PRZYCZEPYMARTER//BLOG

Grubson: Na szczycie w Łasku czyli Jarmark Łaski już w czerwcu!

Marcin Jankowski  •  17/Kwiecień/2019 (23:07)
Czerwcowy Jarmark Łaski zbliża się wielkimi krokami. Grubson, 52 Dębiec, Sarius, Mitra, Bitamina, Limboski i Lao Che, Luxtorpeda - to zespoły, które wystąpią na Dniach Łasku w 2019 roku. Od występów lokalnych zespołów działających przy Łaskim Domu Kultury do muzyki hip-hop i rock. Tak będzie wyglądał czerwcowy Jarmark Łaski, z nawiązaniem do średniowiecznych tradycji jarmarków handlowych w naszym regionie. W ubiegłym roku, poza koncertami, dużą popularnością cieszyły się także pokazy średniowiecznych grup rekonstrukcyjnych.

Dni Łasku 2019: Grubson na Hip-Hop Łask Festiwal Pokolenia


Grubson będzie jednym z kilku artystów, którzy pojawią na scenie muzycznej w Łasku w ramach dwudniowego 23. Jarmarku Łaskiego organizowanego w pierwszy weekend czerwca 2019 roku. Występ rapera przygotowany został na Hip-Hop Łask Festiwal Pokolenia, który jest częścią Dni Łasku z muzyką, jeszcze kiedyś uważaną za polski underground.
1. Nowe przyczepy samochodowe
2. Porównaj ceny przyczep
3. Akcesoria do przyczep!
Katalog →

Pierwsze lata Grubsona na scenie hip-hop nie różnią się zbytnio od innych historii twórców tego stylu muzycznego. Początki nagrywania Grubsona przypadają na koniec lat 90. ubiegłego wieku w domowych warunkach na prywatnym komputerze. Dopiero płyta O.R.S nakładem wytwórni muzycznej MaxFloRec przyniosła mu największy rozdźwięk. To właśnie na niej pojawiły się takie kawałki jak - Na szczycie, Nowa fala czy Śpiesz się powoli. Wydanie pierwszej legalnej płyty przyśpiesza jego karierę. W kolejnych latach udaje mu się stworzyć kolejne nagrania i wydać następne płyty, które osiągają wysokie pozycje na listach muzycznych. Zaczyna także organizować koncerty na żywo dla swoich fanów oraz współtworzy kawałki na płyty innych zespołów.

Nie da się ukryć, że utwór Grubsona Na szczycie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych kawałków tego artysty. W samym serwisie YouTube ma on prawie 100 000 000 odtworzeń, nie wliczając w to kolejnych wykorzystanych podkładów pod innymi amatorskimi filmami. Nowego znaczenia nabiera kolejne 1 800 000 odtworzeń w filmie z zimowego podejścia Tomasza Mackiewicza w 2012/2013 na Nanga Parbat z podkładem właśnie tego utworu (Grubson - Na szczycie). Historię tragicznego wejścia Tomasza Mackiewicza na Nanga Parbat opisywały ogólnopolskie media na początku 2018 roku, kiedy po zdobyciu szczytu nie udało mu się już zejść na dół do bazy... Tłem utworu o znamiennym tytule "Na szczycie" w wykonaniu Grubsona była nie spodziewana śmierć jego kolegi w młodym wieku.

Grubson pojawił się także w 23 sezonie chętnie oglądanego programu talk-show Kuby Wojewódzkiego nadawanego na kanale TVN. Mierząc się na słowa z popularnym showmanem, Grubson opowiedział ciekawe i zarazem śmieszne historie ze swojego życia.

