PRZYCZEPYMARTER//BLOG

Black Friday 2019: Co to jest i kiedy wypada? Lista sklepów!

Marcin Jankowski  •  3/Kwiecień/2019 (09:50), aktualizacja 11/Październik/2019 (01:01)
Black Friday to nowy trend, który może nie być jeszcze dobrze znany wszystkim Polakom. Prawde mówiąc, w Polsce przyjął się on dopiero kilka lat temu, a to wszystko za sprawą globalnych firm sprzedażowych, które dostępne są naszym rynku nad Wisłą. Black Friday 2019 - po polsku Czarny Piątek - to jedyny dzień w roku, kiedy większość sklepów stacjonarnych oraz sklepów internetowych wprowadza przeceny na wybrane produkty ze swojej oferty. Nie ma co ukrywać, że działania te mają przyciągnąć do sklepów jak największą liczbę klientów, tym bardziej, że Black Friday 2019 wypada w piątek 29 listopada 2019 roku. Tym samym można uznać ten dzień za początek okresu przedświątecznego w wielu sklepach. To wtedy wiele osób rusza do sklepów na zakupy, aby odpowiednio przygotować się na zakup prezentów dla najbliższych. Czytając ten artykuł dalej znajdziesz przydatne i praktyczne informacje na temat Black Friday, które umożliwią Ci maksymalnie wykorzystać okazję do tanich zakupów w różnych sklepach, w tym także w sklepie motoryzacyjnym PrzyczepyMarter, gdzie dostępne są w sprzedaży nowe przyczepy samochodowe, części i akcesoria do przyczepek.
PrzyczepyMarter.pl Black Friday 2019: Co to jest i kiedy wypada? Lista sklepów!

Kiedy będzie Black Friday 2019 (Czarny Piątek) w Polsce? Czy to koniec wyprzedaży?!


Black Friday przywędrował do Polski ze Stanów Zjednoczonych i jest to co roku ostatni piątek, przedostatniego miesiąca w roku. W bieżącym roku Black Friday 2019 rozpocznie się 29 listopada. Choć jest to nowy trend, powołując się na rynek amerykański, to właśnie w Czarny Piątek większość sklepów generuje taki obrót jak przez cały rok. Jak widzisz Black Friday wyznacza początek okresu przedświątecznego w handlu i przy tym umożliwia sprawienie sobie dużej przyjemności, kupując prezenty dla rodziny, przyjaciół czy znajomych.

Czy już dziś możemy mówić o tradycji Czarnego Piątku (Black Friday 2019)? Zapewne tak, ponieważ żaden sklep, a zwłaszcza duże sieci wielkopowierzchniowe, nie przepuszczą takiej okazji do przedstawienia swojej iście niskiej cenowo oferty. Black Friday 2019 nie jest jeszcze tak popularny wśród mniejszych sklepów, ale duże sieci mogą sobie pozwolić na specjalne promocje i wyprzedaże sięgające nawet -50% czy -70% na wybrane produkty. Zazwyczaj na tydzień przed tym dniem, publikują one na swoich stronach internetowych listy produktów objęte specjalnymi promocjami z okazji Black Friday 2019.

Również w Polsce coraz więcej osób aktywnie korzysta z promocji w sklepach w Czarny Piątek. Z ostatnich badań, opublikowanych pod koniec ubiegłego roku przez GFK wynika, że aż 60% konsumentów z Polski potwierdza znajomość zwrotów Black Friday czy Czarny Piątek i wie z czym to się wiąże. To o 100% więcej w porównaniu do roku 2017, kiedy to jedynie 30% osób umiało odpowiedzieć czym jest Black Friday. Co więcej aż 30% wyrażało chęć skorzystania z możliwości dokonania zakupów z atrakcyjnymi cenami na wybrane produkty. Nie da się ukryć, że jest to doskonały moment na kupno różnych gadżetów, odzieży, butów, bielizny, artykułów wyposażenia mieszkania i sprzętó AGD, sprzętu RTV i elektroniki użytkowej czy akcesoriów motoryzacyjnych, kiedy promocje zaczynają się od kilku procent do nawet kilkudziesięciu. W Stanach Zjednoczonych Black Friday jest najbardziej zakorzenione i dlatego do sklepów na przed świąteczne wyprzedaże udaje się nawet 1/3 amerykanów z przeszło 300 milionowej populacji, wydając przy tym średnio nawet 500 dolarów.

Jak widać dla kupujących w Polsce - konsumentów - Black Friday 2019 ma co raz większe znaczenie i zapewne z roku na rok nadal to będzie się potwierdzało!

Nadchodzi Black Friday 2019 (Czarny Piątek 2019) w polskich sklepach! Skąd wzięła się nazwa Black Friday (Czarny Piątek)?


