PRZYCZEPYMARTER//BLOG

FAQ: Przyczepa samochodowa w Łódzkie do kupienia w sklepie

Marcin Jankowski  •  5/Luty/2019 (11:51), aktualizacja 10/Luty/2019 (15:04)
Poniżej przygotowałem Faq z pytaniami i odpowiedziami dla klientów zainteresowanych kupnem nowej przyczepy samochodowej. Są to najczęściej zadawane pytania przez klientów sklepu PrzyczepyMarter, podczas wybierania modelu do własnych potrzeb - do domu lub firmy. Jeśli w przygotowanym artykule nie ma odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, możesz zadać je w komentarzu, zadzwonić do sklepu PrzyczepyMarter lub napisać wiadomość email. Odpowiadamy na wszystkie pytania!
PrzyczepyMarter.pl FAQ: Przyczepa samochodowa w Łódzkie do kupienia w sklepie

Gdzie kupić nową przyczepę samochodową w mojej okolicy?


Jeśli chcesz kupić nową przyczepę samochodową do swojego auta to możesz to zrobić w sklepie PrzyczepyMarter z bogatą ofertą modeli pojazdów do transportu o różnych rozmiarach i dowolnych dopuszczalnych masach całkowitych. Wszystkie przyczepy w ofercie sklepu są pojazdami nowymi, gotowymi do rejestracji wraz z homologacją producenta! Możesz kupić dowolną przyczepę skrzyniową, platformę, przyczepę motocyklową lub przyczepę do transportu łodzi.

1. Wybierz nową przyczepę
2. Kup przyczepę samochodową
3. Oszczędź nawet 500 zł!
Katalog Przyczep →

Jak dojechać do sklepu PrzyczepyMarter z nowymi przyczepkami do samochodów osobowych?


Nasz sklep motoryzacyjny PrzyczepyMarter zlokalizowany jest w centralnej części Polski w województwie łódzkim. Punkt mieści się w miejscowości 95-082 Przygoń przy ulicy Łąkowa 3. Przygoń to nie wielka miejscowość przy drodze wojewódzkiej 482 pomiędzy miastem Łask i Pabianice. Przygoń jest częścią gminy Dobroń. Sklep PrzyczepyMarter sąsiaduje ze stacją benzynową Nafcom! Szczegółowa lokalizacja sklepu z oznaczeniem na mapie Google dostępna w dziale Kontakt.Ile kosztuje nowa przyczepa samochodowa?


Cena nowej przyczepy samochodowej uzależniona jest w dużej mierze od jej konstrukcji. Ceny przyczep wahają się od 1 800 zł aż do kilku tysięcy złotych. Można przyjąć, że przyczepy samochodowe krótkie ze skrzynią około 2 metrów kosztują od 1 800 zł do 2 000 zł. Przyczepy długie to koszt rzędu od 2 000 zł do 3 000 zł. Natomiast przyczepy dwuosiowe to koszt od 3 000 zł do 3 500 zł. Natomiast przyczepy specjalistyczne lub bardziej rozbudowane kosztują od 4 000 zł w górę. Ostateczna cena przyczepy samochodowej zależy od jej przeznaczenia tzn. w zależności od tego na jaki model się zdecydujesz. Aktualna oferta przyczep dostępnych w sprzedaży w sklepie PrzyczepyMarter dostępna jest w naszym Katalogu Przyczep.Czy do przyczepy samochodowej mogę dokupić plandekę oraz inne akcesoria do przyczepki?


Do każdej nowej przyczepy samochodowej w ofercie sklepu PrzyczepyMarter istnieje możliwość dokupienia plandeki i stelaża. Są to oryginalne produkty przystosowane do przyczep w sprzedaży. Standardowo dostępne są cztery rodzaje plandek do przyczep samochodowych: Plandeka płaska, plandeka o wysokości 40 cm, plandeka o wysokości 80 cm oraz plandeka o wysokości 120 cm. Ponadto każda przyczepa samochodowa ma przypisaną listę akcesoriów jakie można dokupić np. dodatkowe burty, podpory, koła zapasowe itd. Lista akcesoriów oraz ich ceny znajdują się na każdej podstronie opisującej dany model przyczepy. Aktualna oferta przyczep dostępnych w sprzedaży w sklepie PrzyczepyMarter dostępna jest w naszym Katalogu Przyczep.Ile kosztuje ubezpieczenie przyczepy samochodowej?


W zależności od Towarzystwa ubezpieczeniowego, standardowe i obowiązkowe ubezpieczenie OC dla przyczepy samochodowej to koszt od 40 do 60 zł. Koszt ubezpieczenia dla przyczepy kempingowej będzie oscylował w górnej granicy, ze względu na wyższe ryzyko zdarzenia na drodze.Czy przyczepki samochodowe ze sklepu motoryzacyjnego PrzyczepyMarter posiadają gwarancję?


