PRZYCZEPYMARTER//BLOG

Przyczepą kempingową na Nordkapp: Atrakcje Szwecja i Norwegia

Marcin Jankowski  •  23/Wrzesień/2018 (21:18)
Zastanawiasz się gdzie spędzić urlop w okresie wakacyjnym wyjeżdżająć ze swoją rodziną kamperem bądź przyczepą kempingową? Znudziło ci się już Morze Bałtyckie i kempingi w Polsce, a niezbyt dobrze znosisz ekstremalne upały egzotycznych kurortów?! Jeśli tak, to dobrym rozwiązaniem będzie urlop w Skandynawii nad Morzem Północnym. Państwa skandynawskie jeszcze do niedawna nie były brane pod uwagę przy planowaniu wczasów. Teraz zaczyna się to zmieniać. Urlop w tamtych rejonach to doskonała alternatywa dla tych, którzy zamiast bezczynnego leżenia na plaży wolą aktywną formę wypoczynku. Ojczyznę wikingów odwiedza coraz więcej fanów wędkarstwa i caravaningu. Zarówno Norwegia jak i Szwecja oferują możliwość takiego spędzenia czasu.
PrzyczepyMarter.pl Przyczepą kempingową na Nordkapp: Atrakcje Szwecja i Norwegia

Skandynawia dla turystów... Co warto zobaczyć w Norwegii i Szwecji?


Szwecja to jedno z najbardziej na północ wysuniętych państw na całym świecie. Leży na Półwyspie Skandynawskim i zajmuje jego wschodnią i południową część. Szwecja zajmuje również Wyspy Alandzkie, Gotlandię oraz Olandię. Liczne są również małe, przybrzeżne wysepki. Ze względu na wyspiarskie położenie kraju istotną rolę w tutejszej komunikacji odgrywają drogi morskie oraz powietrzne. Stałe przeprawy morskie łączą również Szwecję z kontynentalną Europą. Liczne są połączenia promowe, zaś żegluga śródlądowa ma tu ogromne znaczenie. Dla przybywających tu turystów taka forma komunikacji jest bardzo atrakcyjna. Będąc w Norwegii pamiętajmy o fiordach. Te głęboko wrzynające się w ląd zatoki, wijące się pośród gór, są symbolem całego kraju. Znajdziemy bez problemu prom, który zabierze nas na wycieczkę po fiordach. Geirangerfjord jest najpiękniejszym norweskim fiordem, jednocześnie wpisanym na listę UNESCO. Skoro jesteśmy przy temacie wędrówek, warto wspiąć się na Dalsnibba, szczyt w Górach Skandynawskich. Panuje opinia, że widok roztaczający się ze szczytu jest najpiękniejszy na świecie.

Jednym z takich niesamowitych miejsc jest "Język Trolla", w języku norweskim "Trolltunga". Jest to skała, która tworzy 10 metrową półkę wiszącą 700 metrów nad taflą jeziora. Owe miejsce znajduje się nieopodal miasta Tyssedal czyli około 360 km od Oslo. Wejście na górę zaczyna się od nieużywanej już kolejki wózkowej, która prowadzi na samą górę. Wybierając podejście trasą kolejki musimy zmierzyć się z 2225 stopniami, wejście zajmuje około godziny. Dla tych którzy nie czują się pewnie i bezpiecznie na stromych stopniach istnieje alternatywa - łagodny i dużo prostszy szlak prowadzący wzdłuż kolejki. Kiedy wejdziemy już na górę musimy kierować się szlakiem oznaczonym litera "T" koloru czerwonego. Widoki z samego 'Języka' są nie do opisania, wręcz zapierają dech w piersiach. Wielkim wyczynem jest usiąść na krawędzi skały, pozornie może się to wydawać wielce niebezpieczne a wręcz szalone, lecz "półka" lekko wznosi się ku górze co daje poczucie bezpieczeństwa. Cała podróż w dobrym tempie zajmuje około 10 godzin. Idealnym rozwiązaniem jest nocleg na szczycie, bowiem prawo norweskie zezwala na rozkładanie namiotu prawie na wszystkich terenach pokrytych trawą. Wspinaczka na "Język Trolla" możliwa jest od czerwca ze względów bezpieczeństwa. "Trolltunga" jest miejscem, które powinno znaleźć się na naszej liście "miejsca, które trzeba zobaczyć".
1

