PRZYCZEPYMARTER//BLOG

Piknik Lotniczy w Łasku 2019: Dzień Otwarty i Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego

Marcin Jankowski  •  14/Sierpień/2019 (00:16), aktualizacja 21/Sierpień/2019 (13:16)
W związku z zakończeniem prac remontowo - budowlanych na lotnisku wojskowym w Łasku (gdzie na co dzień stacjonują m. in. myśliwce F-16) w województwie łódzkim, podjęto decyzję o zorganizowaniu pod koniec września tego roku dni otwartych koszar 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku połączonego ze Świętem 32. BLT. Będzie to kolejny piknik lotniczy w Łasku po dłuższej przerwie, ponieważ ostatnie święto bazy miało miejsce przed rozpoczęciem remontu. W tym roku również można spodziewać się bardzo dużego zainteresowania imprezą plenerową na lotnisku wojskowym w Łasku. Tym bardziej, że jak krążą nie potwierdzone plotki, 21 września 2019 roku na pikniku lotniczym w Łasku być może pojawi się nowo zapowiadany nabytek polskiego lotnictwa - myśliwiec F-35...?!
PrzyczepyMarter.pl Piknik Lotniczy w Łasku 2019: Dzień Otwarty i Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego

Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku oraz otwarcie lotniska wojskowego po remoncie


Przeszło dwa lata trwał remont lotniska wojskowego w Łasku gdzie stacjonują najnowocześniejsze polskie samoloty - myśliwce F-16. W związku z zakończeniem prac w lipcu 2019 roku i powrotem samolotów z Krzesin pod Poznaniem do Łasku podjęto decyzje o połączeniu oficjalnego otwarcia lotniska wojskowego oraz Święta 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku. Z tej okazji na sobotę tj. 21 września 2019 roku zaplanowano otwarty piknik lotniczy dla całego społeczeństwa, mieszkańców Łasku i Buczku oraz fanów lotnictwa z całej Polski. Przewiduje się, że 21 września 32. Bazę Lotnictwa Taktycznego podczas jej oficjalnego święta odwiedzi około 40 tysięcy osób.

Święto 32 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku to przede wszystkim możliwość zapoznania się z tradycjami lotniczymi w Polsce oraz ze sprzętem i nowoczesnym wyposażeniem bazy. Ponadto jest to doskonała okazja do promocji Sił Powietrznych wśród społeczeństwa. W dniach otwartych koszar w Łasku udział wezmą m. in. Dowództwo 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego, 31. Baza Lotnictwa Taktycznego, 16. batalion remontu lotnisk.

Wstęp na Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku jest otwarty dla wszystkich. Ze wstępnych informacji jakie podano, Piknik lotniczy w Łasku rozpocznie się o godzinie 900 i zakończy o godzinie 1800. Dostępny jest wstępny program wydarzenia lotniczego w Łasku:

Harmonogram Pikniku lotniczego w Łasku (Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego):
21 września 2019 roku

godz. 900 - Rozpoczęcie Pikniku
godz. 1100 - Uroczysta zbiórka z okazji Święta 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku
godz. 1200 - Zwiedzanie wystaw statycznych (sprzęt 32. BLT, 15. BWD, grupa Archeo i inne)
godz. 1300 - Pokazy lotnicze w powietrzu
godz. 1800 - Zakończenie Pikniku lotniczego w Łasku

Oprócz tego w ramach Święta 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku na terenie lotniska wojskowego będą dostępne dla zwiedzających różne stoiska wystawiennicze. Więcej szczegółów zostanie opublikowanych w najbliższym czasie.

Jak dojechać na lotnisko wojskowe w Łasku? Gdzie odbędzie się piknik lotniczy?


