PRZYCZEPYMARTER//BLOG

Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt

Marcin Jankowski  •  29/Listopad/2018 (13:18)
Każdy kto jest zainteresowany kupnem nowej przyczepy samochodowej, swoją decyzję opiera na własnych potrzebach i kieruje się nimi podejmując ostateczną decyzję. Nie mniej jednak model lekkiej przyczepy samochodowej Neptun Rustik N7-263 rt [GN158] o długości skrzyni załadunkowej wynoszącej 263 cm i szerokości 129 cm, należy w mojej ocenie traktować jako model podstawowy/wyjściowy do zaprezentowania, który przeznaczony jest do transportu różnorakich towarów o zwiększonych gabarytach. Ten model przyczepy samochodowej został zaprojektowany w ten sposób, aby umożliwić jej posiadaczowi wykorzystanie jej, w jak najpraktyczniejszy sposób, a także ułatwić codzienną pracę poprzez łatwy i szybki załadunek i rozładunek przewożonych towarów w miejscu docelowym. Zapoznaj się z możliwościami przyczepy samochodowej Neptun N7-263 rt o numerze wewnętrznym GN158.
PrzyczepyMarter.pl Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt ( DMC: 750 KG Wymiary: 263 x 129 x 40 cm ) [GN158]


Przyczepa samochodowa Neptun z gamy Rustik N7-263 rt, znajdująca się w ofercie sklepu motoryzacyjnego PrzyczepyMarter, to pojazd lekki rejestrowany docelowo z dopuszczalną masą całkowitą 750 kg (DMC w dowodzie rejestracyjnym). Masa własna przyczepy Rustik N7-263 rt wynosi 180 kg, a jej ładowność nominalna została określona na 570 kg. Z doświadczeń klientów, którzy zakupili akurat ten model przyczepy wynika, że wykorzystują oni ten pojazd do transportu towarów z o wiele większą masą rzeczywistą przedmiotów.
Katalog Przyczepy Samochodowe

Przyczepa Neptun Rustik N7-263 rt zgodnie z przepisami o ruchu drogowym jest przyczepą lekką czyli jej właściciel nie ma obowiązku przeprowadzania corocznych przeglądów technicznych. W zależności od Towarzystwa, ubezpieczenie OC na rok dla tej przyczepy to koszt rzędu od 40 do 60 zł. Ponadto dużym atutem dla kupujących będzie fakt, że 99% kierowców będzie mogło ją holować, posiadając prawo jazdy kategorii B (więcej informacji o holowaniu przyczep znajdziesz w artykułach na blogu). Prezentowany na karcie produktu model N7-263 rt to przyczepka jednoosiowa dostosowana do przewożenia różnorodnych przedmiotów, w tym na przykład płyt kartonowo - gipsowych lub długich płyt wykorzystywanych w budownictwie, których długość wynosi około 260 cm i więcej. Standardowa szerokość przestrzeni załadunkowej wynosi 129 cm i została ograniczona po bokach stalowymi burtami, które jednak można dość sprawnie zdemontować.

Jeśli chodzi o budowę przyczepki samochodowej Rustik N7-263 rt o numerze wewnętrznym GN158, ma ona całkowicie sprawaną ramę, co zapewnia całej konstrukcji dużą wytrzymałość podczas przewożenia towarów. Akurat ten model nie został wyposażony w resory i amortyzatory osi, jednak dostępne są modele o tej samej budowie wzbogacone o wspomniane elementy konstrukcyjne. Skrzynia załadunkowa została oparta na zimnogiętych podłużnicach ramy o przekroju U oraz 4 poprzecznych belkach pod podłogą. Na to została osadzona płyta wodoszczelna z warstwą antypoślizgową o grubości 12 mm co w zupełności wystarczy do przewożenia ciężkich towarów.

Jeśli chodzi o praktyczny aspekt przyczepki towarowej Rustik N7-263 rt należy wspomnieć o profilowanych burtach wokół przestrzenii transportowej, które zostały wykonane z wysokiej jakości blachy cynkowanej ogniowo. Ten model przyczepki standardowo posiada burty o wysokości 40 cm, co razem z plandeką np. wysokości 80 cm daje przestrzeń wysokości 120 cm od podłogi do "sufitu". W mojej ocenie jest to najpraktyczniejsze rozwiązanie, ponieważ holowana przyczepa nie stawia zbyt dużego oporu podczas jazdy. Profilowanie burt w przyczepach Neptun stosuje się, aby uzyskać dużą sztywność, odporność na uderzenia, a także ze względu na estetykę. Dla osób, które chcą przewozić szersze przedmioty na przyczepie, istnieje możliwość zdemontowania tak przednich jak i bocznych burt. Użytkownik pojazdu lekkiego z dopuszczalną masą całkowitą 750 kg otrzymuje wtedy płaską platformę o większych możliwościach transportowych - pozwala to na przewożenie długich ładunków (rur, desek, prętów zbrojeniowych itp.).

