PRZYCZEPYMARTER//BLOG

Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów

Marcin Jankowski  •  11/Grudzień/2018 (15:03), aktualizacja 28/Grudzień/2018 (13:37)
Potrzebujesz lekkiej przyczepki samochodowej do przewożenia motocykli? W tym przypadku, do zaoferowania w sklepie PrzyczepyMarter są dwa modele przyczepek specjalistycznych - Neptun Moto N6-220 pm2 i Neptun Moto N7-221 pm3, odpowiednio z dwiema i trzema rynnami transportowymi. W zestawie z każdą przyczepą motocyklową jest także podjazd do łatwiejszego wprowadzenia motocykla na platformę transportową. Przyczepki motocyklowe Neptun do przewożenia motocykli mają bardzo zbliżone charakterystyki, ich główna różnica polega na ilości rynn transportowych i szerokości samej platformy. Dla większych motorów zalecana jest wersja z trzema rynnami, ponieważ wtedy ładunek będzie równomiernie rozłożony na przyczepie.
PrzyczepyMarter.pl Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów

Neptun Motocyklowa Przyczepa Jednoosiowa N6-220 pm2 w sklepie PrzyczepyMarter.pl


Jako pierwszy został przedstawiony model na dwie sztuki motorów i należy ona do gamy przyczep specjalistycznych. Tak jak zostało to wielokrotnie powiedziane przystosowana jest ona do przewozu dwóch motocykli, w związku z czym przyczepa Neptun pm2 standardowo wyposażona została w dwie rynny transportowe z zespolonymi pałąkami do mocowania przedniego koła motocykla i jedną rynną najazdową (podjazdem), umożliwiającym wprowadzanie jednośladu na platformę. Standardowo zamocowane plastikowe błotniki na kołach chronią przewożony pojazd przed jego zachlapaniem podczas przewożenia. Podczas holowania przyczepy samochodem bezpieczeństwo i wygodę zapewnia niezależne zawieszenie, elementy gumowe osi i nisko zawieszona rama, co wpływa także na stabilną jazdę.
1. Wybierz nową przyczepę
2. Kup przyczepę samochodową
3. Oszczędź nawet 500 zł!
Katalog Przyczep →

W dalszej części artykułu znajdziesz galerię zdjęć z zaprezentowanymi przyczepami motocyklowymi Neptun, w tym z modelem N6-220 pm2. Porównaj dwa modele przyczep transportowych przygotowanych do przewożenia różnych motocykli.

Charakterystyka przyczepy motocyklowej Neptun N6-220 pm2

• Kod wewnętrzny: GN064
• DMC: 750 KG
• Masa przyczepy: 117 KG
• Ładowność: 633 KG
• Wymiary: 205-225 x 130 x 31 cm
• Liczba osi: 1x750
• Rozmiar koła: 155/70 R13
• Resor/Amortyzator: Nie
• Hamulec najazdowy: Nie
• Gwarancja: Tak
• Uchylność: Przyczepa wywrotka

Przyczepa motocyklowa Neptun Moto N6-220 pm2 posiada uchylną platformę ładunkową oraz rynnę najazdową, co pozwala na łatwy załadunek i rozładunek motocykla w różnych warunkach. W celu zabezpieczenia przewożonego ładunku - skutera, motocykla - przyczepka Moto posiada uchwyty mocujące pasów. Niezależne zawieszenie, elementy gumowe osi i nisko zawieszona rama zapewniają bezpieczną i stabilną jazdę. Jaka każda przyczepa samochodowa Neptun, również ta posiada lampy wielofunkcyjne znajdujące się w stalowej obudowie dzięki czemu są chronione przed uszkodzeniami mechanicznym.

Jej odpownikiem jest przyczepa z trzema rynnami transportowymi o nazwie Przyczepa Motocyklowa Neptun N7-221 pm3 [GN202]. Model z trzema rynnami został przedstawiony poniżej.

Neptun Motocyklowa Przyczepa Jednoosiowa N7-221 pm3 w sklepie PrzyczepyMarter.pl


Zaprezentowany model należy do kategorii lekkich przyczep specjalistycznych i został przystosowany do przewozu motocykli. Przyczepka jednoosiowa moto N7-221 pm3 jest standardowo wyposażona w trzy szyny transportowe z pałąkami do mocowania przedniego koła motocykla i jedną rynną najazdową, umożliwiającą wprowadzanie jednośladu. Plastikowe błotniki na kołach chronią przewożony pojazd przed jego zachlapaniem podczas przewożenia na dlugich trasach w deszczowe dni.

