PRZYCZEPYMARTER//BLOG

Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów

Marcin Jankowski  •  11/Grudzień/2018 (15:03), aktualizacja 26/Marzec/2019 (17:21)
Potrzebujesz lekkiej przyczepki samochodowej do przewożenia motocykli? W tym przypadku, do zaoferowania w sklepie PrzyczepyMarter są dwa modele przyczepek specjalistycznych - Neptun Moto N6-220 pm2 i Neptun Moto N7-221 pm3, odpowiednio z dwiema i trzema rynnami transportowymi. W zestawie z każdą przyczepą motocyklową jest także podjazd do łatwiejszego wprowadzenia motocykla na platformę transportową. Przyczepki motocyklowe Neptun do przewożenia motocykli mają bardzo zbliżone charakterystyki, ich główna różnica polega na ilości rynn transportowych i szerokości samej platformy. Dla większych motorów zalecana jest wersja z trzema rynnami, ponieważ wtedy ładunek będzie równomiernie rozłożony na przyczepie.

Neptun Motocyklowa Przyczepa Jednoosiowa N6-220 pm2 w sklepie PrzyczepyMarter.pl


Jako pierwszy został przedstawiony model na dwie sztuki motorów i należy ona do gamy przyczep specjalistycznych. Tak jak zostało to wielokrotnie powiedziane przystosowana jest ona do przewozu dwóch motocykli, w związku z czym przyczepa Neptun pm2 standardowo wyposażona została w dwie rynny transportowe z zespolonymi pałąkami do mocowania przedniego koła motocykla i jedną rynną najazdową (podjazdem), umożliwiającym wprowadzanie jednośladu na platformę. Standardowo zamocowane plastikowe błotniki na kołach chronią przewożony pojazd przed jego zachlapaniem podczas przewożenia. Podczas holowania przyczepy samochodem bezpieczeństwo i wygodę zapewnia niezależne zawieszenie, elementy gumowe osi i nisko zawieszona rama, co wpływa także na stabilną jazdę.

W dalszej części artykułu znajdziesz galerię zdjęć z zaprezentowanymi przyczepami motocyklowymi Neptun, w tym z modelem N6-220 pm2. Porównaj dwa modele przyczep transportowych przygotowanych do przewożenia różnych motocykli.

Charakterystyka przyczepy motocyklowej Neptun N6-220 pm2

• Kod wewnętrzny: GN064
• DMC: 750 KG
• Masa przyczepy: 117 KG
• Ładowność: 633 KG
• Wymiary: 205-225 x 130 x 31 cm
• Liczba osi: 1x750
• Rozmiar koła: 155/70 R13
• Resor/Amortyzator: Nie
• Hamulec najazdowy: Nie
• Gwarancja: Tak
• Uchylność: Przyczepa wywrotka

Przyczepa motocyklowa Neptun Moto N6-220 pm2 posiada uchylną platformę ładunkową oraz rynnę najazdową, co pozwala na łatwy załadunek i rozładunek motocykla w różnych warunkach. W celu zabezpieczenia przewożonego ładunku - skutera, motocykla - przyczepka Moto posiada uchwyty mocujące pasów. Niezależne zawieszenie, elementy gumowe osi i nisko zawieszona rama zapewniają bezpieczną i stabilną jazdę. Jaka każda przyczepa samochodowa Neptun, również ta posiada lampy wielofunkcyjne znajdujące się w stalowej obudowie dzięki czemu są chronione przed uszkodzeniami mechanicznym.

Jej odpownikiem jest przyczepa z trzema rynnami transportowymi o nazwie Przyczepa Motocyklowa Neptun N7-221 pm3 [GN202]. Model z trzema rynnami został przedstawiony poniżej.

