organizujemy te Zloty, to przede wszystkim integracja motocyklistów i powierzenie sezonu, żebyśmy przetrwali w dobrym stanie – podkreślił Janusz Adamkiewicz, prezes Stowarzyszenia Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty, podczas wydarzenia w Częstochowie w kwietniu 2018 roku. Choć minął rok od tamtych dni, również w tym sezonie, cel dla każdego motocyklisty jest ten sam i nie zmienny.

Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty Częstochowa 2019 jest niezależnym wydarzeniem od Motocyklowego Zlotu Gwiaździstego. W tym roku odbędzie się 14 kwietnia 2019 roku. Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty wyrósł z tradycji motocyklowej miasta Częstochowy. W czasie spotkania podkreślane są tradycje częstochowskich klubów motocyklowych - zarówno przedwojennego Częstochowskiego Towarzystwa Cyklistów i Motocyklistów, jak również powstałego po wojnie Częstochowskiego Klubu Motocyklowego "Włókniarz" wraz jego sportowymi tryumfami. Spotkanie jest przypomnieniem ponad 80-letniej tradycji rozpoczęcia zjazdów gwiaździstych do Częstochowy, organizowanych przez Częstochowskie Towarzystwo Cyklistów i Motocyklistów. Organizatorzy - Stowarzyszenie Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy - chcą przypomnieć uczestnikom spotkania o ważnych chwilach częstochowskich pasjonatów motocykli.

Program 8. Motocyklowego Zjazdu Gwiaździstego Częstochowa 2019

Godz. 900 – Zbiórka motocyklistów w Olsztynie k/ Częstochowy (12 km od Jasnej Góry), na parkingu przy Spichlerzu pod olsztyńskim zamkiem.
Godz. 1000 – Powitanie uczestników, spotkanie z władzami Gminy Olsztyn i Miasta Częstochowy.
Godz. 10330 – 1130 – Przejazd motocyklistów zaplanowaną trasą z Olsztyna k/Częstochowy na Błonia Jasnogórskie.
Godz. 1200 – Uroczysta Msza Św. na Błoniach Jasnogórskich i poświęcenie motocykli.
Godz. 1330 – Zakończenie Motocyklowego Zjazdu Gwiaździstego do Częstochowy 2019.

Źródło: PrzyczepyMarter/ materiały prasowe Jasna Góra/Rajd Katyński/Zjazd Gwiaździsty
1

XVI Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2019

XVI Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2019© Rajd Katyński/materiały prasowe
Plakat i szczegółowy program XVI Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2019

Jak co roku na Błoniach będzie zlokalizowany punkt, gdzie wszyscy motocykliści zebrani na Motocyklowym Zlocie Gwiaździstym w Częstochowie na Jasnejgórze będą mogli honorowa oddać krew. Cały dochód ze sprzedaży znaczków zlotowych zostanie przeznaczony na pomoc Polakom na Kresach. Organizator prosi wszystkich motocyklistów o zachowanie ostrożności i stosowanie się do przepisów o ruchu drogowym oraz słuchania poleceń służb porządkowych. Dbajmy o swoje życie i zdrowie!

Jak każdego roku Motocykliści proszeni są o przywiezienie ze sobą zabawek, które zostaną przekazane dzieciom w sierocińcach w Polsce i na Kresach Rzeczypospolitej. Można też przywieźć materiały biurowe i artykuły szkolne.

Organizator przypomina, że na Zlocie w Częstochowie 2019 niedopuszczalny jest jakikolwiek handel i promocja polityczna.
2

8. Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy 2019

8. Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy 2019© Zjazd Gwiaździsty/Materiały prasowe
Plakat i szczegółowy program 8. Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy 2019
3

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Częstochowa 2014

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Częstochowa 2014© Jasna Góra 2014/materiały prasowe
13 kwietnia 2014 w niedzielę odbyła się pielgrzymka motocyklistów na Jasną Górę, która zgodnie z tradycją jest oficjalnym rozpoczęciem tegorocznego sezony motocyklowego. Według organizatorów, na Zlot przyjechało ponad 20 tys. motocykli z całej Polski, ale także z Ukrainy, Węgier, Białorusi i Niemiec. Z XI Zlocie uczestniczy o wiele więcej motocyklistów niż w zeszłym roku - na niektórych maszynach przyjechały po dwie osoby, w sumie trzeba więc liczyć ok. 35 tysięcy osób.

