PRZYCZEPYMARTER//BLOG

Pociąg do Kolumny 2020: wrześniowe koncerty i promocja biznesu

Marcin Jankowski  •  22/Sierpień/2019 (12:45), aktualizacja 31/Październik/2019 (11:17)
Za nami dwie udane edycje festiwalu sztuki w Łask-Kolumnie pod nazwą "Pociąg do Kolumny", które zostały zorganizowane przez lokalnych działaczy i sympatyków dzielnicy Kolumna. Ostatnia edycja we wrześniu 2019 roku była na tyle udana, że trwają już przygotowania do kolejnego wydarzenia w 2020 roku. W przeciwieństwie do Jarmarku Łaskiego, który odbywa się na początku wakacji, Festiwal Sztuki w Łask-Kolumnie ma miejsce na koniec wakacji w pierwszych dniach września. II Festiwal Sztuki Pociąg do Kolumny 2019 cieszył się dużą popularnością, co w dużej mierze spowodowane było występem zespołu Video - gwiazdy wieczoru. Drugim atutem festiwalu Pociąg do Kolumny w Łasku jest fakt, że na scenie występują lokalne zespoły i jest to unikalny charakter wydarzenia organizowanego w Łask-Kolumnie. Ponadto sama Kolumna - dzielnica Łasku - ma swój niepowtarzalny charakter, niegdyś ośrodka sanatoryjnego dla mieszkańców Łodzi i Pabianic, które dzięki idei lokalnych działaczy jest pomału odbudowywany.
PrzyczepyMarter.pl Pociąg do Kolumny 2020: wrześniowe koncerty i promocja biznesu

Pociąg do Kolumny 2020: Kto wystąpi, kiedy odbędzie się III Festiwal Sztuki Łask-Kolumna?


Dzisiaj jest za wcześnie aby szczegółowo mówić o tym kto wystąpi na scenie, jak będzie wyglądał program wydarzenia III Festiwal Sztuki Pociąg do Kolumny 2020 i kiedy się odbędzie... Mimo wszystko warto mieć na uwadze, i wstępnie można sobie poraz kolejny rezerwować pierwsze dni września 2020 roku. Od samego początku Pociąg do Kolumny tworzony był jako wydarzenie od mieszkańców dla mieszkańców Kolumny, połączony z promocją lokalnych zespołów, grup artystycznych oraz firm działających w regionie i okolicach Łasku i Dobronia.

Szczegółowy program wydarzenia pojawi się w momencie, kiedy zostanie on oficjalnie zaprezentowany przez organizatorów...

Program Festiwalu Pociąg do Kolumny - II Festiwal Sztuki w Łask-Kolumnie


We wrześniu 2019 roku czeka nas już druga edycja lokalnego festiwalu muzycznego Pociąg do Kolumny organizowana przez mieszkańców Łasku, przy współudziale lokalnych firm, partnerów zewnętrznych oraz samorządu. Festiwal Pociąg do Kolumny ma przede wszystkich charakter muzyczny, w trakcie którego wystąpią różne zespoły - głównie z okolic Łasku, lub wręcz mieszkańcy Kolumny. Oprócz tego organizatorzy wydarzenia, tak samo jak w roku poprzednim, przygotowali dodatkowe atrakcje w okolicach sceny muzycznej oraz także wydarzenia związane z promocją aktywności sportowej. Z zapowiedzi organizatora i plakatów dostępnych w sieciach społecznościowych - II Festiwal Sztuki Pociąg do Kolumny odbędzie się w sobotę 7 września 2019 roku w Łask-Kolumnie na prawie całej długości ulicy Piotrkowskiej od stacji PKP w kierunku południowym. Honorowy patronat nad imprezą w Łask-Kolumnie objęli Burmistrz Miasta Łask Gabriel Szkudlarek oraz Starosta Łaski Piotr Wołosz.

Tak jak wspominałem na początku oprócz głównej sceny na festiwalu będą dostępne także dodatkowe atrakcje zorganizowane na skwerze przy stacji PKP oraz organizatorzy także przygotowali atrakcje promujące aktywność fizyczną oraz przypomną dawną historię Kolumny w postaci questów i wycieczek po okolicy.

