PRZYCZEPYMARTER//BLOG

23. Jarmark Łaski 2019: Program Dni Łasku i Atrakcje Zespoły

Marcin Jankowski  •  3/Grudzień/2018 (04:18), aktualizacja 6/Grudzień/2018 (13:14)
Z niecierpliwością czekamy na 23. Jarmark Łaski w 2019 roku, które będą doskonałym wydarzeniem muzyczno - rozrywkowym, do promowania Łasku i całego regionu. W 2018 roku festiwal zaprezentowany został w nowej - dwudniowej odsłonie - które nawiązywała do tradycji Łasku czyli średniowiecznych jarmarków kupieckich. Póki co nie ma jeszcze zapowiedzi odnośnie dni Łasku na 2019 rok i szczegółowego programu Dni Łasku w 2019 roku, jednak z niecierpliwością czekamy na pierwsze wiadomości lokalne z Łasku.
PrzyczepyMarter.pl 23. Jarmark Łaski 2019: Program Dni Łasku i Atrakcje Zespoły

Dni Łasku 2019: Program i atrakcje Jarmarku Łaskiego dla mieszkańców!


Obecnie oczekujemy szczegółowych informacji o najważniejszym wydarzeniu kulturalno - rozrywkowym w miejscowości Łask od organizatora. Zazwyczaj pierwsze wiadomości o tym kto zagra na Jarmarku Łaskim 2019 publikowane są z początkiem nowego roku i dawkowane przez kilka miesięcy, aż do czerwca. W związku z tym możesz na stałe śledzić ten artykuł, ponieważ gdy tylko pojawią się szczątkowe informacje o Łasku na pewno zostaną tu opublikowane.
1. Wybierz nową przyczepę
2. Kup przyczepę samochodową
3. Oszczędź nawet 500 zł!
Katalog Przyczep →

Co się działo w czerwcu na 22. Jarmarku Łaskim 2018?


W tym roku, 22. Jarmark Łaski 2018 został zaprezentowany w nowej odsłonie, a za jego organizację w całości odpowiadał Łaski Dom Kultury. W przeciwieństwie do lat ubiegłych, tegoroczny festiwal miejski zaplanowano na dwa dni - tj. 9 czerwca i 10 czerwca 2018 roku. Ciekawą nowością w programie Jarmarku, w porównaniu do lat ubiegłych, była część poświęcona średniowiecznemu Łaskowi dla wystawców, rzemieślników i kupców. Nie zabrakło stoisk gastronomiczno - handlowych oraz wieczornych koncertów zaproszonych artystów.

Wiadomości Łask Online Kalkulator Ubezpieczenia OC // AC // NNW

Nowe wydarzenia i nowe atrakcje dla odwiedzających weekendowy festiwal miejski ukierunkowany na promocję Łasku i lokalnych przedsiębiorców! Wydarzenie odbywało się nie tylko wzdłuż ulicy Narutowicza, ale także na Placu 11 Listopada w centrum Łasku oraz w ogrodzie Łaskiego Domu Kultury. W czasie Jarmarku Łaskiego 2018 zagościli regionalni przedsiębiorcy, artyści, grupy artystyczne i lokalne stowarzyszenia.

Pod względem rozrywkowym mieszkańcy Łasku i okolicznych miejscowości z powiatu łaskiego mogli oglądać występy zaproszonych gwiazd, teatry uliczne, średniowieczne rekonstrukcje, biesiady rodzinne czy koncerty zespołów folkowych. Również w ramach miejskiej imprezy odbywał się Festiwal Kultury Ludowej i Tradycyjnej "LudLove", piknik rodzinny "Słońcobranie", festiwal hiphopowy "Spina" i doroczny Maraton Jastrzębi Łaskich.

Wiadomości Łask Online Kalkulator Ubezpieczenia OC // AC // NNW

Na festiwalu w ramach Jarmarku Łaskiego 2018 wystąpiły takie gwiazdy muzyki jak Dwa Sławy czy Quebonafide tworząc blok programowy "Spina Hip Hop Festival". Natomiast w pierwszym dniu Dni Łasku 2018 większy nacisk położono na występy historyczne. Odbył się turniej rycerski z inscenizacją bitwy, pokaz artyleryjski oraz spektakl teatru FormArt z Łodzi pt. Pieśń Ognia.