Już wkrótce, bo 29 listopada 2019 roku, nadejdzie dzień, w którym niektórzy z nas będą patrzeć na innych z przerażeniem, widząc tych drugiach w szale zakupowym (niczym podczas wyprzedaży w Lidlu...). Jeszcze nie wiecie o czym mówię? Oczywiście o Czarnym Piątku 2019, czyli dniu przypadającym bezpośrednio po Święcie Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych. Ala skąd wzięła się ta nazwa? Dlaczego więc wszyscy mówią Black (Czarny) i dlaczego Firday (Piątek)? To o czym pisałem wcześniej, tradycyjnie w USA dzień po Święcie Dziękczynienia - zawsze wypada w ostatni piątek w przedostatnim miesiącu roku. A dlaczego czarny? Wszystko związane jest z tym, że jest kiedyś był to jeden z najlepszych dni dla właścicieli sklepów pod względem wygenerowanych zysków nawet w skali roku. Mówiło się o tym, że był to dla wszystkich handlowców w USA pierwszy dzień w ich długim kalendarzu, w którym sklep po raz pierwszy wychodził na plus i mógł zarobić wystarczającą ilość pieniędzy, aby pokryć dotychczasowe roczne straty, a co za tym idzie zamienić dotychczasową nie rentowną sprzedaż na zyski. A jak wiadomo dla celów księgowych straty oznaczane są przez kolor czerwony, natomiast zyski oznaczane są kolorem czarnym. Znacie więc już genezę powstania chwytliwej nazwy Black Friday 2019, która przyszła nie tylko do nas, ale rozlała się po całym świecie, wprost z za oceanu.

Dzisiaj, na Black Friday 2019, pewnie trendy sprzedażowe mocno uległy zmianom, zwłaszcza teraz kiedy większość sklepów przeniosła sprzedaż do internetu, mimo to nadal mówi się o tym, że dzień po Święcie Dziękczynienia jest również ważny dla handlowców. Choć nie jest jedynym, o czym wydają się wskazywać liczne promocje w ciągu całego roku. Teraz jest cały sezon, kiedy wszyscy mogą dokonywać zakupów również poprzez internet w sklepach online. Ilustrując to na przykładzie nas samych, w Polsce wiele osób dokonuje zakupów na ostatnią chwilę, na kilka dni przed Bożym Narodzeniem, kiedy tak naprawdę decydują ostatecznie co kupić i dla kogo, jaki prezent będzie się podobał drugiej osobie a jaki nie?! Jeśli jednak jesteś częścią tej wielkiej społeczności zakupowiczów, która jednak korzysta z wielu okazji w sklepach na Black Friday i musisz obowiązkowo odwiedzić centrum handlowe i swój ulubiony sklep w Czarny Piątek, to bardzo dobrze. Nie pozostaje nic innego jak życzyć udanych zakupów i wysokich promocji na Black Friday Czarny Piątek 2019, sięgających -70% ceny początkowej...

10 Porad na Black Friday 2019 dla Początkujących: Jak Przetrwać Największy Dzień Zakupów w Roku


Prawdopodobnie najpopularniejszy dzień zakupów w roku i jedyny taki, Black Friday po Święcie Dziękczynienia nosi nazwę "Czarny piątek". Wielu Amerykanów wstaje wcześnie rano, nawet już o godzinie 400, by móc skorzystać z szansy zakupu upragnionej rzeczy w iście niskich cenach. Ten dzień należy do osób, które uwielbiają wyszukiwać mocno przecenione produkty i robić zakupy - nie mylić z zakupocholikami.

Choć ja osobiście nie jestem uzależnioną od zakupów i raczej pojawiam się w sklepach wtedy kiedy naprawdę czegoś potrzebuję, Czarny Piątek skusi okazjami na pewno nie jedną osobę. Dlatego przedstawiam czytelnikom strategię, którą warto użyć podczas wyprzedaży w Black Friday 2019, aby odność sukces w zdobyciu każdego przedmiotu na własnej liście życzeń.

1. Śledź reklamy na Black Friday (Czarny Piątek) 2019 - na kilka dni przed wyprzedażami zapoznaj się z ofertami interesujących Cię sklepów online i śledź z uwagą wyświetlane reklamy w telewizji lub poprostu przeglądaj gazetki reklamowe sklepów stacjonarnych, roznoszone do domów lub wystawione w sklepach przy kasach. Zrób listę wszystkich ofert, usiądź wygodnie i wybierz te najbardziej interesujące. Pamiętaj o tym, że nie wszystkie sklepy roznoszą gazetki do domów i nie wszystkie sklepy prowadzą ostrą kampanię reklamową. Dlatego jeśli brakuje Ci ofert z jakiegoś sklepu na Black Friday 2019, prawdopodbnie będziesz musiał/a skorzystać z ich strony internetowej i zapoznać się z wiadomościami udostępnionymi online.

2. Reklama nie równa reklamie - wybierz tylko te produkty, których naprawdę potrzebujesz! Nic po za tym. Pamiętaj, że wiele sklepów stacjonarnych oraz sklepów internetowych będzie oferować dokładnie te same przedmioty w sprzedaży, więc wcześniej porównaj ich ceny, aby kupić go tam gdzie będzie on najtańszy. Warto stworzyć sobie spisy przedmiotów z każdego sklepu, które chcemy kupić i dodatkowo posegregować je według kategorii jeśli chcesz usprawnić sobie zakupy.

3. Zanotuj godziny otwarcia i zamknięcia sklepów - jeśli Twoja lista zakupów jest bardzo obszerna i masz kilka bądź kilkanaście sklepów do odwiedzenia, zanotuj sobie za wczasu ich godziny otwarcia oraz zamknięcia. Strategia zakupowa na Black Friday 2019 będzie polegać na tym, aby najpierw pójść do tych sklepów stacjonarnych, które otwierają się najwcześniej, i tak do kolejnych, aby móc zdobyć najlepsze oferty cenowe, gdy tylko drzwi sklepu się otworzą i staną się one dostępne dla kupujących.