Neptun Motocyklowa Przyczepa Jednoosiowa N7-221 pm3 w sklepie PrzyczepyMarter.pl


Zaprezentowany model należy do kategorii lekkich przyczep specjalistycznych i został przystosowany do przewozu motocykli. Przyczepka jednoosiowa moto N7-221 pm3 jest standardowo wyposażona w trzy szyny transportowe z pałąkami do mocowania przedniego koła motocykla i jedną rynną najazdową, umożliwiającą wprowadzanie jednośladu. Plastikowe błotniki na kołach chronią przewożony pojazd przed jego zachlapaniem podczas przewożenia na dlugich trasach w deszczowe dni.

Przyczepa motocyklowa Neptun Moto N7-221 pm3 posiada uchylną platformę ładunkową oraz rynnę najazdową, co pozwala na łatwy załadunek i rozładunek motocykla. W celu zabezpieczenia przewożonego ładunku - skutera, motocykla - przyczepka Moto posiada uchwyty mocujące pasów. Niezależne zawieszenie, elementy gumowe osi i nisko zawieszona rama zapewniają bezpieczną i stabilną jazdę. Jaka każda przyczepa samochodowa Neptun, również ta posiada lampy wielofunkcyjne znajdujące się w stalowej obudowie dzięki czemu są chronione przed uszkodzeniami mechanicznym. Szczegółowa karta przyczepy opisująca model N7-221 pm3.

Charakterystyka przyczepy motocyklowej Neptun N7-221 pm3

• Kod wewnętrzny: GN202
• DMC: 750 KG
• Masa przyczepy: 140 KG
• Ładowność: 610 KG
• Wymiary: 205-225 x 148.5 x 31 cm
• Liczba osi: 1x750
• Rozmiar koła: 155/70 R13
• Resor/Amortyzator: Nie
• Hamulec najazdowy: Nie
• Gwarancja: Tak
• Uchylność: Przyczepa wywrotka

Jej odpownikiem jest przyczepa z dwoma rynnami transportowymi o nazwie Przyczepa Motocyklowa Neptun N6-220 pm2 [GN064]. Dodatkowo do każdej przyczepy motocyklowej przypisana została lista akcesoriów. Część z nich jest standardowym elementem wyposażenia, natomiast niektóre z nich można dokupić w razie zużycia.

Do każdej przyczepy motocyklowej istnieje możliwość dokupienia akcesoriów ułatwiających transport motocykli, przewożenia ładunków czy konserwację: Zamek do zaczepu kulowego, Blokada do zaczepu kulowego, Blokada do zaczepu kulowego, Podjazd 1680 mm, Zestaw koła manewrowego fi 200 ze śrubami, Zestaw stabilizatora pm/atv ze śrubami, Uchwyt koła dolny, Szyna transportowa, Koło zapasowe 155/70 R13 4x98mm, Koło podporowe 200 mm, Podpora przyczepy, Obejma koła podporowego 200 mm.

Każdy klient, który zdecyduje się zakupić nową przyczepę samochodową, otrzymuje gotowy produkt do rejestracji wraz z kompletem wymaganych dokumentów w Wydziale Komunikacji w celu otrzymania dowodu rejestracyjnego pojazdu wraz z tablicą - dokumentem zakupu (faktura), gwarancją na 2 lata, instrukcją obsługi pojazdu oraz homologacją EU producenta. Ponadto w artykule Rejestracja przyczepki w wydziale komunikacji od A do Z - dostępnym na Blogu - został szczegółowo opisany proces rejestracji i ubezpieczania nowej przyczepki samochodowej. Pamiętaj, że przyczepę należy ubezpieczyć w tym samym dniu co rejestracja w urzędzie.

Wśród szerokiej i dostosowanej do wielu potrzeb gamy przyczep samochodowych marki Neptun można rozróżnić ich kilka rodzajów, które tworzone są jako pojazdy rekreacyjne bądź do profesjonalnych zastosowań. Najbardziej charakterystycznymi lekkimi pojazdami dla każdego są przyczepy z burtami ze stali. W bogatej ofercie znajdziesz także przyczepy z kołami schowanymi pod skrzynią (NORDICA) czy przyczepy z burtami ze sklejki (TRAILWOOD). Do przewozu większych maszyn bądź średniej wielkości mini pojazdów znajdą zastosowanie uniwersalne przyczepy platformowe (MULTI). Wśród przyczep dostępnych w ofercie sklepu PrzyczepyMarter.pl znajdują się także przyczepy do transportu motocykli (MOTO) oraz do transportu łodzi (NAVY). Przyczepy samochodowe Neptun dystrybuowane są w całej Europie, w tym również w Polsce w sklepie stacjonarnym na Przygoniu w województwie łódzkim.