Jarmark Łaski "Przenikanie" Jarmark inny niż wszystkie to hasło dni Łasku w 2018 roku, wydarzenia które miało nawiązywać do wielowiekowej tradycji łaskich jarmarków - miejsc wymiany idei, towarów, usług i myśli.

Atrakcje 21. Jarmarku Łaskiego 2017: CLEO, Hyży i Schroeder wystąpili na scenie w Łasku


W poprzednich latach również było ciekawie i aktywnie. W 2017 roku nasza zapowiedź 21. odsłony rozrywkowo-promocyjnej imprezy dla mieszkańców Łasku w województwie łódzkim, spotkała się z dużym zainteresowaniem czytelników. 3 czerwca 2017 roku do wspólnego świętowania dni Łasku zaproszeni zostali m. in. znani artyści polskiej sceny muzycznej jak CLEO, Natalia Szroeder i Grzegorz Hyży oraz lokalni samorządowcy i działacze z regionu łódzkiego.

Wiadomości Łask Online Kalkulator Ubezpieczenia OC // AC // NNW

od samego początku ciekawie zapowiadała się impreza plenerowa na ulicach Łasku w 2017, organizowana przez lokalny samorząd, która tak jak obecnie, miała charakter rozrywkowo - promocyjny dla miasta, regionu i mieszkańców. Jak każdego roku oprócz licznych stoisk z wystawcami na ulicy Narutowicza, każdy z przybyłych gości w pierwszy weekend czerwca mógł wziąć udział w otwartej części artystycznej do późnych godzin wieczornych. Podczas jednodniowych występów na scenie pojawiły się znane gwiazdy muzyki rozrywkowej jak CLEO, Grzegorz Hyży i Natalia Szroeder. Oprócz bogatego programu artystycznego na ulicach Łasku zorganizowano także równolegle jarmark handlowy, który był okazją do promocji lokalnych firm z regionu.

Przyznać trzeba, że największym zainteresowaniem cieszyła się piosenkarka CLEO, znana ze współpracy z producentem muzyki Donatanem oraz ich wspólnego występu na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2014 roku. Mieszkańcy Łasku oraz goście, mieli okazję posłuchać i zobaczyć artystkę na żywo podczas imprezy plenerowej w Łasku. Oprócz niej na scenie pojawili się także: Natalia Szroeder oraz Grzegorz Hyży. Natalia i Grzegorz to również artyści, którzy niejednokrotnie brali udział z sukcesami w wielu programach rozrywkowych prezentowanych na kanałach stacji telewizyjnych Polsat czy TVN.

Wracając pamięcią do ubiegłego roku, program rozrywkowy przedstawiał się według poniższego harmonogramu. Impreza swój początek miała o godzinie 900 na deptaku wzdłuż ulicy Narutowicza, gdzie znajdowały się wszystkie stoiska wystawiennicze.

Mała scena (Łaski Dom Kultury)

1000 - Występy lokalnych zespołów
1100 - Koncert Orkiestry Dętej ŁDK
1200 - Uroczyste Otwarcie Jarmarku Łaskiego
1215 - Intronizacja Króla Kurkowego
1230 - Wręczenie odznaczeń i wyróżnień sportowcom
1300 - Pokaza karate Klubu Sztuk Walki PROYAMA
1330 - Kręci mnie bezpieczeństwo KP PSP Łask
1400 - Dance Show w wykonaniu ŁDK

Duża scena (teren rekreacyjny)

1730 - Koncert Cleo
2030 - Koncert Natalii Szroeder
2200 - Koncert Grzegorza Hyży
2315 - Pokaz sztucznych ogni

