PASY TRANSPORTOWE//BLOG

Pasy transportowe trzypunktowe do przewozu samochodów na lawetach

Marcin Jankowski  •  20/Luty/2019 (18:39), aktualizacja 16/Marzec/2019 (11:23)
Pasy trzypunktowe do transportu samochodów na lawetach są skróconą odmianą zwykłych pasów transportowych dwuczęściowych. Znacząco ułatwiają one mocowanie kół przewożonego pojazdu do ramy lawety. Po pierwsze w zestawie pasów trzypunktowych do przewozu samochodów osobowych na lawetach znajduje się napinacz z klamrą oraz oddzielnie krótki pas również zakończony klamrą. Ten rodzaj nazywamy także trzypunktowymi ponieważ w sumie zapinamy go w trzech punktach (posiada on trzy klamry z tzw. pazurem). Dodatkowa trzecia klamra założona jest na dłuższym odcinku, przez oczko której przewinięty jest pas transportowy. W celu ochrony samego pasa oraz dobrego umocowania kół samochodu na lawecie, na jego dłuższą część zakłada się jeszcze specjalne kostki gumowe lub kołnierz gumowy. Ma to zapobiegać ślizganiu się pasa transportowego na kole podczas drgań występujących w czasie jazdy.
PrzyczepyMarter.pl Pasy transportowe trzypunktowe do przewozu samochodów na lawetach

Jak poprawnie przewozić samochody na auto lawetach i lawetach samochodowych?


W przypadku mocowania samochodów osobowych na lawetach czy auto lawetach oraz dużych ciężarówkach do auto transportu spotyka się pasy trzypunktowe o łącznej długości około 2,5 metra, z czego sam pas mocujący ma długość minimum 2,2 metra oraz zapinacz 0,40 metra. Szerokość pasa to 50 mm i wytrzymałość do 5 ton, a w linii prostej 2,5 tony. Kolor stosowanego pasa to zazwyczaj pomarańczowy. Obowiązkowo wszystkie pasy wykorzystywane do transportu muszą spełniać europejską normę EN-12195-2 dotyczącą budowy i wytrzymałości pasów transportowych wykorzystywanych przy mocowaniu przewożonych ładunków.
1. Wybierz nową przyczepę
2. Kup przyczepę samochodową
3. Oszczędź nawet 500 zł!
Katalog Przyczep →

Każdy pojazd przeznaczony do transportu samochodów osobowych powinien posiadać dwa najazdy o długości od 50 cm do 100 cm na swoim wyposażeniu. Jest to niezbędny element konstrukcyjny, który umożliwia wjechanie bądź wprowadzenie transportowanego auta na platformę. Zgonie z wymogami, na lawecie powinny znajdować się także kliny blokujące podkładane pod koła samochodu oraz minimum 1-2 pasy mocujące na koła przypadające na jeden przewożony pojazd. Pas mocujący trzypunktowy powinien mieć długość minimum 2,2 metra oraz przedłużenie (część z napinaczem) 4% czyli około 0,4 metra. Każdy pas transportowy powinien mieć niezniszczoną niebieską etykietę zgodną z europejską normą.

Wyróżniamy kilka rodzajów pojazdów przeznaczonych do transportu samochodów - są to lawety samochodowe do holowania przez samochody osobowe, zabudowane autolawety oraz duże autotransportery z dwoma poziomami. Zgodnie z przepisami, kąt nachylenia rampy na takim pojeździe powinien być nie większy niż 8 stopni. Do dobrych nawyków postępowania podczas załadunku i rozładunku samochodów z innych pojazdów jest takie ustawienie lawety czy autotransportera, aby przed rozpoczęciem pracy znajdował się on na płaskim i utwardzonym podłożu. Podczas wprowadzania pojazdów oraz ich sprowadzania z lawety, na prowadnicach nie powinny znajdować się jakiekolwiek przedmioty, w tym kliny pod kołami. Ważne jest, aby najazdy znajdowały się pod takim kątem, aby podczas załadunku lub rozładunku nie uszkodziły one podwozi transportowanych samochodów. Jeśli transport odbywa się na zestawie czyli samochodzie ciężarowym i przyczepie, należy połączyć obydwa pokłady specjalnymi rampami, przewidzianymi do tego celu. Ładunek, a w tym przypadku samochody, powinny być poruszane za pomocą silnika, a ich prędkość powinna być zbliżona do szybkości pieszego podczas załadunku bądź rozładunku. Nadmierna prędkość podczas wjeżdżania bądź zjeżdżania może doprowadzić do uszkodzeń lub niebezpiecznych zdarzeń z udziałem osób postronnych. Jeśli na lawecie znajduje się więcej niż jeden przewożony samochód, odległość pomiędzy nimi powinna wynosić minimum 10 cm. To samo, jeśli laweta posiada dwa poziomy, to od góry również powinna zostać zachowana odległość minimum 10 centymetrów.