Polski motocykl o wyjątkowej konstrukcji na targach w Londynie w wykonaniu Game Over Cycles pokryty tatuażami


Nawiązanie do tradycji wyraża się nie tylko w temacie Cheyenne Bike, ale również w rozwiązaniach konstruktorskich maszyny. Motocykliści często tatuowali się maszynkami zbudowanymi przez nich samych, dlatego też trapezowe przednie zawieszenie maszyny jest elementem wyglądającym jak tradycyjna cewkowa maszynka do tatuaży. Motocykl o wyjątkowej konstrukcji pokryty tatuażami miał swoją premierę podczas London International Tattoo Convention 2014, najbardziej prestiżowego konwentu sztuki zdobienia ciała na świecie.

Polska firma budująca motocykle typu custom, Game Over Cycles (GOC), ujawniła maszynę, która powstała we współpracy z niemiecką firmą Cheyenne Professional Tattoo Equipment. Cheyenne Bike "The Recidivist", bo tak nazywa się motocykl, to customowa maszyna inspirowana tradycjami środowiska motocyklistów oraz światem tatuaży. Upiększanie motocykli motywami tatuatorskimi wykonanymi za pomocą aerografu jest częstą praktyką firm produkujących motocykle. Wyjątkowość Cheyenne Bike "The Recidivist" polega jednak na tym, że cała konstrukcja maszyny została pokryta cielącą skórą o jasnym kolorze zbliżonym do koloru skóry ludzkiej, na którym to materiale, przy użyciu znanych na całym świecie profesjonalnych maszynek tatuatorskich marki Cheyenne, artyści z dwóch polskich salonów tatuaży, Individuum and Steel Will Tattoo Factory wykonali bezpośrednio na motorze najprawdziwsze tatuaże. Wytatuowana skóra pokrywa opony, bak, siedzenie, zbiornik oleju, tylny błotnik, lampę oraz wiele mniejszych elementów. Dodatkowo pojazd został wyposażony w profesjonalne części motocyklowe dostarczone przez holenderską firmę Zodiac Performance Products for Harley-Davidson.

Koncept motocykla nawiązuje do tradycji tatuowania się obecnej od lat w środowisku motocyklowym w USA. Motocykliści tatuowali się zarówno ze względów osobistych, aby wyrazić swój charakter oraz styl życia, a także społecznych. W niestabilnych latach powojennej Ameryki wielu motocyklistów nie rzadko prowadziło życie na krawędzi prawa, ale w owych trudnych czasach byli oni również bardzo aktywni w pomaganiu ludziom z ich lokalnej społeczności. Cheyenne Bike "The Recidivist" jest więc artystyczną wizją nawiązującą do tych tradycji, która w swojej konstrukcji oraz zdobieniach przedstawia historię człowieka z mocnym charakterem. Osobę, która ceni sobie indywidualność, osobistą ekspresję oraz poczucie wolności.

Stanisław Myszkowski, założyciel GOC i pomysłodawca projektu, tak uzasadnia jego genezę: "Pomysł na stworzenie motocykla pokrytego prawdziwymi tatuażami zrodził się w mojej głowie około 10 lat temu. Sam jestem wytatuowany i zarówno motocykle, jak i tatuaże, traktuję w podobny sposób, czyli jako formę uzewnętrznienia własnych uczuć lub ekspresji charakteru. W tym projekcie chcieliśmy stworzyć motocykl, który byłby połączeniem świata motoryzacji ze światem tatuaży i wyrażał ich charakterystykę, nie tylko w konstrukcji, ale również i zdobieniu. Poza tym chcieliśmy w tej maszynie połączyć nowoczesność z tradycją. Z jednej strony zbudowaliśmy motocykl oparty na maszynie najbardziej tradycyjnej marki motocyklowej na świecie, czyli Harley-Davidson, z drugiej strony zastosowaliśmy dosyć innowacyjne rozwiązania, w których mechanizmy maszynek do tatuaży stały się integralnymi i w pełni funkcjonalnymi elementami konstrukcji motocykla."