Rodzinny piknik lotniczy w Łasku odbędzie się 21 września 2019 roku na terenie lotniska wojskowego w województwie łódzkim w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego. Baza mieści się na południe od Łasku, miasta powiatowego, przy drodze wojewódzkiej 473 w kierunku na Piotrków Trybunalski. Dla osób, które będą chciały odwiedzić plenerową imprezę rodzinną na lotnisku wojskowym w Łasku zaleca się o przybycie wcześniej, a nie na ostatnią chwilę. Podczas pamiętnej edycji pikniku lotniczego w Łasku w latach poprzednich, na imprezę przybyło tylu gości, że dojazd był bardzo utrudniony i wiele osób musiało wyczekiwać w ogromnych kolejkach na drogach dojazdowych od strony Łasku, Piotrkowa Trybunalskiego oraz na węźle drogi ekspresowej S8 Teodory. Z relacji świadków wynikało, żę korek na wjeździe sięgał 8 kilometrów, a sytuacja na wyjeździe nie wyglądała lepiej. Część z okolicznych dróg dojazdowych na lotnisko wojskowe w pewnym momencie zamknięto i część osób w ogóle nie dostała się na pokazy lotnicze w Łasku.

W zasadzie na lotnisko wojskowe w Łasku prowadzi jedna droga dojazdowa na bramę wjazdową i nie ma innej możliwości wejścia na lotnisko niż od drogi wojewódzkiej na Piotrków Trybunalski. Ostatnie zamieszanie z dojazdem gości na Piknik lotniczy w Łasku zapewne wpłynie na lepszą organizację tegorocznego Święta 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego 2019. Dla bezpieczeństwa, jeśli nie chcesz stać w długich kolejkach i uniknąć oczekiwania na wjazd na Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego, zalecam przyjechać na lotnisko wojskowe na rowerze lub w skrajnym przypadku przyjść z Łasku na nogach. Więcej szczegółów w tym temacie pojawi się w najbliższym czasie...

Lotnisko wojskowe w Łasku: 32. Baza Lotnictwa Taktycznego - 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu


Obecnie w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku stacjonuje 16 nowoczesnych samolotów wielozadaniowych Fighting Falcon F-16 C/D block 52+. Tym samym lotnisko wojskowe w Łasku jest jednym z najnowocześniejszych lotnisk w Polsce, zwłaszcza po ostatnio zakończonym remoncie pasa startowego oraz elementów infrastruktury użytkowej na terenie bazy wojskowej. Prace na lotnisku w Łasku, które rozpoczęły się w połowie 2017 roku i zostały zakończone po dwóch latach, wynikały z ustaleń na wysokim szczeblu dowódców NATO co ma umożliwić obsługę przez lotnisko największych statków powietrznych na stanie wojsk sojuszniczych.

Samo lotnisko wojskowe pod Łaskiem zostało wybudowane w 1957 roku. To tam stacjonowały liczne lotnicze jednostki wojskowe co sprawiło, że Łask jest nierozerwalnie związany z Siłami Powietrznymi RP. Swego czasu planowano na lotnisku w Łasku stworzyć duży cywilny port lotniczy dla aglomeracji łódzkiej, w tym dla największych miejscowości z województwa łódzkiego (Łódź, Pabianice, Sieradz, Piotrków Trybunalski, Bełchatów). Jednak rozbudowana lotniska na Lublinku - obecnie port lotniczy Łódź - sprawiło, że plan stworzenia lotniska cywilnego w Łasku porzucono. Dobrze się stało ponieważ obecnie na lotnisku wojskowym 32. BLT stacjonują najnowocześniejsze myśliwce F-16 w Polsce oraz rotacyjnie amerykańscy żołnierze. Przyjęło się mówić, że lotnisko wojskowe położone jest w Łasku, jednak stan faktyczny jest taki, że większa część 32. BLT ulokowana jest na terenie gminy Buczek. 32. Baza Lotnictwa Taktycznego funkcjonuje w strukturach 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego, mającego dowództwo w Poznaniu.