Jarmark Łaski to wydarzenie kulturalno - promocyjne miasta Łask


Jarmark Łaski jest najważniejszym i największym w regionie, lokalnym wydarzeniem kulturalnym. Po raz pierwszy Jarmark Łaski został zorganizowany w 1997 roku, który zapoczątkował spotkania społeczności Łasku i okolicznych miejscowości. Od tego czasu nieprzerwanie, co roku na wspólnym Jarmarku Łaskim mogą się promować lokalne firmy, przedsiębiorcy ze swoimi dokonaniami, ponadto jest to także doskonała okazja do promocji osiągnięć Łaskiego Domu Kultury oraz Biblioteki Publicznej. Jarmark Łaski to także bez wątpienia rodzinne święto wszystkich mieszkańców, którzy mogą korzystać z wszystkich udostępnionych atrakcji. Każdy Jarmark Łaski posiada także część artystyczną, której największą atrakcją są koncerty zaproszonych zespołów a także pokaz sztucznych ogni.

19. Jarmark Łaski był okazją do uroczystego otwarcia Muzeum Historii Łasku w nowo oddanej siedzibie na Placu 11 Listopada 7, które można odwiedzać codziennie od wtorku do piątku w godzinach 800 - 1700 natomiast w soboty w godzinach 900 - 1400. Muzeum Historii Łasku otwarte jest także w pierwszą niedzielę miesiąca w godzinach 1100 - 1500. Na ulicy Narutowicza wśród stoisk znalazło się prawie 100 wystawców ze swoją ofertą a na scenie wystąpił zespół Golec uOrkiestra, który wyśmienicie rozbawił zgromadzoną publiczność.

Podczas najbliższego Jarmarku Łaskiego 2018, każdy zainteresowany może wystawić swoje stoisku handlowo - promocyjne, na którym będzie prezentował swoją ofertę. Podmioty zainteresowane ustawieniem stoiska mogą zapoznać się ze szczegółowym regulaminem na stronie internetowej Urzędu Miasta Łask lub w samym Urzędzie miejskim.

Program i Atrakcje jubileuszowego 20. Jarmarku Łaskiego 2016


Oprócz licznych stoisk z wystawcami na ulicy Narutowicza, mogliśmy także wziąć udział w części artystycznej na scenie, na której wystąpiły takie zespoły jak Elektryczne Gitary, KaCeZet & Fundamenty oraz Ted Nemeth. Elektryczne Gitary to warszawski zespół rockowy, który został założony w 1989 roku przez Rafała Kwaśniewskiego, Piotra Łojka i Kubę Sienkiewicza. Zespół będziemy mogli zobaczyć na scenie od godziny 2100 do godziny 2230. Ted Nemeth to natomiast reprezentant łódzkiej sceny muzycznej z gatunku XX. Muzyka zespołu Ted Nemeth jest połączeniem różnych zainteresowań oraz inspiracji członków zespołu w jedną całość o charakterze gitarowym. W skład zespołu wchodzą Patryk Pietrzak ( gitarzysta, autor tekstów, głos ), Michał Gibki ( gitarzysta, głos ), Wojtall Wierzba ( gitarzysta basowy, korg, głos ) oraz Mateusz Dziworski grający na perkusji. KaCeZet & Fundamenty to wokalista Piotr Kozieradzki a także gitarzysta Jacek "Dżeksong" Onaszkiewicz, basista Alfred Laskowski i perkusista Beniamin Onaszkiewicz. Formacja prezentuje muzykę z gatunku reggae.

Już od godziny 900 można było zwiedzać stoiska wystawiennicze lokalnych firm na deptaku na ulicy Narutowicza. Na małej scenie przy Łaskim Domu Kultury o godzinie 1100 nastąpiło oficjalne otwarcie 20. Jarmarku Łaskiego.