Konstrukcja motocykla zawiera również inne elementy imitujące wygląd maszynek tatuatorskich, a wszystkie te części są w pełni funkcjonalnymi elementami konstrukcji motocykla. Mechanizm działania tych elementów jest taki sam, jak w sprzęcie tatuatorskim. Na przykład wydech motocykla wygląda i jest skonstruowany dokładnie tak, jak maszynka do tatuowania marki Cheyenne. Uwzględnia to wchodzące w jego skład igły, które po uruchomieniu silnika, poruszają się w taki sam sposób, jaki ma to miejsce kiedy maszynka Cheyenne pracuje aplikując tusz pod skórę tatuowanej osoby.

Dodatkowo konstrukcja maszyny jest oparta na wielu rozwiązaniach technicznych nawiązujących do burzliwego trybu życia powojennych motocyklistów. Dźwignia, która uruchamia motocykl ma kształt dźwigni detonatora, tylna lampa wraz z kierunkowskazami wygląda jak kastet. Poza tym mocowanie zacisków hamulcowych w przednim kole ma wygląd kajdanek, zaś klamki do sprzęgła i hamulca przedniego kształt noża motylkowego "butterfly". W nawiązaniu do czasem "podrażnionych" relacji motocyklistów z prawem, dźwignia do pompy hamulcowej jest uformowana w kształcie paragrafu. Motocykl jest utrzymany w stylu oldschool, dlatego też klamki do sprzęgła i hamulca przedniego są odwrócone, a biegi zmienia się za pomocą tzw. "drążka samobójcy", czyli mechanizmu, w którym żeby zmienić bieg w trakcie jazdy, motocyklista musi puścić jedną rękę z kierownicy i przesunąć dźwignię zmiany znajdującą się przy baku paliwa.

Budowa motocykla trwała pięć miesięcy. Cheyenne Bike "The Recidivist" jest oparty na motocyklu Harley-Davidson Softail, ale z oryginalnej maszyny zostaną tylko część ramy oraz silnik Twin Cam 96", a wszystkie pozostałe elementy konstrukcji oraz zastosowane mechanizmy są autorskimi rozwiązaniami konstruktorów z firmy Game Over Cycles. Elementy wykonane przez GOC obejmują m.in.:

- rama wykonana z ceowników (modyfikowana z ramy HD Softail)
- wahacz tylny z ceowników
- przednie zawieszenie wraz z amortyzatorami
- kierownica z manetkami i klamkami
- pompy hamulcowe
- podłogi
- pedał hamulca
- błotnik tylny
- zbiornik paliwa
- siedzenie wraz z mocowaniem
- kowery na silnik wraz z pokrywami głowic
- filtr powietrza
- lampa przednia i tylna

Tatuaże zdobiące motocykl zostały wykonane przez dwóch polskich artystów ze Stalowej Woli, Tomasza Lecha ze studia Individuum Tattoo oraz Krzysztofa Królaka ze Steel Will Tattoo Factory. Tatuaże w treści nawiązują do motywów zdobiących ciała osób ze środowisk będących inspiracją motocykla. Poprzez stworzenie zarówno fikcyjnych postaci, jak i zastosowanie odniesień do realnych osób oraz zdarzeń, całość motywów wizualnych zdobiących motocykl ukazuje historię człowieka o burzliwym życiu .