4. Dzień przed sprzedażą Black Friday 2019 - naszykuj się na wczesny wyjazd z domu, przygotuj swoje ubrania, portfel oraz nie zapomnij o swoich notatkach z listą zakupów. Pamiętaj, że wcześnie rano lub nawet w ciągu całego piątku może być bardzo zimno w Twojej okolicy, więc warto ubrać się ciepło. Unikaj obszernych okryć, ponieważ podczas zakupów może się okazać, że nie będziecie mieli miejsca w swoich wózkach na włożenie płaszcza czy grubej kurtki, a atmosfera w czasie zakupów może być bardzo gorąca...

5. Dzień sprzedaży w Black Friday 2019 - na same zakupy wyprzedażowe w Black Friday warto ruszyć w drogę - na wielkie polowanie na promocje - z kimś kogo dobrze znamy i kto zna nas. Będziemi mieli pod ręką kogoś kto będzie mógł nam doradzić przy wyborze kupna danej rzeczy. To działa w praktyce, jeśli wybieramy się na zakupy z drugą osobą, bo rzadko wtedy wydajemy pieniądze na rzeczy zupełnie nam nie potrzebne.

6. Kupuj w sklepach, które otwierają się pierwsze! Jeśli to możliwe, spróbuj się dostać do każdego sklepu jak najszybciej i najwcześniej. Jeśli dany sklep przygotuje mega ciekawe promocje, prawdopodobnie będziecie musieli czekać w kolejce, mimo to spróbuj się dostać do środka. Kiedy drzwi sklepu się otwierają, nigdy nie się pchaj ani nie popychaj innych kupujących. W rzeczywistości, jeśli jest to dla ciebie zbyt przytłaczające, daj trochę na wstrzymanie i wpuść najpierw najbardziej agresywnych kupujących. Zwykle można poczekać, ale niezbyt długo aby nie stracić dogodnych okazji do zakupów. Część sklepów stacjonarnych ma ograniczoną ilość produktów w promocji. Często okazuje się, że wystarczy kilka minut i wszystko zostało wyprzedane. Pamiętaj, że nie tylko ty śledzisz promocje obowiązujące w Black Friday 2019. Wszyscy wychodzą z założenia, że oni również potrzebują danego produktu. Nie zapomnij, będąc jeszcze na parkingu, aby wyposażyć się w wózek na zakupy.

7. Odwiedź wszystkie sklepy ze swojego planu zakupów na Black Friday 2019. Większość ofert, naprawdę dobrych wczesnych wyprzedaży (tych wymienionych na otwarcie tylko do około 11 rano), prawdopodobnie zostanie ustawionych w najbliższej okolicy wejścia, aby kupujący mieli do nich łatwy dostęp. Jeśli znajdziesz na swoje liście zakupów na Czarny Piątek przedmiot, do którego trudno jest dotrzeć (z powodu tłumów lub wąskich przejść), niech jeden z was poczeka przy wózkach, a drugi pójdzie go wyłowić z półki. Takie podejście do pracy zespołowej doskonale sprawdza się w "dzieleniu i podboju". Kolejny ważny punkt w strategii zakupów na Black Friday i na przyszłość.

8. Wybierz i kup Gdy już skończysz zakupy, czyli wybierzesz wszystkie produkty w danym sklepie, które znalazły się na liście zakupowej na Black Friday 2019, spróbuj zebrać wszystkie rzeczy w jeden wózek i udaj się do kas. W tym czasie, gdy jedna osoba stoi w kolejce do zapłacenia, druga może spokojnie przejść się po sklepie w poszukiwaniu jakiś interesujących ofert, które wcześniej nie zauważyliście. Na sam koniec zapłać i udaj się do następnego sklepu na liście!

9. Pomyśl o odpoczynku podczas piątkowych zakupów! Człowiek nie tylko zakupami żyje. Nie zapomnij o przerwach na posiłek czy kawę! Nie pozwól, aby ilość uderzających w ciebie reklam Cię stresowała i wywierała na Tobie zbyt dużą presję. W końcu i tak dostaniesz to czego szukasz w świetnych cenach.

10. Rabaty i prezenty podczas Black Friday 2019 - na sam koniec jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, o której nie możesz zapomnieć. Choć jest to dzień promocji z dużymi zniżkami cen na wybrane produkty, to nie zapomnij odbierać prezentów specjalnych i zbierać punktów. Są one bardzo ważne, jeśli będziesz chciał się ubiegać w przyszłości podczas zakupów o jakiekolwiek rabaty. Najczęściej punkty za zakupy otrzymasz w dużych sklepach wielkopowierzchniowych oraz największych sklepach internetowych.

To jednak może być nie koniec Twoich udanych zakupów na Black Friday 2019. Po powrocie do domu możesz dodatkowo skorzystać z zakupów online na stronach sklepów internetowych, gdzie dostępność samych produktów oraz liczne promocje i zniżki będą w nie mniejszej ilości. Dlatego takie podejście i strategia dnia w Black Friday 2019sprawdza się najlepiej w przypadku przedmiotów, w których masz tylko jedną rzecz do kupienia u sprzedawcy i nie jest ona oferowana wyłącznie podczas porannego momentu największego boomu na sklepy. Już widzisz, że gdy pójdziesz do sklepów z gotowym planem, to zakupy w Black Friday 2019 i także w każdy inny dzień mogą stać się Twoją ulubioną tradycją. Nie pozostaje mi więc nic innego jak mieć nadzieję, że trafisz na najlepsze oferty całego piątku!