To właśnie w Łasku w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego miała miejsce oficjalna uroczystość w 2012 roku, na której zainaugurowano stacjonowanie na stałe w Polsce pododdziału amerykańskich sił zbrojnych – tzw. Aviation Detachment czyli komponentu lotniczego USAF. Aviation Detachment to rotacyjnie zmieniający się żołnierze w składzie kilkuset osób i kilkunastu myśliwców, którzy przylatują do Łasku i do innych baz na wspólne ćwiczenia wraz z naszymi Siłami Powietrznymi. Av-Det ma wzmacniać współpracę wojskową i interoperacyjność Sił Powietrznych obu krajów poprzez organizację pobytów rotacyjnego komponentu lotniczego – RD – Rotational Detachment. Pododdział ten, składający się z maksymalnie 250 żołnierzy, eskadry myśliwców F-16 lub klucza Herculesów, będzie się szkolił według własnych programów oraz wspólnie z naszymi pilotami i technikami. Ma odwiedzać nasz kraj raz na kwartał. Będzie stacjonował w bazach w Łasku, Krzesinach lub Powidzu. Co najmniej z dwoma rotacjami przybywać będą co roku do Polski komponenty F-16.

32. Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku powstała z połączenia funkcjonujących w latach 2001-2009 32. Bazy Lotniczej i 10. Eskadry lotnictwa taktycznego. Przejęła ich zadania, jest spadkobierczynią ich tradycji. Dziedziczy też tradycję 2. Pułku Lotnictwa Myśliwskiego (1946-1962), 31. Pułku Szkolno – Bojowego (1957 – 1962) oraz 10. Pułku Lotnictwa Myśliwskiego. Troskę o historię widać w tzw. bibliotece celów. Dzięki staraniu kolejnych dowódców i kadry jednostki, ze składek społecznych w bazie są gromadzone i poddawane renowacji samoloty będące niegdyś na wyposażeniu jednostek stacjonujących w Łasku: TS – 11 "Iskra", LiM – 2, MiG – 21 oraz innych jednostek polskiego lotnictwa wojskowego: MiG – 29, Su – 22, I - 22 Iryda, MiG-23, PZL – 130 "Orlik", śmigłowiec Mi -2. Stanowią one atrakcję dla gości odwiedzających lotnisko. Promują wizerunek Wojska Polskiego i Sił Powietrznych w społeczeństwie jako dobrych gospodarzy.

Czy warto odwiedzić Piknik Lotniczy w Łasku 2019? Jak będzie wyglądało Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego na lotnisku wojskowym?


Piknik lotniczy w Łasku 2019 na pewno będzie nie codzienną okazją do zobaczenia jak wygląda najnowocześniejsza baza lotnicza w Polsce, dostosowana do wymogów NATO. Nie często ma się okazję odwiedzić lotnisko wojskowe, dlatego jeśli ktoś będzie miał okazję może skorzystać z otwartych dni koszar w Łasku. Podczas kilku godzin obcowania z Siłami Powietrznymi będzie można zobaczyć na własne oczy aktualne i historyczne samoloty, przyglądać się pokazom lotniczym z płyty lotniska czy z bardzo bliska zobaczyć jak wygląda sprzęt wojskowy wykorzystywany w codziennej pracy lotników. W najbliższym czasie, w miarę pojawiania się kolejnych informacji artykuł będzie aktualizowany o nowe wiadomości!