Skwer przy stacji PKP - Sobota 7 września 2019

godzina 945 - Śniadanie historyczne - Strefa Chillout (opowieści o założycielach, duszach artystycznych i historii Kolumny)
godzina 1030 - 1200 - Specjalny Quest połączony ze spacerem po okolicy (drewniane wille, pomniki przyrody, bohaterowie)
godzina 1000 - 1200 - Wycieczka rowerowa ER-HA ROWERY i przyjaciele

Scena główna Festiwalu Pociąg do Kolumny - Sobota 7 września 2019

godzina 1200 - Oficjalne otwarcie Festiwalu Pociąg do Kolumny
godzina 1215 - Występ Leśne Skrzaty & Echo Leśne
godzina 1300 - Pokaz Federacji Sportu i Sztuk Walki PROYAMA
godzina 1330 - Pokaz tańca Capoeira
godzina 1400 - Zespół Pieśni i Tańca Dobroń
godzina 1445 - Przejadz i prezentacja motocykli

Koncerty na Festiwalu Pociąg do Kolumny - Sobota 7 września 2019

godzina 1500 - Koncert Efekt Motyla
godzina 1530 - Koncert Pierluigi Petricca
godzina 1600 - Koncert The Source
godzina 1700 - Koncert Royal Spirit
godzina 1800 - Koncert Hellrose
godzina 1900 - Koncert Suchy Pion
godzina 2000 - Koncert Mały, DJ & Łaska Orkiestra Dęta
godzina 2100 - Koncert Gwiazda Wieczoru Zespół Video
godzina 2200 - DJ Kriss
godzina 2300 - Oficjalne zakończenie Festiwalu Pociąg do Kolumny

Dodatkowe atrakcje na Festiwalu Pociąg do Kolumny

• Festiwal Baniek Mydlanych (w trakcie)
• Stoiska z rękodziełami od godziny 1200 do godziny 1800
• Pyszności Kół Gospodyń Wiejskich
• Smakołyki i przekąski Soligrano od godziny 1100 do godziny 1700
• Dania z grilla, napoje, Hotel Graf, Jagódka, Wiejska Chata, Browar Koreb
• Konkursy z nagrodami, dmuchańce, zabawy i warsztaty dla dzieci od godziny 1200 do godziny 1800

Uwaga! Organizatorzy II Festiwalu Sztuki Pociąg do Kolumny zastrzegają sobie prawo do zmiany harmonogramu wydarzeń Festiwalu, jeśli wystąpią niesprzyjające warunki atmosferyczne lub inne nieprzewidziane przeszkody bez winy Organizatora.

Koncerty na Festiwalu Pociąg do Kolumny 2019: Video, Mały, Łaska Orkiestra Dęta i inni...


Festiwal w Kolumnie, o Kolumnie, dla Kolumny. Dla mieszkańców, turystów, przyjezdnych. Dla Ciebie. Dla Was. - takimi słowami organizatorzy przedstawiają Pociąg do Kolumny Festiwal 2019 i zachęcają wszystkich do uczestnictwa w imprezie w Kolumnie. W sobotę wystąpią się następujące zespoły i to tak w skrócie - Leśne Skrzaty & Echo Leśne, Zespół Pieśni i Tańca Dobroń, Efekt Motyla, Pierluigi Petricca, The Source, Royal Spirit, Hellrose, Suchy Pion, Mały, DJ & Łaska Orkiestra Dęta, Video i DJ Kriss.

Gwiazdą wieczoru tegorocznego II Festiwalu Sztuki Pociąg do Kolumny 2019 będzie polski zespół muzyczny Video, który od wielu lat regularnie utrzymuje się wysoko na listach przebojów, zdobywając uznanie wśród słuchaczy kolejnymi hitami. Zespół pop-rockowy Video został założony w 2007 roku przez Macieja Durczaka, Wojciecha Łuszczykiewicza i Tomasza Luberta. Autorem słów do większości piosenek jest Wojciech Łuszczykiewicz.