To o czym wspominałem na samym początku! Przewożone samochody na lawecie, mocuje się za pomocą trzypunktowych pasów transportowych z osłoną pasa i dodatkowo klinami pod koła. Jeśli w lawecie znajdują się wpusty na koła samochodu to użycie klinów jest nieobowiązkowe. Sama czynność mocowania za pomocą pasów powinna odbywać się następująco: mocujemy pierwszy hak od pasa na lawecie tuż przy kole przewożonego samochodu tak aby był on jak najbardziej pionowo. W drugim kroku owijamy koło pasem z gumową osłoną lub kostkami aby dokładnie dolegał do koła. Następnie zapinamy drugi hak z pazurami tuż przy kole. W ostatnim kroku zaczepami trzeci hak w pewnej odłegości od koła i napinami go za pomocą napinacza pasa transportowego. Mocowanie przyjmie kształ położonego "P" na plecach.

Sposoby mocowania pasów trzypunktowych na kołach samochodu na lawecie i autolawecie!


To ile klinów należy podłożyć pod koła bądź ile pasów nałożyć zależy przede wszystkim od tego w jaki sposób załadujemy samochody na naszą autolawetę bądź lawetę samochodową. Najłatwiej jest wtedy, kiedy wjechaliśmy na lawetę przodem samochodu zgodnie z kierunkiem jazdy. Wtedy zakładamy pas na tylne koło i dwa kliny z przodu i z tyłu tego koła. Następnie załóż pas mocujący na przednie koło po przeciwległej stronie. Możesz także podłożyć od przodu klin pod to koło.

Jeśli przewożony samochód znajduje się tyłem do kierunku jazdy. To obowiązkowo muszą być założone dwa pasy mocujące trzypunktowe na tylne koło i przeciwległe przednie. Dodatkowo należy podłożyć po dwa kliny pod te koła (łącznie wykorzystasz 4 kliny).

W sytuacjach kiedy samochód osobowy znajduje się na pochylonej lawecie i jest najbardziej wysunięty z tyłu, to należy na dwóch tylnych kołach zamontować trzypunktowe pasy transportowe oraz pod obydwa tylne koła podłożyć po dwa kliny - z przodu i tyłu koła. Dodatkowo na jednym przednim kole stosuje się trzeci pas mocujący i ewentualnie klin z przodu lub dwa po obu stronach przedniego koła.

W niektórych przypadkach, zwłaszcza podczas przewożenia przyczep lub naczep, montuje się dodatkowe odciągi do resorów/amortyzatorów, aby podczas ich przewożenia nie wywoływały nadmiernych wibracji i niestabilności. Jeśli przewożone są więcej niż jedna przyczepa jedna na drugiej. Należy związać ze sobą pierw przyczepę górną z dolną, a następnie wszystkie przewożone pojazdy do lawety. Warto co jakiś czas sprawdzić naciąg wszystkich pasów transportowych z napinaczami włącznie czy czasem się nie poluzowały w czasie jazdy.

Przewożąc samochód lub przyczepę/naczepę na lawecie lub autolawecie, przewożone pojazdy w czasie transportu powinny mieć zaciągnięty hamulec postojowy. Nie mogą one wystawać poza obręb pojazdu przewożącego. Najlepiej aby cały ciężar transportowany był równomiernie rozłożony na lawecie.

W sytuacjach kiedy pojazd przewożony jest na przyczepach platformach bez mocowań w najazdach - płaska płyta bez otworów - wtedy stosuje się specjalne pasy transportowe w kształcie litery Y do mocowania bocznego koła samochodu o ramę przyczepy lub specjalne uchwyty boczne do pasów (punkty mocowań). Również jest to pas dwuczęściowy z zapinaczem. Sam pas zakłada się od góry koła. Ten rodzaj pasa do zabezpieczenia przewożonego pojazdu na lawecie zakończony jest jedynie na krótszym odcinku podwójnym hakiem trójkątnym.