Zdjęcie główne:
Na zdjęciu głównym do tego artykułu znajduje się myśliwiec F-16 Fighting Falcon z 510. Eskadry Myśliwskiej USAF wylatujący z bazy lotniczej Aviano we Włoszech na lotnisko wojskowe do Łasku w ramach Aviation Detachment 16-3 w 2016 roku. Zdjęcie pochodzi z zasobów amerykańskiego lotnictwa/starszy lotnik Krystal Ardrey.
1

Myśliwiec wielozadaniowy F-16 Fighting Falcon z 510. Eskadry Myśliwskiej USAF

Myśliwiec wielozadaniowy F-16 Fighting Falcon z 510. Eskadry Myśliwskiej USAF© USAF//starszy lotnik Krystal Ardrey
Polskie Siły Powietrzne posiadają na stanie myśliwce wielozadaniowe F-16 C/D Block 52+. Po ostatnich katastrofach lotniczych i prawdopodobnie całkowitym wycofaniu myśliwców MIG-29 ze służby, są one podstawowym samolotem bojowym na wykorzystaniu naszej armii. Samoloty te są wykorzystywane przez wiele sił zbrojnych z różnych krajów świata. Według informacji podanych na stronie internetowej Ministerstwa Obrony Narodowej wersja myśliwca F-16 C/D Block 52+ była (jest) jednym z najbardziej zaawansowanych samolotów tego typu w NATO. Kilkanaście sztuk myśliwców wielozadaniowych F-16 C/D Block 52+ stacjonuje na stałe w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku/Buczku koło Łodzi.
2

Myśliwiec F-35A Lightning II podczas ćwiczeń bojowych w Hill Air Force Base

Myśliwiec F-35A Lightning II podczas ćwiczeń bojowych w Hill Air Force Base© USAF/Ronald Bradshaw
Ćwiczenia amerykańskich i koreańskich sił powietrznych, w których udział brały myśliwce F-35A oraz F-16 Fighting Falcon. W trakcie zadania symulowano stan bojowy dużego zgrupowania jednostek oraz symulacyjny start do odparcia dużych sił samolotów wroga. Co ciekawe prezentowany najnowocześniejszy myśliwiec F-35A może wkrótce zostać zakupiony przez Siły Powietrzne RP i Polska dołączy do elitarnego grona państw, które posiadają go na stanie. z informacji przekazanych przez Ministra Obrony Narodowej, docelowo Polska chciałaby zakupić 32 sztuki myśliwców F-35A V generacji.

Oprócz wyrażenia chęci zakupu nowego sprzętu wojskowego z USA, w między czasie podpisano także pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi wspólną Deklarację o Współpracy Obronnej w zakresie obecności sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych Ameryki na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w ramach której w Polsce zostaną utworzone m.in.: Wysunięte Dowództwo Dywizyjne USA, Centrum Szkolenia Bojowego (CSB) w Drawsku Pomorskim, podnoszone będą zdolności sił specjalnych USA, powstanie eskadra bezzałogowych statków powietrznych MQ-9 Sił Powietrznych USA, baza lotnicza załadunkowo-rozładunkowa oraz grupa wsparcia w celu zabezpieczenia obecnych i przyszłych Sił Zbrojnych USA w Polsce. Zostanie także utworzona infrastruktura wspierająca obecność w naszym kraju pancernej brygadowej grupy bojowej, lotniczej brygady bojowej oraz batalionu wsparcia logistycznego.

(Zdjęcie F-35A Sił Powietrznych USA - R. Nial Bradshaw)
3

Czy Polska zakupi nowoczesne myśliwce F-35A V generacji od Sił Powietrznych USA? Gdzie wylądują nowoczesne myśliwce F-35A piątej generacji?

Czy Polska zakupi nowoczesne myśliwce F-35A V generacji od Sił Powietrznych USA? Gdzie wylądują nowoczesne myśliwce F-35A piątej generacji?© USAF/lotnictwo amerykańskie
Jaka będzie przyszłość Sił Powietrznych RP w trudnych chwilach uziemienia Migów 29 oraz samolotów szkolno bojowych Su? Czy faktycznie dojdzie do zakupów najnowocześniejszych myśliwców F-35A piątej generacji? Jeśli tak, to gdzie one wylądują na stałe w Polsce? Przed nami jeszcze długa droga do faktycznego pozyskania nowej gamy samolotów bojowych dla naszego lotnictwa, ponieważ jesteśmy dopiero na etapie wstępnych rozmów ze Stanami Zjednoczonymi o czym na bieżąco informuje opinię publiczną Minister Obrony Narodowej w specjalnych komunikatach przekazywanych do mediów. Pozyskanie sprzętu piątej generacji ma być całkowitym zamknięciem ery postsowieckiej i wkroczenie na nową ścieżkę rozwoju sprzętu w polskim wojsku, tak aby polscy piloci stanowiący czołówkę światowego lotnictwa dysponowali skutecznym i bezpiecznym sprzętem.