Black Weekend 2019: Cyber Monday i Cyber Porady na Zakupy Świąteczne


Wielka popularność Black Weekend w Stanach Zjednoczonych wynika z mocno rozwiniętego rynku i ogromnego wpływu kultury na wszystkich Amerykanów. W Czarny Piątek czy Cyber Poniedziałek z korzyścią wychodzą dwie strony - kupujący i sklepy. Sklepy mają możliwość sprzedania jednego dnia bardzo wielkiej ilości produktów, za sprawą dużej liczby kupujących, którzy wiedzą że właśnie tego dnia czekają na nich największe promocje i rabaty.

Jak by tego wszystkiego było mało, to następnie pojawia się Cyber Monday czyli Cyber Poniedziałek, który jest dopełnieniem Black Weekend (Czarnego Weekendu). Cyber Monday lub zamiennie nazywany Black Monday, choć bardzo rzadko, skierowany jest typowo dla osób, które planują dokonać zakupów w sklepach internetowych. W Polsce również prowadzone są promocje w Cyber Poniedziałek, ale już nie w takiej skali jak w Black Friday. W przeciwieństwie do kupujących w naszym kraju, w Stanach Zjednoczonych od pewnego czasu, sprzedaż w Cyber Poniedziałek jest jeszcze większa niż w sam piątek po Święcie Dziękczynienia.

Najbliższy Cyber Poniedziałek przypada 2 grudnia 2019 roku czyli trzy dni później niż Black Friday. Dzisiaj również w Polsce, szybkie zakupy online w ciągu dnia na różnych platformach ecommerce już nikogo nie dziwią i stanowią bardzo duży udział w całym handlu. Jeszcze 10 lat temu było to nie do pomyślenia, żeby wyciągnąć telefon i kupić artykuły pierwszej potrzeby... Wykorzystując trend zakupów online, podobnie jak Black Friday po Święcie Dziękczynienia, wiele sklepów internetowych "wpada w czerń" w Cyber Monday 2019 co można określić najprościej jako największe dni zakupów online. Black Monday lub Cyber Monday odnosi się do poniedziałku po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, kiedy wszyscy wracają już do pracy i robią zakupy przez internet (prawdopodobnie podczas przerwy na lunch). Wykorzystując oni szansę na ciekawe promocje, bo albo nie mogli znaleźć wcześniej tego co chcieli albo poprostu nie mieli ochoty stać w kolejce godzinami i woleli szybkie zakupy przed komputerem lub smartfonem.

Czy w ten Cyber Poniedziałek ponownie uda się pobić rekord sprzedaży? Czy również w tym roku w Black Week Polacy ruszą do sklepów i na zakupy w sieci? Wszystko każe się już w ostatni weekend listopadam 2019, kiedy rozpocznie się sezon zakupowy na prezenty przed świętami Bożego Narodzenia. Jeśli w poprzednim roku Black Friday okazał się dla Ciebie udany i również w Cyber Poniedziałek 2019 chciałbyś skorzystać z wielu promocji i stać się Cyber Mikołajem, przygotowałem kilka wskazówek jak bezpiecznie robić zakupy w sklepach internetowych.

Po pierwsze, jak się okazuje, nie zwlekaj z zakupami przez internet na ostatnią chwilę. W każdym sklepie zamówienia online należy składać wcześniej ponieważ może się okazać, że prezent zamówiony na ostatnią chwilę nie dojdzie na czas. Mimo tego, że zamówiłeś rzecz online to i tak termin dostawy uzależniony jest od firmy kurierskiej. Musisz wiedzieć, że nie tylko Ty robisz zakupy w tym okresie i firmy kurierskie mają bardzo wiele pracy w okresie grudniowym. W poprzednich latach bardzo często zdarzało się, że prezenty zamówione przed świętami Bożego Narodzenia były dostarczane już po Nowym Roku. Nawet duża ilość telefonów do sprzedawcy czy firmy transportowej wtedy nie pomoże.

Przed rozpoczęciem zakupów w sklepie internetowym w czasie trwania Cyber Monday 2019 zapoznaj się wcześniej z ogłoszonymi zasadami gwarancji, terminem i kosztem dostawy oraz ogólnymi zasadami panującymi w danym sklepie internetowym i co ważne, z warunkami zwrotów towarów. W Polsce obowiązuje prawo, które uprawnia do zwrotu zakupionego przedmiotu online przez 14 dni.

Zamawianie prezentów na święta Bożego Narodzenia wcześniej, przykładowo 2 grudnia 2019 roku w dzień Cyber Poniedziałkuoznacza, że ​​możesz szybko odzyskać swoje pieniądze, jeśli coś pójdzie nie tak. Będziesz miał jeszcze sporo czasu na pójście do dowolnego centrum handlowego i wybranie innej rzeczy! Dzisiaj coraz więcej osób planuje zrobić zakupy online w sklepach internetowych, za sprawą kliknięcia myszką, nie angażując się i nie tracąc swojego czasu na chodzenie po wielkich centrach handlowych.