Sztokholm: Najstarszy park rozrywki Gröna Lund w Szwecji

Sztokholm: Najstarszy park rozrywki Gröna Lund w Szwecji© Werner Nystrand/Folio/imagebank.sweden.se
Turystyka w Szwecji rozwija się bardzo dobrze i zajmuje ważne miejsce w gospodarce kraju. Liczne są tu hotele, motele i pensjonaty, gęsta jest sieć campingów oraz schronisk młodzieżowych. Ruch turystyczny koncentruje się tu w kilku najbardziej atrakcyjnych dla podróżnych regionach. To przede wszystkim okolice Sztokholmu oraz sama stolica. Sztokholm może pochwalić się wyjątkowym położeniem spośród innych stolic Europy. Położony na licznych wyspach i wysepkach stał się nie bez powodu centrum międzynarodowej turystyki. Można tu zwiedzić pałac królewski oraz stare miasto. Liczne są tu ciekawe muzea. W okolicach Sztokholmu na szczególną uwagę zasługuje Uppsala, która niegdyś była stolicą Szwecji oraz ważnym miastem uniwersyteckim. Dziś jej największą atrakcją jest piękna katedra.

Na zdjęciu Widok na park rozrywki Gröna Lund (zielony gaj po angielsku) widziany z południowej strony Sztokholmu. Gröna Lund jest również znany jako letnia sala koncertowa. Jego korzenie sięgają lat 80. XIX wieku, co czyni go najstarszym parkiem rozrywki w Szwecji; jednakże obszar ten był wykorzystywany już w XVIII wieku.
2

Skania to najdalej na południe wysunięta część Szwecji

Skania to najdalej na południe wysunięta część Szwecji© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
W Szwecji ważnym regionem turystycznym są wybrzeża Zatoki Botnickiej oraz Morza Bałtyckiego. To ważne miejsce wypoczynku dla samych Szwedów, nie brak tu jednak i turystów przybywających z innych państw. Piaszczyste plaże to atrakcyjne miejsce do spędzenia urlopu, zwłaszcza dla tych, którzy uwielbiają morze. Dużym powodzeniem wśród turystów odwiedzających Szwecję cieszy się również wybrzeże zachodnie, gdzie również działa wiele ośrodków wypoczynkowych. Atrakcyjnym miejscem jest Skania, będąca najdalej na południe wysuniętą częścią Szwecji. Skania to zabytkowe miasta, zamki i inne ważne zabytki. Warto tu zobaczyć Lund oraz Malmo. Ważnym portem i atrakcyjnym miejscem jest również Ystad.
3

Morze Północne zachwyca czystością wody oraz jest fantastycznym miejscem dla fanów sportów wodnych

Morze Północne zachwyca czystością wody oraz jest fantastycznym miejscem dla fanów sportów wodnych© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Morze Północne zachwyca czystością wody oraz jest fantastycznym miejscem dla fanów sportów wodnych. Kolejną zaletą Morza Północnego jest jego niskie zasolenie. Po kąpieli nie musimy obawiać się, że na naszej skórze pojawią się podrażnienia, lub zaczerwienienia, co jest prawdziwym utrapieniem osób o skórze wrażliwej, które spędzają wakacje w miejscach egzotycznych, gdzie zasolenie wody jest duże. Wybierając na miejsca naszego pobytu Francję, lub Niemcy możemy liczyć na piękną pogodę, za to wybierając się na północ Europy możemy być świadkami pięknego zjawiska jakim jest zorza polarna, która zachwyca przepiękną paleta barw i na zawsze pozostaje w pamięci szczęśliwca, który mógł ją obserwować. Temperatura wody w Morzu Północnym nie różni się zbytnio od temperatury naszego rodzimego Morza Bałtyckiego, w miesiącach letnich waha się od 9 do 17 stopni (dla porównania, temperatura wody w Morzu Bałtyckim w lecie wynosi od 9 do około 20 stopni).
4

Szwecja: Idealne miejsce dla tych, którzy interesują się przyrodą.