Zanim jednak przejdę do prezentacji samolotu F-35A V generacji oraz nakreślenia obecnego stanu w jakim się znajdujemy z zakupem nowego samolotu dla polskich sił powietrznych, chciałbym zainteresować wszystkie osoby interesujące się lotnictwem, że już 21 września 2019 roku odbędzie się Dzień Otwarty Koszar 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku, a co za tym idzie zostanie zorganizowany cieszący się dużą popularnością wśród lokalnych mieszkańców Piknik Lotniczy 2019 w Łasku. Na blogu motoryzacyjnym PrzyczepyMarter przeczytasz o szczegółach tego wydarzenia, które może odwiedzić nawet 40 000 gości w ciągu jednego dnia!

Wracając do gorącego tematu zakupu myśliwców F-35A V generacji i j jak wynika z pierwszych publicznych wiadomości, Polska wyraziła już oficjalnie do Pentagonu chęć zakupu 32 sztuk tego samolotu. Z wizytą w USA był już nawet Minister Obrony Narodowej, który wizytował jedną z amerykańskich baz gdzie przyglądał się programowi rozwoju najnowocześniejszych samolotów bojowych F-35 V generacji. Jest to kontynuacja zacieśniania współpracy pomiędzy Stanami Zjednoczonymi Ameryki i Polski w zakresie bezpieczeństwa. Oprócz deklaracji chęci zakupu nowego sprzętu podpisano także wspólne dokumenty o zwiększeniu liczebności wojsk amerykańskich w Polsce.