Przyczepa motocyklowa Neptun Moto N7-221 pm3 posiada uchylną platformę ładunkową oraz rynnę najazdową, co pozwala na łatwy załadunek i rozładunek motocykla. W celu zabezpieczenia przewożonego ładunku - skutera, motocykla - przyczepka Moto posiada uchwyty mocujące pasów. Niezależne zawieszenie, elementy gumowe osi i nisko zawieszona rama zapewniają bezpieczną i stabilną jazdę. Jaka każda przyczepa samochodowa Neptun, również ta posiada lampy wielofunkcyjne znajdujące się w stalowej obudowie dzięki czemu są chronione przed uszkodzeniami mechanicznym. Szczegółowa karta przyczepy opisująca model N7-221 pm3.

Charakterystyka przyczepy motocyklowej Neptun N7-221 pm3

• Kod wewnętrzny: GN202
• DMC: 750 KG
• Masa przyczepy: 140 KG
• Ładowność: 610 KG
• Wymiary: 205-225 x 148.5 x 31 cm
• Liczba osi: 1x750
• Rozmiar koła: 155/70 R13
• Resor/Amortyzator: Nie
• Hamulec najazdowy: Nie
• Gwarancja: Tak
• Uchylność: Przyczepa wywrotka

Jej odpownikiem jest przyczepa z dwoma rynnami transportowymi o nazwie Przyczepa Motocyklowa Neptun N6-220 pm2 [GN064]. Dodatkowo do każdej przyczepy motocyklowej przypisana została lista akcesoriów. Część z nich jest standardowym elementem wyposażenia, natomiast niektóre z nich można dokupić w razie zużycia.

Do każdej przyczepy motocyklowej istnieje możliwość dokupienia akcesoriów ułatwiających transport motocykli, przewożenia ładunków czy konserwację: Zamek do zaczepu kulowego, Blokada do zaczepu kulowego, Blokada do zaczepu kulowego, Podjazd 1680 mm, Zestaw koła manewrowego fi 200 ze śrubami, Zestaw stabilizatora pm/atv ze śrubami, Uchwyt koła dolny, Szyna transportowa, Koło zapasowe 155/70 R13 4x98mm, Koło podporowe 200 mm, Podpora przyczepy, Obejma koła podporowego 200 mm.

Każdy klient, który zdecyduje się zakupić nową przyczepę samochodową, otrzymuje gotowy produkt do rejestracji wraz z kompletem wymaganych dokumentów w Wydziale Komunikacji w celu otrzymania dowodu rejestracyjnego pojazdu wraz z tablicą - dokumentem zakupu (faktura), gwarancją na 2 lata, instrukcją obsługi pojazdu oraz homologacją EU producenta. Ponadto w artykule Rejestracja przyczepki w wydziale komunikacji od A do Z - dostępnym na Blogu - został szczegółowo opisany proces rejestracji i ubezpieczania nowej przyczepki samochodowej. Pamiętaj, że przyczepę należy ubezpieczyć w tym samym dniu co rejestracja w urzędzie.

Wśród szerokiej i dostosowanej do wielu potrzeb gamy przyczep samochodowych marki Neptun można rozróżnić ich kilka rodzajów, które tworzone są jako pojazdy rekreacyjne bądź do profesjonalnych zastosowań. Najbardziej charakterystycznymi lekkimi pojazdami dla każdego są przyczepy z burtami ze stali. W bogatej ofercie znajdziesz także przyczepy z kołami schowanymi pod skrzynią (NORDICA) czy przyczepy z burtami ze sklejki (TRAILWOOD). Do przewozu większych maszyn bądź średniej wielkości mini pojazdów znajdą zastosowanie uniwersalne przyczepy platformowe (MULTI). Wśród przyczep dostępnych w ofercie sklepu PrzyczepyMarter.pl znajdują się także przyczepy do transportu motocykli (MOTO) oraz do transportu łodzi (NAVY). Przyczepy samochodowe Neptun dystrybuowane są w całej Europie, w tym również w Polsce w sklepie stacjonarnym na Przygoniu w województwie łódzkim.
1

Neptun N6-220 pm2: Przyczepa Motocyklowa z Dwiema Rynnami

Neptun N6-220 pm2: Przyczepa Motocyklowa z Dwiema Rynnami© Sklep PrzyczepyMarter.pl
Widok z góry na przyczepę motocyklową Neptun z dwiema rynnami do transportu motocykli.
2

Przyczepa Motocyklowa Neptun z trzema rynnami na motocykle

Przyczepa Motocyklowa Neptun z trzema rynnami na motocykle© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Widok przyczepy motocyklowej Neptun z trzema rynnami
3