Szwecja: Idealne miejsce dla tych, którzy interesują się przyrodą.© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Kraje te przecinają liczne rzeki pełne najróżniejszych gatunków ryb. Równie zadowoleni będą zapaleni karpiarze. Niektóre hotele oferują możliwość połowów na specjalnych łowiskach gdzie 25 kilogramowe sztuki karpia uchodzą za standard. Często zdarza się tak, że hotel, który nastawia się na przyjazd wędkarzy posiada swoje własne zaplecze. Na miejscu możemy wynająć łódkę, motorówkę, a także cały sprzęt niezbędny do rozpoczęcia połowu. Zdecydowana większość hoteli dysponuje własnymi pomostami, lub innymi miejscami specjalnie przygotowanymi dla fanów wędki. Poza połowami w wodach słodkich istnieje możliwość spróbowania swoich sił na morzu. Pod opieką zaprawionych rybaków możemy być pewni, że połów będzie udany.
5

Laponia - region w północnej Europie

Laponia - region w północnej Europie © PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Rdzenną ludnością kraju są Lapończycy, których populację szacuje się na około 60-90 tys. osób. Obecnie stanowią oni mniejszość wśród mieszkańców Laponii.
6

Norwegia kojarzy nam się z głębokimi fiordami, olbrzymimi lasami a przede wszystkim z urokliwymi górami

Norwegia kojarzy nam się z głębokimi fiordami, olbrzymimi lasami a przede wszystkim z urokliwymi górami© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Norwegia jest niesamowicie barwnym i ciekawym krajem, wartym odwiedzenia, i poznania go chociażby z wierzchu. Od czego zacząć? Najlepiej od stolicy, Oslo, gdzie zobaczymy skocznię narciarską, słynny Pałac Królewski, siedziba monarchów, obecnie Haralda V wraz z żoną. Następnie jest Twierdza Akershus, zbudowana do obrony Oslo przed najeźdźcami. Oprócz walorów wizualnych, w twierdzy znajduje się muzeum militariów, oraz mauzoleum norweskiej rodziny królewskiej. Ciekawą rzeczą jest niewątpliwie jeszcze muzeum statku polarnego Fram z przełomu XIX i XX wieku. Właśnie ten statek wsławił się wyprawami na Arktykę i Antarktykę.
7

Szwecja: Kraj pokryty licznymi jeziorami z dużą liczbą wysepek

Szwecja: Kraj pokryty licznymi jeziorami z dużą liczbą wysepek© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Szwecja to jedno z najbardziej na północ wysuniętych państw na całym świecie. Leży na Półwyspie Skandynawskim i zajmuje jego wschodnią i południową część. Szwecja zajmuje również Wyspy Alandzkie, Gotlandię oraz Olandię. Liczne są również małe, przybrzeżne wysepki. Ze względu na wyspiarskie położenie kraju istotną rolę w tutejszej komunikacji odgrywają drogi morskie oraz powietrzne. Stałe przeprawy morskie łączą również Szwecję z kontynentalną Europą. Liczne są połączenia promowe, zaś żegluga śródlądowa ma tu ogromne znaczenie. Dla przybywających tu turystów taka forma komunikacji jest bardzo atrakcyjna.
8

Szwecja, Gotlandia: Średniowieczny mur otaczający Visby

Szwecja, Gotlandia: Średniowieczny mur otaczający Visby© Emelie Asplund/imagebank.sweden.se
W okresie letnim ważnymi punktami na turystycznej mapie Szwecji stają się wyspy Gotlandia oraz Olandia. Gotlandia jako największa wyspa na Bałtyku, jest dużą atrakcją sama w sobie. Tu koniecznie trzeba zobaczyć dawną stolicę Gotów – Visby. Warto dodać, że Gotlandia jest również idealnym miejscem dla tych, którzy interesują się przyrodą.