Samolot F-35 w wersji A został zaprojektowany i stworzony w celu do zastąpienia należących do amerykańskich sił powietrznych maszyn F-16 Fighting Falcon i A-10 Thunderbolt II. Obecnie dostępne są także dwie inne odmiany - wersja B F-35 przeznaczona jest dla Korpusu Piechoty Morskiej USA oraz wersja C myśliwca F-35 dedykowana została dla Marynarki Wojennej USA. Nowy samolot ma być domyślnie uniwersalną maszyną bojową dla różnych rodzajów sił zbrojnych, którą będzie można zastąpić inne starsze samoloty. Dlatego ten samolot zaprojektowano tak, że 80% elementów konstrukcyjnych dla różnych wersji będzie takich samych a tylko 20% będzie się różniło w zależności od wersji i przeznaczenia. Tylko kilka państw na świecie jest w użytkowaniu tego myśliwca lub planuje ich zakup w najbliższym czasie. Głównymi użytkownikami są obecnie USA, ale być może na ich zakup w większej ilości zdecyduje się Australia, Belgia, Kanada, Dania, Izrael, Włochy, Japonia, Holandia, Norwegia, Korea Południowa, Turcja i Wielka Brytania (pojedyncze sztuki zostały już dostarczone do wybranych państw). Po uziemieniu samolotów Mig-29 bardzo głośno zaczęto mówić, że również Polska może zakupić 32 sztuki tego ultranowoczesnego myśliwca.
Blog prowadzony o motoryzacji, transporcie oraz sklep z przyczepami samochodywymi dla klientów z Sieradza, Zduńskiej Woli, Łasku, Pabianic i Łodzi online. W najbliższym czasie uruchomiony zostanie także sklep z częściami samochodowymi pod tą samą marką PrzyczepyMarter!
TAGI
#Ubezpieczenia pokazy lotnicze piknik lotniczy modelarstwo pokazy lotnicze kalendarz imprezy lotnicze w polsce pokazy samolotowe kalendarz imprez lotniczych co na piknik imprezy lotnicze festyn lotniczy na piknik pokaz samolotów piknik lotniczy lotniczy samoloty imprezy lotnicze piknik pokazy samolotów aeroklub lotnicze swieto lotnictwa akrobacje lotnicze pokazy lotnicze w polsce muzeum lotnictwa polskiego kraków pokazy lotnictwa kalendarz pokazów lotniczych festyn lotniczy kalendarz imprez lotniczych samoloty pokazy zawody lotnicze piknik lotniczy łask program dni lotnictwa pokazy lotnicze zdjęcia samolotów zdjęcia z pokazów lotniczych piknik na lotnisku rodzaje samolotów lotnicze pokazy łódzki piknik lotniczy piknik lotniczy łask parking dyspozytor lotniczy łask loty widowiskowe impreza na lotnisku pojazdy lotnicze dworzec lotniczy baza lotnictwa taktycznego piknik pokazy lotnicze łask krzesiny pokazy lotnicze gdzie na piknik w łask weekend lotniczy pokazy lotnicze polska piotrków pokazy lotnicze lotnictwo pokazy lotnicze lask lotnisko muzeum lotnictwa łask pokazy lotnicze lotnisko łask imprezy piknik lotniczy lask muzeum lotnicze piknik lotniczy pokaz lotniczy poznań plan pikniku lotniczego łask program pokazów air show pokazy lotnicze piotrkow pokazy lotnicze łódź piknik lotniczy pl dni lotnictwa łask dojazd na łask lask pokazy lotnicze port lotniczy łask festyn lotniczy łask pokazy lotnicze air show łask piknik lotniczy piknik lotniczy lublinek bilety air show piknik lotniczy łask międzynarodowe pokazy lotnicze air show lotnisko łask imprezy łask air show piknik lotniczy łódź air show dojazd pokazy lotnicze w polsce 32 blt lotnisko łask lotnisko wojskowe święto bazy łask łódzkie sieradz łódź f16 usaf aviation amerykanie USA
OPINIE
Napisz Opinię: Piknik Lotniczy w Łasku 2019: Dzień Otwarty i Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
POPULARNE
›  Piknik Lotniczy w Łasku 2019: Dzień Otwarty i Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego
›  Black Friday 2019 Weekend Promocje Ubezpieczeń OC i AutoCasco!
›  Stacja Benzynowa: Gdzie Kupić ViaToll dla Przyczep Samochodowych
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›  Samochód terenowy Willys MB: Budowa i historia kultowego modelu
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Jarmark Łaski 2019 Program Dni Łasku i Kto Wystąpi na Scenie?
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Co to jest ubezpieczenie? Rodzaje ubezpieczeń i ich charakterystyka
›  Ubezpieczenia OC komunikacyjne i Fundusz Gwarancyjny dla pojazdów
›  Na co zwrócić uwagę, kupując autocasco?
›  Co oznacza bezpośrednia likwidacja szkody?
›  Jak Wybrać Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w Porównywarce Polis Online?
›  Pasy transportowe rodzaje, gdzie kupić? Sprawdź teraz ofertę
›  Czym odtworzyć plik filmowy DAV? Jak przerobić plik na AVI?
›  Historia światowej i polskiej motoryzacji opisana w kilku słowach
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›  Ochrona danych kluczowa z punktu widzenia rozwoju kolejnych technologii
›  Święto Truskawki Buczek 2019: kto wystąpi, program, atrakcje!
›  Wypożyczalnia Sklep Przyczep Samochodowych do 750 KG w Łasku
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›  Tunel średnicowy Łódź: Budowa i przebieg pod centrum miasta
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
›  Przyczepy podłodziowe Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2019: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Przyczepa platforma niskopodwoziowa pod ule quady mini samochody
›  V Krajowe Święto Truskawki Buczek 2019: Program Buczkowskiej Truskawki
›  Łask: Zbiórka Odpadów Wielkogabarytowych Kwiecień 2019
›  Pasy transportowe z napinaczem do mocowania dużych ładunków
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie świętokrzyskie. Oferty na wakacje!
›  Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
›  Wakacje: Jazda z przyczepą kempingową technika i bezpieczeństwo!
›  Myśliwce F-16 z Łasku rozpoczęły dyżur bojowy w ramach NATO
›  Ekspert ICNIRP: Sieci 5G bez niekorzystnego wpływu na ludzkie zdrowie
›  Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów
›  Wkrótce na drogi wyjadą pierwsze polskie elektryczne samochody dostawcze
›  Badanie poziomu glukozy we krwi bez nakłuwania dzięki polskiej technologii
›  Przyczepą kempingową na Nordkapp: Atrakcje Szwecja i Norwegia
›  Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2019 Jasna Góra
›  Pierwsze rejestracje samochodów dostawczych styczeń 2019 w Polsce
›  Pasy transportowe: Sposoby mocowania i zabezpieczenia ładunków w transporcie
›  Serwis Klimatyzacja Samochodowa Łask TopAuto: Dojazd do klienta
›  Gdzie pojechać na narty do Austrii? Zimowy poradnik dla narciarzy!
›  Od 2020 roku większa pomoc dla kredytobiorców
›  Włochy przyczepą kempingową: Podróżowanie, Koszty, Atrakcje
›  Prestiżowe Grand Prix Monako Formuły 1: termin relacja tv program wyniki
›  Przyczepa Kempingowa: Wynajem łódzkie. Oferty na wakacje!
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 21/Sierpień/2019 (14:40) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps [GN156]