Na konstrukcji można znaleźć więc wytatuowane listy gończe, broń, cygaro, stłuczoną butelkę wódki, noże, brzytwy, sceny prezentujące czasy prohibicji. Żaden z wykonanych tatuaży nie znalazł się w danym miejscu przypadkowo i był od początku przemyślany. Poczynając od pojedynczego elementu na lampie, gdzie celowo jest wytatuowana ćma, którą zawsze ciągnie do światła, po rozbudowane sekwencje wzorów tworzących większą historię. Jedną z takich opowieści można na przykład dostrzec na przednim kole motocykla, gdzie jest zaprezentowana historia zawierającą sekwencję następujących po sobie wydarzeń - napadu na bank, ujęcia sprawcy przez policję, osadzenia go w areszcie, odwiedziny ukochanej, próbę ucieczki bohatera z więzienia itd.

Kolorystyka zdobień jest utrzymana w stylu starych tatuaży. Jedynym wyraźnym motywem kolorystycznym są karciane elementy na kołach. Mają one na celu oddzielenie poszczególnych wzorów i elementów historii tak, aby były bardziej czytelne. Poszczególne historie są wyodrębnione również za pomocą oddzielających je kompozycji kwiatowych.

Tatuaże znajdują się nawet w miejscach niewidocznych na pierwszy rzut oka, czyli elementach będących środkiem lub spodem podzespołów motocykla np. na wewnętrznej stronie przeciętego na pół baku. Ich wykonanie na wszystkich elementach konstrukcji zajęło 250 godzin.

Jak jeździć w zimne dni na motocyklu?


Dla wielu zima jest okresem gdzie odkłada się kaski na półkę a motor zamyka w garażu. To taki okres, który oznacza koniec jazdy motocyklem. Jednak w zimne dni nadal możesz poruszać się na motocyklu ale musisz pamiętać o odpowiednim ubiorze. Dowiedz się jak jeździć zimą na motocyklu. W takich miejscach gdzie w okresie zimowym jest mało śniegu i niskie temperatury nadal możesz poruszać się na motocyklu. Jednak wystawiając się na takie czynniki natury łatwo można się przeziębić i złapać kaszel. Niska temperatura doprowadza do zamarzania dłoni co może doprowadzić do braku kontroli nad manetkami, umysł staje się bardziej otępiały i trudniej nam kojarzyć pewne fakty i mieć szybki refleks. Ogólnie mówiąc nasz czas reakcji zaczyna się wydłużać i narażamy się na pewne niebezpieczeństwo.

Duży wpływ na wyziębienie naszego ciała ma zimny wiatr. Podczas jazdy zimny wiatr szybciej wyciąga ciepło człowieka. Mimo niskim temperatur to prędkość na motorze sprawia, że wokół nas panują jeszcze niższe temperatury. Aby się przed tym chronić stosuje się specjalną odzież ochronną. Ciepła odzież ochronna to najlepsze rozwiązanie aby się zabezpieczyć przed nadmiernym wychłodzeniem organizmu. Jednak końcowe dni lata czy jesieni mogą być zdradzieckie na motocyklistów a zwłaszcza wieczorne pory kiedy coraz szybciej zaczyna się robić zimno.

W takich przypadkach stosuje się prowizoryczne techniki ogrzewania aby dostać się do domu. Można wykorzystać zwykłą gazetę i wyłożyć nią wnętrze naszej kurtki. Pozwoli to wyizolować nasze ciepło wewnątrz i zatrzymać aby nie uciekało. Dodatkowo możemy zatrzymać się na stacji paliw i ogrzać sobie skostniałe ręce osuszaczem w toalecie. Ten sam efekt uzyskamy ciepłą wodą ale ręce przed kontynuowaniem jazdy muszą być dobrze wysuszone. Czasem jednak trzeba pójść do głowy po zdrowy rozsądek gdzie warunki na drodze są naprawdę bardzo trudne. Wtedy najlepszy rozwiązaniem jest postój w restauracji lub innym ciepłym miejscu. Dlatego należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa.
1