Średniowieczny mur obronny otaczający szwedzkie miasto Visby na wyspie Gotland, u wybrzeży południowo-wschodniej Szwecji. Jego większa część pozostaje oryginalna i jest najlepiej zachowanym murem miejskim w Skandynawii. Zbudowany w dwóch etapach w XIII i XIV wieku, z jedną wieżą z XII wieku, jest najstarszym zachowanym niereligijnym budynkiem w krajach skandynawskich. W XVIII wieku dodano kilku umocnień, a niektóre wieże zostały przebudowane, aby pomieścić armaty. Mury miejskie Visby są ważną częścią Światowego Dziedzictwa UNESCO.
9

Norwegia: Masa atrakcji i liczne wysepki rozsiane po skandynawskich fiordach

Norwegia: Masa atrakcji i liczne wysepki rozsiane po skandynawskich fiordach© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
W okolicach Harstad na zachód od Narviku, położony jest archipelag wysp na Morzu Norweskim popularnie zwany - Lofotami. Co jeszcze warto zobaczyć w Norwegii? Geiranger to niewielka miejscowość, leżąca nad brzegiem fiordu. Tamte okolice to najgęstszy ruch turystyczny w Norwegii. Trollstigen to tzw. 'droga trolli', czyli krajowy odcinek drogi, z jedenastoma serpentynami, prowadzącymi pomiędzy skalnymi urwiskami. Przy tej drodze znajduje się najprawdopodobniej jedyny na świecie znak 'Uwaga trolle'. Preikestolen to epicki klif położony nad fiordem, gwarantujący mocne wrażenia i świetne widoki. Płaski szczyt klifu jest naturalnym tarasem widokowym. Kolejnym miastem, które trzeba zobaczyć jest Bergen, gdzie znajdziemy Targ Rybny, gdzie możemy kupić praktycznie wszystko, co ma związek z morzem . Alesund to miasteczko wyglądające jak z baśni. Znajduje się na sieci wysepek, pełne wąskich kanałów i uliczek. Zapierający dech w piersiach widok w nocy potęguje magiczne oświetlenie.
10

Nordkapp: Świetne miejsce w północnej Norwegii dla podróżników

Nordkapp: Świetne miejsce w północnej Norwegii dla podróżników© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Ukoronowaniem podróży po Skandynawii jest Nordkapp, miejsce błędnie uznawane za najdalej wysunięte na północ w Europie. Wysoki klif wynurzający się prosto z morza dla odwiedzających turystów robi oszałamiające wrażenie.
Blog prowadzony o motoryzacji, transporcie oraz sklep z przyczepami samochodywymi dla klientów z Sieradza, Zduńskiej Woli, Łasku, Pabianic i Łodzi online. W najbliższym czasie uruchomiony zostanie także sklep z częściami samochodowymi pod tą samą marką PrzyczepyMarter!
TAGI
#Ubezpieczenia objazd po skandynawii podróż dookoła skandynawii wyprawa do skandynawii skandynawia samochodem zwiedzanie szwecji samochodem skandynawia na weekend skandynawia samochodem koszty skandynawia objazdówka przyczepy kempingowe kamper podróż do norwegii samochodem podróż do norwegii dokumenty norwegia plan podróży norwegia zwiedzanie podróż samochodem do norwegii forum turystyczne norwegia zwiedzanie samochodem norwegia podroze norwegia z plecakiem zwiedzanie szwecji samochodem wyjazd do szwecji samochodem co zabrać do szwecji szwecja zwiedzanie gdzie do szwecji szwecja co trzeba wiedzieć karlskrona jak naprawdę jest w szwecji szwecja podróże norwegia podróże skandynawia podróże turystyka
OPINIE
Napisz Opinię: Przyczepą kempingową na Nordkapp: Atrakcje Szwecja i Norwegia
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
POPULARNE
›  Piknik Lotniczy w Łasku 2019: Dzień Otwarty i Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego
›  Black Friday 2019 Weekend Promocje Ubezpieczeń OC i AutoCasco!
›  Stacja Benzynowa: Gdzie Kupić ViaToll dla Przyczep Samochodowych
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›  Samochód terenowy Willys MB: Budowa i historia kultowego modelu
›  Jarmark Łaski 2019 Program Dni Łasku i Kto Wystąpi na Scenie?
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Co to jest ubezpieczenie? Rodzaje ubezpieczeń i ich charakterystyka
›  Na co zwrócić uwagę, kupując autocasco?
›  Jak Wybrać Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w Porównywarce Polis Online?
›  Ubezpieczenia OC komunikacyjne i Fundusz Gwarancyjny dla pojazdów
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  Co oznacza bezpośrednia likwidacja szkody?
›  Historia światowej i polskiej motoryzacji opisana w kilku słowach
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Pasy transportowe rodzaje, gdzie kupić? Sprawdź teraz ofertę
›  Ochrona danych kluczowa z punktu widzenia rozwoju kolejnych technologii
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›  Święto Truskawki Buczek 2019: kto wystąpi, program, atrakcje!
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
›  Czym odtworzyć plik filmowy DAV? Jak przerobić plik na AVI?
›  Wypożyczalnia Sklep Przyczep Samochodowych do 750 KG w Łasku
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›  Tunel średnicowy Łódź: Budowa i przebieg pod centrum miasta
›  Przyczepy podłodziowe Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Przyczepa platforma niskopodwoziowa pod ule quady mini samochody
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2019: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  V Krajowe Święto Truskawki Buczek 2019: Program Buczkowskiej Truskawki
›  Łask: Zbiórka Odpadów Wielkogabarytowych Kwiecień 2019
›  Pasy transportowe z napinaczem do mocowania dużych ładunków
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie świętokrzyskie. Oferty na wakacje!
›  Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
›  Przyczepą kempingową na Nordkapp: Atrakcje Szwecja i Norwegia
›  Wakacje: Jazda z przyczepą kempingową technika i bezpieczeństwo!
›  Ekspert ICNIRP: Sieci 5G bez niekorzystnego wpływu na ludzkie zdrowie
›  Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2019 Jasna Góra
›  Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów
›  Wkrótce na drogi wyjadą pierwsze polskie elektryczne samochody dostawcze
›  Badanie poziomu glukozy we krwi bez nakłuwania dzięki polskiej technologii
›  Pierwsze rejestracje samochodów dostawczych styczeń 2019 w Polsce
›  Przyczepa Kempingowa: Wynajem łódzkie. Oferty na wakacje!
›  Serwis Klimatyzacja Samochodowa Łask TopAuto: Dojazd do klienta
›  Od 2020 roku większa pomoc dla kredytobiorców
›  Gdzie pojechać na narty do Austrii? Zimowy poradnik dla narciarzy!
›  Algorytm polskiej firmy analizuje wiadomości i komentarze pod kątem emocji
›  Pasy transportowe: Sposoby mocowania i zabezpieczenia ładunków w transporcie
›  Włochy przyczepą kempingową: Podróżowanie, Koszty, Atrakcje
›  W Gdańsku szybko przybywa nowych mieszkańców
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 19/Sierpień/2019 (11:18) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps [GN156]