Książka Grubsona opowiadająca historię jego życia i ciężką pracę muzyczną


Pod koniec 2018 roku ukazała się także autorska książka Grubsona/Tomasz Iwańca, która została napisana wspólnie z Przemkiem Corso. Przeglądając najróżniejsze księgarnie internetowe, widać że zbiera ona bardzo dobre recenzje i oceny od czytelników. Choć niby nie jest to biografia Tomka, to jednak traktuje w całości o realizacji jego planów życiowych, o tym co chce robić w życiu i czy mu się udało. Z jednej strony to łatwa i przyjemna książka, z drugiej zaś przeznaczona dla fanów jego twórczości. Według opinii osób, które przeczytały książkę Grubson. Na szczycie, może ona nie przypaść do gustu osobom, które po raz pierwszy sięgają do jego twórczości i poznają jego osobowość.

Mimo to ciągnie Cię do jej przeczytania?! Oto opis książki - Grubson. Na szczycie - jaki przygotowało wydawnictwo: Czy można zaplanować swoje życie? Ile tak naprawdę kosztują decyzje które podejmujemy? Jaką cenę mają talent i spełnione marzenia? Jak ważna jest odpowiedzialność za słowa? Czym tak naprawdę jest rodzina? Czy wszystko w dzisiejszych czasach jest na sprzedaż? Jak pogodzić życie w trasie z byciem mężem i ojcem? Co się dzieje, kiedy po pracy trzeba wrócić do domu? Poznajcie GrubSona, chłopaka z Rybnika! To nie jest biografia! To opowieść o ciężkiej pracy i muzycznej drodze na szczyt... oraz wszystkim tym co jest później. Zabawna i inspirująca, choć czasami słodko-gorzka i zmuszająca do refleksji. Dwuliniowa narracja oraz rozmowy z rodziną, bliskimi współpracownikami i artystami. O GrubSonie, jego życiu i decyzjach które podjął. Przede wszystkim jednak o pracy i drodze, którą trzeba pokonać, żeby spełnić marzenia."

Dużym uznaniem publiczności cieszył się także występ Grubsona na 22. edycji Woodstocka w 2016 roku w Kostrzynie nad Odrą, gdzie zaśpiewał dla przeszło 700 000 ludzi zgromadzonych wokół dużej sceny. Występując pierw na małej scenie na Woodstocku otrzymał on specjalną nagrodę publiczności Złoty Bączek, a następnie został zaproszony na scenę główną, z której porwał wszystkich do wspólnej zabawy i odśpiewania piosenki "Na szczycie", która jest jednym z najpopularniejszych hip-hopowych kawałków.

Luxtorpeda gwiazdą wieczoru na 23. Jarmarku Łaskim 2019! 52 Dębiec - również 52 - w Łasku w ramach Hip-Hop Festiwalu


52 Dębiec - również 52 - w Łasku w ramach Hip-Hop Festiwalu Oprócz Grubsona pojawią się także inni raperzy. Po dłuższej przerwie zespół powrócił do dobrze znanego dwuosobowego składu 52 Dębiec. Dzisiaj grupa przyjęła nazwę 52 (Pięć - Dwa) usuwając ze swojej nazwy zwrot "Dębiec". Najnowszy album zespołu 52 Dębiec/52 Czyste sumienie ukazał się 7 września 2018 roku po czterech latach przerwy, kiedy to członkowie grupy - Hans i Deep - przez ten czas rozwijali się solowo. Nowa płyta zespołu 52, wykonanej w stylu Hip-hop, promowana była trasą koncertową #lutujemyraptour, na której gościnnie występował także Bobson. Nakręcono trzy teledyski do utworów - To 52 dwa / Dłoń, Tadek Paliwoda oraz Jedenastak.

Mimo wszystko nowego albumu studyjnego i kawałków, które się na nim pojawiły będzie można posłuchać na koncercie organizowanym w ramach Jarmarku Łaskiego w dniach 1 - 2 czerwca 2019 roku w ramach Hip-Hop Festiwalu Pokolenia zaplanowanego na niedzielę.

Jako główny koncert, który odbędzie się w niedzielę 2 czerwca o godzinie 21 w Łasku, zapowiedziano występ rockowego zespołu Luxtorpeda, który ma powiązania z innym zespołem występującym w Łasku w ten sam pierwszy weekend czerwca - 52 Dębiec. W 2011 roku do zespołu dołączył muzyk Przemysław "Hans" Frencel, który wcześniej współtworzył grupę 52 Dębiec. Luxtorpeda to zespół muzyczny założony w 2010 roku posiadający w swoim repertuarze utwory w szeroko rozumianym stylu rock.