Mała scena (Łaski Dom Kultury)
1100 - Oficjalne otwarcie 20. Jarmarku Łaskiego
1115 - Prezentacja Króla Kurkowego Łaskiego Bractwa Strzelców Kurkowych
1130 - Koncert Łaskiej Orkiestry Dętej
1200 - Blok artystyczny Łaskiego Domu Kultury
1300 - Pokaz karate Łaskiego Klubu Sztuk Walki PROYAMA
1330 - Występ łaskich zespołów muzycznych
1400 - Zielona Piosenka - występy przedszkolaków
1430 - Występy łaskich zespołów muzycznych

Duża scena (teren rekreacyjny)
1500 - Występ zespołu Vernissage
1700 - Koncert zespołu Ted Nemeth
1900 - Koncert zespołu KaCeZet & Fundamenty
2130 - Koncert zespołu Elektryczne Gitary
2300 - Pokaz sztucznych ogni

Atrakcje towarzyszące

4 czerwca 2016
900 - 1500 - Wystawa nowych samochodów Toyota
900 - 1600 - Wystawa samochodów Klub Volvo 480 Polska
900 - 2300 - Wesołe miasteczko
1000 - 1600 - Wielkie gotowanie z Mykogen
1300 - 1800 - Trial rowerowy w wykonaniu mistrzów Polski i Europy
1400 - 1800 - Widowisko plenerowe dla dzieci o tematyce ekologicznej Zielona Ekostrefa
1400 - Ogródek sportowy przygotowany przez CSiR Łask

5 czerwca 2016
Ogólnopolski Rajd Rowerowy Jastrzębie Łaskie - Wesołe miasteczko

Natomiast - 19. Jarmark Łaski 2015, obfitował w nie mniej interesujące atrakcje, które przyciągnęły tłumy mieszkańców z Łasku i okolic. 6 czerwca 2015 roku przy ulicy Narutowicza swoje koncerty zagrały zespoły muzyczne - Mesajah oraz Golec uOrkiestra. Zespół Golec uOrkiestra to wyjątkowe zjawisko na polskim rynku muzycznym. Powstał w 1999 roku, a jego liderami są Łukasz i Paweł Golcowie - "beskidzcy górale XXI wieku", jak pisał o nich Janusz Stokłosa - jeden z najwybitniejszych polskich pianistów i kompozytorów. Zespół zawojował muzyczną scenę niezwykle przebojową płytą zatytułowaną "Golec uOrkiestra 1" (1999 r.), która w oryginalny sposób połączyła elementy góralskiego folku z charakterystycznymi cechami muzyki pop, rock'n'rolla i jazzu. Jej siłą napędową okazały się wyraziste, pełne zdystansowanego humoru piosenki, min Lornetka, UFO, czy niezwykle elektryzująca Crazy is my live, do dziś rozgrzewające rzesze fanów na każdym z koncertów zespołu. Wierność własnym korzeniom oraz bezkompromisowość w tekstach i muzyce sprawiają, że Golec uOrkiestra jest wciąż jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych zespołów w Polsce.

Historia Łasku od średniowiecza po II wojnę światową...


Początki istnienia zamieszkałych osad na obszarze obecnego Łasku owiane są tajemnicą, ponieważ niewiele źródeł zachowało się do dnia dzisiejszego, które pozwoliło by odkryć dawne dzieje prehistoryczne. Uważa się jednak, że tereny te były zamieszkane już od końca epoki lodowcowej, a pierwsze odkryte przez naukowców ślady osadnictwa na ziemi łaskiej datowane są na epokę brązu. To co ściągało nowych mieszkańców do dzisiejszego Łasku to dogodne tereny zalewowe rzeki Grabi, ułatwiające przetrwanie w dawnych czasach. To dzięki temu tereny te były atrakcyjne dla osób szukających pożywienia. Ponadto obszar Łasku to obszar gdzie od wieków krzyżowały się liczne szlaki handlowe.

O faktycznych narodzinach Łasku jako osady możemy mówić od okresu około XI wieku. Dogodne tereny Grabi umożliwiły na rozwój rzemiosła i rolnictwa, i tym samym pozwoliły na dalszy rozwój osady mieszkalnej. W XIV wieku powstała już na tym terenie wieś Łask, której założycielami byli Wojciech oraz jego syn Jan herbu Korab. Uważa się, że przybyli oni na tereny z ziemi kaliskiej z miejscowości Krowica, choć niektórzy historycy nie są co do tego w 100% pewni. W 1366 roku pobudowali oni we wsi pierwszy kościół dla mieszkańców.