"Jak każdego roku zawierzamy swoje bezpieczeństwo, nas samych, nasze rodziny Matce Bożej Częstochowskiej, Królowej Polski - mówi Wiktor Węgrzyn, prezes Stowarzyszenia "Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński" i główny organizator Zlotu – Motocykl jest pasją, ale to zrozumie tylko ten, kto na motocyklu jeździ. Bo to nie tylko środek transportu, jak jeździsz przez las, to czuć zapach lasu, jesteś członkiem tej drogi, w samochodzie, to jakby się z telewizorem siedziało na kanapie".

"Jadąc tutaj odwiedziliśmy pomnik Marszałka Piłsudskiego, złożyliśmy kwiaty, potem pomnik ks. Popiełuszki, złożyliśmy kwiaty, Pomnik Nieznanego Żołnierza i też złożyliśmy kwiaty. Wczoraj byliśmy przy pomniku Warszyca - kpt. Stanisława Sojczyńskiego, to weszło do naszego programu, każdego roku będziemy jechać przed pomnik Warszyca. Będziemy składać kwiaty i będziemy wspominać Warszyca" – podkreśla patriotyczny wymiar tej pielgrzymki Wiktor Węgrzyn.

Od wczesnych godzin rannych w całym mieście słychać było warkot tysięcy maszyn. Częstochowianie i pielgrzymi całymi rodzinami wychodzili w Aleje Najśw. Marii Panny i na plac przed Szczytem, aby obejrzeć paradę motocyklistów.

Motocykliści ustawili się na placu pod Jasną Górą, na okolicznych ulicach, w Alejach Najśw. Marii Panny. Można zobaczyć m.in. takie marki maszyn, jak BMW, Ducati, Harley Davidson, Honda, Jawa, Kawasaki, SMC, Solaris, Suzuki, Yamaha, Aprilla, Simson.

Motocykliści uczestniczyli we Mszy św. o godz. 12.00. Eucharystii na Szczycie przewodniczył o. Sebastian Matecki , podprzeor Jasnej Góry, który powitał pielgrzymów słowami: "Jesteście wspaniali, że odpowiedzieliście znowu na zaproszenie i wiem, że w waszych sercach pali się płomień wielkiej miłości do Pan Boga, do Ojczyzny i do Matki Bożej Jasnogórskiej, dlatego tu przybywacie".

Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele Komendy Głównej Policji z Warszawy. Tak, jak w ubiegłych latach, uczestnicy Zlotu przywieźli maskotki - dar serca dla dzieci na Wschodzie, które składali do specjalnych koszy pod murami jasnogórskimi. Zostaną one przeznaczone dla sierocińców w Polsce i na Kresach Wschodnich. Na pielgrzymce prowadzona jest również kwesta na rzecz Kresowian.
Blog prowadzony o motoryzacji, transporcie oraz sklep z przyczepami samochodywymi dla klientów z Sieradza, Zduńskiej Woli, Łasku, Pabianic i Łodzi online. W najbliższym czasie uruchomiony zostanie także sklep z częściami samochodowymi pod tą samą marką PrzyczepyMarter!
TAGI
#Ubezpieczenia zlot motocyklowy częstochowa 2019 rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2019 częstochowa zlot motocyklowy częstochowa 2018 zlot gwiaździsty 2019 zlot gwiaździsty częstochowa 2019 zloty motocyklowe 2019 zlot gwiaździsty 2018 zjazd gwiaździsty 2019 zjazd gwiaździsty 2018 zlot czy zjazd gwiaździsty zlot motocyklowy częstochowa 2019 rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2018 częstochowa zlot motocyklowy częstochowa 2018 motocykle wydarzenia jasna góra częstochowa kalendarz imprez rozpoczęcie sezonu polska zloty motocyklowe 2019 kalendarz rozpoczęcie sezonu motocyklowego 2019 gniezno otwarcie sezonu motocyklowego 2019 warszawa rozpoczecie sezonu motocyklowego 2019 zlot gwiaździsty 2018 imprezy motocyklowe 2019 zloty motocyklowe 2019 śląsk zloty motocyklowe 2019 lubuskie
OPINIE
Napisz Opinię: Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2019 Jasna Góra
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
POPULARNE
›  Piknik Lotniczy w Łasku 2019: Dzień Otwarty i Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego
›  Black Friday 2019 Weekend Promocje Ubezpieczeń OC i AutoCasco!
›  Stacja Benzynowa: Gdzie Kupić ViaToll dla Przyczep Samochodowych
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›  Samochód terenowy Willys MB: Budowa i historia kultowego modelu
›  Ubezpieczenia OC komunikacyjne i Fundusz Gwarancyjny dla pojazdów
›  Na co zwrócić uwagę, kupując autocasco?
›  Co to jest ubezpieczenie? Rodzaje ubezpieczeń i ich charakterystyka
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Jak Wybrać Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w Porównywarce Polis Online?
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  Jarmark Łaski 2019 Program Dni Łasku i Kto Wystąpi na Scenie?
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Co oznacza bezpośrednia likwidacja szkody?
›  Historia światowej i polskiej motoryzacji opisana w kilku słowach
›  Pasy transportowe rodzaje, gdzie kupić? Sprawdź teraz ofertę
›  Ochrona danych kluczowa z punktu widzenia rozwoju kolejnych technologii
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›  Czym odtworzyć plik filmowy DAV? Jak przerobić plik na AVI?
›  Święto Truskawki Buczek 2019: kto wystąpi, program, atrakcje!
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›  Wypożyczalnia Sklep Przyczep Samochodowych do 750 KG w Łasku
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Tunel średnicowy Łódź: Budowa i przebieg pod centrum miasta
›  Przyczepy podłodziowe Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Przyczepa platforma niskopodwoziowa pod ule quady mini samochody
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2019: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Łask: Zbiórka Odpadów Wielkogabarytowych Kwiecień 2019
›  V Krajowe Święto Truskawki Buczek 2019: Program Buczkowskiej Truskawki
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie świętokrzyskie. Oferty na wakacje!
›  Pasy transportowe z napinaczem do mocowania dużych ładunków
›  Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
›  Wakacje: Jazda z przyczepą kempingową technika i bezpieczeństwo!
›  Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2019 Jasna Góra
›  Przyczepą kempingową na Nordkapp: Atrakcje Szwecja i Norwegia
›  Wkrótce na drogi wyjadą pierwsze polskie elektryczne samochody dostawcze
›  Ekspert ICNIRP: Sieci 5G bez niekorzystnego wpływu na ludzkie zdrowie
›  Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów
›  Gdzie pojechać na narty do Austrii? Zimowy poradnik dla narciarzy!
›  Badanie poziomu glukozy we krwi bez nakłuwania dzięki polskiej technologii
›  Prestiżowe Grand Prix Monako Formuły 1: termin relacja tv program wyniki
›  Pasy transportowe: Sposoby mocowania i zabezpieczenia ładunków w transporcie
›  Pierwsze rejestracje samochodów dostawczych styczeń 2019 w Polsce
›  Serwis Klimatyzacja Samochodowa Łask TopAuto: Dojazd do klienta
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie wielkopolska. Oferty na wakacje!
›  Przyczepa Kempingowa: Wynajem łódzkie. Oferty na wakacje!
›  Ostatni dzwonek dla największych firm na przygotowanie się do PPK
›  Powstaje nowoczesne centrum kosmiczne na Śląsku
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 18/Sierpień/2019 (22:28) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps [GN156]

  Cena brutto (z VAT) 6280.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt [GN099]

  Cena brutto (z VAT) 2580.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt [GN213]

  Cena brutto (z VAT) 2480.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 [GN202]

  Cena brutto (z VAT) 2180.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-350 CT resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRO//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-350 CT resor [GN164]

  Cena brutto (z VAT) 4430.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor [GN192]

  Cena brutto (z VAT) 3130.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw [GN104]

  Cena brutto (z VAT) 2450.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 svw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 svw [GN103]

  Cena brutto (z VAT) 1800.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw [GN115]

  Cena brutto (z VAT) 3200.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 ptr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 ptr resor [GN166]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  Brak na stanie
Formy dostawy Formy płatności Zwroty/Reklamacje Mój koszyk Moje zamówienia Pomoc
Przyczepy Auto Części Wydarzenia Biznes Prawo jazdy Sport Blog
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt
YouTube Facebook PrzyczepyMarter
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl

Sklep motoryzacyjny PrzyczepyMarter jest autoryzowanym dystrybutorem i dealerem przyczep samochodowych marki Neptun, Sorelpol produkowanych przez firmę Sorelpol Sp. z o.o. z głównym biurem w Warszawie. W punkcie handlowym w centralnej części województwa łódzkiego znajduje się cała gama lekkich i ciężkich przyczepek samochodowych jednoosiowych oraz dwuosiowych, o bardzo zróżnicowanej charakterystyce przystosowanej do codziennej pracy z ciężkimi i wielkogabarytowymi towarami. Blog i jednocześnie sklep PrzyczepyMarter.pl został opracowany na potrzeby klientów poszukujących dobrej i taniej przyczepki samochodowej. Serwis internetowy o przyczepkach, samochodach i przyczepach kempingowych zawiera szeroki zakres praktycznych informacji publikowanych w różnych wiadomościach online.
Przyczepy Samochodowe →
PrzyczepyMart
er
Konto @  Sport ⚾ Menu ☈