W mocowaniu samochodów na wszelkiego rodzaju lawetach można stosować także pasy transportowe trzypunktowe zakończone nie podwójnym hakiem trójkątnym, a wytrzymałym hakiem obrotowym. To rozwiązanie sprawdza się gdy mocowania na pasach transportowych lawety mają punkty mocowań z boku.

Jeśli chodzi o charakterystykę poszczególnych rodzajów pasów transportowych do lawet można rozróżnić ich kilka rodzai, w zależności od potrzeby stosuje się pasy o udźwigu od 3 do 5 tony i szerokości od 35 mm do 50 mm o uciągliwości do 4%. Najczęściej spotyka się oczywiście szerokie pasy o największej wytrzymałości czyli 5 ton na 50 mm zakończone podwójnym hakiem trójkątnym.

Laweta samochodowa Szwajcarka Sprzedam! Waga, wymiary i cena. Gdzie kupić lawetę samochodową w dobrej cenie?! Sprawdź ogłoszenie PrzyczepyMarter.pl


W związku z dużym zainteresowaniem przewoźników zajmujących się transportem samochodów osobowych, przedstawiam ofertę na sprzedaż używanej lawety samochodowej z jej wagą i wymiarami o małym przebiegu. Używana laweta samochodowa marki Boro, dotychczas dostępna na stanie punktu PrzyczepyMarter.pl charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami jezdnymi, które sprawiają że przewóz samochodów osobowych na niej nie sprawia problemu. Zapoznaj się z pełną ofertą i kup używaną lawetę samochodową w moim sklepie motoryzacyjnym, który zaoferuje najatrakcyjniejszą cenę kupna dla Ciebie! W przypadku zakupu tej lawety do przewozu samochodów osobowych, odpada element dodatkowych kosztów w postaci ubezpieczenia OC (obecna polisa komunikacyjna ważna do czerwiec 2019).

Jest to ogłoszenie sprzedaży mojej używanej lawety samochodowej, która dotychczas stanowiła ofertę firmy PrzyczepyMarter. Bezpieczeństwo podczas przewożenia samochodów ma bardzo duże znaczenie, a przedstawiona laweta marki Boro model BR2 posiada bardzo dobre właściwości jezdne. Osoby, które dotychczas korzystały z tego pojazdu we własnym zakresie, bardzo chwaliły sobie holowanie tej przyczepy. Dopuszczalna masa całkowita lawety samochodowej Boro tzw. "szwajcarki" wynosi 2000 kg, a jej masa własna wynosi 580 kg. Zgodnie z dowodem rejestracyjnym tej przyczepy ciężkiej z przeznaczeniem do przewozu pojazdów, ładowność wynosi 1420 kilogramów. Największy dopuszczalny nacisk osi wynosi 9,80 kN.

Dużą wytrzymałość zapewnia spawana rama i jej poprzeczne belki montowane pomiędzy perforowanymi szynami transportowymi na koła przewożonych samochodów. Laweta samochodowa posiada wytrzymały dyszel strzałkowy. Laweta posiada standardowy wymiar - 4 metry długości i 2 metry szerokości. Wszystkie elementy cynkowane. Laweta samochodowa Boro BR2 posiada koła schowane pod platformą transportową. Wielofunkcyjne lampy są zamontowane wewnątrz tylnej belki. Dzięki temu są chronione przed uszkodzeniami, wilgocią i błotem. Złącza kablowe są chronione w najlepszy dostępny sposób i zapewniają wieloletnie, bezobsługowe działanie.

Jest to laweta samochodowa dwuosiowa ze wzmacnianymi oponami SECURITY ROAD 2003 o rozmiarze 185/R14C. Dodatkowo w zestawie znajduje się nieużywane koło zapasowe. Zostały zamontowane dwie osie hamowane w lawecie firmy AL-KO (2 x 1350 kg). Standardowo razem z lawetą samochodową przyczepą na stanie znajdują się dwa najazdy o długości 200 cm i szerokości 32 cm, wykonane z perforowanej blachy, dzięki temu kąt ich najazdu nie jest ostry i nie sprawia to trudności we wjechaniu autem. Laweta samochodowa Boro tzw. "szwajcarka" posiada konstrukcję łamaną z przodu i z tyłu, do łatwiejszego umocowania przewożonego samochodu osobowego. Przyczepa ciężka do przewozu pojazdów marki Boro ze względu na duże DMC jest pojazdem ciężkim wyposażonym w hamulec najazdowy AL-KO 251S z GA 1500 - 2700 kg, co z jednej strony jest elementem wymaganym, a z drugiej znacząco poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy w zestawie.