Rozpoczynając zakupy w internecie w Cyber Monday 2019 używajcie przede wszystkim zdrowego rozsądku decydując się na kupno poszczególnych rzeczy. Kupujcie tylko w sprawdzonych sklepach, które istnieją od dłuższego czasu. Przed samym dokonaniem transakcji warto także sprawdzić cenę danego produktu w innych sklepach przy wykorzystaniu różnego rodzaju porównywarek cen. Uwaga! W okresie przed świątecznym powstaje wiele pseudo "sklepów", które kuszą klientów bardzo niskimi cenami ale w rzeczywistości po wpłaceniu pieniędzy przez kupującego nigdy nie wysyłają zakupionego produktu. Dlatego tak ważne jest kupować w sklepach internetowych, które mają długą historię i nie są jedynie chwilowymi sposobami szybkiego zarobku dla nieuczciwych sprzedających.

Promocje i rabaty na PrzyczepyMarter z okazji Black Friday 2019 - Czarny Piątek 2019 w sklepach


Nie tracąc okazji również w sklepie motoryzacyjnym PrzyczepyMarter na wielkie komercyjne święto Black Friday 2019 śledź bieżące okazje związane z przyczepami samochodowymi oraz akcesoriami do przyczepek. Wraz ze zbliżającym się okresem świąt Bożego Narodzenia przygotowana zostanie specjalna oferta, która pozwoli wszystkim zainteresowanym zakupić potrzebne przedmioty w niskich cenach. Sklep PrzyczepyMarter poraz pierwszy przygotował swoją ofertę ze zniżkami na Black Friday 2018, gdzie można było kupić duże przyczepy samochodowe w bardzo interesujących cenach. Również w tym roku planowane jest przygotowanie promocji na wybrane pojazdy przeznaczone do transportu oraz dodatkowe akcesoria do przyczepek lekkich oraz ciężkich.

Pamiętaj, że Black Friday 2019 wypada 29 listopada w piątek i to wtedy będą czekały na Ciebie ciekawe promocje... Przypominam, że sklep PrzyczepyMarter zlokalizowany jest w centralnej Polsce w województwie łódzkim, w miejscowości Przygoń (gmina Dobroń) pomiędzy Łaskiem a Pabianicami przy drodze wojewódzkiej 482.

Jeśli chcesz na bieżąco śledzić promocje i oferty sklepu PrzyczepyMarter już teraz zachęcam Cię do odwiedzenia naszego wydarzenia online na stronie Black Friday 2019: Przyczepy Samochodowe Części Akcesoria Przyczepy [LIVE]. To tam będzie publikowana relacja minuta po minucie dla naszych czytelników z produktami jak plandeki, stelaże, koła podporowe czy inne elementy dodatkowego wyposażenia przyczepy samochodowej.

Porady na temat świątecznych zakupów: 3 wskazówki, które sprawią, że kupno prezentu świątecznego będzie o wiele łatwiejsze


W polskiej tradycji święto Bożego Narodzenia obchodzone jest w charakterze religijnym, jednak wraz z globalizacją nabrało także charakteru komercyjnego, zwłaszcza w okresie poprzedzającym. Od pierwszych dni grudnia można już obserwować liczne propozycje napływające do nas, zachęcające do przygotowania się pod kątem zakupu prezentów. Pomijając aspekt komercjalizacji warto miło spędzić czas i wspólnie z rodziną przygotować święta Bożego Narodzenia 2019. Zawsze w takim czasie są dla nas również nasze dzieci, dla których jesteśmy zrobić bardzo wiele, dlatego tak aktywnie bierzemy udział w zakupowym szale przed Świętami.

Dlaczego warto kupować prezenty świąteczne w najbliższym centrum handlowym i kiedy warto kupować prezenty dla rodziny przed świętami Bożego Narodzenia? Już niebawem w każdym większym sklepie, w centrach handlowych czy na stronach internetowych pojawią się najnowsze wiadomości o Czarnym Piątku (Black Friday 2019) dla potencjalnych klientów.

Na szczęście, nawet w największym boomie zakupowym przed świętami w Boże Narodzenie, w Polsce nie doszło do przykrych wydarzeń kiedy tłum klientów kogoś stratował czy ktoś z klientów zrobił sobie krzywdę. Mimo to kilka razy mogliśmy obserwować w trakcie relacji telewizyjnych wyprzedaże prowadzone w niektórych sklepach wielkopowierzchniowych, kiedy do wejścia czekały tłumy ludzi. W takich momentach ludzie czekają w kolejce godzinami, aby móc kupić wybrany produkt w mocno obniżonej cenie. Na miejscu zawsze musi być ochrona, która utemperuje krewkich zakupowiczów, którzy liczą na duże promocje w okresie świąt Bożego Narodzenia. Zastanów się jednak czy musisz aż tak bardzo ryzykować i tracić swój czas na zakupach w centrum handlowym, jeśli możesz to wszystko kupić online w sklepach internetowych.

Świąteczne Zakupy w Black Friday 2019: 3 porady dla kupujących prezenty świąteczne


Dlatego mam dla Ciebie kilka praktycznych wskazówek, które pozwolą Ci zrobić udane zakupy prezentów przed świętami Bożego Narodzenia.

1. Kup prezent świąteczny online wybierając go w dowolnym sklepie internetowym, w którym uruchomione promocje i wyprzedaże na czas Black Friday 2019. Dzisiaj spora liczba firm handlowych uruchomiła własne sklepy internetowe i nie trzeba o tym już tak głośno mówić, ponieważ bardzo wiele osób nauczyło sie korzystać z różnych platform ecommerce. Na dużych platormach czy w mniejszych wyspecjalizowanych sklepach online znajdziemy już prawie wszystkie produkty, które można wysyłać z pomocą firm kurierskich. Dodatkowo dostępne są także platformy agregujące produkty z różnych sklepów online, gdzie można znaleźć bardzo szybko znaleźć zniżki w wielu miejscach jednocześnie. Nie musisz przechodzić ze sklepu do sklepu internetowego, aby szukać ciekawych promocji. Wszystkie są tam dla Ciebie gotowe.