Tak! Wszystkie przyczepy samochodowe dostępne do kupienia w sklepie PrzyczepyMarter posiadają gwarancję producenta. Standardowo jest to 12 miesięcy dla kupujących przez firmy oraz 24 miesiące gwarancji dla osób prywatnych. Ponadto, z rozmów z użytkownikami przyczep marki Neptun wynika, że cechują się ona solidnym wykonaniem i brakiem oznak awaryjności podczas użytkowania.Czy przyczepki samochodowe ze sklepu motoryzacyjnego PrzyczepyMarter posiadają otwieraną przednią burtę oraz uchylną skrzynię?


Większość modeli nowych przyczep samochodowych dostępnych do kupienia w sklepie PrzyczepyMarter posiadają otwieraną przednią burtę co ułatwia przewożenie długich ładunków. Ponadto w większości modeli zastosowano także uchylną skrzynię umożliwiającą łatwy załadunek małych pojazdów na przyczepę jak. np. kosiarki, motocykle itp. Można przyjąć, że wszystkie modele z burtami wysokości 40 cm i więcej mają te opcje w standardzie. Dodatkowym atutem przyczep samochodowych marki Neptun jest możliwość całkowitego demontaży wszystkich burt, w tym bocznych.Czy w sklepie PrzyczepyMarter dostępne są przyczepy samochodowe dwuosiowe?


Tak. W ofercie sklepu PrzyczepyMarter dostępne są przyczepy samochodowe dwuosiowe z dmc 750 kg oraz z dmc 1300 kg. Można wyróżnić przyczepy dwuosiowe z długością skrzyni 236 cm oraz 263 cm. Więcej informacji o wybranych modelach w sprzedaży w sklepie PrzyczepyMarter znajdziesz na stronie Katalogu Przyczep.Czy muszę jeździć ze swoją przyczepą samochodową na przegląd techniczny?


Jeśli posiadasz przyczepę samochodową lekką czyli z dopuszczalną masą całkowtą równą 750 kg lub mniej, to nie musisz jeździć na przeglądy techniczne. W dowodzie rejestracyjnym takiej przyczepki samochodowej masz "wbity" bezterminowy przegląd. W przypadku kiedy jesteś właścicielem przyczepy samochodowej ciężkiej czyli z DMC większym od 750 kg to już musisz obowiązkowo przechodzić badanie techniczne w okręgowej stacji kontroli. Musisz także wiedzieć, że nie wszystkie stacje wykonują przeglądy przyczep. Wynika to z faktu, że do wykonania przeglądu przyczepy stacja diagnostyczna musi posiadać odpowiedni sprzęt, a nie wszystkim opłaca to się kupować.Jak wygląda zakup i rejestracja przyczepy samochodowej?


Udaj się do najbliższego sklepu z przyczepami samochodowymi. Wybierz interesujący Cię model i kup go. Następnie otrzymasz niezbędne dokumenty, z którymi udasz się do Wydziału Komunikacji gdzie zarejestrujesz przyczepkę. Pamiętaj, że jeszcze tego samego dnia co rejestracja, musisz wykupić obowiązkowe ubezpieczenie OC. Tak w skrócie wygląda rejestracja nowej przyczepy samochodowej. Szczegółowo kwestia rejestracji i ubezpieczenia została opisana na jednym z artykułów na naszym blogu w artykule Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?.Gdzie w województwie łódzkim kupić nową przyczepę samochodową?


Od blisko trzech lat prowadzę sklep motoryzacyjny, w którym sprzedaję nowe przyczepy samochodowy dostosowane do potrzeb użytkowników domowych oraz firm. Oferta przyczep samochodowych jest bardzo rozbudowane, a w szczycie sezonu, w sklepie dostępne są różne modele przyczepek z każdej gamy. Dokładnie sklep mieści się w miejscowości Przygoń przy ulicy Łąkowej. Średnia odległość od największych miast rozsianych po województwie łódzkim na jego krańcach to około 70 kilometrów. Jest on bardzo dobrze skomunikowany z całym województwem łódzkim, ponieważ Łask mieści się na skrzyżowaniu wielu dróg z północy na południe, wschód - zachód oraz pomiędzy dwoma zjazdami z drogi ekspresowej S8. Sklep posiada także wielu klientów z innych rejonów Polski głównie centralnej oraz południowej, a to wszystko za sprawą dobrej obsługi oraz cen przyczep przystosowanych dla każdego. Porównując ceny poszczególnych modeli przyczepek w ofercie sam zauważysz, że są one nie wygórowane i warto przyjechać do województwa łódzkiego.Czy w sklepie PrzyczepyMarter kupię przyczepę samochodową z kiprem?


Tak! W sklepie motoryzacyjnym PrzyczepyMarter.pl (województwo łódzkie) dostępne są przyczepy samochodowe z kiprem, czyli posiadają uchylną skrzynię ładunkową. Jest to pomocne rozwiązanie dla osób, które planują przewozić towary sypkie bądź takie, które można łatwiej wprowadzić na kiprowaną skrzynię w momencie kiedy jest ona uchylona do ziemi.Czy na stronie PrzyczepyMarter znajdę ranking popularnych przyczepek?