Z elementów konstrukcyjnych przyczepy samochodowej Rustik N7-263 rt [GN158] należy także wspomnieć o dyszlu strzałkowym ze wzmocnieniem i niezależnym zawieszu. W prezentowanym modelu zastosowano elementy gumowe osi, które zapewniają bezpieczną i stabilną jazdę, a także tłumią drgania podczas jazdy na drodze. Budowa przyczepy Rustik N7-263 rt umożliwia uchylanie skrzynii po zapięciu jej do haka samochodu. Wywrotna skrzynia jest praktycznym rozwiązaniem dla osób planujących przewożenie motocykli, skuterów, kosiarek samochodzików czy innych maszyn spalinowych na kołach.

Często zdarza się przewożenie dużych i ciężkich ładunków. Do ich bezpiecznego transportu można skorzystać z uchwytów do mocowania ładunku dzięki pasom transportowym, które umieszczone są w narożnikach skrzyni w każdej przyczepie marki Neptun. Natomiast na bocznych burtach oraz ewentualnie dodatkowych nadstawkach zamocowane są zaczepy dla plandeki. Element ten jest w standardzie dla każdego modelu Neptun Trailers. Dzięki nim zamocujesz plandeki płaskie jak i na wysokich stelażach. Wielofunkcyjne lampy są zamontowane pod tylną burtą przez co są chronione przed uszkodzeniami, wilgocią i błotem. Złącza kablowe są chronione w najlepszy dostępny sposób i zapewniają wieloletnie bezobsługowe działanie.

Oprócz wspomnianych informacji o prezentowanym modelu przyczepy, należy także wspomnież, że do wszystkich przyczep marki Neptun istnieje możliwość dokupienia szeregu akcesoriów, które z łatwością można zamontować i usprawnić sobie transport towarów. Najważniejszymi z nich są oczywiście plandeki ze stelażami podplandekowymi ochraniającymi skrzynię przed deszczem, opadami śniegu lub gradem. Bazując na własnym doświadczeniu, swoim klientom polecam plandeki wysokości 80 cm oraz grubości 650 gr/m2. Różnica w gramaturze i cenie pomiędzy nimi, a tymi 520 gr/m2 jest niewielka. Drugim elementem często wybieranym przez kupujących przyczepy to koło podporowe montowane przy dyszlu do poziomowania przyczepy odpiętej od haka samochodu osobowego. Do tego warto wspomnież także o podporach bocznych, dokręcanych w tylnej części skrzynii specjalnymi obejmami. We wsztstkich przyczepach samochodowych Neptun Rustik N7-263 rt [GN158] montowane są zaczepy kulowe Winterhoff. Posiadają one uniwersalne wejście dla zamka zaczepu kulowego. Dzięki niemu, po zapięciu przyczepy na hak holowniczy samochodu, nie będziemy mogli odpiąć przyczepy. Jest to swego rodzaju zabezpieczenie przed kradzieżą naszego pojazdu sprzed marketu czy z parkingu... Poniżej znajdzie szczegółową listę akcesoriów wraz z cenami brutto zawierającymi podatek VAT.

Opisana przyczepa samochodowa marki Neptun Rustik N7-263 rt nie jest jedynym modelem dostępnym do kupna. Jeśli jeszcze nie czytałeś mojego bloga poświęconego przyczepą samochodowym i nie masz sprecyzowanych potrzeb, zachęcam Cię do zapoznania się z wybranymi artykułami tematycznymi poświęconymi rejestrowaniu pojazdów, holowaniu przyczep i poruszaniu się zestawem z przyczepą po drogach publicznych. Dobrze przygotowany kierowca będzie czuł się bezpiecznie i co ważne, nie będzie stwarzał zagrożenia dla innych użytkowników dróg. Poniżej zapoznasz się ze szczegółami gwarancji, jaką została objęta ta przyczepa oraz ogólnymi informacjami o wybranej marce Neptun oraz sklepie PrzyczepyMarter.

Są to przyczepy samochodowe, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów - nowoczesne przyczepy półprofesjonalne Neptun z gamy Rustik, które znajdą różne zastosowanie, szczególnie do przewożenia dużych towarów podczas remontów, prac budowlanych, przewozu towarów w firmie czy codziennych pracach ogrodniczych w domu. Są to przyczepy półprofesjonalne ze sztywną i trwałą konstrukcją. Dużą wytrzymałość konstrukcji zapewniają całkowicie spawane rama i dyszel, zimnogięte podłużnice ramy o przekroju U oraz jej poprzeczne belki. Przyczepy Rustik posiadają otwieraną przednią burtę oraz demontowalne boczne burty. Dzięki temu użytkownik otrzyma płaską platformę do przewożenia długich bądź szerokich przedmiotów. Mocne i funkcjonalne burty zostały wykonane z profilowanej blachy ocynkowanej o wysokości 40 cm.