Szczegółowy program Jarmarku Łaskiego 2019 znaleźć można we wcześniejszym artykule 23. Jarmark Łaski 2019: Program Dni Łasku i Atrakcje Zespoły na stronie internetowej PrzyczepyMarter. W miarę pojawiania się aktualnych informacji od organizatora Jarmarku Łaskiego, będziemy je publikować na stronie dla czytelników. Nowa forma Jarmarku Łaskiego pojawiała się po raz pierwszy rok temu. Od tamtego czasu, w Łasku w ramach dni miasta, organizowany jest dwudniowy festiwal rozrywkowy dla mieszkańców i gości z regionu.
Blog prowadzony o transporcie i promowania przyczep samochodywch w Sieradzu, Zduńskiej Woli, Łasku, Pabianicach i Łodzi online. Na stronie zapoznasz się z informacjami o sklepie motoryzacyjnym z przyczepkami oraz praktycznymi wiadomościami o transporcie towarów.
REKLAMA
1. Nowe przyczepy samochodowe
2. Porównaj ceny przyczep
3. Akcesoria do przyczep!
Katalog →
TAGI
eSamochody grubson 2018 grubson utwory grubson ors grubson żona grubson śmierć grubson youtube grubson wiek grubson na szczycie luxtorpeda koncert luxtorpeda sklep luxtorpeda koncerty 2019 luxtorpeda mywaswynas luxtorpeda koncerty 2018 luxtorpeda autystyczny luxtorpeda hymn luxtorpeda hans 52 dębiec youtube 52 dębiec 2018 52 dębiec czyste szumienie 52 dębiec gniew 52 dębiec to my polacy 52 dębiec nowa płyta 52 dębiec nazwa 52 dębiec sklep jarmark łaski 2019 jarmark łaski 2018 jarmark bożonarodzeniowy łask 2018 tvn kuba wojewódzki grubson człowiek grubson jahdas grubson skacz grubson wakacje grubson o milosci grubson aksamit grubson brk grubson nie tak
OPINIE
PrzyczepyMarter.pl @przyczepymarter @przyczepymarter

Odp: Grubson: Na szczycie w Łasku czyli Jarmark Łaski już w czerwcu!