Zespół Video tworzy grupa pięciu muzyków, którzy mają na swoim koncie album "Video Gra", z którego pochodzą przeboje: "Bella", "Idę na plażę", "Soft". Druga płyta zespołu nosi tytuł "Nie obchodzi nas rock" i przyniosła takie hity jak: "Papieros", "Środa czwartek", "Szminki róż" i "Fantastyczny lot". Trzeci album grupy, "Doskonale Wszystko Jedno", który ukazał się 21 sierpnia 2015, promowała piosenka "Wszystko Jedno", która podbiła listy przebojów w całym kraju. W maju 2011 roku zespół zdobył prestiżową nagrodę Eska Music Awards w kategorii Zespół Roku Polska, a w lutym tego samego roku został uhonorowany aż trzema nagrodami VIVA COMET 2012. W 2015 roku grupa Video zdobyła kolejną statuetkę Eska Music Awards, ponownie w kategorii "Najlepszy Zespół". W skład zespołu Video wchodzą: Wojtek Łuszczykiewicz, Bartek Szymański, Piotr Kowalewski, Daniel Tyszkiewicz, Marek Kisieliński i Paweł Stępień.

Gdzie odbędzie się Pociąg do Kolumny Festiwal 2019 w sobotę 7 września?


Festiwal sztuki Pociąg do Kolumny 2019 odbędzie się w Łask-Kolumnie, obecnej dzielnicy miasta powiatowego Łask. Na wydarzenie 7 września 2019 roku zarezerwowana została ulica Piotrkowska, która domyślnie ma pełnić rolę reprezentacyjnej ulicy Miasta Las Kolumna. Jeszcze jakiś czas temu mówiło się o rewitalizacji tego rejonu Kolumny - dokładnie od skweru przy stacji PKP - jednak pomysł ten został porzucony przez samorządowców z gminy Łask. Dzisiaj w tym miejscu mieszkańcy Kolumny po raz kolejny zorganizowali imprezę muzyczną aby ubogacić kulturalną stronę Kolumny oraz we własnym zakresie promować letniskowe atrakcje okolicy i przypominać jej historię.

Początki Kolumny sięgają dwudziestolecia międzywojennego, kiedy to ówczesny właściciel dóbr łaskich Szwejcer podjął decyzję o założeniu nowego Miasta Las Kolumna na wzór angielskich miast ogrodów. Kolumna, obecnie dzielnica Łasku, miała charakter letniskowy głównie dla mieszkańców Łodzi i Pabianic. Jednak ślady istnienia Kolumny jako oddzielnej osady pojawiają się w źródłach pisanych już w XVII wieku, gdzie odnotowano że pracował tutaj młyn wodny. Pierwsza osada młyńska Kolumna zlokalizowana była nad rzeką Grabia, kilkaset metrów w górnym biegu od ujścia Pałusznicy. Co do powstania samej nazwy historycy spierają się po dzień dzisiejszy i nie potrafią jednoznacznie podaź jej pochodzenia. W między czasie pobudowano także walcownię miedzi działającą w Kolumnie od 1752 roku aż do 1917 roku.

Z roku na rok osada się rozwijała i przyciągała kolejnych mieszkańców. W spisie z końca XIX wieku wynika, że tereny te zamieszkiwała 76 osób w 12 zagrodach. Dużym impulsem do rozwoju Kolumny, był podział dóbr ziemskich Janusza Szweycera w 1928 roku, który przeznaczył kilkaset hektarów pod budowę miejscowości letniskowej. Plan parcelacji wykonał architekt Antoni Jawornicki nawiązując do idei miast-ogrodów Ebenzera Howarda. Szybkie połączenie z Łodzią, obok linii kolejowej Łódź-Kalisz, miała zapewnić linia tramwajowa z Łodzi, przez Pabianice, Łask do Zduńskiej Woli, którą była w planach inwestycyjnych Łódzkich Wąskotorowych Elektrycznych Kolei Dojazdowych jeszcze przed wybuchem I wojny światowej. Planu tego jednak nie zrealizowano z powodu trudnej po wojnie sytuacji ekonomicznej tego przedsiębiorstwa i ogólnej zmiany kierunków jego działalności. W latach 1928-1929 rozparcelowano tereny leśne, wytyczono rynek, place pod szkołę, kościół, pocztę, i przystanek PKP. Dla sprawnej organizacji sprzedaży placów powołano Towarzystwo Przyjaciół Letniska Kolumna. Wkrótce powstało 30 pensjonatów oraz ok. 160 domów letniskowych. W ten sposób powstało letnisko zwane Miasto-Las-Kolumna.