Na stronie motoryzacyjnej PrzyczepyMarter przygotowany został ranking wszystkich popularnych przyczep samochodowych dostępnych w ofercie sklepu, gdzie każdy czytelnik może szybko i łatwo porównać różne przyczepy z dowolnej gamy, poznać ich cenę brutto i parametry przyczepy samochodowej, a także jej przeznaczenie. Jest to jedna z niewielu stron ecommerce, która posiada taką funkcjonalność. Nasz ranking aktualizowany jest każdego dnia na podstawie zainteresowania naszych czytelników poszczególnymi modelami przyczep samochodowych.


Blog prowadzony jest w celu promowania przyczep samochodywch w Łasku online. Na stronie zapoznasz się z informacjami o sklepie motoryzacyjnym z przyczepkami oraz praktycznymi wiadomościami o transporcie towarów.
REKLAMA
1. Wybierz nową przyczepę
2. Kup przyczepę samochodową
3. Oszczędź nawet 500 zł!
Katalog Przyczep →
TAGI
przyczepa przyczepa samochodowa motoryzacja sklep przyczepymarter faq q&a pytania odpowiedzi jak kupić przyczepę gdzie kupić przyczepę ile kosztuje przyczepa ile kosztuje ubezpieczenie pomoc łódzkie poradnik ranking
OPINIE
Napisz Opinię: FAQ: Przyczepa samochodowa w Łódzkie do kupienia w sklepie
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
REKLAMA
Katalog Przyczep Samochodowych
Oblicz cenę →
POPULARNE
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  Święto Truskawki Buczek 2019: kto wystąpi, program, atrakcje!
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›  Stacja Benzynowa: Gdzie Kupić ViaToll dla Przyczep Samochodowych
›  Pierwsze rejestracje samochodów dostawczych styczeń 2019 w Polsce
›  Pomyśl o logistyce i sprawnym transporcie prowadząc e-handel
›  Przyczepy podłodziowe Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Jak nie tracić na wykupieniu ubezpieczenia OC dla samochodu?
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2019: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›  Wypożyczalnia Sklep Przyczep Samochodowych do 750 KG w Łasku
›  Ile za ubezpieczenie OC musi zapłacić młody kierowca?
›  23. Jarmark Łaski 2019: Program Dni Łasku i Atrakcje Zespoły
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Części i akcesoria do przyczepki samochodowej! Wyprzedaż 2019
›  Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Włochy przyczepą kempingową: Podróżowanie, Koszty, Atrakcje
›  Przyczepą kempingową na Nordkapp: Atrakcje Szwecja i Norwegia
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
›  Neptun przyczepa platforma N13-305 multi z hamulcem najazdowym
›  Przyczepa motocyklowa Neptun Moto2 i Moto3 do transportu motorów
›  Gdzie pojechać na narty do Austrii? Zimowy poradnik dla narciarzy!
›  FAQ: Przyczepa samochodowa w Łódzkie do kupienia w sklepie
›  Ekonomiczna jazda z przyczepą kempingową na wakacjach po Europie!
›  Gdzie reklamować swoje zloty motocyklowe w Polsce?
›  Case Study: Pozycjonowanie stron razem z PrzyczepyMarter w Google
›  Wakacje: Jazda z przyczepą kempingową technika i bezpieczeństwo!
›  Przyczepa Kempingowa: Wynajem łódzkie. Oferty na wakacje!
›  Škoda Scala to nowy model samochodu kompaktowego z Czech
›  Części samochodowe Łask do samochodów osobowych i dostawczych
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie wielkopolska. Oferty na wakacje!
›  Przyczepa Kempingowa: Wypożyczalnie świętokrzyskie. Oferty na wakacje!
›  Udane wakacje rodzinne z przyczepą kempingową przez Słowację!
›  Jak płacić niską składkę ubezpieczenia OC/AC/NNW samochodu?
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 20/Luty/2019 (09:36) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt [GN099]

  Cena brutto (z VAT) 2350.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-305 multi [GN155]

  Cena brutto (z VAT) 5000.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt [GN100]

  Cena brutto (z VAT) 3100.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt [GN158]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  2 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 kps [GN125]

  Cena brutto (z VAT) 4100.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps [GN156]

  Cena brutto (z VAT) 5900.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N07-253 bois PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N07-253 bois [GN197]

  Cena brutto (z VAT) 4200.00 PLN
  Produkt na zamówienie
Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N6-220 pm2 [GN064]

  Cena brutto (z VAT) 2000.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-210 rt resor [GN215]

  Cena brutto (z VAT) 2500.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 [GN202]

  Cena brutto (z VAT) 2180.00 PLN
  1 produkt dostępny
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt Ubezpieczenia
YouTube Facebook Twitter
Polski English
© 2019 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl
Katalog Przyczep Samochodowych
PrzyczepyMar
ter