Neptun N6-220 pm2: Przyczepa Motocyklowa z Dwiema Rynnami

Neptun N6-220 pm2: Przyczepa Motocyklowa z Dwiema Rynnami© Sklep PrzyczepyMarter.pl
Widok z góry na przyczepę motocyklową Neptun z dwiema rynnami do transportu motocykli.
2

Przyczepa Motocyklowa Neptun z trzema rynnami na motocykle

Przyczepa Motocyklowa Neptun z trzema rynnami na motocykle© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Widok przyczepy motocyklowej Neptun z trzema rynnami
3

Pałąki do mocowania kół motocykli w przyczepkach Neptun

Pałąki do mocowania kół motocykli w przyczepkach Neptun© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Pałąki przy rynnach do transportu motocykli w przyczepach samochodowych Neptun
4

Widok na przyczepę motocyklową Neptun Moto 3

Widok na przyczepę motocyklową Neptun Moto 3© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Nisko zawieszona platforma na przyczepie motocyklowej Neptun pm3 z trzema rynnami do transportu motorów.
5

Trzy rynny i podjazd w standardzie na przyczepach motocyklowych Neptun

Trzy rynny i podjazd w standardzie na przyczepach motocyklowych Neptun© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Z przyczepą Neptun motocyklową w zestawie znajduje się także podjazd do łatwego wprowadzania motocykli
6

Przyczepy motocyklowe Neptun: Szeroka platforma do łatwego wprowadzania motocykli

Przyczepy motocyklowe Neptun: Szeroka platforma do łatwego wprowadzania motocykli© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Szerokie tylne światło platformy do łatwego transportowania motocykli na przyczepie Neptun
7

Wytatuowany motocykl z garażu GOC z targów w Londynie

Wytatuowany motocykl z garażu GOC z targów w Londynie© GOC/materiały prasowe
Oficjalna prezentacja motocykla miała miejsce na targach tatuażu w Londynie
Blog prowadzony o motoryzacji, transporcie oraz sklep z przyczepami samochodywymi dla klientów z Sieradza, Zduńskiej Woli, Łasku, Pabianic i Łodzi online. W najbliższym czasie uruchomiony zostanie także sklep z częściami samochodowymi pod tą samą marką PrzyczepyMarter!
TAGI
#Ubezpieczenia przyczepka motocyklowa niewiadów przyczepa motocyklowa wymiary neptun moto2 jednokołowa przyczepka motocyklowa przyczepa neptun moto 2 przyczepka motocyklowa składana neptun przyczepy części do przyczep motocyklowych przyczepa neptun moto 3 przyczepa motocyklowa wymiary przyczepa na motocykl przyczepy motocyklowe producenci części do przyczep motocyklowych marathontrailers przyczepki samochodowe turystyczne neptun moto3
OPINIE
Napisz Opinię: Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
POPULARNE
›  Stacja Benzynowa: Gdzie Kupić ViaToll dla Przyczep Samochodowych
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Ochrona danych kluczowa z punktu widzenia rozwoju kolejnych technologii
›  Black Friday 2019: Co to jest i kiedy wypada? Lista sklepów!
›  Piknik Lotniczy w Łasku 2019: Dzień Otwarty i Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego
›  Program Święto Niepodległości Polski: Sieradz - Pabianice - Łódź 2019
›  Jarmark Bożonarodzeniowy w Łodzi 2019 - Jarmark Piotrkowska
›  Czym odtworzyć plik filmowy DAV? Jak przerobić plik na AVI?
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2019: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
›  VI Krajowe Święto Truskawki Buczek 2020: kto wystąpi, program!
›  Przyczepa platforma niskopodwoziowa pod ule quady mini samochody
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Przyczepy podłodziowe Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Urodziny Łodzi 2020: Program koncerty i rozrywka dla mieszkańców
›  Pasy transportowe rodzaje, gdzie kupić? Sprawdź teraz ofertę
›  Tunel średnicowy Łódź: Budowa i przebieg pod centrum miasta
›  Jarmark Łaski 2019 Program Dni Łasku i Kto Wystąpi na Scenie?
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Pasy transportowe: Sposoby mocowania i zabezpieczenia ładunków w transporcie
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›  Pociąg do Kolumny 2020: wrześniowe koncerty i promocja biznesu
›  Święto Truskawki Buczek 2019: kto wystąpi, program, atrakcje!
›  Łask wiadomości lokalne i kryminalne online kronika wydarzenia
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Wojska Obrony Terytorialnej: jak się dostać, wymagania, wyposażenie...
›  81. Rocznica wybuchu II wojny światowej we wrześniu 2020
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
›  Program Święta 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku 2019
›  Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?
›  Pomyśl o logistyce i sprawnym transporcie prowadząc e-handel
›  Jak kupować w Black Friday 2019 by nie stracić oszczędności?
›  Wypożyczalnia Sklep Przyczep Samochodowych do 750 KG w Łasku
›  37% polskich start-upów pracuje nad przynajmniej jedną przełomową technologią
›  Pasy transportowe z napinaczem do mocowania dużych ładunków
›  Przyczepa Kempingowa: Wynajem łódzkie. Oferty na wakacje!
›  Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów
›  Już wkrótce nowotworom będzie można zapobiegać
›  Samochód terenowy Willys MB: Budowa i historia kultowego modelu
›  Wymiana rekomendacji pomaga rozwijać biznes i pozyskiwać nowe kontrakty
›  Łódź stolicą branży life science w Polsce
›  W Toruniu trwają prace nad miniaturowym, optycznym zegarem atomowym
›  Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2019 Jasna Góra
›  Pornografię codziennie oglądają dziesiątki tysięcy dzieci
›  9 Łódzka Brygada Obrony Terytorialnej rośnie w siłę - ruszyło formowanie batalionu w Kutnie
›  Co to jest ubezpieczenie? Rodzaje ubezpieczeń i ich charakterystyka
›  Wiele młodych mam myśli o założeniu własnego biznesu
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 15/Listopad/2019 (20:30) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps [GN156]