W trakcie okupacji hitlerowskiej podczas II wojny światowej, Kolumnę skolonizowano niemieckimi osadnikami z Wołynia i Besarabii, którzy zamieszkali w drewnianych willach. Po wojnie część pensjonatów przejął Fundusz Wczasów Pracowniczych, przyłączono kolejne obszary do Kolumny oraz zaczęły pojawiać się także domy jednorodzinne. Aż do 1973 roku Kolumna stanowiła odrębną jednostkę samorządową, kiedy to włączono ją administracyjnie w granice miasta Łask.

Historia dawnej Kolumny na specjalnej scieżce spacerowej...


Festiwal Pociąg do Kolumny 2019 to nie pierwsza tak duża inicjatywa lokalnych mieszkańców w rozwój dzielnicy. Kilka lat wcześniej aktywnie brali udział w rozwijaniu projektu Rewitalizacja Kolumny, który częściowo został porzucony przez samorząd gminy Łask, a także próbują własnymi siłami promować Kolumnę jako dzielnicę do wypoczynku. Swego czasu udało im się stworzyć ścieżkę spacerową z tablicami informacyjnymi o historii Kolumny. Był to ukłon wstronę mieszkańców, którzy poszukiwali ciekawych informacji o dawnej Kolumnie, która ma mimo wszystko bardzo bogatą tradycję. Sam pomysł został zainspirowany dzięki profilowi historycznemu - Kolumna na dawnych zdjęciach - gdzie jego autorzy publikują dawne zdjęcia mieszkańców Kolumny. Specjalne tablice informacyjne zostały ustawione w wybranych miejscach Kolumny. Znajdziesz tam informacje dotyczące: Stacja PKP, Stawy przy Brzeźnej, Stare Centrum, Koncepcja Miasta Ogrodu, Kościół plebania, Historia "Łupaszki" – Jerzego Dąmbrowskiego, Rondo wspomnienia Janusza Szweycera, Pod Bykiem – plaża nad rzeką Grabią, wspomnienie mieszkańców i letników, Stara szkoła, Dawne pensjonaty i wille wypoczynkowe, Historia Żydów w Kolumnie, Dawne kompleksy rekreacyjno-wypoczynkowe, kolonie, korty, basen, ścieżka zdrowia, Historia żołnierza wyklętego Jakuba "Kuby" Masłowskiego, Historia dawnej leśniczówki – nadleśnictwa Kolumna.

Kolumna Las jako miasto ogród i miasteczko letniskowe. Łask-Kolumna od samego początku pełniła rolę miasteczka letniskowego dla pracowników fabryk z pobliskich Pabianic i Łodzi, które w tamtych latach bardzo prężnie działały. Historyczna i pełna nazwa, którą się kiedyś posługiwano to Miasto Las Kolumna, ze względu na charakter otoczenia leśnego oraz ideę na jakich została zbudowana czyli angielskich miast ogrodów. Kolumna została zaprojektowana w latach dwudziestych XX wieku z inspiracji dotychczasowych projektów urbanistycznych E. Howarda. Osobą, która się podjęła przygotowania projektu był Antoni Jawornicki w 1927 roku. Największy rozwój dawnej miejscowości letniskowej - obecnie dzielnicy Łasku - przypada na lata 30. ubiegłego wieku, kiedy powstało tutaj aż 30 pensjonatów dla letniskowców i 160 domów mieszkalnych. W tym samym roku otworzono również przystanek kolejowy na trasie Łódź - Sieradz, który tak samo jak elektrownia był siłą napędową. Dużą wartością historyczną, która pozostała do dnia dzisiejszego od tamtych lat, jest w miarę dobrze zachowana międzywojenna zabudowa drewniana pełniąca dzisiaj rolę mieszkań a kiedyś pensjonatów.
1

Oficjalny plakat II Festiwal Sztuki Pociąg do Kolumny - 7 września 2019

Oficjalny plakat II Festiwal Sztuki Pociąg do Kolumny - 7 września 2019© Festiwal Pociag do Kolumny
Na stronie PrzyczepyMarter prezentujemy oficjalny plakat zapowiadający II Festiwal Sztuki Pociąg do Kolumny z dużą gamą artystów, którzy zaprezentują się na scenie z własnymi występami muzycznymi. W artykule postarałem się po części przybliżyć imprezę dla mieszkańców Łasku oraz przedstawić lokalną historię.
2

Jak Powstał Pociąg do Kolumny Festiwal 2019 w Łask-Kolumnie?