Pamiętaj także o bezpiecznych zakupach w internecie, tzn. wybieraj tylko sprawdzone sklepy internetowe zwłasza w okresie świąt Bożego Narodzenia. To właśnie wtedy powstaje dużo różnych stron, które próbują wyłudzić od kupujących dane bądź pieniądze nie wysyłając ostatecznie produktów zakupionych przez klienta.

2. Pomyśl o reakcji osoby przed zakupem tego prezentu w czasie Black Friday 2019. Pomyśl o tym, że jak podarujesz swój prezent świąteczny drugiej osobie, była ona z tego zadowolona. Każdy z nas czasem miał taką sytuację, że prezent był nie trafiony i potem trudno nam było go wykorzystać. Warto wiedzieć, że istnieje kilka prezentów, których należy unikać. Przykładowo jeśli ktoś ma nadwagę, dla własnego bezpieczeństwa, nie podaruj mu np. planu diety, środków wspomagających odchudzanie czy suplementy, odzież czy wszystkiego co będzie sugerowało, że musi schudnąć. Oczywiście jest to tylko sugestia, ale moim zdaniem bardzo trafna ilustrująca całą sytuację.

3. Zorganizuj się przed zakupami w dzień Black Fridaj 2019 i cały okres przed świętami Bożego Narodzenia. Bardzo szeroko omówiłem tą kwestię wcześniej! - gdzie bardzo szczegółowo zwróciłem uwagę jak bezpiecznie i trafnie kupować prezenty w sklepach stacjonarnych oraz sklepach internetowych, by nie tracić pieniędzy w świątecznym szale zakupowym.

Mimo to, teraz przedstawię czytelnikom serwisu PrzyczepyMarter kilka moich rad jak zmożna się organizować w okresie świątecznym w trakcie zakupów prezentów dla rodziny na święta Bożego Narodzenia, aby ich zakupy były udane. Na początku przygotuj sobie pełną listę wszystkich osób, którym będziesz chciał podarować prezent na święta Bożego Narodzenia. Początkowo może to być dość kłopotliwe, jeśli ktoś za Tobą tęskni. Jednak musisz szybko pokonać ten problem i stworzyć ogólną listę wśród swojej rodziny, przyjaciół i ewentualnie znajomych. Jeśli już wiesz, czego pragnie każda osoba dostać od Ciebie na święta i mieści się to w Twoim budżecie, zapisz ją. Jeśli chcesz tym bardziej zaskoczyć bliską Tobie osobę, możesz użyć krótkiego przewodnika kupowania prezentów w Black Friday 2019, aby uzyskać dobre pomysły, co kupić dla każdej z osób na liście.

Kogo możesz umieścić na swojej liście do przygotowania prezentów? Pomyśl o każdej osobie w najbliższej rodzinie, w dalszej rodzinie, w dalszej rodzinie małżonka, o kuzynach, bratankach, siostrzenicach i wszystkich innych. Zdecyduj potem ostatecznie, kogo zamierzasz obdarować prezentami lub mniejszymi upominkami w czasie świąt Bożego Narodzenia. Możesz także pomyśleć o swoim miejscu pracy. Napewno Twoi współpracownicy czy klienci, z którymi masz kontakt w biurze zapamiętają Twoją inwencję i pamięć o nich. Czy już wiesz kto ponien znaleźć się na Twojej liście? Możesz także pomyśleć o szerszym kręgu społecznym czyli każda grupa, do której należysz i współdziałasz na jej rozwój. Już wiesz komu podarujesz wymażony prezent?! A co powiesz tym, których przegapiłeś? Aby uniknąć zażenowania w czasie świąt Bożego Narodzenia, zdobądź kilka ogólnych upominków bez wskazania darczyńcy i przekaż je.
SUGEROWANE
1

Gdzie promocje Black Friday 2019 i wyprzedaże na Czarny Piątek?

Gdzie promocje Black Friday 2019 i wyprzedaże na Czarny Piątek?© publiczne
Każdego roku z okazji Black Friday większość marek wprowadza bardzo atrakcyjne promocje dla swoich klientów! Korzystając z okazyjnych wyprzedaży w Czarny Piątek 2019, warto wybrać się do sklepów aby kupić wybrane produkty w niższych cenach niż kiedy indziej i odpowiednio wcześniej przygotować prezenty dla najbliższych na święta Bożego Narodzenia. Duże część kupujących korzysta także z ofert sklepów internetowych, jednak nie zmienia to faktu, że największą popularnośćią cieszą się w Black Friday sprzęty AGD i RTV. Ponato kolejną gamą produktów z dużym zainteresowaniem to ubrania, meble i akcesoria do wnętrz.
2

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia 2019! Czy Pomyślałeś już o ich Organizacji i Prezentach?

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia 2019! Czy Pomyślałeś już o ich Organizacji i Prezentach?© PrzyczepyMarter.pl/Marcin Jankowski
Dla każdego z nas piękny czas świąt Bożego Narodzenia powinien być okresem spędzania go w gronie najbliższych, aby móc cieszyć się wspólnie wolną chwilą w miłej i rodzinnej atmosferze. Nie zapominaj o tym podczas świąt Bożego Narodzenia! Czasem prezent dany od serca będzie zapamiętany na dłużej niż coś co na szybko kupiłeś w sklepie i przedmiot stracił swój urok, wydając przy tym sporo pieniędzy.