Obecnie laweta samochodowa posiada aktualny przegląd w stacji okręgowej z następnym terminem badania wyznaczonym na 2 czerwiec 2019 roku. Również posiada ważne ubezpieczenie zakupione w PZU od odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych OC i PZU Pomoc w Drodze (PWD) ważne również do dnia 2 czerwiec 2019 roku. W momencie sprzedaży lawety, nowy kupujący automatycznie przejmuje ją z ubezpieczeniem OC, ale musi pamiętać o wykupieniu nowego lub przedłużeniu aktualnego w momencie zakończenia aktualnej polisy komunikacyjnej.

Na zdjęciu głównym znajduje się oferowana laweta zaraz po zakupie u producenta przyczep. Natomiast w galerii zdjęć poniżej tego artykułu, znajdują się zdjęcia lawety samochodowej w stanie aktualnym. Na pojeździe nie ma żadnych uszkodzeń i warto nadmienić, że jest to laweta samochodowa bezwypadkowa! Cała elektryka sprawna. Jeśli chodzi o małe uchybienia, regeneracji należy poddać wciągarkę AL-KO, w jaką została wyposażona laweta już od nowości.

Jest to pojazd stosunkowo nowy, ponieważ data pierwszej rejestracji lawety samochodowej Boro w Wydziale Komunikacji miała miejsce w czerwcu 2016 roku. Kupując tą przyczepę ciężką do transportu samochodów otrzymujesz pojazd dwuletni o małym przebiegu, głównie w najbliższej okolicy sklepu PrzyczepyMarter.pl zlokalizowanego w województwie łódzkim.

Cena sprzedaży prezentowanej lawety samochodowej wynosi 7 000 zł z VAT (brutto)!

Dokumentem sprzedaży jest Faktura VAT. Swoją ofertę kieruję do innych firm zajmujących się transportem pojazdów lub wypożyczalni przyczep i autolawet. Zakupem tej lawety samochodowej mogą być również osoby prywatne, które często transportują samochody. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem proszę o kontakt telefoniczny +48 696 426 746. Oferta ważna od dnia publikacji aż do dnia sprzedaży lawety, o czym potencjalni zainteresowani zostaną poinformowani w serwisie PrzyczepyMarter.pl. Uwaga! Cena sprzedaży lawety samochodowej może ulec zmianie i będzie ustalana ostatecznie z kupującym w miejscu sprzedaży!

Osoby zainteresowane zapoznaniem się ze stanem wizualnym oraz technicznym pojazdu zapraszam do odwiedzin sklep PrzyczepyMarter - 95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie - w godzinach poniedziałek - piątek od 900 do 1800 oraz w soboty od 900 do 1600. Przed przyjazdem zalecam wcześniejszy kontakt telefoniczny!

Jeśli zainteresował Cię temat pasów transportowych oraz poszukujesz poradników na temat sposobów mocowania ładunków możesz także zdobyć więcej informacji w innych artykułach na tym blogu. Dotychczas opublikowane zostały następujące publikacje, które dotyczą poszczególnych tematów z zakresu transportu oraz charakteryzują poszczególne rodzaje pasów transportowych:

Sklep Pasy transportowe: Kup produkty do mocowania ładunków
Pasy transportowe: Sposoby mocowania i zabezpieczenia ładunków w transporcie
Pasy transportowe trzypunktowe do przewozu samochodów na lawetach
Pasy transportowe z napinaczem do mocowania dużych ładunków
Blog prowadzony o transporcie i promowania przyczep samochodywch w Sieradzu, Zduńskiej Woli, Łasku, Pabianicach i Łodzi online. Na stronie zapoznasz się z informacjami o sklepie motoryzacyjnym z przyczepkami oraz praktycznymi wiadomościami o transporcie towarów.
REKLAMA
1. Wybierz pasy transportowe
2. Kup pasy transportowe z napinaczem
3. Pasy transportowe do lawet!
Rodzaje Pasów →
TAGI
pasy pasy transportowe laweta laweta samochodowa auto laweta pasy do transportu samochodów samochody transport pas mocowanie boczne pas trójkątny pas laweta transport samochodów szwajcarka boro sklep oświadczenie przewozu auta na lawecie przewóz samochodu na autolawecie przepisy mocowanie auta na lawecie dwupunktowe z szelką przewóz samochodu na lawecie autolaweta niemcy przepisy jak zapiąć samochod na lawecie umowa przewozu samochodu na lawecie co można przewozić autolawetą Nawigacja na stronie przyklad umowy przewozu samochodu na lawecie przewóz samochodów na lawecie upoważnienie do przewozu samochodu przewóz samochodu na lawecie przepisy auto na lawecie dokumenty przewóz samochodu na autolawecie przepisy umowa przewozu osób wzór umowa przewozu psa
OPINIE
Napisz Opinię: Pasy transportowe trzypunktowe do przewozu samochodów na lawetach
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
REKLAMA
Katalog Przyczep Samochodowych
Oblicz cenę →
POPULARNE
›  Święto Truskawki Buczek 2019: kto wystąpi, program, atrakcje!
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  23. Jarmark Łaski 2019: Program Dni Łasku i Atrakcje Zespoły
›  Stacja Benzynowa: Gdzie Kupić ViaToll dla Przyczep Samochodowych
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›  Pasy transportowe rodzaje, gdzie kupić? Sprawdź teraz ofertę
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Gdzie oglądać F1 w TV Online Kalendarz GP Bahrajnu Formuła F1!
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2019: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Łask: Zbiórka Odpadów Wielkogabarytowych Kwiecień 2019
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Dni Truskawki Buczek: Mistrzostwa Polski i Puchar Polski SuperEnduro
›  Pasy transportowe trzypunktowe do przewozu samochodów na lawetach
›  Wypożyczalnia Sklep Przyczep Samochodowych do 750 KG w Łasku
›  Grubson: Na szczycie w Łasku czyli Jarmark Łaski już w czerwcu!
›  Łódź: Budowa tunelu średnicowego i przebieg pod centrum miasta
›  Przyczepy podłodziowe Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Pierwsze rejestracje samochodów dostawczych styczeń 2019 w Polsce
›  Czym odtworzyć plik filmowy DAV? Jak przerobić plik na AVI?
›  Wakacje: Jazda z przyczepą kempingową technika i bezpieczeństwo!
›  FAQ: Przyczepa samochodowa w Łódzkie do kupienia w sklepie
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
›  Pasy transportowe z napinaczem do mocowania dużych ładunków
›  Włochy przyczepą kempingową: Podróżowanie, Koszty, Atrakcje
›  Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
›  Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów
›  Pasy transportowe: Sposoby mocowania i zabezpieczenia ładunków w transporcie
›  Pomyśl o logistyce i sprawnym transporcie prowadząc e-handel
›  Części i akcesoria do przyczepki samochodowej! Wyprzedaż 2019
›  Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?
›  Przyczepą kempingową na Nordkapp: Atrakcje Szwecja i Norwegia
›  Ekonomiczna jazda z przyczepą kempingową na wakacjach po Europie!
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Neptun przyczepa platforma N13-305 multi z hamulcem najazdowym
›  Gdzie pojechać na narty do Austrii? Zimowy poradnik dla narciarzy!
›  Škoda Scala to nowy model samochodu kompaktowego z Czech
›  Przyczepa Kempingowa: Wynajem łódzkie. Oferty na wakacje!
›  Pozycjonowanie stron portal motoryzacyjny PrzyczepyMarter w Google
›  Ile za ubezpieczenie OC musi zapłacić młody kierowca?
›  Części samochodowe Łask do samochodów osobowych i dostawczych
›  Jak płacić niską składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW samochodu?
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie wielkopolska. Oferty na wakacje!
›  Udane wakacje rodzinne z przyczepą kempingową przez Słowację!
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie świętokrzyskie. Oferty na wakacje!
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 20/Marzec/2019 (09:14) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt [GN099]

  Cena brutto (z VAT) 2350.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 [GN064]

  Cena brutto (z VAT) 2000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt [GN100]

  Cena brutto (z VAT) 3100.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw [GN115]

  Cena brutto (z VAT) 3000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 [GN202]

  Cena brutto (z VAT) 2180.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps [GN156]

  Cena brutto (z VAT) 5900.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt [GN158]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Podłodziowa N7-12 navy PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PODŁODZIOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Podłodziowa N7-12 navy [GN195]

  Cena brutto (z VAT) 2300.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi [GN155]

  Cena brutto (z VAT) 5000.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 ptw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 ptw [GN126]

  Cena brutto (z VAT) 2100.00 PLN
  1 produkt dostępny
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt Porównywarka OC/AC
YouTube Facebook Twitter
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl
Katalog Przyczep Samochodowych
PrzyczepyMar
ter