Jak Powstał Pociąg do Kolumny Festiwal 2019 w Łask-Kolumnie?© PKP
Druga już edycja festiwalu Pociąg do Kolumny 2019 w Łask-Kolumnie narodził się z inicjatywy lokalnych mieszkańców, którzy aktywnie zaangażowali się w promocję dzielnicy Kolumna. Główną ideą było danie czegoś od siebie i przygotowanie atrakcji dla wszystkich mieszkańców Kolumny, którzy dotychczas nie mieli własnego unikalnego festiwalu. Jako że Łask-Kolumna to doskonałe miejsce na weekendowe wypady rowerowe po okolicy z bogatą tradycją letniskową, w 100% nadaje się na organizację muzycznej imprezy. I tak w poprzednim roku odbyła się pierwsza edycja, która przyciągnęła sporą rzeszą mieszkańców Kolumny i Łasku, którzy chcieli w atrakcyjny sposób spędzić weekend przy koncertach lokalnych zespołów. Kolumna, obecnie dzielnica Łasku, w większej części porośnięta jest drzewami dlatego w promocji ekologicznego stylu życia udział wzięło także Nadleśnictwo Kolumna. Podobny program wydarzenia muzycznego - II Festiwal Sztuki Pociąg do Kolumny - został zaprezentowany w tym roku, gdzie wystąpią kolejne gwiazdy polskiej sceny muzycznej.
Blog prowadzony o motoryzacji, transporcie oraz sklep z przyczepami samochodywymi dla klientów z Sieradza, Zduńskiej Woli, Łasku, Pabianic i Łodzi online. W najbliższym czasie uruchomiony zostanie także sklep z częściami samochodowymi pod tą samą marką PrzyczepyMarter!
TAGI
#Ubezpieczenia pociąg do kolumny 2020 program pociąg do kolumny 2020 plakat pociąg do kolumny festiwal 2020 pociąg do kolumny festiwal 2020 pociąg do kolumny 2019 program pociąg do kolumny 2019 plakat pociąg do kolumny festiwal pociąg do kolumny program pociąg do kolumny festiwal 2019 łask łódzkie koncerty impreza festiwal sztuka video pop rozrywka pabianice sieradz zduńska wola łódź pociąg pkp stacja pkp rowery historia kolumny historia łasku rozkład pkp kolumna portal pasażera mzk pabianice rozkład jazdy mpk wrocław łask łaskie bociany przesłuchanie szwagropol rozkład zkm rozkład jazdy rozkład jazdy d mój łask szpital narutowicza szpital pabianice kolumna trajana rozkład jazdy pkp poznań rozkład jazdy mzk pabianice komunikacja pabianice pkp roz pkp sieradz klub inteligencji polskiej busy zakopane szwagropol rozkład jazdy rozkład jazdy mpk zduńska wola mpk zduńska wola nowy rozkład pkp pkp skrót rozkład jazdy mpk wrocław d mpk rozkład jazdy wrocław rozkład mpk wrocław mpk wrocław rozkład
OPINIE
Napisz Opinię: Pociąg do Kolumny 2020: wrześniowe koncerty i promocja biznesu
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
POPULARNE
›  Black Friday 2019: Co to jest i kiedy wypada? Lista sklepów!
›  Stacja Benzynowa: Gdzie Kupić ViaToll dla Przyczep Samochodowych
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Jarmark Bożonarodzeniowy w Łodzi 2019: Koncert kolęd Golden Life
›  Ochrona danych kluczowa z punktu widzenia rozwoju kolejnych technologii
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›  Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
›  Program Święto Niepodległości Polski: Sieradz - Pabianice - Łódź 2019
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2019: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Piknik Lotniczy w Łasku 2019: Dzień Otwarty i Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego
›  Przyczepy podłodziowe Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Pasy transportowe rodzaje, gdzie kupić? Sprawdź teraz ofertę
›  Przyczepa platforma niskopodwoziowa pod ule quady mini samochody
›  Urodziny Łodzi 2020: Program koncerty i rozrywka dla mieszkańców
›  Pasy transportowe: Sposoby mocowania i zabezpieczenia ładunków w transporcie
›  Łask wiadomości lokalne i kryminalne online kronika wydarzenia
›  VI Krajowe Święto Truskawki Buczek 2020: kto wystąpi, program!
›  Jarmark Łaski 2019 Program Dni Łasku i Kto Wystąpi na Scenie?
›  Pociąg do Kolumny 2020: wrześniowe koncerty i promocja biznesu
›  81. Rocznica wybuchu II wojny światowej we wrześniu 2020
›  Pomyśl o logistyce i sprawnym transporcie prowadząc e-handel
›  Czym odtworzyć plik filmowy DAV? Jak przerobić plik na AVI?
›  Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?
›  Prawie 60% Polaków nie wie, jak radzić sobie z długami
›  Czwarta rewolucja przemysłowa daje branży spożywczej szanse na rozwój
›  W dzienniczkach uczniów dominują negatywne uwagi
›  Już wkrótce nowotworom będzie można zapobiegać
›  W Toruniu trwają prace nad miniaturowym, optycznym zegarem atomowym
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Wymiana rekomendacji pomaga rozwijać biznes i pozyskiwać nowe kontrakty
›  Mikroroboty rewolucjonizują medycynę
›  Globalny koncern tytoniowy otwiera w Warszawie kolejną inwestycję
›  Kobiety pracujące jako hostessy są narażone na liczne nadużycia
›  Firmy coraz częściej dbają o pozytywne doświadczenia kandydatów podczas rekrutacji
›  21 dużych inwestycji zmieni komunikację w Warszawie
›  Nowy rząd będzie się musiał zmagać ze spowolnieniem gospodarki i inwestycji
›  Powstanie platforma ułatwiająca sprzedaż firm oraz franczyz
›  Tunel średnicowy Łódź: Budowa i przebieg pod centrum miasta
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Browary Kompanii Piwowarskiej przestawiają się na zieloną energię elektryczną
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
›  Polacy szykują rewolucję w telemedycynie
›  Cyberataki mogą sparaliżować pracę służby zdrowia
›  Zwiększa się liczba osób pracujących jako freelancerzy
›  Drony wkraczają do branży energetycznej
›  Niższe zbiory jabłek przełożyły się na wyższe ceny skupu
›  Usługi chmurowe rewolucjonizują pracę grafików i filmowców
›  Jak kupować w Black Friday 2019 by nie stracić oszczędności?
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 23/Listopad/2019 (04:14) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps [GN156]