Czasem zadaję sobie proste pytanie czy każde święta Bożego Narodzenia muszą wyglądać podobnie, że na pierwszym planie pojawia się komercjalizacja, zwłaszcza kiedy kierowany jest do nas przekaz licznych reklam. Dlaczego święto Bożego Narodzenia, które mają być świętowaniem narodzin nadziei, pokoju i wiecznej miłości, zamieniają się w mały cyrk handlowy? W tym wszystkim nie chodzi o to, aby Twoje dzieci miały więcej zabawek, niż będą wiedziały co z nimi zrobić. Nie chodzi o to, aby przed domem stał najbardziej oświetlony Święty Mikołaj i renifer. Chodzi o spędzanie czasu z tymi, których kochamy i przygotowanie się do spędzania świąt duchowo.
Blog PrzyczepyMarter z publikacjami o motoryzacji, transporcie oraz sklep z przyczepami samochodywymi dla klientów z Sieradza, Zduńskiej Woli, Łasku, Pabianic i Łodzi online. Na stronie znajdziesz także liczne publikacje związane z istotnymi wydarzeniami w regionie oraz ciekawe artykuły na różne tematy związane z podróżowaniem i motoryzacją...
TAGI
Blog PrzyczepyMarter CyberBezpieczeństwo black weekend black friday uk black friday usa black week friday black big friday black friday wikipedia black friday wiki black friday lista sklepów black friday levis black me black friday polska levis black friday black friday kiedy promocje black friday kiedy jest black friday black friday promocje black friday sklepy black friday online co to jest black friday black friday w polsce black friday 201 black friday 2 black friday co to co to black friday ad black black friday co to jest black friday lublin black friday warszawa black friday jakie sklepy black frajdej black friday wrocław co to jest ten black friday black friday o co chodzi czarny piątek 2016 kiedy jest black friday 2016 czarny piątek 2016 jakie sklepy czarny piatek lista sklepow czarny piątek 2016 sklepy black friday sklepy internetowe black friday warszawa 2016 black friday bydgoszcz black friday 2016 polska black friday polska 2016 black friday poznań czarny piątek w polsce 2016 black friday 2016 kiedy czarny piątek 2016 kiedy Czarny piątek Święto Dziękczynienia okres świąteczny Boże Narodzenie Święta Bożego Narodzenia Adwent Jezus Mesjasz listopad zakupy dziękczynienie sprzedaż reklama oferty okazje święta prezenty strategie black monday cyber monday zakupy świąteczne prezent na Boże Narodzenie kupowanie prezentów świątecznych zakupy świąteczne zakupy święta boże narodzenie czas wolny święta Bożego Narodzenia rodzina grudzień mikołajki prezenty upominki
OPINIE
Napisz Opinię: Black Friday 2019: Co to jest i kiedy wypada? Lista sklepów!
Opinię dodajesz jako anonimowy użytkownik! Możesz Założyć Konto oraz Zalogować się
Administratorem powierzonych danych osobowych jest Marter Marcin Jankowski z siedzibą w Łask, ul. Kasztanowa 6. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania wybranej poprzez akceptację regulaminu Usługi. W serwisie informacyjnym PrzyczepyMarter.pl wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Ich nie podanie będzie wiązało się jednak z odmową wykonania Usługi. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
POPULARNE
›  Jarmark Łaski 2020 Program Dni Łasku i Kto Wystąpi na Scenie?
›  Zlot motocyklowy Gwiaździsty Częstochowa 2020: termin i program
›  Gdzie kupić viaTOLL do przyczep samochodowych i kempingowych?
›  Jak zarejestrować przyczepę samochodową i tanio ubezpieczyć?
›  VI Krajowe Święto Truskawki Buczek 2020: kto wystąpi, program!
›  Łask miasto wiadomości, budżet na kredyt oraz Kolumna na weekend
›  Przyczepa lekka na resorach z amortyzatorem czy osi skrętnej?
›  Turystyczne targi caravaningowe Camper Caravan Show Warszawa 2020
›  Targi motoryzacyjne Poznań Motor Show 2020 i elektromobilność
›  Czy można ciągnąć przyczepę dwuosiową na kat. B prawa jazdy?
›  Czym odtworzyć plik filmowy DAV? Jak przerobić konwerter na AVI?
›  Gdzie na wakacje w 2020 roku kamperem lub przyczepą kempingową?
›  Przyczepy Niewiadów: Kultowa przyczepa kempingowa z Polski
›   Holowanie przyczepki samochodowej 2019: Prawo jazdy B, B96, B+E
›  Tunel średnicowy Łódź: Budowa i przebieg pod centrum miasta
›  Przyczepy do samochodów osobowych: gdzie kupić i jak konserwować?
›  Tema: Przyczepy Samochodowe ze Świdnika i Wasze Opinie o Modelach
›  Przyczepa kempingowa Adria Astella: nowa luksusowa linia sezon 2020
›  Święto Truskawki Buczek 2019: kto wystąpi, program, atrakcje!
›  Jak kupić tanio przyczepę kempingową? Podróżowanie przyczepą
›  Piknik Lotniczy w Łasku 2020: Dzień Otwarty i Święto 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego
›  Dni Pabianic 2020: Wydarzenie roku z koncertami na dniach miasta
›  Przyczepy podłodziowe Neptun do transportu łodzi i skuterów wodnych
›  Przyczepki samochodowe skrzyniowe lekkie Neptun N7-263 rt
›  Jaką przyczepę samochodową kupić marki Neptun w 2020 roku?
›  Pasy transportowe rodzaje, gdzie kupić? Sprawdź teraz ofertę
›  Urodziny Łodzi 2020: Program koncerty i rozrywka dla mieszkańców
›  Wypożyczalnia Sklep Przyczep Samochodowych do 750 KG w Łasku
›  Polski przemysł gier komputerowych rośnie w siłę
›  Grand Prix Monako Formuły 1 2020 termin relacja tv program wyniki
›  CES 2020: Inteligentny pasek bada sposób chodzenia i przewidzi ryzyko upadku
›  Hamulec najazdowy AL-KO w nowych przyczepach samochodowych Neptun
›  Powstają systemy zintegrowanej kontroli dronów
›  Dwie trzecie firm nie planuje ścieżek kariery pracowników
›  Ponad 2 mln osób w Polsce żyje w skrajnym ubóstwie
›  Rewolucyjne dokonanie polskich biotechnologów
›  Przyczepa platforma niskopodwoziowa pod ule quady mini samochody
›  Włochy przyczepą kempingową: Podróżowanie, Koszty, Atrakcje
›  Kampery Adria Sonic, Coral, Matrix, Coral XL i Compact sezon 2020
›  Współdzielone samochody autonomiczne rozwiążą problemy transportowe miast
›  Telewizor staje się centrum sterowania domem
›  Andora - maleńkie państwo między Francją a Hiszpanią
›  W ciągu pięciu lat w Polsce pojawią się superszybkie lewitujące pociągi
›  Pociąg do Kolumny 2020: wrześniowe koncerty i promocja biznesu
›  Andora i Pireneje przewodnik turystyczny z atrakcjami w okolicy
›  Do sektora stoczniowego wkracza coraz więcej innowacji
›  Jarmark Bożonarodzeniowy w Łodzi 2019: Koncert kolęd Golden Life
›  Dni Sieradza 2020 kiedy: Program i plakat z koncertami wydarzenia
›  Utraty danych doświadczyło co piąte małe i średnie przedsiębiorstwo
›  Jaka przyczepa na budowę? Prace budowlane dla początkujących
PRZYCZEPY
Popularne przyczepy samochodowe Neptun 21/Styczeń/2020 (01:05) w serwisie PrzyczepyMarter.pl
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rtr resor [GN192]