  Cena brutto (z VAT) 6280.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt [GN099]

  Cena brutto (z VAT) 2580.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt [GN213]

  Cena brutto (z VAT) 2480.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 [GN202]

  Cena brutto (z VAT) 2180.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-350 CT resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRO//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-350 CT resor [GN164]

  Cena brutto (z VAT) 4430.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor [GN192]

  Cena brutto (z VAT) 3130.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 ptw [GN104]

  Cena brutto (z VAT) 2450.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 svw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 svw [GN103]

  Cena brutto (z VAT) 1800.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 ptr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 ptr resor [GN166]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw [GN115]

  Cena brutto (z VAT) 3200.00 PLN
  1 produkt dostępny
Formy dostawy Formy płatności Zwroty/Reklamacje Mój koszyk Moje zamówienia Pomoc
Przyczepy Auto Części Wydarzenia Biznes Prawo jazdy Sport Blog
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt
YouTube Facebook PrzyczepyMarter
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl

Sklep motoryzacyjny PrzyczepyMarter jest autoryzowanym dystrybutorem i dealerem przyczep samochodowych marki Neptun, Sorelpol produkowanych przez firmę Sorelpol Sp. z o.o. z głównym biurem w Warszawie. W punkcie handlowym w centralnej części województwa łódzkiego znajduje się cała gama lekkich i ciężkich przyczepek samochodowych jednoosiowych oraz dwuosiowych, o bardzo zróżnicowanej charakterystyce przystosowanej do codziennej pracy z ciężkimi i wielkogabarytowymi towarami. Blog i jednocześnie sklep PrzyczepyMarter.pl został opracowany na potrzeby klientów poszukujących dobrej i taniej przyczepki samochodowej. Serwis internetowy o przyczepkach, samochodach i przyczepach kempingowych zawiera szeroki zakres praktycznych informacji publikowanych w różnych wiadomościach online.
Przyczepy Samochodowe →
PrzyczepyMart
er
Konto @  Sport ⚾ Menu ☈