Założyciele Łasku byli bardzo dobrymi zarządcami, ponieważ już 2 września 1422 roku Łask otrzymał prawa miejskie z rąk króla Władysława Jagiełło, za sprawą Jana Łaskiego. Dzięki temu miasto miało prawo do do cotygodniowych targów w poniedziałki i corocznego jarmarku 4 października. Herbem miasta został Korab, który został prawdopodobnie zapożyczony z herbu ówczesnych właścicieli Łasku, a jego nadanie zostało potwierdzone w specjalnym akcie z 30 maja 1504 roku wydanym przez Aleksandra Jagiellończyka. W mieście wybudowano rynek a do Łasku ściągała licznie ludność napływowa z różnych rejonów Polski oraz Europy. Byli to głównie Polacy, Niemcy oraz Żydzi. Pozwoliło to rozwinąć miasto Łask pod względem rzemieślniczym na wielu płaszczyznach, a w 1486 roku wybudowano tu także młyn.

Na XVI wiek przypada okres największego rozkwitu Łasku na mapie Polski. Za jego rozwój odpowiadał prymas Jan Łaski. To właśnie w tamtych latach wzniesiono okazały, murowany kościół w stylu późnogotyckim, który budowany był od 1517 roku do 1523 roku. Umiejscowiony został on na miejscu pierwszego kościoła z 1366 roku. Konsekracja nowego kościoła odbyła się 6 lutego 1525 roku pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, oraz świętych: Michała Archanioła, Jana Chrzciciela, Anny i św. Doroty. Jeszcze tego samego roku uzyskał on status kolegiaty. Łask był miastem bardzo tolerancyjnym i dlatego wśród jego mieszkańców znajdowali się wyznawcy różnych religii - katolicyzmu, prawosławia i judaizmu.

Śmierć ostatniego członka rodu Łaskich, Jana Olbrachta oraz wojny prowadzone w XVII i XVIII wieku doprowadziły do upadku miasta. Łask trawiły kilkukrotnie wielkie pożary, które w 1749 roku zniszczyły kolegiatę. Została ona później odbudowana już w stylu barokowym. Na domiar złego w latach 1660–1661 ludność miasta zdziesiątkowała zaraza, która zabiła jedną czwartą ówczesnej populacji Łasku. Wszystko to wpłynęło na załamanie się łaskiego rzemiosła, które było podstawą funkcjonowania miasta. Po śmierci ostatniego z rodu Łaskich, w 1660 roku nowym właścicielem Łasku został Samuel Nadolski, którego żona przekazała ziemie z kolei Hieronimowi Wierzbowskiemu. Kolejne lata w historii miasta to liczne zmiany właścicieli. Łask przechodził także w zależności od okresu, a to pod zabór pruski bądź rosyjski.

Ostateczny upadek miasta nastąpił na początku XIX wieku, kiedy to w 1821 roku miasto strawił kolejny wielki pożar, niszcząc blisko 88% domów i warsztatów. W 1847 roku w Łasku wybuchł kolejny pożar, po którym miasto nawiedziła epidemia cholery. Kilka lat później również doszło do kolejnego dużego pożaru oraz kolejnej epidemii cholery. Jedynie emigracja Żydów z Rosji i ich osadnictwo w Łasku pozwoliło odbudować liczbę mieszkańców.

Na szczęście w wyniku I wojny światowej oraz II wojny światowej miasto nie zostało zbytnio zniszczone. Jedynym problemem dla mieszkańców było to, że zostało ono ograbione przez okupanta niemieckiego, a jego mieszkańcy cierpieli głód i nie dostatek. W czasie II wojny światowej, w Łasku utworzono getto dla Żydów, których następnie wywieziono z miasta do innych tego typu miejsc. W sumie w czasie II wojny światowej życie straciło około 90% Żydów zamieszkujących Łask.