  Cena brutto (z VAT) 6280.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor [GN192]

  Cena brutto (z VAT) 3130.00 PLN
  3 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 rt [GN149]

  Cena brutto (z VAT) 3550.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt [GN213]

  Cena brutto (z VAT) 2480.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-305 multi [GN152]

  Cena brutto (z VAT) 3300.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw [GN104]

  Cena brutto (z VAT) 2450.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw [GN115]

  Cena brutto (z VAT) 3200.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Podłodziowa N13-20 navy PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PODŁODZIOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Podłodziowa N13-20 navy [GN231]

  Cena brutto (z VAT) 5950.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 ptr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 ptr resor [GN166]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt [GN100]

  Cena brutto (z VAT) 3450.00 PLN
  1 produkt dostępny
Przyczepy Auto Części Wydarzenia Biznes Prawo jazdy Sport Blog Black Friday 2019 Forum motoryzacyjne
English Deutsch Français Italiano Nederlands Český Svenska Română 中文 Türkçe
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt
YouTube Facebook PrzyczepyMarter
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl

Sklep motoryzacyjny PrzyczepyMarter jest autoryzowanym dystrybutorem i dealerem przyczep samochodowych marki Neptun, Sorelpol produkowanych przez firmę Sorelpol Sp. z o.o. z głównym biurem w Warszawie. W punkcie handlowym w centralnej części województwa łódzkiego znajduje się cała gama lekkich i ciężkich przyczepek samochodowych jednoosiowych oraz dwuosiowych, o bardzo zróżnicowanej charakterystyce przystosowanej do codziennej pracy z ciężkimi i wielkogabarytowymi towarami. Blog i jednocześnie sklep PrzyczepyMarter.pl został opracowany na potrzeby klientów poszukujących dobrej i taniej przyczepki samochodowej. Serwis internetowy o przyczepkach, samochodach i przyczepach kempingowych zawiera szeroki zakres praktycznych informacji publikowanych w różnych wiadomościach online.
Black Friday 2019: Wyprzedaże i Promocje →
PrzyczepyMart
er
Konto @  Forum ⚒ Menu ☈