  Cena brutto (z VAT) 6280.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt [GN213]

  Cena brutto (z VAT) 2480.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor [GN192]

  Cena brutto (z VAT) 3130.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-305 multi [GN152]

  Cena brutto (z VAT) 3300.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Podłodziowa N13-20 navy PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PODŁODZIOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Podłodziowa N13-20 navy [GN231]

  Cena brutto (z VAT) 5950.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 ptr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 ptr resor [GN166]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa PR160 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa PR160 [GN116]

  Cena brutto (z VAT) 1900.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 svw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 svw [GN103]

  Cena brutto (z VAT) 1800.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw [GN104]

  Cena brutto (z VAT) 2450.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 rt [GN149]

  Cena brutto (z VAT) 3550.00 PLN
  1 produkt dostępny
Przyczepy Auto Części Wydarzenia Biznes Prawo jazdy Sport Blog Black Friday 2019 Forum motoryzacyjne
English Deutsch Français Italiano Nederlands Český Svenska Română 中文 Türkçe
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt
YouTube Facebook PrzyczepyMarter
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl

Sklep motoryzacyjny PrzyczepyMarter jest autoryzowanym dystrybutorem i dealerem przyczep samochodowych marki Neptun, Sorelpol produkowanych przez firmę Sorelpol Sp. z o.o. z głównym biurem w Warszawie. W punkcie handlowym w centralnej części województwa łódzkiego znajduje się cała gama lekkich i ciężkich przyczepek samochodowych jednoosiowych oraz dwuosiowych, o bardzo zróżnicowanej charakterystyce przystosowanej do codziennej pracy z ciężkimi i wielkogabarytowymi towarami. Blog i jednocześnie sklep PrzyczepyMarter.pl został opracowany na potrzeby klientów poszukujących dobrej i taniej przyczepki samochodowej. Serwis internetowy o przyczepkach, samochodach i przyczepach kempingowych zawiera szeroki zakres praktycznych informacji publikowanych w różnych wiadomościach online.
Black Friday 2019: Wyprzedaże i Promocje →
PrzyczepyMart
er
Konto @  Forum ⚒ Menu ☈