Po wojnie, od 1945 roku rozpoczęto odbudowywanie miasta. Powstały szkoły i placówki kulturalne. Utworzono kilka zakładów. Mimo tych działań podejmowanych przez władze, nigdy nie udało się odbudować Łasku do najlepszych lat. Dzisiaj dużą część gospodarki stanowią prywatne przedsiębiorstwa.
Blog prowadzony jest w celu promowania przyczep samochodywch w Łasku online. Na stronie zapoznasz się z informacjami o sklepie motoryzacyjnym z przyczepkami oraz praktycznymi wiadomościami o transporcie towarów.
REKLAMA
1. Wybierz nową przyczepę
2. Kup przyczepę samochodową
3. Oszczędź nawet 500 zł!
Katalog Przyczep →
TAGI
jarmark łask łódzkie impreza czerwiec promocja miasto łódzkie biznes firmy muzyka historia
OPINIE
Napisz Opinię: 23. Jarmark Łaski 2019: Program Dni Łasku i Atrakcje Zespoły
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
REKLAMA
Katalog Przyczep Samochodowych
Oblicz cenę →
POPULARNE
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  Święto Truskawki Buczek 2019: kto wystąpi, program, atrakcje!
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›  Stacja Benzynowa: Gdzie Kupić ViaToll dla Przyczep Samochodowych
›  Pierwsze rejestracje samochodów dostawczych styczeń 2019 w Polsce
›  Pomyśl o logistyce i sprawnym transporcie prowadząc e-handel
›  Przyczepy podłodziowe Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Jak nie tracić na wykupieniu ubezpieczenia OC dla samochodu?
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2019: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›  Ile za ubezpieczenie OC musi zapłacić młody kierowca?
›  Wypożyczalnia Sklep Przyczep Samochodowych do 750 KG w Łasku
›  23. Jarmark Łaski 2019: Program Dni Łasku i Atrakcje Zespoły
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Części i akcesoria do przyczepki samochodowej! Wyprzedaż 2019
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›  Włochy przyczepą kempingową: Podróżowanie, Koszty, Atrakcje
›  Przyczepą kempingową na Nordkapp: Atrakcje Szwecja i Norwegia
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
›  Neptun przyczepa platforma N13-305 multi z hamulcem najazdowym
›  Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów
›  Gdzie pojechać na narty do Austrii? Zimowy poradnik dla narciarzy!
›  FAQ: Przyczepa samochodowa w Łódzkie do kupienia w sklepie
›  Ekonomiczna jazda z przyczepą kempingową na wakacjach po Europie!
›  Gdzie reklamować swoje zloty motocyklowe w Polsce?
›  Case Study: Pozycjonowanie stron razem z PrzyczepyMarter w Google
›  Wakacje: Jazda z przyczepą kempingową technika i bezpieczeństwo!
›  Przyczepa Kempingowa: Wynajem łódzkie. Oferty na wakacje!
›  Części samochodowe Łask do samochodów osobowych i dostawczych
›  Škoda Scala to nowy model samochodu kompaktowego z Czech
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie wielkopolska. Oferty na wakacje!
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie świętokrzyskie. Oferty na wakacje!
›  Udane wakacje rodzinne z przyczepą kempingową przez Słowację!
›  Jak płacić niską składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW samochodu?
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 20/Luty/2019 (09:31) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt [GN099]

  Cena brutto (z VAT) 2350.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi [GN155]

  Cena brutto (z VAT) 5000.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt [GN100]

  Cena brutto (z VAT) 3100.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt [GN158]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 kps [GN125]

  Cena brutto (z VAT) 4100.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps [GN156]

  Cena brutto (z VAT) 5900.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N07-253 bois PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N07-253 bois [GN197]

  Cena brutto (z VAT) 4200.00 PLN
  Produkt na zamówienie
Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 [GN064]

  Cena brutto (z VAT) 2000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt resor [GN215]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 [GN202]

  Cena brutto (z VAT) 2180.00 PLN
  1 produkt dostępny
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt Ubezpieczenia
YouTube Facebook Twitter
Polski English
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl
Katalog Przyczep Samochodowych
PrzyczepyMar
ter