  Cena brutto (z VAT) 6280.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-350 CT resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRO//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-350 CT resor [GN164]

  Cena brutto (z VAT) 4430.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt [GN099]

  Cena brutto (z VAT) 2580.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 [GN202]

  Cena brutto (z VAT) 2180.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt [GN213]

  Cena brutto (z VAT) 2480.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor [GN192]

  Cena brutto (z VAT) 3130.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw [GN104]

  Cena brutto (z VAT) 2450.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 svw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 svw [GN103]

  Cena brutto (z VAT) 1800.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 ptr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 ptr resor [GN166]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw [GN115]

  Cena brutto (z VAT) 3200.00 PLN
  1 produkt dostępny
Formy dostawy Formy płatności Zwroty/Reklamacje Mój koszyk Moje zamówienia Pomoc
Przyczepy Auto Części Wydarzenia Biznes Prawo jazdy Sport Blog
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt
YouTube Facebook PrzyczepyMarter
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl

Sklep motoryzacyjny PrzyczepyMarter jest autoryzowanym dystrybutorem i dealerem przyczep samochodowych marki Neptun, Sorelpol produkowanych przez firmę Sorelpol Sp. z o.o. z głównym biurem w Warszawie. W punkcie handlowym w centralnej części województwa łódzkiego znajduje się cała gama lekkich i ciężkich przyczepek samochodowych jednoosiowych oraz dwuosiowych, o bardzo zróżnicowanej charakterystyce przystosowanej do codziennej pracy z ciężkimi i wielkogabarytowymi towarami. Blog i jednocześnie sklep PrzyczepyMarter.pl został opracowany na potrzeby klientów poszukujących dobrej i taniej przyczepki samochodowej. Serwis internetowy o przyczepkach, samochodach i przyczepach kempingowych zawiera szeroki zakres praktycznych informacji publikowanych w różnych wiadomościach online.
Przyczepy Samochodowe →
PrzyczepyMart
er
Konto @  Sport ⚾ Menu ☈