Okres zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, to idealny moment na spotkania w gronie najbliższych. Wspólne strojenie drzewka świątecznego, śpiewanie kolęd i przygotowania do wigilijnej kolacji powinno odbywać się w iście świątecznym nastroju, wolnym od wszelkich zmartwień i stresów. Zatem, by oszczędzić sobie przedświątecznej gorączki w celu poszukiwania prezentów dla najbliższych warto je kupić odpowiednio wcześniej.

Dla każdego coś dobrego!

Zakup prezentów z dużym wyprzedzeniem, pozwoli Ci uniknąć niekończących się kolejek do kas, tłumów ludzi i nierzadko wygórowanych cen. Duży problem stanowi sam pomysł czym chcemy obdarować rodzinę. Tu na ratunek wkracza słowo drukowane w postaci książki. Taki klasyk jest gwarancją udanego prezentu. Aby sprawić bliskim radość wystarczy odpowiednio dobrać tematykę książki do zainteresowań członków rodziny. Poniżej szybki przegląd tytułów publikacji, które mogą być dla nas inspiracją.

– dla mamy “A ja żem jej powiedziała” K. Nosowska

– dla taty “Factfulness. Dlaczego świat jest lepszy, niż myślimy, czyli stereotypy zastąpić realną wiedzą” H. Rosling i inni

– dla siostry “Czuła przewodniczka. Kobieca droga dla siebie” N. de Barbaro

– dla brata “Książka tylko dla mężczyzn” E. Kempisty-Jeznach

– dla najmłodszych “Ptasie Eldorado”

– dla babci “Kółko się pani urwało” J. Galiński

– dla dziadka “Najszczęśliwszy człowiek na ziemi” Jakku Eddie

 

Dlaczego książka jest najlepszym prezentem na Boże Narodzenie?

Zastanawiasz się dlaczego Prezenty na boże narodzenie książki pełne przygód w postaci książek będą tymi najbardziej odpowiednimi? Oto 5 istotnych powodów

– Ogromny wybór tytułów. Z łatwością znajdziesz publikacje dopasowaną do zainteresowań lub charakteru bliskiej Ci osoby.

– Wygoda jaką jest możliwość zakupu przez internet. Nie musisz stać w długich kolejkach do kas, a prezenty dla wszystkich kupisz jednym kliknięciem.

– Niska cena, a zawartość bezcenna.

– Możliwość personalizacji w postaci dołączonej dedykacji.

– Książka to prezent do którego możesz wracać i wymieniać się.

Daniel