Pałąki do mocowania kół motocykli w przyczepkach Neptun

Pałąki do mocowania kół motocykli w przyczepkach Neptun© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Pałąki przy rynnach do transportu motocykli w przyczepach samochodowych Neptun
4

Widok na przyczepę motocyklową Neptun Moto 3

Widok na przyczepę motocyklową Neptun Moto 3© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Nisko zawieszona platforma na przyczepie motocyklowej Neptun pm3 z trzema rynnami do transportu motorów.
5

Trzy rynny i podjazd w standardzie na przyczepach motocyklowych Neptun

Trzy rynny i podjazd w standardzie na przyczepach motocyklowych Neptun© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Z przyczepą Neptun motocyklową w zestawie znajduje się także podjazd do łatwego wprowadzania motocykli
6

Przyczepy motocyklowe Neptun: Szeroka platforma do łatwego wprowadzania motocykli

Przyczepy motocyklowe Neptun: Szeroka platforma do łatwego wprowadzania motocykli© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Szerokie tylne światło platformy do łatwego transportowania motocykli na przyczepie Neptun
Blog prowadzony jest w celu promowania przyczep samochodywch w Łasku online. Na stronie zapoznasz się z informacjami o sklepie motoryzacyjnym z przyczepkami oraz praktycznymi wiadomościami o transporcie towarów.
REKLAMA
1. Wybierz nową przyczepę
2. Kup przyczepę samochodową
3. Oszczędź nawet 500 zł!
Katalog Przyczep →
TAGI
przyczepka motocyklowa niewiadów przyczepa motocyklowa wymiary neptun moto2 jednokołowa przyczepka motocyklowa przyczepa neptun moto 2 przyczepka motocyklowa składana neptun przyczepy części do przyczep motocyklowych przyczepa neptun moto 3 przyczepa motocyklowa wymiary przyczepa na motocykl przyczepy motocyklowe producenci części do przyczep motocyklowych marathontrailers przyczepki samochodowe turystyczne neptun moto3
OPINIE
Napisz Opinię: Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym UniMarter.com wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
REKLAMA
Katalog Przyczep Samochodowych
Oblicz cenę →
POPULARNE
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  Święto Truskawki Buczek 2019: kto wystąpi, program, atrakcje!
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›  Stacja Benzynowa: Gdzie Kupić ViaToll dla Przyczep Samochodowych
›  Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2019: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›  23. Jarmark Łaski 2019: Program Dni Łasku i Atrakcje Zespoły
›  Wypożyczalnia Sklep Przyczep Samochodowych do 750 KG w Łasku
›  Przyczepą kempingową na Nordkapp: Atrakcje Szwecja i Norwegia
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Części i akcesoria do przyczepki samochodowej! Wyprzedaż 2019
›  Przyczepa podłodziowa Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Neptun przyczepa platforma N13-305 multi z hamulcem najazdowym
›  Włochy przyczepą kempingową: Podróżowanie, Koszty, Atrakcje
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Przyczepa Kempingowa: Wynajem łódzkie. Oferty na wakacje!
›  Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów
›  Škoda Scala to nowy model samochodu kompaktowego z Czech
›  Wakacje: Jazda z przyczepą kempingową technika i bezpieczeństwo!
›  Ekonomiczna jazda z przyczepą kempingową na wakacjach po Europie!
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie świętokrzyskie. Oferty na wakacje!
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie wielkopolska. Oferty na wakacje!
›  Case Study: Pozycjonowanie stron razem z PrzyczepyMarter w Google
›  Udane wakacje rodzinne z przyczepą kempingową przez Słowację!
›  Części samochodowe Łask do samochodów osobowych i dostawczych
REKLAMA
Katalog Przyczep Samochodowych
Oblicz cenę →
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 24/Styczeń/2019 (02:39) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt [GN099]

  Cena brutto (z VAT) 2350.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi [GN155]

  Cena brutto (z VAT) 5000.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N07-253 bois PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N07-253 bois [GN197]

  Cena brutto (z VAT) 4000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt [GN158]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw [GN115]

  Cena brutto (z VAT) 3000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Podłodziowa N7-17 navy PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PODŁODZIOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Podłodziowa N7-17 navy [GN034]

  Cena brutto (z VAT) 3100.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps [GN156]

  Cena brutto (z VAT) 5900.00 PLN
  Produkt na zamówienie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw [GN104]

  Cena brutto (z VAT) 2150.00 PLN
  Produkt na zamówienie
Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 [GN202]

  Cena brutto (z VAT) 2180.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 [GN064]

  Cena brutto (z VAT) 2000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt Ubezpieczenia
YouTube Facebook Twitter
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl
Katalog Przyczep Samochodowych
PrzyczepyMar
ter