Podoba się program 23. Jarmarku Łaskiego 2019? Kto odwiedzi Łask w dniach 1 - 2 czerwca, aby posłuchać Grubsona i Luxtorpedę? Czekam na Wasze komentarze...
Napisz Opinię: Grubson: Na szczycie w Łasku czyli Jarmark Łaski już w czerwcu!
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
REKLAMA
Części do Przyczep
Oferta →
POPULARNE
›  Święto Truskawki Buczek 2019: kto wystąpi, program, atrakcje!
›  23. Jarmark Łaski 2019: Program Dni Łasku i Atrakcje Zespoły
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  Stacja Benzynowa: Gdzie Kupić ViaToll dla Przyczep Samochodowych
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›  Tunel średnicowy Łódź: Budowa i przebieg pod centrum miasta
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Jak Wybrać Ubezpieczenie OC lub AutoCasco w Porównywarce Polis Online?
›  Motocyklowy Zlot Gwiaździsty Częstochowa 2019 Jasna Góra
›  Na co zwrócić uwagę, kupując autocasco?
›  Łask: Zbiórka Odpadów Wielkogabarytowych Kwiecień 2019
›  Samochód terenowy Willys MB: Budowa i historia kultowego modelu
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2019: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Przyczepy podłodziowe Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Pasy transportowe rodzaje, gdzie kupić? Sprawdź teraz ofertę
›  Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
›  Historia światowej i polskiej motoryzacji opisana w kilku słowach
›  Czym odtworzyć plik filmowy DAV? Jak przerobić plik na AVI?
›  Ponad 80% młodych firm jest zainteresowanych współpracą z korporacjami
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Pasy transportowe z napinaczem do mocowania dużych ładunków
›  Grubson: Na szczycie w Łasku czyli Jarmark Łaski już w czerwcu!
›  Wypożyczalnia Sklep Przyczep Samochodowych do 750 KG w Łasku
›  80% dużych firm angażuje się społecznie
›  Przyczepa platforma niskopodwoziowa pod ule quady mini samochody
›  Polski rynek ubezpieczeń nadrabia zaległości wobec bardziej rozwiniętych krajów
›  Serwis Klimatyzacja Samochodowa Łask TopAuto: Dojazd do klienta
›  Włochy przyczepą kempingową: Podróżowanie, Koszty, Atrakcje
›  Ubezpieczenia OC/AutoCasco/NNW przez internet! Kto może skorzystać?
›  Buczek Sport Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Super Enduro 2019
›  Wakacje: Jazda z przyczepą kempingową technika i bezpieczeństwo!
›  Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów
›  Prestiżowe Grand Prix Monako Formuły 1: termin relacja tv program wyniki
›  Geoblockchain z nieograniczoną liczbą zastosowań
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie świętokrzyskie. Oferty na wakacje!
›  Przyczepą kempingową na Nordkapp: Atrakcje Szwecja i Norwegia
›  Pasy transportowe: Sposoby mocowania i zabezpieczenia ładunków w transporcie
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie wielkopolska. Oferty na wakacje!
›  Black Friday 2019: Co to jest i kiedy wypada? Lista sklepów!
›  Prefabrykaty przyspieszą budowę lokali w ramach programu Mieszkanie Plus
›  Zapalne choroby jelit uniemożliwiają pacjentom normalne życie
›  Tylko 17% polskich firm korzysta z ubezpieczeń i gwarancji eksportowych
›  Pierwsze rejestracje samochodów dostawczych styczeń 2019 w Polsce
›  Pierwszy komercyjny lot rakiety SpaceX z sukcesem
›  Smartfony z grafenu mają trafić na rynek w 2023 roku
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 22/Maj/2019 (06:04) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt [GN099]

  Cena brutto (z VAT) 2350.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 rt [GN149]

  Cena brutto (z VAT) 3300.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw [GN115]

  Cena brutto (z VAT) 3000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt [GN100]

  Cena brutto (z VAT) 3100.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt resor [GN215]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  Brak na stanie
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi [GN155]

  Cena brutto (z VAT) 5000.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 pts PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRATIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-202 pts [GN146]

  Cena brutto (z VAT) 1800.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 prr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRO//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 prr resor [GN182]

  Cena brutto (z VAT) 3100.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 [GN064]

  Cena brutto (z VAT) 2000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-305 multi [GN152]

  Cena brutto (z VAT) 3200.00 PLN
  1 produkt dostępny
REKLAMA
Części do Przyczep
Oferta →
Formy dostawy Formy płatności Zwroty/Reklamacje Mój koszyk Moje zamówienia Pomoc
Wiadomości Łódzkie Przyczepy Części/Akcesoria Nowe Opony Wydarzenia Biznes Black Friday Prawo jazdy Blog
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt
YouTube Facebook Twitter
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl

Kup nowe opony przez internet, wykorzystując motoryzacyjną platformę e-commerce PrzyczepyMarter! W ofercie sklepu znajdziesz nowe opony online dla różnych pojazdów i w różnych rozmiarach - od opon dla samochodów osobowych po duże opony rolnicze i dla ciężarówek! W sklepie motoryzacyjnym online PrzyczepyMarter z oponami na każdy sezon prezentowane są tylko oferty wiarygodne i sprawdzone przez użytkowników pojazdów. Oferta cenowa nowych opon wszelkiego rodzaju została przygotowana na każdą kieszeń... Aktualna oferta to przeszło 2 tysiące różnych modeli opon letnich i opon zimowych różnych kategorii dla każdego!
Katalog Przyczep →
PrzyczepyMar
ter