Wszystkie przyczepy samochodowe z gamy Rustik, Pro i Trailwood posiadają uchwyty taśmy do mocowania ładunków w narożnikach skrzyni. Są one zamontowane do podłogi i do spawanej ramy przez co pozwalają znacznie lepiej zabezpieczyć ładunek. Lampy wielofunkcyjne są zamontowane wewnątrz tylnej belki i pod tylną burtą przez co są chronione przed uszkodzeniami oraz wilgocią i błotem. Złącza kablowe są chronione w najlepszy dostępny sposób i zapewniają wieloletnie bezobsługowe działanie. Wszystkie modele z gamy Rustik posiadają uchylną skrzynię ładunkową, dzięki temu ładunek jest łatwy do zdjęcia z przyczepy. Wywrotność umożliwia także łatwiejsze wprowadzanie np. pojazdów kołowych na skrzynię ładunkową.
Blog prowadzony jest w celu promowania przyczep samochodywch w Łasku online. Na stronie zapoznasz się z informacjami o sklepie motoryzacyjnym z przyczepkami oraz praktycznymi wiadomościami o transporcie towarów.
TAGI
przyczepka neptun obi przyczepy neptun części przyczepki samochodowe mrówka przyczepki samochodowe bricoman przyczepki samochodowe bricomarche przyczepa neptun n7-236 przyczepa neptun n7-263 przyczepy neptun części neptun przyczepy przyczepka neptun obi przyczepka neptun cena przyczepa neptun z plandeką przyczepka neptun opinie przyczepka samochodowa przyczepa neptun n7-236
OPINIE
Napisz Opinię: Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym UniMarter.com wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
POPULARNE
›  Neptun przyczepa platforma N13-305 multi z hamulcem najazdowym
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2018: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Łask: Wypożyczalnia i Sklep Przyczepy Samochodowe do 750 KG
›  Škoda Scala to nowy model samochodu kompaktowego z Czech
›  Stacja Benzynowa ViaToll: Gdzie Kupić dla Przyczep Samochodowych
›  Motoryzacja Przyczepy samochodowe Black Friday Czarny Piątek 2018
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Škoda określa kluczowe wyzwania w zakresie elektromobilności
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›  Przyczepy z hamulcem najazdowym. Jaką wybrać do samochodu?
›  Pierwsze zdjęcia samochodu Škoda Scala z jego wnętrza przed premierą!
›  Przyczepą kempingową na Nordkapp: Atrakcje Szwecja i Norwegia
›  Laweta samochodowa Szwajcarka Sprzedam! Waga, wymiary i cena.
›  23. Jarmark Łaski 2019: Program Dni Łasku i Atrakcje Zespoły
›  Części samochodowe Łask do samochodów osobowych i dostawczych
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Włochy przyczepą kempingową: Podróżowanie, Koszty, Atrakcje
›  Wakacje: Jazda z przyczepą kempingową technika i bezpieczeństwo!
›  Przyczepa podłodziowa Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Case Study: Pozycjonowanie stron razem z PrzyczepyMarter w Google
›  Szybki rozwój przemysłu napędza transport ładunków ponadgabarytowych
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Szlak bojowy Armii Łódź we wrześniu 1939 roku w wojnie obronnej
›  Ekonomiczna jazda z przyczepą kempingową na wakacjach po Europie!
›  Przyszłość samochodów elektrycznych w Polsce. Przegląd rynku!
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 10/Grudzień/2018 (04:31) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi [GN155]

  Cena brutto (z VAT) 5000.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw [GN104]

  Cena brutto (z VAT) 2100.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N07-253 bois PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N07-253 bois [GN197]

  Cena brutto (z VAT) 4200.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Podłodziowa N7-17 navy PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PODŁODZIOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Podłodziowa N7-17 navy [GN034]

  Cena brutto (z VAT) 3100.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N07-263 2 pro PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRO//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N07-263 2 pro [GN203]

  Cena brutto (z VAT) 5550.00 PLN
  Produkt na zamówienie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw [GN115]

  Cena brutto (z VAT) 3000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 kps [GN125]

  Cena brutto (z VAT) 4100.00 PLN
  Produkt na zamówienie
Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 [GN202]

  Cena brutto (z VAT) 2180.00 PLN
  Produkt na zamówienie
Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 [GN064]

  Cena brutto (z VAT) 2030.00 PLN
  Produkt na zamówienie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt [GN158]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  Produkt na zamówienie
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt Ubezpieczenia
YouTube Facebook Twitter
© 2018 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl
Przyczepy Samochodowe Katalog
PrzyczepyMar
ter