  Cena brutto (z VAT) 3130.00 PLN
  3 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 rt [GN099]

  Cena brutto (z VAT) 2580.00 PLN
  3 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY MOTOCYKLOWE//SKLEP

Neptun Przyczepa Motocyklowa N7-221 pm3 [GN202]

  Cena brutto (z VAT) 2180.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY NORDICA//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N13-263 2 kps [GN156]

  Cena brutto (z VAT) 6280.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-305 multi PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PLATFORMY//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-305 multi [GN152]

  Cena brutto (z VAT) 3300.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 rt [GN158]

  Cena brutto (z VAT) 2780.00 PLN
  3 produkty dostępne
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY TRAILWOOD//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-253 tw [GN115]

  Cena brutto (z VAT) 3200.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 prr resor PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY PRO//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 prr resor [GN182]

  Cena brutto (z VAT) 3400.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-236 2 rt [GN100]

  Cena brutto (z VAT) 3450.00 PLN
  1 produkt dostępny
Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 rt PrzyczepyMarter
NEPTUN PRZYCZEPY RUSTIK//SKLEP

Neptun Przyczepa Samochodowa N7-263 2 rt [GN149]

  Cena brutto (z VAT) 3550.00 PLN
  2 produkty dostępne
Przyczepy Kampery Wydarzenia Prawo jazdy Forum motoryzacyjne Cyberbezpieczeństwo Blog
Polityka prywatności Regulamin serwisu Mapa serwisu Kontakt
YouTube Facebook PrzyczepyMarter
© 2020 PrzyczepyMarter.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep PrzyczepyMarter.pl
95-082 Przygoń, Łąkowa 3, gmina Dobroń, Łódzkie
Telefon: +48 696 426 746 • E-mail: blog@przyczepymarter.pl

Sklep motoryzacyjny PrzyczepyMarter jest autoryzowanym dystrybutorem i dealerem przyczep samochodowych marki Neptun, Sorelpol produkowanych przez firmę Sorelpol Sp. z o.o. z głównym biurem w Warszawie. W punkcie handlowym w centralnej części województwa łódzkiego znajduje się cała gama lekkich i ciężkich przyczepek samochodowych jednoosiowych oraz dwuosiowych, o bardzo zróżnicowanej charakterystyce przystosowanej do codziennej pracy z ciężkimi i wielkogabarytowymi towarami. Blog i jednocześnie sklep PrzyczepyMarter.pl został opracowany na potrzeby klientów poszukujących dobrej i taniej przyczepki samochodowej. Serwis internetowy o przyczepkach, samochodach i przyczepach kempingowych zawiera szeroki zakres praktycznych informacji publikowanych w różnych wiadomościach online.
Przyczepy Samochodowe →
PrzyczepyMart
er
Konto @  Forum ⚒ Menu ☈